تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 140 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    میشه یه شامپوی با کیفیت معرفی کنید که فقط سر رو تمیز کنه و نرم کننده هم نداشته باشه؟ تازگیا هر شامپویی استفاده میکنم احساس میکنم سر رو خوب تمیز نمیکنه.
    شامپوی موهای چرب میزنم ممکنه جلوی ترشح چربیو بگیره ولی موقع شستن حس میکنم سرم رو تمیز نمیکنه، بعضیاشونم اصلا کف نمیکنن در حال حاضر شامپوی موهای چرب فولیکا میزنم که دوستان توصیه کردن ولی به نظرم خوب تمیز نمیکنه کفش هم کمه، سابال دوکری خوب تمیز میکرد ولی دیگه زیادی خشک میکرد، من وقتی شامپو زیادی سرم رو خشک میکنه غدد چربی سرم برای جبران بیشتر فعال میشه یکم هم ریزشمو زیاد میکنه. گندم کاپوس هم همین طور بود. الان یه شامپوی ساده باکیفیت بدون نرم کننده برای موهای معمولی تا چرب میخوام اگه ضد ریزش نبود، نبود بهتر ولی ریزشو زیادنکنه.
    ممنون از همه
    شامپو بورداک کلیون

2. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان تا حدود قیمت 10 تومن برای موهای چرب چی پیشنهاد میدین؟؟
    شامپو سریتا هم عالی هستش

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

شامپو سریتا هم عالی هستش
    افتضاحه
    هم ضد چربی رو گرفتم هم کافئینش رو بدرد نمیخورد باز ضد چربیش بهتر از کافئینش بود

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان بعضی مواقع نمی دونم موهام زیاد چرپه یا اینکه دستام زیاد عرق می کنه. از عرق کردن دستم فکر نکنم باشه، از موهه قطعا!
    خیلی اذیتم می کنه راهی نداره که چربی مو کاهش پیدا کنه؟ شامپویی چیزی !

پروفشنال najee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من این تایپیک رو امروز دیدم گفتم یه ببینم دوستان میتونن یه نسخه ای هم واسه ما بپیچند
    من موههای فوقالعاده چربی دارن بطوری که سه چهارساعت بعدا از حموم چرب میشه شوره نداره
    خارش داره مخصوصا وقتی چرب میشه که البته فکر میکنم طبیعی چون چربی باعث کثیفی میشه
    ریزش زیادی هم داره البته فکر میکنم دیگه همه میدونن علت اصلی ریزش مو چربی بیش از اندازه
    پوست سربخاطر همین چربی بیش از حد مو هیچ مسافرتی هم نمیتونم برم به محض اینکه برسم به
    مقصد مجبورم برم حموم که شدنی نیست به نظر شما چکار کنم.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام من این تایپیک رو امروز دیدم گفتم یه ببینم دوستان میتونن یه نسخه ای هم واسه ما بپیچند
    من موههای فوقالعاده چربی دارن بطوری که سه چهارساعت بعدا از حموم چرب میشه شوره نداره
    خارش داره مخصوصا وقتی چرب میشه که البته فکر میکنم طبیعی چون چربی باعث کثیفی میشه
    ریزش زیادی هم داره البته فکر میکنم دیگه همه میدونن علت اصلی ریزش مو چربی بیش از اندازه
    پوست سربخاطر همین چربی بیش از حد مو هیچ مسافرتی هم نمیتونم برم به محض اینکه برسم به
    من اخیرا موهام خیلی چرب شده. قبلا اینطوری نبود، فکر کنم بخاطر استفاده از شامپو سیر پرژک باشه که تصمیم گرفتم دیگه استفاده نکنم ببینم نتیجه اش چی میشه.
    سرم خارش میگیره و نتیجه اش میشه چرپ شده دست
    به مقدر کم هم شوره دارم.

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

دوستان بعضی مواقع نمی دونم موهام زیاد چرپه یا اینکه دستام زیاد عرق می کنه. از عرق کردن دستم فکر نکنم باشه، از موهه قطعا!
    خیلی اذیتم می کنه راهی نداره که چربی مو کاهش پیدا کنه؟ شامپویی چیزی !

من خودم الان حدود 7-8 سالی میشه که به چربی فوق العاده زیاد موهام دچارم +شوره شوره و پوسته شدید هم میزنه انواع شامپوها و دکترها هم امتحان کردم اما فایده نداشت
    حتی هر تابستون هم به کل با تیغ میزنم بلکه خوب شه الان دو ساله این کارو میکنم ولی بازم به محض کمی بلند شدن موها چربی و شوره شوره میشه حتی یک روز بعد تیغ زدن مو هم پوست سرم چرب میشه
    فکر هم نمیکنم درمان دائمی و یا حتی موقت در حد چند روز داشته باشه چون هر روش و دارو و شامپویی بود امتحان کردم
    باید بسازی و بسوزی و اقلا موها کوتاه تر نگه دارید تا بلکه اثرش کم تر نشون بده
    یک سالی هم هست از شامپوی ضد چربی فولیکا استفاده میکنم اقلا در حد یک روز و نیم موها تا حد زیادی از چربی خلاصن

9. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان یه شامپوی و لوسیون برا ریزش مو معرفی کنید
    مو ها تقریبا خشک هستند
    قبلا جوانه گندم سینره میزدم دیگه داره تموم میشه گتم یه چیز بهتر بگیرم خیلی مالی نبود
    لوسیون هم از تونیک طلسم استفاده میکردم بدک نبود ولی به قیمتش نمی ارزه 140 تومن پولش هست
    تونیک و لوسیون یکی هستن دیگه؟کلا تو رنج قیمت معمولی حدود 10 الی 20 تومن چه مارکهایی وجود داره و کدوم بهتر هست؟
    تونیک و شامپو از یه شرکت باشه بهتر هست؟

داره خودمونی میشه hardwaree's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    من موهام زیاد مشکلی نداره
    لطفا یه شامپو خوب برام معرفی کنید موهامم معمولیه و یه کم چرب

شامپویی که راحت گیر بیاد و مو هام و خوش حالت کنه

در آغاز فعالیت S2 SeLeNa S2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    مـهـבڪوבڪ

پيش فرض

من خودم انواع شامپو خارجی رو استفاده کردم مث پنتن .. لورآل و هد ... اما هیشکدوم به خوبیه شامپو آردن نبود ..اتفاقی گرفتم شامپورو چندبار استفاده کردم ..خیلی هم راضی ام

خیلی خوب حالت میده به موها فقط نمیدونم چرا بعضی وقتا سخته گیر آوردنش به موهای منکه ساخت چرب موهام... امتحانش ضرری نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •