تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 57

نام تاپيک: کارت گرافیک تو رنج قیمت 400 تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

حدودای 450 تومنه ...
    من پیشنهاد میکنم اگه بودجتون اجازه نمیده یه GTX 460 بگیرید حدودای 300 تومان ... اکثرا فریم قابل قبولی رو FullHD میگیره ...
    بهتر از اون 5850 ... حدود 350 ... از 460 کمی قوی تره ... و اگه از برند مناسب تهیه کنی میتونید اورش کنید که باز قوی ترم میشه ...
    در ضمن برای چی طرف اورکلاک نمیرید ؟ اورکلاک اگه در حد استاندارد و فنی باشه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ...
    عرفان عزیز مرسی از راهنماییتون.به دلیل اینکه یکی بلد نیستم دوم اینکه باید امکاناتش رو هم آدم فراهم کنه، مثلا یه کولینگ خوب لازمه.

پس شما میگید به این سیستمی که الان دارم دست نزنم و فقط گرافیک رو ارتقاء بدم ؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عرفان عزیز مرسی از راهنماییتون.به دلیل اینکه یکی بلد نیستم دوم اینکه باید امکاناتش رو هم آدم فراهم کنه، مثلا یه کولینگ خوب لازمه.
    کیستون چی هست ؟ بلد بودن هم مشکلی نیست توی همین فروم افراد متخصص Overclock هستند که میتونن راهنماییتون کنن...

پس شما میگید به این سیستمی که الان دارم دست نزنم و فقط گرافیک رو ارتقاء بدم ؟
    ببینید شما قطعاتتون کمی قدیمی هست اما قدرتمند ... به همین خاطر نیازی به ارتقای اون ها نیست چون هنوز میشه به راحتی باهاشون کار کرد ... اما ممکنه برای VGA محدودیت ایجاد کنن به خاطر همین به شما اورکلاک رو پیشنهاد کردیم ...

به طور کلی این نتیجه رو میگیرم :
    1. سیستمتون نیازی با ارتقا نداره (غیر از VGA یا Power)
    2 . با Overclock هیچ مشکلی با CPU و ... نخواهید داشت ...

3. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عرفان جان قیمت اینGTX460مدل1گیگ EVGAخب300تومن نیست به خدا270هست.

5. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

عرفان جان قیمت اینGTX460مدل1گیگ EVGAخب300تومن نیست به خدا270هست.
    علی جان قیمت حدودیش رو گفتم اکثرا بالای 300 خریده بودن ...

7. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

من میخوام تا 400 هزینه کنم. این مشخصاتی که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز تو پست بالا گذاشتن نشون میده که 5870 خیلی خفنتره.( به همون مقدار گرونتر هم هست )
    دوستان زحمت راهنمایی رو کشیدن منتها هنوز به سوال من جواب ندادن که این حرف درسته که سیستم من ضعیفه و باعث میشه که نتونم از تمام قدرت گرافیک استفاده کنم؟

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

مرسی از کمکتون،مانیتورم ورودی HDMI داره.
    در مورد اورکلاک ، راستش من اینکاره نیستم یعنی تا به حال تست نکردم ببینم چجوریاست.
    باز هم راهنمایی کنید ممنون میشم
    آقا اشتباه نشه اصلا اونجوری که فکر می کنید خفن تر نیست ها !!!! تو لینک کامل ریویویی که گذاشتم تهش رو نگاه کنید گفته نسبت کارایی به قیمت برای این دو کارت تقریبا یکسانه یعنی 10 درصد گرونتر و 10 درصد قویتره !!!!
    البته تو ایران خب یه خورده فرق داره و فکر کنم همون 460 که دوستان لطف کردن معرفی کردن بهتر باشه آخه این 350 و اون یکی 450 باشه دیگه تفاوتشون بیشتر از 10 درصد میشه و خریدن 5850 صرف نمیکنه.

من میگم همین 460 رو بردارین چون به قول دوستان برای کارتون جواب میده و هزینه ی اضافی هم نمیکنید.

تازه یه چیز دیگه که شاید خیلی به کار شما نیاد اینه که انویدیا تو زمینه ی CUDA قوی کار کرده و از ای ام دی با اون Stream های ضعیفش بهتر پیش رفته. قوی ترین ابر رایانه ی جهان تو شهر تایی جین چین فکر کن توش 7000 تا پردازنده ی تسلای انویدیا استفاده شده که به قول رئیس نمیدونم چی چیش باعث شده 50000 تا پردازنده ی سی پی یو کمتر لازم بشه. پس انویدیا این طورا هم که به نظر میاد داغون نشده و هنوز داره یه حرکاتی میکنه.

همین دیروز خبر تولید 580 رسیده و امروز دیدم همه برندها دارن سر و دست میشکونن که بهترین 580 رو به بازار عرضه کنند. میگی نه ؟ نیگاه کن ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

آقا اشتباه نشه اصلا اونجوری که فکر می کنید خفن تر نیست ها !!!! تو لینک کامل ریویویی که گذاشتم تهش رو نگاه کنید گفته نسبت کارایی به قیمت برای این دو کارت تقریبا یکسانه یعنی 10 درصد گرونتر و 10 درصد قویتره !!!!
    البته تو ایران خب یه خورده فرق داره و فکر کنم همون 460 که دوستان لطف کردن معرفی کردن بهتر باشه آخه این 350 و اون یکی 450 باشه دیگه تفاوتشون بیشتر از 10 درصد میشه و خریدن 5850 صرف نمیکنه.

من میگم همین 460 رو بردارین چون به قول دوستان برای کارتون جواب میده و هزینه ی اضافی هم نمیکنید.

تازه یه چیز دیگه که شاید خیلی به کار شما نیاد اینه که انویدیا تو زمینه ی CUDA قوی کار کرده و از ای ام دی با اون Stream های ضعیفش بهتر پیش رفته. قوی ترین ابر رایانه ی جهان تو شهر تایی جین چین فکر کن توش 7000 تا پردازنده ی تسلای انویدیا استفاده شده که به قول رئیس نمیدونم چی چیش باعث شده 50000 تا پردازنده ی سی پی یو کمتر لازم بشه. پس انویدیا این طورا هم که به نظر میاد داغون نشده و هنوز داره یه حرکاتی میکنه.

همین دیروز خبر تولید 580 رسیده و امروز دیدم همه برندها دارن سر و دست میشکونن که بهترین 580 رو به بازار عرضه کنند. میگی نه ؟ نیگاه کن ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام علیرضای عزیز
    مرسی از راهنماییتون.پس اگه بخوایم کلی نگاه کنیم محصولات Nvidia خیلی بهترن ، درسته ؟ مثلا من یه Gtx 470 بگیرم همه ی کارتای Ati رو حریفه دیگه ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه اگه Gtx470 بگیرم روی این سیستمی که الان دارم خوب جواب میده ؟

11. این کاربر از mehdi_47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

پس اگه بخوایم کلی نگاه کنیم محصولات Nvidia خیلی بهترن ، درسته ؟
    خیر ... مدل به مدل محصولاتشون مقایسه میشه ...

مثلا من یه Gtx 470 بگیرم همه ی کارتای Ati رو حریفه دیگه ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه اگه Gtx470 بگیرم روی این سیستمی که الان دارم خوب جواب میده ؟
    رسیدیم به جای اول بحث که 470 مشکلات فراوانی داره گرم شدن 95 درجه ای GPU و نویز بسیار زیاد ...
    انتخاب های شما به ترتیب این ها هستند :
    GTX 460 1gb
    5850
    5870

اگه نمیخواید اورکلاک کنید CPU و رم رو اولی و دومی کارتون رو راه میندازه ...
    اگه فکر میکنید میتونید اورکلاک کنید سومی هم گزینه ی خوبیه ...(ولی فکر کنم باید یه پاور هم تهیه کنید ولی اون موقع سیستمتون به حالت پرواز درمیاد خیلی قدر میشه ...)

13. 2 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام علیرضای عزیز
    مرسی از راهنماییتون.پس اگه بخوایم کلی نگاه کنیم محصولات Nvidia خیلی بهترن ، درسته ؟ مثلا من یه Gtx 470 بگیرم همه ی کارتای Ati رو حریفه دیگه ؟ بعد یه چیز دیگه اینکه اگه Gtx470 بگیرم روی این سیستمی که الان دارم خوب جواب میده ؟
    نه دیگه نشد .... من گفتم اون هم خوبه نه اینکه ای تی آی بده. تو هر قیمتی یه مدل از یکیشون میصرفه. تو این رنج قیمت شما ببین آقا عرفان چی گفته همون کارو کن. به نظر من هم حق با ایشونه.

15. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

مرسی از همه ی عزیزان بابت راهنمایی.
    یه سوال دیگه هم برام پیش اومده.چرا مثلا یه مدل از Cpu Quad Core مثل مال بنده مثلا 200 تومنه بعد باز یه چهار هسته ایی با همین کانفیگ 300 تومنه ؟

17. این کاربر از mehdi_47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

مرسی از همه ی عزیزان بابت راهنمایی.
    یه سوال دیگه هم برام پیش اومده.چرا مثلا یه مدل از Cpu Quad Core مثل مال بنده مثلا 200 تومنه بعد باز یه چهار هسته ایی با همین کانفیگ 300 تومنه ؟
    خب لابد مقدار کش بیشتری داره و یا کلاکش بالاتره. البته یه چیزی ... اگه قدیمی باشه چون کمیابه قیمتش میره بالا. آخه اونایی که سوکت مادربوردشون قدیمیه و نمیخوان عوضش کنن مجبورن باز هم برن همونا رو بخرن و کمیاب میشه و گرون ... گاهی چون تولیدش خیلی کمه یا اصلا نیست بازار سیاه هم پیش میاد.

19. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •