تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 119 از 140 اولاول ... 1969109115116117118119120121122123129 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,181 به 1,190 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ممنون بابت پاسخ...در مورد نحوه ی مصرف راهنمایی میکنید؟ ایا هر بار که میرم حمام از همین استفاده کنم، یا در کنار شامپو های روزانه استفاده کنم(مثلا هفته ای 2-3 بار از گزنه)؟
    نه شامپوی موهای چرب رو میتونید هر روز مصرف کنید! حتی روزی 2 بار اگه مجبور شدید سرتون رو بشورید....در کل نظر من اینه که بهتره وقتی از خواب بلند میشید سرتون رو بشورید....یک بار هم قبل از خواب .
    اگه هم لوسیون تقویتی مصرف میکنید یا ماینوکسیدیل یا هر محلول دیگری بهتره که بذارید قبل از خواب وقتی که سرتون رو شستید و خشک شد! استفاده کنید و حداقل نیم ساعت بعد به رختخواب برید

2. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام جناب
    ناظر انجمن بهداشت، زیبایی و تغذیه (علی سافت سنتر)
    سلام علی آقا خسته نباشین یه چند مدت هست که دارم درباره شامپو تو سایت های مختلف تحقیق میکنم و بنظرم شما خیلی خوب به سوالات پاسخ میدین اول از همه میخواستم یه خسته نباشید بخاطر این اطاع رسانی و کمکتون به دیگران خدمتتون عرض کنم در ضمن چند وقتی هست میخوام ازتون سوال بپرسم ولی هی پشت گوش میندازم
    راستش رو بخواین من همیشه صابون برگردون به سرم میزدم ولی یه سه سالی هست تابستونا خارش سر میگیرم برا همین رفتم دکتر دکتر هم گفت دیگه نباید صابون به سرم بزنم یه شامپو بچه ضد شوره و خارش سر ایروکس بهم داد گفت هر روز سرم رو باهاش بشورم البته من تنبل 2-3 روز یبار میزدم به سرم خلاصه که الان یه 5 ماهی هست دارم مصرف میکنم و خارش سرم هم خوب شد دوباره که رفتم مطب بهم گفت مصرف طولانی مدتش هم اشکال نداره بعد دوتا شامپو هم بهم معرفی کرد اگه خواستم اینارو جاش استفاده کنم یکی ضد ریزش اویدرم یکی هم ضد ریزش چرب سریتا از اونجایی که اکثر دوستان و شما میگین اویدرم سیلیکون داره و برا مو خوب نیست من ضد ریزش چرب سریتا رو گرفتم ولی متاستفانه از وقتی دارم میزنم دوباره خارش سرم شروع شده فقط هم فرق و گوشه های سرم بدجور خارش میگیره اینم بگم که پوستم چربه و یه دوسالی هم برا جوشهای صورتم قرضص راکوتان خوردم میخواستم نظر شمارو بدونم بنظرتون همین سریتا روبزنم تا سرم عادت کنه بهش؟؟ یا شامپو روعوض کنم؟؟ اگه خواستین شامپو معرفی کنین از 20 تومان بیشتر نشه لطفا
    راستی اینم بگم از سریتا راضیم این چند باری که ضدم اصلا ریزش مو نداشتم از حالت طبیعی هم ریزش کمتر شده ولی خارش سر داره اذیتم میکنه به نظرت همون ضد خارش ایروکس رو بزنم یا با همین سریتا کنار بیام
    حالا شاید یکی دوبار صابون زدم ببینم سرم به شامپو بچه عادت کرده یا فقط سریتا میزنم خارش میگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منتظر جوابتون هستم با تشکر

4. این کاربر از mushak2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Capcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

نه شامپوی موهای چرب رو میتونید هر روز مصرف کنید! حتی روزی 2 بار اگه مجبور شدید سرتون رو بشورید....در کل نظر من اینه که بهتره وقتی از خواب بلند میشید سرتون رو بشورید....یک بار هم قبل از خواب .
    اگه هم لوسیون تقویتی مصرف میکنید یا ماینوکسیدیل یا هر محلول دیگری بهتره که بذارید قبل از خواب وقتی که سرتون رو شستید و خشک شد! استفاده کنید و حداقل نیم ساعت بعد به رختخواب برید
    تشکر بابت پاسخ.شامپو رو گرفتم.
    بی زحمت یک شامپو بدن مناسب پوست چرپ معرفی کنید.
    آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

رفتم محلول رینفوتیل بخرم پیدا نشد
    فقط دوکری بودش همون که روز شبه 130 تومن
    بگیرم؟علی جون تو یاهو واسم اف بذار
    میدونم سرت شولوقه ولی یک وقت مشاوره اینترنتی بهم بده
    مرسی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان من میخوام شامپو و تونیک پالمینکس اویدرم بخرم ولی میگن سیلیکون داره و نخر اما توی سایتش چیزی از سیلیکون ننوشته من نمیدونم بقیه از کجا میگن .
    حالا بخرم یا نخرم.
    Last edited by ulsss; 04-10-2013 at 17:34.

پروفشنال ehsan102's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد مقدّس

پيش فرض

سلام ،
    موهام کمی چربه
    ریزش مو هم دارم تا حدودی

تورخدا بگید چه شامپویی بزنم ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام ،
    موهام کمی چربه
    ریزش مو هم دارم تا حدودی

تورخدا بگید چه شامپویی بزنم ؟

دوست عزیز با تحقیقات کسترده ای که من کردم شامپو اویدرم پالمینکس از همه بهتره ولی بعضیها میگن سیلیکون داره که هنوز مطمئن نیستم اگه سیلیکون نداشته باشه توی ایرونی ها از همه بهتره چون کافئین و ساوپالمتو و رزماری و سیر و جینکو و دم اسب داره.

10. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ehsan102's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد مقدّس

پيش فرض

دوست عزیز با تحقیقات کسترده ای که من کردم شامپو اویدرم پالمینکس از همه بهتره ولی بعضیها میگن سیلیکون داره که هنوز مطمئن نیستم اگه سیلیکون نداشته باشه توی ایرونی ها از همه بهتره چون کافئین و ساوپالمتو و رزماری و سیر و جینکو و دم اسب داره.
    ممنون چقدر کلمات تخصصی ئی بکار بردید ،
    حالا این شامپو دقیقا چه کار میکنه ؟
    واقعا جلوی ریزش مو رو می گیره ؟
    قیمت حدودی چنده ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ممنون چقدر کلمات تخصصی ئی بکار بردید ،
    حالا این شامپو دقیقا چه کار میکنه ؟
    واقعا جلوی ریزش مو رو می گیره ؟
    قیمت حدودی چنده ؟

دوست عزیز من واسه موهام شامپو اویدرم ضد شوره گرفتم عالیه ..... سیلیکون هم نداره .... قیمتش 8 تومنه با خیال راحت استفاده کن

اینم از مواد شامپو ضد ریزش که میخوای بگیری من که سیلیکون توش نمیبینم

آمینکسیل ، کافئین ، پروتئین های هیدرولیزه ( ابریشم ، کلاژن و شیر ) پرو ویتامین B5 ، عصاره های گیاهی ساوپالمتو ، جینکوبیلوبا ، رزماری ، رازیانه ، آویشن ، دم اسب ، سیر ، مارش مالو ، نعنا فلفلی ، سالویا ، آرنیکا و سورفکتانتهای ملایم .
    Last edited by sajad1991; 05-10-2013 at 14:11.

13. این کاربر از sajad1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    تقریبا 119 صفحه رو خوندم از اول !! موهای سرم چربه و یه مدتی هست که ریزش پیدا کرده که شامپو سریتا استفاده می کنم برای موهای چرب که متاسفانه شدیدا خارش داره بعلاوه اینکه یکم هم شوره داره البته ریزش هم حدود 80 تایی تارمو هر دو روز یک بار که حموم می کنم هست .

طبق گفته های دوستان و آقای علی دو تا گزینه اتخاب کردم برای شامپوی جدید : 1- شامپو بورداک کلیون (برای موهای چرب) 2- شامپو گزنه کلوران
    به نظرتون میتونم از این دو شامپوی جدید نتیجه بگیرم با توجه به اینکه ریزش هم دارم .
    برای رنج قیمتی پایین تر چی پیشنهاد میدید؟ (فولیکا , اویدرم و ...) همچنین یه لوسیون خوب ضد ریزش

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •