تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 23 اولاول ... 131920212223
نمايش نتايج 221 به 228 از 228

نام تاپيک: FIFA Ballon d’Or 2010 : توپ طلا، بهترین مربی و تیم منتخب فیفا سال 2010

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

توپ طلای 2010: اشتباه در شمارش آرای ژاوی و آلونسو - ژاوی می توانست توپ نقره را ببرد

غزال زیاری - خبر ورزشی

سایت گل - با گذشت حدود 6 روز از انتخاب لیونل مسی به عنوان برنده توپ طلای سال 2010 فیفا، صحبت و جنجال آفرینی در مورد رای های اتخاذ شده هنوز پایان نیافته است.این روزها تعدادی از سرمربیان و کاپیتان های تیمهای مختلف دنیا در صحبتهایی اعلام کرده اند که آنها به ژاوی رای داده اند ولی در فهرست آرای منتشره، رای آنها به جای ژاوی به نام ژابی آلونسو درج شده. گرچه این اشتباه تاثیری سرنوشت ساز در برنده نهایی توپ طلای سال 2010 نداشت ولی می توانست باعث شود تا ژاوی به جای آنکه در رده سوم قرار بگیرد، رده دوم و جای آندرس اینیستا را به خود اختصاص دهد.

تا به امروز شش نفر اعلام کرده اند که رای شان را به نام ژاوی نوشته اند و نه ژابی آلونسو. دو نفر از آنها کاپیتانهای گواتمالا و کلمبیا بودند. گوستاوو کابررا، کاپیتان گواتمالا رای سومش را به نام ژاوی نوشته بود و ماریو یپس، کاپیتان کلمبیا، نام ژاوی را در رای اولش نوشته بود.

چهار سرمربی هم ادعای مشابهی داشتند. دو نفر از آنها نام ژاوی را در رای دوم خود نوشته بودند: «رائول گونسالس، مربی تیم ملی کوبا و خوسه مانوئل دلاتوره،سرمربی تیم ملی مکزیک» و دو نفر دیگر هم ژاوی را به عنوان رای سومشان برگزیده بودند: آناستاسیادس، مربی تیم ملی یونان و پائولو دوارته، سرمربی پرتغالی تیم ملی بورکینافاسو.

این موضوع باعث شد که خیلی از آرایی که به نام ژابی آلونسو ثبت شده، در واقع به ژاوی ارناندس تعلق داشته باشد.

ژابی آلونسو، ستاره رئال مادرید در فهرست نهایی منتشر شده از سوی فیفا 57 رای کسب کرده بود و بیشترین رای را سرمربی سری لانکا، کاپیتان تیمهای کلمبیا و زامبیا و خبرنگار منتخب فرانس فوتبال در کنگو (با انتخاب او در رای اولشان) به آلونسو داده بودند. کاپیتان های تیمهای کوموروس، کوبا، هند، اسرائیل، کره جنوبی و مکزیک و سرمربیان تیمهای چین تایپه، کوبا،کره جنوبی و مکزیک و خبرنگار منتخب فرانس فوتبال در عراق هم نام او را به عنوان رای دومشان نوشته بودند. رای سوم کاپیتان گواتمالا و سرمربی تیمهای بورکینافاسو و قبرس و همچنین خبرنگار ولز،نیز به نام ژابی آلونسو ثبت شده بود.

اگر آرایی که اشتباه به حساب آلونسو واریز شده و به ژاوی اختصاص داشت را در جای اصلی اش قرار دهیم، ژاوی ارناندس در شمارش نهایی آرا با پیشی گرفتن از اینیستا در رده دوم برترین بازیکنان دنیا در سال 2010 قرار می گیرد. بدین ترتیب که مسی با 22.65% آرا همچنان برترین بازیکن دنیاست، ژاوی ارناندس با 18% آرا در رده دوم قرار می گیرد و اینیستا با 17.36% آرا رده سوم را به خود اختصاص می دهد. بدین ترتیب و با اعمال این آرا، رای ژاوی از 16.48% به 18% افزایش می یابد و عملا توپ نقره فیفا از آن او خواهد بود.

اظهارنظرهای شگفت انگیز

البته این اشتباهات به همینجا خلاصه نمی شود. کریس کاتونگو،کاپیتان تیم ملی زامبیا در صحبتهایی اعلام کرده که فیفا در شمارش آرا اشتباه کرده است. طبق گزارش فیفا، کاتونگو در رای اولش به ژابی آلونسو رای داده، اینیستا انتخاب دوم او بوده و پویول رای سوم او. در صورتی که کاپیتان تیم ملی زامبیا می گوید که آرای او بدین ترتیب بوده: مسی، اینیستا و ژاوی

از سوی دیگر کاپیتان و سرمربی تیم ملی تایلند هم اعلام کرده اند که هرگز آرائشان را برای انتخاب برنده توپ طلای فیفا ارسال نکرده اند. البته این طور به نظر می رسد که یکی از اعضای فدراسیون فوتبال این کشور به جای آنها رای (ویا، فورلان و کلوزه) داده است. نکته جالب توجه دیگر این است که سرمربی و کاپیتان تیم ملی مکزیک به بازیکنان تیم خودشان رای داده اند و خوسه مانوئل دلاتورس (مربی مکزیک) اعلام کرده یکی از آرایش اشتباه بوده است.

منبع: AS

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2011/1/16

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

توپ طلای 2010: اشتباه در شمارش آرای ژاوی و آلونسو - ژاوی می توانست توپ نقره را ببرد
    یارو فرق ژاوی و ژابی رو نمی دونه اومده رای داده!!! یکی هم که میگه اصلا رای نداده یکی دیگه بجاش رای داده...این دیگه چه جورشه!!

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یارو فرق ژاوی و ژابی رو نمی دونه اومده رای داده!!! یکی هم که میگه اصلا رای نداده یکی دیگه بجاش رای داده...این دیگه چه جورشه!!
    بگو چرا آلونسوی شما تشویق می کرد به ژاوی رای بدن.

تازه الان باید بهتر شده باشه. گسترش رسانه ها و بالا رفتن آگاهی افراد. حساب کن مثلا 10 سال قبل چطور بوده! خیلی ها چیزی نمی بینن و حتی هنوز قوانین فوتبال رو درست نمی دونن بعد فیگو و زیدان و ... رو گذاشتن جلوشون رای بدن. همین اعلام کامل آرا که حالا به گوش اون بابای آفریقایی هم میرسه خودش پیشرفت بزرگیه.

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بگو چرا آلونسوی شما تشویق می کرد به ژاوی رای بدن.

تازه الان باید بهتر شده باشه. گسترش رسانه ها و بالا رفتن آگاهی افراد. حساب کن مثلا 10 سال قبل چطور بوده! خیلی ها چیزی نمی بینن و حتی هنوز قوانین فوتبال رو درست نمی دونن بعد فیگو و زیدان و ... رو گذاشتن جلوشون رای بدن. همین اعلام کامل آرا که حالا به گوش اون بابای آفریقایی هم میرسه خودش پیشرفت بزرگیه.
    فکر کنم از این به بعد موقع رای گیری با عکس و مشخصات کامل بذارن بهتره که به اینا بفهمونن کی به کیه!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با عرض معذرت ولی این مسی کوتوله زشت چی داره که دو سال پیاپی باید به عنوان بهترنی بازیکن جهان انتخاب بشه؟
    حق اسنایدر بود.

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

با عرض معذرت ولی این مسی کوتوله زشت چی داره که دو سال پیاپی باید به عنوان بهترنی بازیکن جهان انتخاب بشه؟
    حق اسنایدر بود.
    ایشالا سال بعد جرج کلونی بهترین بازیکن انتخاب میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بالوتلی: مورینیو باید ادب یاد بگیرد، مسی شایسته توپ طلا نبود، روزنامه‌های انگلیسی آشغال هستند

مهاجم منچسترسیتی به مربی رئال مادرید تاخته و حرف‌های جنجالی دیگری هم زده است.

سایت گل – ماریو بالوتلی، مهاجم منچسترسیتی جدیدترین فردی است که علیه ژوزه مورینیو صحبت کرده. او گفته: «مورینیو باید ادب و طرز رفتار و احترام را یاد بگیرد.»

صحبت‌های پر از خشم بالوتلی چند روز پس از آن زده شد که فارنس بکن‌باوئر هم گفته بود آقای خاص فردی گستاخ است.

همه می‌دانند که بالوتلی و مورینیو در اینتر رابطه خوبی با هم نداشتند. این مهاجم جوان اغلب از تیم کنار گذاشته می‌شد و حتی یک بار تهدید کرد که باشگاه را کاملا ترک می‌کند.

روزنامه لا گاتزتا دلو اسپورت نظر او را درباره مورینیو پرسید و بالوتلی هم این‌طور جواب داد: «مورینیو بهترین مربی دنیاست، اما به عنوان یک انسان باید هنوز ادب، طرز رفتار و احترام را یاد بگیرد.»

بالوتلی درباره چند هم‌تیمی‌اش در منچسترسیتی هم صحبت کرد و سپس به رسانه‌های انگلیسی تاخت: «آدام جانسن تکنیک بسیاری دارد و امانوئل آدبایور بامزه‌ترین بازیکن تیم است. پاتریک ویه‌را و الکساندر کولاروف هم در بدو ورود من بسیار به من کمک کردند.

انگلیس از نظر ورزشگاه‌ها از بقیه کشورها بسیار پیش است و از نظر رسانه‌ها از بقیه بسیار عقب است. روزنامه‌های انگلیسی آشغال محض هستند.»

بالوتلی درباره نبرد قهرمانی سری آ هم گفت: «به طور غیرارادی می‌گویم میلان قهرمان می‌شوم، اما اگر کمی بیشتر فکر کنم می‌گویم اینتر که به من بسیار خوبی کرد. اما اگر باز هم فکر کنم دوست دارم ناپولی قهرمان شود! خیلی دوست دارم کنار ادینسون کاوانی بازی کنم.

بهترین بازیکن سری آ زلاتان ایبراهیموویچ است. او عملا از سیاره دیگری آمده. سباستین جووینکو را هم به عنوان بهترین بازیکن جوان ایتالیا برمی‌گزینم.»

او درباره توپ طلا هم گفته: «فکر نمی‌کنم لیو مسی شایسته توپ طلا بود. آنها باید این جایزه را به وسلی اسنایدر می‌دادند.»

کد:
    2011/1/18

پاستوره: مسی بهترین بازیکن دنیاست

ستاره پالرمو از هم‌وطنش تمجید کرده است.

سایت گل – لیونل مسی، مهاجم بارسلونا اخیرا فاتح توپ طلای 2010 فیفا شد. خاویر پاستوره، مهاجم ملی‌پوش آرژانتین که در پالرمو بازی می‌کند، از این انتخاب شگفت‌زده نیست: «خوشحالم که فلسفه فوتبالم با لیونل مشترک است. اما چیزی که حقیقتا لذت‌بخش است بازی در کنار اوست. ما بیرون از میدان شبیه به هم هستیم چون هر دو خجالتی هستیم، اما هنگامی که پا به میدان می‌گذاریم اوضاع عوض می‌شود.

او بهترین بازیکن و بهترین فرد دنیاست. هنگامی که کنار او بازی می‌کنید، مانند این است که پنج هم‌تیمی کنار شما باشند. او بازیکن متفاوتی است، و گاهی حرکتی انجام می‌دهد یا توپ را به شما می‌سپارد، در حالی که حریف اصلا انتظار ندارد.

درست است که رییس پالرمو من را دوست دارد و برای من ارزش بسیاری قائل است، اما تنها یک «لیو» وجود دارد و او بهترین دنیاست. من تلاش می‌کنم تا جایی که بتوانم بازی‌ام را بهتر کنم.»

کد:
    2011/1/18

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

شاید رای گیری رو دادن صادق محصولی انجام بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •