تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 606 از 1184 اولاول ... 1065065565966026036046056066076086096106166567061106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,051 به 6,060 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نمیشه در مورد کوروس اینطوری نظر داد...اینکه من از این عطر خوشم میاد یا نه یه بحث دیگست...سلیقه انسانها ممکنه بستگی به شرایط محیطی در طول زمانهای مختلف تغییر بکنه...ولی عطرهایی هستند که فراتر از زمان هستند...و کوروس هم بدون شک یکی از اونهاست...
    این عطر به نظر خیلی از کارشناسان بهترین عطر کلاسیک تاریخ هست ..درسته یه عطر هیت اور لاو هست ولی این نباید باعث بشه که ما از کنار خلاقیت و کیفیت بالای این عطر به راحتی عبور بکنیم...
    به شخصه در زمان کنونی کوروس استفاده نمیکنم و خیلی با بوش راحت نیستم...ولی اینو قبول دارم که بینی ناپخته من نمیتونه در مورد این عطر صحبت بکنه...اکثر عطرشناسان و کارشناسان بزرگ این عطر رو ستودند...نمونش لوکا تورین که به این عطر از 5 پنج داده...
    و اینکه هنوز خیلی ها دنبال یه عطر درتی و انیمالیک میگردند (که با توجه به صحبت هاتون در مورد کالوین کیلن و ژیونشی مطمئنا شما از این نوع عطرها خوشتون نمیاد ) و این عطرها معمولا گرون هستند ولی در زمان کنونی این عطرها در ایران پرطرفدار نیستند...و این هم دلایلی داره که میشه بررسیش کرد....

جدای حرفهای محمد حسین عزیز
    اگر هم یادتون باشه چند وقت پیش یک نظر سنجی بین کسانی که علم این صنعت رو داشتند انجام شد تحت عنوان 10 عطر برتر شرقی.
    جالب اینجا بود که کروس جز 5 عطر برتر بود. و حتی امتیازش بالاتر از شاهکارهایی نظیر جاپیر-اوپیوم-ابسشن و ... بود

2. 6 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یک بار دیگه 10 عطر برتر در بین ادکلنهای شرقی رو که طی یک نظر سنجی در پارسال انتخاب شدند رو اینجا میزارم تا بیشتر با اعتبار ادکلن هی مثل کروس-ابسشن-جاپیر و ... آشنا بشن دوستان. توجه داشته باشید که این نظر سنجی در همین سال گذشته صورت گرفته و تمام ادکلنهای تاریخ رو مورد بررسی قرار دادند

به ترتیب اولویت:

1. اگویست از شنل

2.آنتئوس از شنل

3.کوروس از ایو سنت لورنت

4.جاپیر از بوچرون

5.پلی اینتنس از ژیوانشی

6.هوم اینتنس از کریستن دیور

7.ل اکسیوسیو از شنل

8.اوپیوم پرفیوم از ایو سنت لورنت

9.ابسشن از کالیون کلاین

10.پور هوم از جوپ
    Last edited by f.t.g; 08-05-2012 at 00:06.

4. 12 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_farshid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

دوستان چند صفحه قبل سوال کردم فقط یکی از دوستان یه جواب نصفه نیمه دادن
    دوباره می پرسم
    قیمت این ها چنده ؟
    توروس از سیندی سی
    کاپتان بلک از نوبلز
    اوژنا بلو از جورجیو مونتی

ممنون میشم نظرتون رو هم راجع به رایحه و ... شون بدونم و استفاده کنم

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

6

نمیشه در مورد کوروس اینطوری نظر داد...اینکه من از این عطر خوشم میاد یا نه یه بحث دیگست...سلیقه انسانها ممکنه بستگی به شرایط محیطی در طول زمانهای مختلف تغییر بکنه...ولی عطرهایی هستند که فراتر از زمان هستند...و کوروس هم بدون شک یکی از اونهاست...
    این عطر به نظر خیلی از کارشناسان بهترین عطر کلاسیک تاریخ هست ..درسته یه عطر هیت اور لاو هست ولی این نباید باعث بشه که ما از کنار خلاقیت و کیفیت بالای این عطر به راحتی عبور بکنیم...
    به شخصه در زمان کنونی کوروس استفاده نمیکنم و خیلی با بوش راحت نیستم...ولی اینو قبول دارم که بینی ناپخته من نمیتونه در مورد این عطر صحبت بکنه...اکثر عطرشناسان و کارشناسان بزرگ این عطر رو ستودند...نمونش لوکا تورین که به این عطر از 5 پنج داده...
    و اینکه هنوز خیلی ها دنبال یه عطر درتی و انیمالیک میگردند (که با توجه به صحبت هاتون در مورد کالوین کیلن و ژیونشی مطمئنا شما از این نوع عطرها خوشتون نمیاد ) و این عطرها معمولا گرون هستند ولی در زمان کنونی این عطرها در ایران پرطرفدار نیستند...و این هم دلایلی داره که میشه بررسیش کرد....
    نظر شما خیلی منطقی و جالبه. راستش من در انتخاب عطر دوست دارم عطری بزنم که وقتی در یه مکان عمومی مثل اتوبوس یا سینما میرم باعث سردرد و اذیت کسی نشه.

خدمت جناب hike عزیز هم بگم من این عطرو تست کردم وگرنه در مورد عطری که بوش رو امتحان نکردم نظر نمیدم.

سوم هم هر جامعه ای با توجه به فرهنگ و آدابش یه نوعی سلیقه داره.مثلا من که از بچگی بوی گلاب تو مسجد و امامزاده به بینیم خورده ممکنه از عطری که این سبک بو رو داشته باشه مثل آبسشن مردونه یا جولی بدم بیاد ولی یه کار پرفروش در امریکا یا کشورهای عربی باشه .

چهارم هم اینکه همه کارهای قدیمی بد نیستن مثلا اکلت زنونه با اینکه سالها پیش طراحی شده خیلی بوی دوست داشتنی داره و خیلی عالیه.تا سالها ی سال هم تولید میشه و این بخاطر سبک بوش هست نه اینکه قدیمیه.

پنجم هم اینکه نظر کارشناسان با عموم در خیلی از موارد ممکنه متفاوت باشه.مثلا منتقدین یه فیلم رو شاهکار بدونن ولی در گیشه موفق نباشه.شما همین کوروس رو تست کنید.از چند نفر نظرشونو در این مورد بپرسید ببینید نظر اونها چیه که نگین جبهه گیری میکنه. بعضیا عطر رو برای دل خودشون میزنن پس این چیزا براشون مهم نیست.

ششم هم اینکه مردم ما زود جو زده میشن. هیچ وقت تحت تاثیر صحبتهای دیگران چیزایی مثل عطر و ادکلن نخرید.یه عطر عالی از نگاه دیگران ممکنه یکی از بدبوترین عطرها از نظر شما باشه .

ببخشید اگه زیاده گویی کردم.

هفتم هم شاد و موفق و سلامت باشید. من واقعا شما رو قبول دارم خیلی منطقی صحبت میکنی محمد آقا.

7. 5 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jsaleh11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Bandar-Abbas (from Shiraz)

پيش فرض

اقا صالح عزيز سلام كجايي شما چقدر كم پيدا شدي شما و فريد جان و علي اقا و محمد حسين عزيز وhike واون علي اقا رونق اين تايپيك هستين الانم كه دوستان ديگه هم اومدن مثل اقا نادر و بقيه ما هم استفاده ميكنيم تشكر از همه
    مخلصیم قربان. هستم. هر روز سر می زنم و پستهای عالی شماها رو هم می خونم و استفاده می کنم. راستی نیمه دوم خرداد احتمالا دو سه روز میام بندر. اگه عطر و یا اشانتیونی اینجا هست که میتونم براتون بگیرم و بیارم حتما بهم بگید.

9. 3 کاربر از jsaleh11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jsaleh11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Bandar-Abbas (from Shiraz)

پيش فرض

دوستان عزیز من چند وقت پیش عکسی از عطرام گذاشتم. با توجه به اینکه از اون موقع تا حالا چندتایی بهش اضافه شده اگه مایلید بفرمایید تا عکس آپدیت شده رو هم بزارم. در ضمن از همه اعضاء محترم انجمن تقاضا می کنم عکسی از عطراشون به اشتراک بذارن تا همه استفاده کنند. شاد باشید.

11. 6 کاربر از jsaleh11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام. من یه ادکلن با بوی ملایم و خنک و شیرین میخوام برای محیط اداری. قیمت تا 150 اینا. میخوام یه جورایی تک باشه که هرکسی نزنه.
    اگه جور دیگه ای باید راهنمایی میخواستم لطف کنین بگین که اصلاح کنم. ممنون
    UOMO? MOSCHINO رو امتحان کنید. یک کار ایتالیایی و ۴ فصل.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 6 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه لطف کنید یه جایی رو تو اهواز پیشنهاد کنید که مدل های متنوع و عطر های گرون مثل Tom Ford رو داشته باشه و عطراش اصل وترجیحا تو کیانپارس باشه خیلی ممنون میشم

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

آرمان خان گیر میاد؟قیمت چقدره؟

...............................

Nightflight Joop! for men رو کسی دیده جایی و یا تست کرده؟من گرمی اش رو چند سال پیش داشتم.خیلی

بوی تند و گیرایی داشت.

16. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه لطف کنید یه جایی رو تو اهواز پیشنهاد کنید که مدل های متنوع و عطر های گرون مثل Tom Ford رو داشته باشه و عطراش اصل وترجیحا تو کیانپارس باشه خیلی ممنون میشم
    انتهای راهروی بازار مرکزی کیانپارس. (تام فورد رو ول کن. اینجا میتونی تمامی کارهای مارلی مخصوصا پگاسوس رو تست کنید)

برج- طبقه دوم-انتهای یکی از راهرو ها( اوناج هم میتونی ادکلنهایی نظیز کوکوریکو از گوتیر-تمامی آنجلها بجز مالت حتی انجل فلفلی-تمامی محصولات آرمانی و هریرا-لیبر و.......رو تست کنید)

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

کار خوبی هست و در رده ادکلنهای مرکباتی و با دمایی متعادل هست. نظیر ادکلنهایی مثل جیورجیو آرمانی پور هوم و ساویج از کریستن دیور

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

دوستان عزیز من چند وقت پیش عکسی از عطرام گذاشتم. با توجه به اینکه از اون موقع تا حالا چندتایی بهش اضافه شده اگه مایلید بفرمایید تا عکس آپدیت شده رو هم بزارم. در ضمن از همه اعضاء محترم انجمن تقاضا می کنم عکسی از عطراشون به اشتراک بذارن تا همه استفاده کنند. شاد باشید.

من و حامد خان عکس آپدیت شده که گذاشتیم. میمونه شماها

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

آرمان خان گیر میاد؟قیمت چقدره؟

...............................

Nightflight Joop! for men رو کسی دیده جایی و یا تست کرده؟من گرمی اش رو چند سال پیش داشتم.خیلی

بوی تند و گیرایی داشت.

گیر میاد و فکر کنم قیمتش زیر 100 باشه

18. 6 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •