تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 140 اولاول ... 509096979899100101102103104110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 1392

نام تاپيک: بهترین شامپو به نظر شما

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اساتید مو و بهداشت،قبلا گفته شده بود دیگه هد اند شولدرز اصل پیدا نمیشه ولی من تو تحقیقات میدانی که تو کوچه مروی کردم این شاپو بود و اگه نگم اصل بود حداقل خیلی ماهرانه کپی شده بود چون من حتی با شامپوهایی که از سایتشم دیدم مطابقا دادم،ضمن اینکه بارکدشم مطابقت داشت
    حالا چرا میگین اصل نیست؟درصورتی که دلیلی من پیدا نکردم!
    البته فقط بعضی از مغازه های کوچه مرویو گشتم و از بقیه داروخونه ها و مغازه های جاهای دیگه اطلاع ندارم.

2. این کاربر از alone one بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام بالاخره یکی رو پیدا کردم از بازار 3 تا برام فرستاد "گفت تاریخ نداره مال سریهای اولشه ولی خیالت راحت، خراب بود مال من" الان که رسید دستم بوش بوی تندی هست درست مثل شامپو جوانه گندم کاپوس و توش حبابای ریزی هست و خیلی کم تهش لرد داره یه چیزی انگار ته نشین شده، لیبل روش هم شبیه با عکسی هست که شما فرستادین ولی یکم فرق داره مثل عکس تو آدرس زیره
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بوی شامپوی شما هم همینطوره؟ لرد و حباب هم داره؟ نکنه خراب شده؟ یا تقلبی باشه (البته کمی بعیده)؟
    ببینید مگه میشه تاریخ انقضا نداشته باشه؟ به پشت جعبه قسمت انتهای نوشته ها در واقع بیرون برچسب نگاه کنید یا به ته ظرف شامپو حتما تاریخ exرو نوشته!
    در مورد اینکه کمی نوشته های روی برچسب شامپو فرق داره درسته! من که از همون اوایل محصولات کلیون رو داشتم اوایل فقط نوشته های انگلیسی داشت اما از یک جایی به بعد مثل اون عکسی که گذاشتم روسی هم بهش اضافه شد((شاید اشتباه کنم زبان شناسیم که خوب نیست اما مثل روسی هست)) بهرحال،ازاین لحاظ که مشکلی نیست
    اما تا جایی که من میدونم بوی تندی نداره اصلا ته نشین هم خب نشده! اما اگه خیلی تکونش بدم شامپو رو یک کمی حباب ریز توش هست
    اما من میگم شما زیاد وسواس به خرج نده یعنی این بوی تند و ته نشین شدن و ...احساس میکنم ناشی از توجه بیش از حدتون هست وگرنه بعیده مشکل خاصی داشته باشه

4. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

ببینید مگه میشه تاریخ انقضا نداشته باشه؟ به پشت جعبه قسمت انتهای نوشته ها در واقع بیرون برچسب نگاه کنید یا به ته ظرف شامپو حتما تاریخ exرو نوشته!
    در مورد اینکه کمی نوشته های روی برچسب شامپو فرق داره درسته! من که از همون اوایل محصولات کلیون رو داشتم اوایل فقط نوشته های انگلیسی داشت اما از یک جایی به بعد مثل اون عکسی که گذاشتم روسی هم بهش اضافه شد((شاید اشتباه کنم زبان شناسیم که خوب نیست اما مثل روسی هست)) بهرحال،ازاین لحاظ که مشکلی نیست
    اما تا جایی که من میدونم بوی تندی نداره اصلا ته نشین هم خب نشده! اما اگه خیلی تکونش بدم شامپو رو یک کمی حباب ریز توش هست
    اما من میگم شما زیاد وسواس به خرج نده یعنی این بوی تند و ته نشین شدن و ...احساس میکنم ناشی از توجه بیش از حدتون هست وگرنه بعیده مشکل خاصی داشته باشه
    سلام
    بازم ممنون از پاسختون. در مورد تاریخ باید بگم هیچ جا اثری ازش نیست خود فروشنده هم گفت تاریخ نداره در مورد بوی تند، من نمیگم بوی خرابی یا بوی بدی هست منظورم اینه که مثل بعضی شامپوها بوی ملایم یا میوه ای نداره دقیقا بوی شامپو جوانه گندم کاپوس میده که برند خوبیم هست ولی به نظر من بوی تندی هم هست در مورد دقت بیش از حد باید عرض کنم که وسواس نیست همون دقته چون اخیرا عینا موارد زیادی از تقلب رو دیدم که دیگه سعی میکنم دقت کنم حد اقل کمتر نسیبم بشه میگم کمتر چون میدونم بازم احتمال داره که جنس تقلبی قالبم کنن هرچقدرم دقت کنم.
    بازم بینهایت ازتون ممنونم

6. این کاربر از m.shahi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

کسی از شامپو رینفولتیل استفاده نکرده؟ یا تجربه ای در موردش نداره؟

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کسی از شامپو رینفولتیل استفاده نکرده؟ یا تجربه ای در موردش نداره؟
    یکی از دوستان به پیشنهاد من خریده بوده...همین صفحات رو برید عقب پیدا میکنید

9. 2 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یکی از دوستان به پیشنهاد من خریده بوده...همین صفحات رو برید عقب پیدا میکنید
    سلام ممنون از راهنمایی ولی خیلی سخته 100 صفحرو بخونم حدودشم بگین ممنون میشم.

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

نهایت تا 20 صفحه قبل هست!

12. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

خوب آره منم از خدامه بتونم یه شامپو ارزو نترو جایگزین فیتوم اکتیو کنم اما تا شامپوم رو عوض کردم موهام شروع به ریزش کرد
    الان 7 سال یا شایدم بیشتر که فیتوم اکتیو رو میزنم نمیدونم شاید واقعا موهام بد جور به این شامپو عادت کرده باشه یا شایدم واقعا شامپو خوبی باشه اما وقتی به این فکر کنم که اگر خدایی نکرده ریزش مو زیاد بشه مجبور بشم از لوسیون های 20000 تومنی تا 70000 تومنی استفاده کنم ترجیح میدم همون 16000 پول این شامپو رو بدم تا ببینیم در آینده با این قیمتها کذایی قراره چی بشه

شما ترکیبات این شامپو فیتوم اکتیو ایوروشه ضد ریزش رو میدونی چی هستش ؟

اما irox هم خوبیش این بود که موها رو خیلی حجیم میکرد و پیچ و تاب موها رو هم خیلی خوب میگرفت و حالت پذیرشون میکرد .
    آخه دوست عزیز چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی؟ من بقول بعضیا بچه مایه دارنیستم ولی تا حالا بالای 500000 پول شامپو دادم که از هیچکدوم کاملا راضی نبودم فقط شامپو اسپانیش گاردن به سرم میساخت که یه مدت پاکستانیش اومد و بعدش دیگه کاملا نایاب شد. حالا وقتی میگی اینقدر به سرت ساخته بوده خوشا به سعادتت برو باخیال راحت بگیر استفاده کن آخرش مجبور میشی کلی شامپو عوض کنی کلی محلول استفاده کنیو خدایی نکرده موهاتو خراب کنیو بازم خدایی نکرده دیگه مثل اولشم نشه بعدشم ببینی که از اول همون شامپویی که استفاده میکردیو یه سرتونم ساخته ادامه میدادی هزینش برات کمتر بوده استرس و نگرانی بیخودیم نداشتی موهاتم خراب نکردی الان این شامپو 18 تومنه که من 20 خریدم با 108 تومان 6 تا بخری حد اقل یکسال استفاده میکنی بعدم ایشالا وضع درست میشه و راحت میخری نگران نباش اگه واقعا ازش راضی هستس بهت قول میدم هم افتصادی تره هم برای موهات بهتره.
    موفق باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

نهایت تا 20 صفحه قبل هست!
    سلام
    از صفحه 70 شروع کردم گشتن، تو صفحه 86 به farid0485 پیشنهاد محلول رینفولتیل رو داده بودین منظورتون ایشون بود؟ البته جوابی ازشون پیدا نکردم بهشون پخ دادم. البته سوال من در مورد شامپوش بود.

ممنون از لطفتون

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

لعنت به سریتا با این شامپوی مسخره کافئینش دو سه بار زدیم امروز موقع شونه کردن همینطور موهامون میریخت گند زد به اعصابمون
    همون فولیکا رو دوباره میخرم هم ارزون تر بود هم بهتر

16. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •