تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 111 از 140 اولاول ... 1161101107108109110111112113114115121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,101 به 1,110 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چی هست؟ شامپووه؟ دارووه؟
    من که وقتی ناخون بکشم رو پوست سرم، چربی زیر ناخونم برق میزنه...مثل روغن مایع
    یه شامپوی قویه برای از بین بردن شوره و کم کردن چربی پوست. من دقیقا 5 روز پیش رفته بودم دکتر. اینو معرفی کرد. واسه چربی پوست صورت هم فوم شستشوی صورت برای پوست های چرب سی گل معرفی کرد. و راجع چربی پوست هم یه محلول ترکیبی داد که اگه لازم شد بعدا مشخصاتشو میگم. اون شامپوه ایرانیه ولی دیگه زده به سیم آخر. خیلی قویه. دیگه نیازی نیست که خیلی زیاد و با فشار بشوری. اثرش هم گفت کامل کامل تا 2-3 ماه بعد میبینی. اما از بار 5-6 که استفاده بکنی حس میکنی تاثیرشو و راست میگفت. تا حالا واسه من خوب بوده. اون فومه هم خیلی موثره. من از اون بیشتر راضیم. یه بار یا نهایتا 2 بار در روز که صورتتو بشوری با اون تا روز بعد پوستت اصلا چرب نمیشه. خشک و تمیز میمونه. امتحانش کن.

2. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

اون فومه هم خیلی موثره. من از اون بیشتر راضیم. یه بار یا نهایتا 2 بار در روز که صورتتو بشوری با اون تا روز بعد پوستت اصلا چرب نمیشه. خشک و تمیز میمونه. امتحانش کن.

ممنون میشم معرفی نمایید

4. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون میشم معرفی نمایید
    شما خط اولو بخون. نوشتم. فوم شستشوی صورت سی گل برای پوستهای چرب.

6. این کاربر از پیمان. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

البته خواهش من اینه که در اینجا فقط از شامپو ها صحبت بشه و اینجور موارد رو در تاپیک پوست مطرح کنید....

من فوم شستشوی صورت برای پوست های چرب سی گل رو خریداری کرده بودم از سر کنجکاوی که تستش کنم...

در کل پوست رو نرم و لطیف کرد ولی نکته منفی که باعث شد اونو کنار بذارم این بود که قسمت هایی از پوستم مثل بینی رو برق مینداخت! و اون ناحیه یه حالتی میشد که انگار برق میزنه....

به هر حال نمیشه گفت برای همه پوست ها یه جور جواب میده....من که زیاد راضی نبودم...به طوری که بعد از بازگشت مجدد به ژل شست و شوی همیشگیم براقی که سی گل به وجود آورده بود رفت!
    Last edited by Ali_softcenter; 27-06-2013 at 11:55.

8. 4 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

تجربه من در مورد شامپوهای موی چرب یا هر شوینده ای اینه که استفاده زیاد از اونها هم باعث خشکی و ریزش میشه هم باعث میشه پوست سر و مو زودتر چرب بشه... شاید دلیل اینکه بعضیها میگن موهام به فلان شامپو عادت کرده همینه؟
    خیلی اوقات پوست چرب(پوست سر هم به همین صورت) یعنی پوست دهیدراته در مورد خودم که همینطوره وقتی موهام رو هر روز میشورم روز بعد چربه به علاوه اینکه موهام رطوبت و درخشش خودش رو از دست میده همراه با خارش ناشی از دهیدراته شدن پوست و چربی زیاد.. شامپوهای قویتر رو امتحان کردم ولی باز بعد از چند روز برمیگرده سر جای اول یعنی هر چی شوینده قویتر باشه پوست به صورت اتوماتیک واکنش بیشتری نشون میده واسه جبران رطوبت از دست رفته...
    الان چند وقته یک روز در میون دارم موهام رو میشورم یا اگه بخوام هر شب بشورم به جای دو دوست یه دست میشورم به شرطی که خوب کف کنه. هم درخشش و رطوبت موها داره برمیگرده و هم خارش پوست سر و ریزش به طور محسوسی کمتر شده...
    Last edited by Delkook; 27-06-2013 at 13:14.

10. 3 کاربر از Delkook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته خواهش من اینه که در اینجا فقط از شامپو ها صحبت بشه و اینجور موارد رو در تاپیک پوست مطرح کنید....

من فوم شستشوی صورت برای پوست های چرب سی گل رو خریداری کرده بودم از سر کنجکاوی که تستش کنم...

در کل پوست رو نرم و لطیف کرد ولی نکته منفی که باعث شد اونو کنار بذارم این بود که قسمت هایی از پوستم مثل بینی رو برق مینداخت! و اون ناحیه یه حالتی میشد که انگار برق میزنه....

به هر حال نمیشه گفت برای همه پوست ها یه جور جواب میده....من که زیاد راضی نبودم...به طوری که بعد از بازگشت مجدد به ژل شست و شوی همیشگیم براقی که سی گل به وجود آورده بود رفت!
    ببخشید! باید در تاپیک مربوطه میگفتم اما حالا که شما تجربه تون رو گفتین، ای کاش اسم ژل همیشگیتون هم میگفتین.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پیشنهاد میکنم شامپو بچه فیروز هم امتحان کنین.من موهای خیلی خشکی دارم و شامپوهای هد اند شولدرز،کلیر،ماینوکسا،هگور ، کتوکونازول و سان سیلک رو امتحان کردم ولی الان که تقریبا 3 هفته میشه فیروز استفاده میکنم خیلی راضیم.

13. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ببخشید! باید در تاپیک مربوطه میگفتم اما حالا که شما تجربه تون رو گفتین، ای کاش اسم ژل همیشگیتون هم میگفتین.
    تین درم آیسیس فارما

15. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

دوستان نظرشونو در مورد نیوا هم بگن . من میخوام از کلیر شیفت کنم به نیوا . محصولات داخل ایران اصل هستن ؟ ممنون

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

موهام فوق العاده نرمه ، خیلی زود هم چرب میشه میشه !

چه شامپویی مد نظرتون هست که هم سفت کنه حالت بده خوبم تمیز کنه ؟ رسما این موها بیچارمون کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •