تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 616 از 1184 اولاول ... 1165165666066126136146156166176186196206266667161116 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,151 به 6,160 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

وا عجبا.....
    اینهمه خوشبو کننده میاد تا این بود بد رو از بین ببره بعد شما در خلوت عطر میزنی در بیرون اسانس عرق ؟!
    شاد باشی.

عزیزان کسی تجربه این نیمچه عطر رو داشته ؟ (کلا با این وضعت خفقان بازار میخوام بزنم تو کار ارزونا)

[CENTER]
    s3x appeal کار خوبیه .ولی fresh و خنک نیست. یک کاره دهه هفتادی است که دوستش دارم. ولی علی ارسنال دوستش نداره. یک مقدار ادویه جاتی است که ماندگاری خوبی هم داره. اگر ملایم بزنی عطر خوبیه.

2. 3 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

اتفاقا همسایه من افتخارش اینه که ماهی یکبار حمام میره و هروقت سوار آسانسور میشه مشخصه که قبلا اینجا بوده.
    دارم فکر میکنم یکجوری سربه نیستش کنم
    بعضیها اینقدر بد و تو صورت و زیاد عطر رو استفاده میکنن که فقط دوست داری با سر بزنی تو صورتشون. ولی کافیه شما یکی دوتا پیس بزنی به سینه و لباس بپوشی روش، اینطوری عطر رو برای خودت زدی و ارزش و احترامت هم بیشتر میشه.

بعضی از زنها هم بدنشان انچنان بوی گند و تعفنی میده که وقتی با بوی آرایش و اسپری مخلوط میشه غیر قابل تحمل میشه و یک بوی بسیار نامطبوع و مشترک بین زنان است که فکر میکنم به دلیل Menstruat ionو عدم رعایت بهداشت باشه که خوب منم از فحش بی نصیبشون نمی گذارم.
    درسته آرمان خان...بعضی ها عطر رو میزنن که بوی عرقشون رو بپوشونن غافل از اینکه این کار بدتره....
    خداییش هیچی بدتر از اسپری برای منظور دیودورانت نیستش نمیدونم دقت کردی یا نه همه اسپری ها بعد یکماه یه بود خیلی بدی میگیرن....انگاری که اسانسشون تموم شده باشه.
    حالا که بد رو گفتیم بزار خوب هم بگیم....برای دیودورانت از الد اسپایس سالید استفاده میکنم بوی کمی داره و دلنشینه و البته بعد از دو ماه هنوز هم بوش همونطوره و البته به صرفه هم هستش.

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

s3x appeal کار خوبیه .ولی fresh و خنک نیست. یک کاره دهه هفتادی است که دوستش دارم. ولی علی ارسنال دوستش نداره. یک مقدار ادویه جاتی است که ماندگاری خوبی هم داره. اگر ملایم بزنی عطر خوبیه.
    من قبلا این عطر رو بوش کردم و میدونم هم یجا دیدمش اما هر چی فکر میکنم نمیدونم کجا بوده!!!
    بوش ترش نیست ؟ یه چیز تو مایه های اپن ؟ و البته ته بوی ادویه ای ؟

4. 3 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

درسته آرمان خان...بعضی ها عطر رو میزنن که بوی عرقشون رو بپوشونن غافل از اینکه این کار بدتره....
    خداییش هیچی بدتر از اسپری برای منظور دیودورانت نیستش نمیدونم دقت کردی یا نه همه اسپری ها بعد یکماه یه بود خیلی بدی میگیرن....انگاری که اسانسشون تموم شده باشه.
    حالا که بد رو گفتیم بزار خوب هم بگیم....برای دیودورانت از الد اسپایس سالید استفاده میکنم بوی کمی داره و دلنشینه و البته بعد از دو ماه هنوز هم بوش همونطوره و البته به صرفه هم هستش.

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

من قبلا این عطر رو بوش کردم و میدونم هم یجا دیدمش اما هر چی فکر میکنم نمیدونم کجا بوده!!!

مطمئن باش زیر 30 تومن بهتر از اوپن گیرت نمیاد (البته اصل فرانسویش)

6. 5 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

مگه هنوز اوپن هم هست؟!
    از این جهت این جواان رو گفتم چون این اپن اصلش گیر نمیاد....اما نمیدونم بوش مثل اپن هست یا نه...اپن فوقالعاده فرش بودش....البته خواهرم بوش رو دوست نداره!!!

8. 5 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مگه هنوز اوپن هم هست؟!
    از این جهت این جواان رو گفتم چون این اپن اصلش گیر نمیاد....اما نمیدونم بوش مثل اپن هست یا نه...اپن فوقالعاده فرش بودش....البته خواهرم بوش رو دوست نداره!!!
    خیلی کم گیر میاد اصلش.
    ولی من به شخصه اوپن رو ادویه ایی و کلاسیک میدونم

10. 5 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ترش نیست ادویه و چوبی. مثل مغازه عطاری. open اینو میگی؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نشنیده بودم تا حالا.

12. 4 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

میدونی قضیه چیه که چرا این عطرو دوست ندارم؟؟

دقیقا همون سوالای خودت رو اینجا کپی میکنم تا بدونی چرا من اینو دوست ندارم..

تا حالا براتون پیش اومده که یک عطری رو دوست داشتید ولی وقتی اون بو از فرد دیگری به مشام شما میرسه اصلا براتون جالب نباشه؟ و فحش رو بکشید به طرف که فلان فلان شده اخه این چیه زدی یا شاید چرا اینو زدی؟ یا چرا درست نزدی؟ آیا اینکه میگن برای درک بوی واقعی یک عطر باید اونو هنگامیه شخص دیگه ای استفاده کرده بو کرد درسته بنظرتون؟ یا شاید هم اصلا ترجیح میدیم بوی عطر مورد علاقه ما هیچ جا به مشام نخوره؟ یا اصلا این مورد بستگی به نوع عطر مورد استفاده داره شاید...
    یا اینکه نوع آدمی که اون عطر رو زده در قضاوت ما راجع به اون عطر تاثیر میگذاره؟

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

اتفاقا از اوپن هم خوشم نمیاد...یکی از شامپو های هیمالیا فکر کنم Greasy بودش دقیقا بوی عطر اوپن رو میده...بعضی موقعها احساس میکنم این شرکت های تولید مواد شوینده چون عطرای کلاسیک کمی قدیکی شده اجازه دارند از اسانساشون توی شامپو یا صابون استفاده کنند...به نظرم اگه به بوی شامپو صابون و کف ریش و حتی خمیر دندونایی که استفاده میکنید دقت کنید توشون بوی خیلی از عطرای معروف رو ممکنه پیدا کنید

14. 4 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

میدونی قضیه چیه که چرا این عطرو دوست ندارم؟؟

دقیقا همون سوالای خودت رو اینجا کپی میکنم تا بدونی چرا من اینو دوست ندارم..

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:04 PM ----------

اتفاقا از اوپن هم خوشم نمیاد...یکی از شامپو های هیمالیا فکر کنم Greasy بودش دقیقا بوی عطر اوپن رو میده...بعضی موقعها احساس میکنم این شرکت های تولید مواد شوینده چون عطرای کلاسیک کمی قدیکی شده اجازه دارند از اسانساشون توی شامپو یا صابون استفاده کنند...به نظرم اگه به بوی شامپو صابون و کف ریش و حتی خمیر دندونایی که استفاده میکنید دقت کنید توشون بوی خیلی از عطرای معروف رو ممکنه پیدا کنید
    حقیقتا من از کسی شنیدم که این جواان بوی افتر شیو الد اسپایس رو میده چون اون داشت تموم میشد و از طرفی بوشم دوست داشتم بر آن شدم که تست کنم یبار....نظر شما ها چیست؟!

16. 2 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

حقیقتا من از کسی شنیدم که این جواان بوی افتر شیو الد اسپایس رو میده چون اون داشت تموم میشد و از طرفی بوشم دوست داشتم بر آن شدم که تست کنم یبار....نظر شما ها چیست؟!
    تو کتاب عطرها نوشته‌ی لوکا تورین و تانیا سانچز اینطور تعریف شده
    this is what guys who smelled bad used to smell like, it smells great
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من شباهت زیادی بینشون نمیبینم. هنوز زیر ۲۰ تومنه؟
    Last edited by hike; 11-05-2012 at 16:38.

18. 2 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اتفاقا همسایه من افتخارش اینه که ماهی یکبار حمام میره و هروقت سوار آسانسور میشه مشخصه که قبلا اینجا بوده.
    دارم فکر میکنم یکجوری سربه نیستش کنم
    بعضیها اینقدر بد و تو صورت و زیاد عطر رو استفاده میکنن که فقط دوست داری با سر بزنی تو صورتشون. ولی کافیه شما یکی دوتا پیس بزنی به سینه و لباس بپوشی روش، اینطوری عطر رو برای خودت زدی و ارزش و احترامت هم بیشتر میشه.

بعضی از زنها هم بدنشان انچنان بوی گند و تعفنی میده که وقتی با بوی آرایش و اسپری مخلوط میشه غیر قابل تحمل میشه و یک بوی بسیار نامطبوع و مشترک بین زنان است که فکر میکنم به دلیل Menstruation و عدم رعایت بهداشت باشه که خوب منم از فحش بی نصیبشون نمی گذارم.
    به به واقعا گل گفتی احسنت متنفرم از بویی که یعضی از زنها دارن و بعضی از مردا هم که نمیشه نزدیکشون رفت بو عرق و کپک میدن

20. 8 کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •