تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 99 از 1184 اولاول ... 498995969798991001011021031091491995991099 ... آخرآخر
نمايش نتايج 981 به 990 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

چاكرتيم...چيكار كنيم خب دوست داريم در سطح بين المللي هم در زمينه عطر حرفايي براي گفتن داشته باشيم
    به به!حالا ببينم طرفدار آ س ميلان و رئال مادريد هم هستي كه ديگه سليقه مون جور جور باشه؟؟
    بببين وقتي ميگم عطر شيك عطر جاودانه ايه قبول كن...حتي تو perfumeshopping.com
    هم كه نصفه نيمه عطراي برندارو ميفروشه اين عطر كارولينا هررا رو داره...توخود سايت كارولينا هررا هم كه بري 2 3 تا عطرشو معرفي كرده كه اين عطر پايه ثابت در اين عطراست...بابا دلو بزن به دريا و بخر...مگه چي ميخواي بخري...ماشين يا گوشي موبايل كه نميخري يه عطر 60 70 هزار تومني داري ميخري كه سر يه سال نشده تموم ميشه
    یه دفعه که من chic رو تست کردم یادمه خوشم نیامد.حالا دقیق بوش یادم نیست.ولی بگم که از تولیداته کارولینا

هم زیاد خوشم نمیاد.

2. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کسی lomani pour homme تست زده ؟ امروز دیدم حدود 8 تومن بود .ولی تست نداشت (کدوم داره که این نداره)و ترسیدم قلابی باشه
    البته تو امازون هم همین قیمته و بیشتر. حدود 10 دلار ادو توالت و 100 میل. اگر اصل باشه می ارزه . منتها چون دفعه قبل brut قلابی بهم داد کمی میترسم. رو جعبه اش هم سلفون داره نمیشه شکل بطری رو از نزدیک دید. از سال 1987 تولیدمیشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

13 تذکر

کامنت باحالی دادی ولی فکر کنم فیلم زیاد میبینی
    ببخشید ولی گور باباش. اتیشی بشن. کاسب واقعی نیستن چون. میخواد چکار کنه دستبند بزنه بهت؟
    یا جفت پا برو تو سینه اش بعدش قفسه ادکلن هاشو بریز رو سرش یا با سر بکوب تو صورتش اگر بی احترامی کرد.
    بعدش در حالیکه توتون جویده شده ات رو تف میکنی رو صورتش دینامیت بنداز تو مغازه اش بعد با انگشت وسط حواله اش کن به خدا . خیلی ساده است . زندگی رو اسون بگیر
    علی جون میبینم که میری سایتهای بیگانه و نظرات کوتاه هم مینویسی مگه همین پی سی ورد خودمون چشه ای وطن فروش:
    راستی نشد بگم من طرفدار آرسنالم بدجور اگه عطر چیک رو هم بپسندم معلوم میشه سلایقمون خیلی بهم نزدیکه
    انصافا با اینکه هنوز تستش نکردم بدجور مشتاقم بخرمش آخه اکثرا تو این سایته بدجور تعریفش میکنن و یه جملاتی بکار میبرن که آدم دیوونه میشه
    چاكرتيم...چيكار كنيم خب دوست داريم در سطح بين المللي هم در زمينه عطر حرفايي براي گفتن داشته باشيم
    به به!حالا ببينم طرفدار آ س ميلان و رئال مادريد هم هستي كه ديگه سليقه مون جور جور باشه؟؟
    بببين وقتي ميگم عطر شيك عطر جاودانه ايه قبول كن...حتي تو perfumeshopping.com
    هم كه نصفه نيمه عطراي برندارو ميفروشه اين عطر كارولينا هررا رو داره...توخود سايت كارولينا هررا هم كه بري 2 3 تا عطرشو معرفي كرده كه اين عطر پايه ثابت در اين عطراست...بابا دلو بزن به دريا و بخر...مگه چي ميخواي بخري...ماشين يا گوشي موبايل كه نميخري يه عطر 60 70 هزار تومني داري ميخري كه سر يه سال نشده تموم ميشه
    واقعیتش اینه که تو ایتالیا میلان رو دوست دارم و در اسپانیا طرف رئال هستم(بیشتر دوست دارم شاخ بارسلون رو بشکنه) اما این جنس دوست داشتن ربطی به آرسنال نداره اونه که برام تکه اول بشه آخر بشه جاش اینجاست
    منم میخوام همینکارو کنم دیگه دلو بزنم به دریا و یاعلی
    دوستان گرامی :

اینجا انجمنه ، چت روم نیست ، انجمن ورزشی هم نیست /

این تاپیک جزو تاپیک هایی هست که مطالب مفید قرار میگیره در اون ، و به همین علت هم با توجه به شناختی که از فعالان این تاپیک دارم اگر ریپورتی نباشه 2-3 روز یکبار چکش میکنم ( نه مثل اکثر تاپیکهای متفرقه هرروز) ،

لطفا این رویه ی چند پست اخیر رو ادامه ندید /

تشکر از توجه همراهان /

5. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    لاله زار

پيش فرض

عطر گل یخ اصل رو چجوری میشه تشخیص داد؟
    میسی

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

دست گل همه مدیvا و ناظرا درد نکنه واقعا وقتی بخوان پاکسازی کنن کمپلت همه چیو حذف میکنن (بازم که اسپم شد ) کاش یکم انجمن اندروئیدو نظارت میکردن اسپم دونی شده
    ----------

کسی عطر جدید کشف نکرده ؟ ئر مورد عطر های D&G کدومو پیشنهاد میکنید ؟
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 04-07-2011 at 08:32.

8. این کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه troy200489's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بچه ها راستی کسی از ادکلنهای مشابه که این شرکت میزنه استفاده کرده؟مشابه همه رو داره و شکل ادکلنها همه اینجوریه و فقط رو ی اون اسم و شکل ادکلن اصلی وجود داره اصلا هم هیچ اسمی از هیچ شرکتی روش نیست منم از بوی این خوشم نیومد اصلیش رو هم نداشتم تا مقایسه کنم قیمتش هم شش هفت تومنه
    بله دوست گرامی من استفاده کردم از بشتر مدل هاش و تو خونه هم دارم
    بوش شبیه بوی اصله از همین ادکلنم داشتم خیلی بوش محشره هرچی باشه از برند شانل هس .برند شانل جای بحث نداره .

10. این کاربر از troy200489 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

عطر گل یخ اصل رو چجوری میشه تشخیص داد؟
    میسی
    لینک ازش میدی یا اسم درستش لطفا

کسی عطر جدید کشف نکرده ؟ ئر مورد عطر های D&G کدومو پیشنهاد میکنید ؟
    light blue مردانه D&G برای زنان خیلی بهتره. حداقل اینو میدونم. امروز شایدبرم یک lomani pour homme بخرم .
    کاشکی میتونستم brut اصل رو اینجا پیدا کنم ولی نیست .نسخه قلابی و عربیش موجوده.

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

بله دوست گرامی من استفاده کردم از بشتر مدل هاش و تو خونه هم دارم
    بوش شبیه بوی اصله از همین ادکلنم داشتم خیلی بوش محشره هرچی باشه از برند شانل هس .برند شانل جای بحث نداره .
    دوست من میتونی یکم بیشتر توضیح بدی؟کیفیتش از کارهای ریو و رساسی و اجمل بالاتره؟آخه چیزی که نگرانم میکنه اینه که معلوم نیست اینرو چه شرکتی میزنه لذا میتونه هرچیزی توش بکار رفته باشهالبته اینکه شانل برند معتبریه شکی نیست و لی عطر سلیقه ایه در هر صورت اینو که شانل نزده بلکه یک شرکتی کپی میزنه
    راستی دوستان من قبلا از کیفیت و شباهت بالای کارهای ژکساف تعریف کرده بودم اما بعد از گذشت چند ماه باید بگم که خوب نیستن وخیلی تشابه ندارن و حرفهای قبلیم رو عجولانه زدم حداقل نسبت به کپیه جیو و ال اسپورت که من داشتم نظرم اینه
    Last edited by hossein6599; 04-07-2011 at 11:05.

13. 2 کاربر از hossein6599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

لینک ازش میدی یا اسم درستش لطفا

light blue مردانه D&G برای زنان خیلی بهتره. حداقل اینو میدونم. امروز شایدبرم یک lomani pour homme بخرم .
    کاشکی میتونستم brut اصل رو اینجا پیدا کنم ولی نیست .نسخه قلابی و عربیش موجوده.
    واقعا فكر ميكني با وجود اون همه عطر با كيفيت تري كه داري بعدا از اين استفاده كني؟؟
    من محض زنده شدن خاطرات دوران دبيرستانم يه دونه Santiago خريدم كه بعد ديدم اون موقع سطح توقعاتم پايين بود و ميتونستم ازش استفاده كنم اما حالا كه 8 سال گذشته ديگه سطح توقعم انقد بالائه عمرا دستو دلم به استفاده ازش نميره...

راستي به نظرت اين عطرو ادكلن چي داره كه آدم مرض خريدنشو ميگيره و سيرموني پيدا نميكنه؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

واقعا فكر ميكني با وجود اون همه عطر با كيفيت تري كه داري بعدا از اين استفاده كني؟؟
    من محض زنده شدن خاطرات دوران دبيرستانم يه دونه Santiago خريدم كه بعد ديدم اون موقع سطح توقعاتم پايين بود و ميتونستم ازش استفاده كنم اما حالا كه 8 سال گذشته ديگه سطح توقعم انقد بالائه عمرا دستو دلم به استفاده ازش نميره...

راستي به نظرت اين عطرو ادكلن چي داره كه آدم مرض خريدنشو ميگيره و سيرموني پيدا نميكنه؟؟
    راستش حتی نمیدونم بوش چی هست . ولی تو basenotes بعضی ادکلنها بازها نظر مساعدی بهش دارند و میگن که under rated است و میگن با توجه به قیمت مفتش از بعضی از ادکلنهای 40-50 تومنی هم بهتره.
    این
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    شایدم نگرفتم. تست هم که نمیده

ولی دوست دارم خیلی از این کارهای خوش قیمت با کیفیت رو امتحان کنم. مثل brut که میدونم برای خودش بچه غولیه . ولی اینجا اصلش نیست . اینجا کارهای ارزان کلاسیک پیدا نمیشن. بخصوص دهه های 30 تا 70 میلادی.

در مورد اینکه ادم هی دوست داره عطر و ادکلن بخره درست میگی . قبلا اینطوری نبودم. اخیرا کرمش افتاد .ولی سعی میکنم با کارهای ارزان و خوب فعلا ابی روی این اتش بریزم. چون بودجه بسیار محدوده.
    راستی فیلم perfume story of a murderer رو که دیدی؟
    Last edited by hike; 04-07-2011 at 16:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •