تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 709 از 1184 اولاول ... 209609659699705706707708709710711712713719759809 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,081 به 7,090 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه when's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

1 ادکلن black stripe

سلام آقای "کجا"! خوبی؟مبارکت باشه.یه تعریفی بکن ازش ببینیم بوش چجوریاس؟ تا حالا اسمشو هم نشنیدم...راستی اون بابا که من گفتم مغازه اش تو خیابون فلسطین پایین انقلاب بودا نه تو خیابون اسکندری...نکنه پیش یکی دیگه رفتی؟ اگه طرفای چهار راه ولیعصر گذرت افتاده که همون فلسطین رفتی اما اگه رفتی واقعا طرفای اسکندری که من اونجا تا حالا نرفتم.
    این بنده خدا هم که تو فلسطین هست اونجور که من دیدم دست کم نصف کاراش تقل میزنه..خوشحالم باز اینی که تو گرفتی اصل بوده..
    سلام
    جناب آقای arsenal_mmm
    when یعنی وقتی که (سلطان بودیمش رو دیگه حذف کردم از اسمم)
    ببخشید شما درست میفرمایی ! فلسطین جنوبی بود !
    ادکلنه black stripe هست به معنی راه راه مشکی (عین جعبش) . اصل فرانسه .بارکدشم چک کردم.خودش میگفت شاید از قدیم تو مغازم مونده باشه.تو اینترنت بسرچی می بینیش!
    بوش خیلی شیرین و ادویه ای مثل فلفل سیاه میمونه . یه کم قدیمی میزنه . اما در مقابل این ادکلنای اماراتی مثل بنز میمونه در مقابل پیکان . در کل یه کم سن بالایی میزنه و خیلی شیرینه.اما در کل کار شیکیه. ولی بنده خدا مفت حساب کرد .
    چند روز پیش یه ادکلن جفنگ به اسم mens ice یا یه چیزی تو این مایه ها از محل خودمون خریدم 12 چوب . اماراتی بود اما رو جعبش نوشته بود ساخت فرانسه و روی شیشه سازنده رو remy latour زده بود که اگر یادت باشه کمپانی معروف فرانسوی سازنده ادکلن قدیمی سیگاره .منم گول جعبه و مارکش رو خوردم.
    بعدش که آوردم خونه دیدم قلابیه و ناکسا جنس اماراتی رو به اسم یه کمپانی اصیل فرانسوی بسته بندی و قالب کردن. به شدت هم بدبو بود و سرم رو گیج آورد. منم با لگد راهی سطل زباله کردم ادکلن اماراتی فرانسوی نما رو .
    دیگه کتکمم بزنن ادکلن اماراتی نمیخرم.

2. 3 کاربر از when بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آقا دیروز ادکلن هاستون z-14 قیمت کردم گفت 45 تومن!!!

خوبه به نظر شما این قیمت...تازه طرف داشت سیتی تاور بوگارت رو میداد 38 تومن...هر چی بهش میگفتم بابا این دیگه نهایتش 30 بیارزه هی از این حرفای مسخره تکراری درباره دلارو بالا رفتن قیمتشو این چیزا میگفت.

جالب اینجاست که یه بروت مدل جدید به غیر از اون مدلای اماراتی که همه مغازه ها دارن داشت میگفت 28 تومن...بعد میگفت این دیگه با اصلش مو نمیزنه و از این حرفا...جنس بطریش هم شیشه ای بود اما از نظر ظاهر بطری انصافا خیلی به بروت اصل شبیه بود ..بوشم خوب بود اما به طرز وحشتناکی موندگاریش کم بود...فکر کنم به یه ربع نرسید که از رو دستم پرید..جالب اینجا بود که این به جای کارای اماراتی که جعبه کاغذی دارن از این بطری هایی که از جنس پلاستیک سفت شبیه به طلق هستند داشت و کاملا هم طلقش مثل شیشه شفاف بود...جالب اینجا بود که روش نوشته بود ساخت کارخانه Unilever یعنی همون کارخونه ای که اسپری های اکس رو میزنه.
    کجا بود مغازه اش؟ شکل این بود؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این ادکلنش همش 5 دلاره. اگر اصل هم باشه خیلی گران میده.احتمالا چندتا مسافری آورده..

4. 4 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    جناب آقای arsenal_mmm
    when یعنی وقتی که (سلطان بودیمش رو دیگه حذف کردم از اسمم)
    ببخشید شما درست میفرمایی ! فلسطین جنوبی بود !
    ادکلنه black stripe هست به معنی راه راه مشکی (عین جعبش) . اصل فرانسه .بارکدشم چک کردم.خودش میگفت شاید از قدیم تو مغازم مونده باشه.تو اینترنت بسرچی می بینیش!
    بوش خیلی شیرین و ادویه ای مثل فلفل سیاه میمونه . یه کم قدیمی میزنه . اما در مقابل این ادکلنای اماراتی مثل بنز میمونه در مقابل پیکان . در کل یه کم سن بالایی میزنه و خیلی شیرینه.اما در کل کار شیکیه. ولی بنده خدا مفت حساب کرد .
    چند روز پیش یه ادکلن جفنگ به اسم mens ice یا یه چیزی تو این مایه ها از محل خودمون خریدم 12 چوب . اماراتی بود اما رو جعبش نوشته بود ساخت فرانسه و روی شیشه سازنده رو remy latour زده بود که اگر یادت باشه کمپانی معروف فرانسوی سازنده ادکلن قدیمی سیگاره .منم گول جعبه و مارکش رو خوردم.
    بعدش که آوردم خونه دیدم قلابیه و ناکسا جنس اماراتی رو به اسم یه کمپانی اصیل فرانسوی بسته بندی و قالب کردن. به شدت هم بدبو بود و سرم رو گیج آورد. منم با لگد راهی سطل زباله کردم ادکلن اماراتی فرانسوی نما رو .
    دیگه کتکمم بزنن ادکلن اماراتی نمیخرم.
    آره راست میگی حواسم نبود معنی "کجا" نمیده...بلکه معنی "کی" میده.من تنها بلک استریپی که تو اینترنت یدا کردم این بود:

شمام همینو خریدی؟
    به نظر میاد کار خوبی باشه هر چند که معلمو نیست کی و چه شرکتی اینو تولید کرده...من که میگم به جای این که ادکلن بگیری اینجوری دربیاد بندازیش دور پولارو جمع کن برو سراغ کارای درست و حسابی ...حداقل برو سراغ کارای بوگارت که خیلی مطمئن تر و دچسب تره...

6. 5 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام کسی در مورد دیور ساویج اکسترم اطلاعی داره بویایی و پخش بو و موندگاری همینطور عطرهای برند شیخ shaik چطورا کسی تا حالا تستشون کرده با تشکر
    Last edited by dior32; 27-07-2012 at 19:42.

8. این کاربر از dior32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کجا بود مغازه اش؟ شکل این بود؟ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این ادکلنش همش 5 دلاره. اگر اصل هم باشه خیلی گران میده.احتمالا چندتا مسافری آورده..
    والا شیشه اش دقیقا عین همین مدلای اماراتی بود:

فقط تنها تفاوتش با اونا تو جنس جعبه و شرکت تولید کننده و همین طور رایحه بهترو تر و تمیز تر بود....جنس جعبه اش همون طور که گفتم بجای این که مثل اینا کاغذی باشه از جنس طلق شفاف و شیشه مانند و سفت بود...

مغازه اش همون بالای چهار راه ولیعصر یه کم پایین تر از بازار رضا هستش...اونجا که پایین بازار رضا یک روزنامه فروشی و داروخانه است دقیقا مغازه اش چسبیده به همون داروخانه هه است.کنارشم کفش ملیه..علاوه بر عطر لباس هم میفروشه و پشت ویترینش لباسای زنونه و مردونه هم گذاشته.

10. 5 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام بر همه دوستان
    1- نظرتان میان Bogart pour homme، D&G Pour homme، Versace Dreamer و Michael Kors for men از نظر کیفیت رایحه، ماندگاری و پخش بو چیست؟

2- میان این سه عطر کرید کدام را پیشنهاد می کنید؟ Himalaya، virgin Island water و Silver montain water

از راهنمایی اساتید با تجربه متشکرم
    سلام دوست عزیز من هیمالیا رو دارم و واقعا دوسش دارم هرکی هم بو کرده کیفیت و بوش رو تحسین کرده بوی خنک و تلخی داره و یکم صابونی و تمیز وبسیار مردونه وشیک از سیلور مانتین هم خوشم میاد اما تو اینا فکر کنم پخش بوی ویرجین ایسلند بهتر باشه

12. 4 کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام بر همه دوستان
    1- نظرتان میان Bogart pour homme، D&G Pour homme، Versace Dreamer و Michael Kors for men از نظر کیفیت رایحه، ماندگاری و پخش بو چیست؟

2- میان این سه عطر کرید کدام را پیشنهاد می کنید؟ Himalaya، virgin Island water و Silver montain water

من به ترتیب سیلور مانتن و بعدش هیمالیا رو ترجیح میدم.اگر میخوای از کرید خرید کنی حتما گرین آیریش توئید و اورجینال سانتال رو هم تست کن.ولی سیلور مانتن و هیمالیا کاملا مناسب فصل هستن

14. 4 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jsaleh11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Bandar-Abbas (from Shiraz)

پيش فرض

سلام بر همه دوستان

1- دولچه گابانا پورهوم کیفیت خوب و پخش بو و ماندگاری مناسبی دارد و به نظر من نباید با عطرهایی مثل بوگارت مقایسه شود.
    2- عطرهای کرید معمولا همه خوشبو هستند و ارزش خرید را دارند اما بعضی از اونها مثل سیلور مانتین ماندگاری ضعیفی دارند. هیمالیا بسیار خوشبو با ماندگاری قابل قبول و ویرژین آیلند واتر ماندگاری تقریبا زیادی دارد. اگر دنبال ماندگاری بالاتر هستید گرین آیریش تویید توصیه می شود. اوریجینال سنتل هم می تواند پیشنهاد خوبی باشد، رایحه شرقی بسیار دلنشین با ماندگاری خوب. اگر هم رایحه های کلاسیک را می پسندید از تاباروم غافل نشوید (عطر چرچیل بوده)، ماندگاری خوبی هم دارد.

16. 5 کاربر از jsaleh11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت رایحه شیرین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

درود

212 وی آی پی طلایی و نقره ای پیشنهاد میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام کسی در مورد دیور ساویج اکسترم اطلاعی داره بویایی و پخش بو و موندگاری همینطور عطرهای برند شیخ shaik چطورا کسی تا حالا تستشون کرده با تشکر
    از برند شیخ یا همون شیک من یکی رو تست کردم شبیه شمشیر بود و بسیار سنگین و عربی میزد من خوشم نیومد کلا ته مایه عطرای عربی رو داره

19. این کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •