تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 986 از 1184 اولاول ... 48688693697698298398498598698798898999099610361086 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,851 به 9,860 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

پروفشنال amirfakhrian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خواهش می کنم دوست عزیز مبارکت باشه.راضی هستی ازش؟
    ممنون
    رایحه خوبی داره و ازش لذت می برم و ماندگاریش هم که حدودا 4 ساعت است برام کافیه. یک سوال دیگه داشتم که ادکلن های خنک معمولا همین قدر ماندگاری دارند یا نه، چون اگرم بخواهم از همین ادکلن در سر کارم استفاده کنم دووم نمیاره.

2. 2 کاربر از amirfakhrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون
    رایحه خوبی داره و ازش لذت می برم و ماندگاریش هم که حدودا 4 ساعت است برام کافیه. یک سوال دیگه داشتم که ادکلن های خنک معمولا همین قدر ماندگاری دارند یا نه، چون اگرم بخواهم از همین ادکلن در سر کارم استفاده کنم دووم نمیاره.
    پلو بلو در بین عطرهای خنک یکی از خوب ها محسوب میشه! هم از لحاظ ماندگاری هم از لحاظ پخش بو
    عطر خنک با ماندگاری و پخش بالاتر از پلو بلو دو تا گزینه سراغ دارم یکی آیس من تری ماگلر و از اون بهتر((از لحاظ ماندگاری و پخش و نه رایحه )) ایسی میاکه بلو

4. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال a6543210's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    بیژن یورد

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون مي شم راهنمايي کنيد
    داداشم بانه رفته.مي خوام برام اتکلن بگيره البته حداکثر تا قيمت 30تومن!!!
    به نظرتون يه اتکلن مردونه که هم بوي خوب و جوون پسن داشته باشه هم ماندگاري و با قيمتي که گفتم به نظرتون چي بگيره؟!
    بهم زنگ زد گفت هاوايي اصل قيمتش 25تومنه اونجا
    راضي هستين ازش؟
    ممنون مي شم زودتر راهنمايي کنيد.
    اصلا قیمت بانه با جاهای دیگه فرق داره؟
    لازم به ذکر است هیچ اطلاعاتی تو زمینه خرید اتکلن و عطر ندارم!.
    ممنونم
    اساتید ممنون می شم یکم زودتر جواب بدین یا چند تا مورد تو همین رنج قیمت بگین.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

اساتید ممنون می شم یکم زودتر جواب بدین یا چند تا مورد تو همین رنج قیمت بگین.
    سلام دوست عزیز با قیمت 30 تومن عطر اصل خوبی پیدا نمیشه!
    بهترین عطرهای مشابه الان 50 تومن هستند حداقل...(سری ریو برای مثال)
    اگر هم به اسم عطرهای اصلی با این قیمت عطری پیدا بشه مطمئنا امکان تقلبی بودنش زیاده
    در مورد هاوایی اطلاعی ندارم متاسفانه

7. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ممنون
    شاید تعداد کمی ادکلن خنک باشن که ماندگاری قابل قبولی دارن.پولو ابی ماندگاریش تو خنک ها متوسط حساب میشه.تا 2-3 ساعت اول خوبه اما باید بعدش تمدید بشه

9. 3 کاربر از robin_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

شاید تعداد کمی ادکلن خنک باشن که ماندگاری قابل قبولی دارن.پولو ابی ماندگاریش تو خنک ها متوسط حساب میشه.تا 2-3 ساعت اول خوبه اما باید بعدش تمدید بشه
    غیر از پلو بلو عطرهای خنکی که ماندگاری و پخش بوی بهتر داشته باشن کدوم ها هستند ؟

11. این کاربر از hamidchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

غیر از پلو بلو عطرهای خنکی که ماندگاری و پخش بوی بهتر داشته باشن کدوم ها هستند ؟
    از پلو بهتر باید برید سراغ اونتوس و گری وتیور از کرید و تام فورد که قیمتش خیلی بالاست

13. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام کسی یه فروشگاه برای خرید اسانس(عطر ) خوب با تنوع بالا می شناسه ؟
    اگه نزدیک صادقیه بود که بهتر ولی اگه نبود فقط کیفیت و تنوع عالی باشه دیگه

15. 2 کاربر از mamadalmani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ایسی میاکه بلو-مونت بلان لجند-ازارو کروم و ازارو کروم لجند-ورساچ پور هوم-ورساچ اروس-شنل الور اسپورت و الور اسپورت اکستریم-دیزل مشتی-لالیک اسپورت-اینا ماندگاریشون به نظر من نسبت به بقیه بیشتره

17. 4 کاربر از robin_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

[QUOTE=elec1987;8163447]سلام دوستان.. بین Noir De Rio از برند ریوکالکشن و silver sent از بوگارت کدوم رو پیشنهاد میدین برا خرید.. ؟؟ راستش نمیدونم پخش بوی و ماندگاری Noir De Rio در چه حدیه و مثلا تا 3 چهار ساعت میمونه یا نه؟؟ از طرفی سیلورسنت هم تندو تلخه هم پخش و ماندگاری وحشتناکی داره.. کلا طرفدار بوهای تلخ وتندم.. بین رایحه لالیک و پخش و ماندگاری سیلورسنت موندم.. تا حالا بوی سیلورسنت رو تست نکردم ایا ممکنه دخترا ازش فراری بشن؟؟ بوش دلپذیر هست برا جنس مخالف ؟؟ بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم..
    راستی خارج از سوال خودم کلا تو این رنج زیر 70 تومن (دانشجویی حساب کردم دیگه) یه چند تا ادکلن تلخ و خنک و تند با کلاس و جوون پسند با پخش بوی عالی و موندگاری خوب چی پیشنهاد میدین؟؟؟

سلام سیلور سنت فوق العادست من هفته پیش آزارو پور هوم و سیلور سنت گرفتم واقعا پخش بو ماندگاری فوق العادست لالیک هم دارم ولی پخش بو و ماندگاری نداره اگه ماندگاری و پخش بو مهمه برات سیلور سنت بگیر نسخه اینتنسش کمی ملایمه به نظرم اینو بگیر چون سیلور سنت کمی بهم سردرد میاره تنده اینتسش عالی تا رنج 150 هیچ ادکلنی ماندگاری و پخش بو سیلور سنت رو نداره
    من صبح دو پاف اسپری کردم مامانم بدش اومد از زنجان رفتم تبریز تو تبریز سه نفر ازم پرسیدن اسم عطرت چیه فرداشم کس دیگه پرسید کلا عطر به ذائقه هر شخص بستگی داره ممکنه کسی خوشش بیاد ممکنه کسی بدش بیاد

19. این کاربر از indust بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •