تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 1184 اولاول ... 45678910111218581085081008 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه red white's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    کرمان دیار کریمان

پيش فرض

یک ادکلن خیلی خوب با ماندگاری زیاد میشه بهم معرفی کنید جوون پسند قیمتشم اگه می دونید بگید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

سلام
    آقا یه ادکلن یا یه عطر میخوام دختر کش به نظرتون چی بگیرم خوبه؟ یکی میگه که برو رش تاز من بگیر این ادکلنه بوش خوبه یا نه؟

آخر فروم باز mefmef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اونایی که گفتن بوش خوبه ، پسر بودن همشون ؟
    شیطونی نکن !!

اره همشون اقا بودن

شاید هم دلیلش این باشه تو مملکت ما خانم ها روشون نمی شه در اینمورد اظهار نظر کنن !!!

داره خودمونی میشه baktatun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

دوستان سلام به نظرتون خنک ترین و تلخ ترین ادکلی یا عطر کدوما هستند؟؟

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از ادکلن های که داشتم به نظرم encre noire از کمپانی lalique.
    بوی فوق العاده ای داره.یکی از بهترین ادکلن هایی بوده که داشتم و مطمئنا در آینده هم خواهم داشت.بوی چوب اره شد درخت کاج میده.البته بوش یکم خاص هست و ممکنه همه ازش خوششان نیاید.اما اگر یک بوی خنک و تلخ میخواهی من این مورد را پیشنهاد میکنم.

قیمت 100 میل هم حدود 54 -55 هست.

سلام
    آقا یه ادکلن یا یه عطر میخوام دختر کش به نظرتون چی بگیرم خوبه؟ یکی میگه که برو رش تاز من بگیر این ادکلنه بوش خوبه یا نه؟
    شما محدوده قیمتی که میخواهی هزینه کنی را مشخص کن تا دوستان راحت تر راهنمایی کنند.
    Last edited by choory; 24-11-2010 at 23:59.

6. 2 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

شما محدوده قیمتی که میخواهی هزینه کنی را مشخص کن تا دوستان راحت تر راهنمایی کنند.
    راستش تا 50 تومن ولی اگه گرونتر هم هست بگید بدونم اسماشونو
    ممنان

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خیلی سئوال بی ربطیه! مثل اینه بگی کدوم هنرپیشه دخترکشه! خوب هرکس سلیقه ای داره! بستگی به سن طرف و شرایط فیزیکی هم داره البته! اما یه برنامه تلویزیونی میگفت پسرا اکثراً خنک دوس دارن و دخترا تند!
    ترین که نمیشه گفت! خیلی ادکلنا هستن، اما بیشتر مدلای Gucci تند و تلخ هستن و بیشتر مدلای برندایی مثل Chanel و Davidoff هم خنک هستن! ادکلن خنک زیاد میشناسم، بهتریناشون اینا هستن: Echo Davidoff, Allure Sport Chanel, Dunhill Desire Blue, Versace آبی رنگ.
    توی ادکلنای تند و تلخ هم Givenchy Xerious و BlackXS از بهتریت بوهایی بودن که داشتم.
    (البته این نظر جنس مخالفها بوده، نظر خودم گزینه های دیگه ای هست!!!)

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

خیلی سئوال بی ربطیه! مثل اینه بگی کدوم هنرپیشه دخترکشه! خوب هرکس سلیقه ای داره! بستگی به سن طرف و شرایط فیزیکی هم داره البته! اما یه برنامه تلویزیونی میگفت پسرا اکثراً خنک دوس دارن و دخترا تند!
    ترین که نمیشه گفت! خیلی ادکلنا هستن، اما بیشتر مدلای Gucci تند و تلخ هستن و بیشتر مدلای برندایی مثل Chanel و Davidoff هم خنک هستن! ادکلن خنک زیاد میشناسم، بهتریناشون اینا هستن: Echo Davidoff, Allure Sport Chanel, Dunhill Desire Blue, Versace آبی رنگ.
    توی ادکلنای تند و تلخ هم Givenchy Xerious و BlackXS از بهتریت بوهایی بودن که داشتم.
    (البته این نظر جنس مخالفها بوده، نظر خودم گزینه های دیگه ای هست!!!)

9. 6 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

من یه 20-30 تا عطر و اسپره و از این جور چیزا دارم
    مشکل اینجاست پیدا کردن اصلشون دیگه خیلی سخت شده
    اگه رفتین یه جایی و مثلا یه عطر کله گنده رو گفت 50 تومن به هیچ وجه فکر نکنین 100% اصله
    فقط به چاپ روی شیشه و جعبش دقت کنین
    و یا این که سعی کنین از یه دوست بخرین
    Last edited by 4870x2; 25-11-2010 at 12:26.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

خب جوابشو بلد نیستی بدی مجبوری الکی اسپم بدی من یه ادکلن خواستم نه اینکه بیای نصیحت کنی پسرم

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من یه 20-30 تا عطر و اسپره و از این جور چیزا دارم
    مشکل اینجاست پیدا کردن اصلشون دیگه خیلی سخت شده
    اگه رفتین یه جایی و مثلا یه عطر کله گنده رو گفت 50 تومن به هیچ وجه فکر نکنین 100% اصله
    فقط به چاپ روی شیشه و جعبش دقت کنین
    و یا این که سعی کنین از یه دوست بخرین
    چاپ رو شیشه و جعبه که مشخص نمیکنه (مگه اینکه تابلو قلابی باشه) اما یه سری از عطر ها مثل chanel زیر نور ماورا بنفش (دستگاه های چک کننده اسکناس) که بزاریشون روی جعبه مارکشون نوشته میشه که اگه الان یه سری از عطر فروشی های معتبر از این دستگاه ها دارن و شما میتونید ازشون بخواید که این کارو بکنن
    البته اگه از عطر فروشی های معتبر و درست خریداری کنید حله و از هر مغازه ای خرید نکنید

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

خب جوابشو بلد نیستی بدی مجبوری الکی اسپم بدی من یه ادکلن خواستم نه اینکه بیای نصیحت کنی پسرم
    اتفاقا ایشون خوب و درست جواب دادند

هر فردی از عطری خوشش میاد ولی کلا شما از برند های فشن خرید کن چون باب میل جوون ها هست که کلا فقط می خوان دختر کش باشن

13. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •