تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 704 از 1184 اولاول ... 204604654694700701702703704705706707708714754804 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,031 به 7,040 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

حالا نگفتی اینو تست کردی شما ؟ بوش همین جوری که نوشته هست ؟
    نه متسفانه تست نکردم و طلاییشو تست کرده بودم

2. این کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها سایت بالا معتبر هست؟؟؟
    قیمت هاش چطوره؟؟؟؟
    چند سایت میشه معرفی کنین که بشه روشون حساب باز کرد

در ضمن در تهران جایی که بشه تست کرد و راحت انتخاب کرد و قیمت هاش الکی بالا نباشه و اصل باشه جایی سراغ دارین؟؟؟
    من خودم اکثرا از هایلند می خرم می خوام بدونم جایی دیگه هست؟؟
    در ضمن من عاشق بو چوب هستم
    با تشکر از راهنمایی دوستان

آقا کسی جواب ما رو نداد؟؟؟؟
    Hrh ;sd [,hf

داره خودمونی میشه BANDAR BOLKHEYR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    بندر بوالخیر

پيش فرض [QUOTE=nadermatin;7112160]شما بگو از چی خوشت میاد ! احتمالا از عطرای سنگین عربی[/QUOTE]

باور کن خودم هم توش موندم از چی خوشم میاد.خیلی سخت از چیزی خوشم میاد.یک بار تو یک مغازه ادکلن فروشی بودم اینقدر ادکلن تست کردم که آخرش مجبور به عذرخواهی شدم!!!فقط دوتا ادکلن بود که یه خورده بوش خوب بود.یکی گودلایف دیویدوف بود یکیش هم اسمش لگند بود یه چیز مثل پارچه یا چرم دور شیشش بود.اما بازم پسندم نبود.اما با علاقه ای که به طبیعت دارم فکرکنم با بوی علف و سبزه خوشم بیاد.فکرکنم محصولات گرلن یا امواج! بتونه راضیم کنه.شاید.

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

باور کن خودم هم توش موندم از چی خوشم میاد.خیلی سخت از چیزی خوشم میاد.یک بار تو یک مغازه ادکلن فروشی بودم اینقدر ادکلن تست کردم که آخرش مجبور به عذرخواهی شدم!!!فقط دوتا ادکلن بود که یه خورده بوش خوب بود.یکی گودلایف دیویدوف بود یکیش هم اسمش لگند بود یه چیز مثل پارچه یا چرم دور شیشش بود.اما بازم پسندم نبود.اما با علاقه ای که به طبیعت دارم فکرکنم با بوی علف و سبزه خوشم بیاد.فکرکنم محصولات گرلن یا امواج! بتونه راضیم کنه.شاید.
    من که به شما توصیه کردم اگر از بوی سبز و طبیعت خوشت میاد حتما و حتما برو پولو مدرن ریزرو (با موندگاری خیلی خوب) رو تست کن. همچنین سیلور مونتاین (البته این یکی رو موندگاریش اصلا حساب باز نکن)

6. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jsaleh11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    Bandar-Abbas (from Shiraz)

پيش فرض

دوستان یه سوال...به نظر شما دمای عادی هوا توی خونه تو تابستون بدون روشن بودن کولر و اینا به ترکیبات عطر آسیب میزنه؟؟
    به شخصه اصلا نمیتونم عطرامو تو یخچال نگه داری کنم و چاره ای ندارم جز این که تو هوای گرم تبستون تو همین دمای عادی نگهشون دارم...البته فکر کنم همه شما هم اجبارا همین کارو انجام میدید.
    اگه مثل من عطراتونو چندین سال نگهداری می کنید باید حتما محیط خنک براشون فراهم کنید. من عطری دارم که 17 سال پیش خریدم ولی هنوز تغییر رایحه نداده چون اونا رو تو یه یخچال کوچیک مخصوص عطر تو اتاق نگهداری میکنم.

8. این کاربر از jsaleh11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اگه مثل من عطراتونو چندین سال نگهداری می کنید باید حتما محیط خنک براشون فراهم کنید. من عطری دارم که 17 سال پیش خریدم ولی هنوز تغییر رایحه نداده چون اونا رو تو یه یخچال کوچیک مخصوص عطر تو اتاق نگهداری میکنم.
    من به دوستانی که امکان نگهداری عطر توی یخچال رو ندارن توصیه میکنم اونها رو تو یه کشو یا کمد چوبی یا این آیس باکس های کوچک یونولیتی قرار بدن که عایق حرارت و همیشه داخلش از بیرون خنک تره.ماندگاریه عطرتون بیشتر میشه و دیرتر خراب میشه

10. 2 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه when's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

1 نگهداری عطر

من به دوستانی که امکان نگهداری عطر توی یخچال رو ندارن توصیه میکنم اونها رو تو یه کشو یا کمد چوبی یا این آیس باکس های کوچک یونولیتی قرار بدن که عایق حرارت و همیشه داخلش از بیرون خنک تره.ماندگاریه عطرتون بیشتر میشه و دیرتر خراب میشه
    به نظرم اگه بتونید عطزاتون رو تو یه جعبه چوبی دربسته قرار داده و جعبه حاوی عطرارو توی کمد چوبی قرار بدین از لحاظ عایق گرما و نور بودن چوب به نحو احسن عمل کرده اید.
    اما اگر بخواهید نظر معنویم رو بگم عطراتون رو تو یخچال بذارید تا هرکس میره تو یخچال آبی- ماستی-میوه ای چیزی برداره دو پیس ادکلن برداره بخود بزنه کلی کیف کنه و برا سلامتی صاحب عطرا صلوات بفرسته و برا ازدیاد عطراش دعا کنه اما این رو هم در نظر بگیرید که ماست و پنیر و......... رو با طعم دیویدف و چه میدونم آزارو و شنل و..........باید بخورید که ممکنه آلرژی زا باشه.

12. این کاربر از when بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام کسی این عطر رو جایی دیدهL’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake for men فروشگاه ها از ایسی میاکی همش سه مدل پور هوم . بلو. اینتنس رو دارن تا یه مدل دیگه از همین برند میگی میگن شیییییی !!!! مملکته داریم

14. 2 کاربر از dior32 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام کسی این عطر رو جایی دیدهL’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Issey Miyake for men فروشگاه ها از ایسی میاکی همش سه مدل پور هوم . بلو. اینتنس رو دارن تا یه مدل دیگه از همین برند میگی میگن شیییییی !!!! مملکته داریم
    دوست عزیزم دنبالش نگرد که نیست اصلا حتی تو دبی هم پیدا نشد من خیلی وقته دنبالش بودم یجا دیدمش چون نمیدونستم نخریدم 114 میدادش خیلی وقت پیش بعد از چند روز رفتم بگیرم فروخته بودش

16. 4 کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

Homme Exceptionnel Mont Blanc

از دوستان کسی تست کرده اینو من یبار تست کردم به نظرم خوب اومد. راستی بچه ها این میدنایت این پاریس بدجور رفته رو مخم شاید بگیرم اما فقط یبار تست کردم یادم نمیاد درست میترسم زیادی شیرین باشه که خوشم نمیاد موندگاریش خوب بود اما دیگه بوشو یادم نمیاد به نظرتون شیرینیش زننده هست؟قیمتش چنده مدل پرفیوم 125 میل؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •