تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 1184 اولاول ... 1151575859606162636465711111615611061 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    این عطر Jacsaf چطوری هست؟؟
    تو خیلی از سایت ها اینو دیدم
    نمی دونم چطوری ها هست
    دفعه اوله اسمش رو می شنوم
    و اینکه برا روز مادر خوب هست از این استفاده کنیم یا نه؟؟؟؟
    کدوم رنگش از همه بهتره؟؟

این توضیحاتش هست:

قیمتش هم 12500
    نظرتون در مورد این عطر چی هست؟؟
    زک ساف عالیه چه مردونه هاش چه زنونه هاش.
    من میگیرم 4 تومن حواستون باشه بیشتر بهتون ندن.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

Jacsaf ظاهرا شرکتی فرانسویه که رایحه عطرهاش رو بر اساس ادکلنهای مارک دار میزنه من خودم انصافا مدلی که رایحه آکوا دی جیو رو داشت رو تست کردم و خریدم(البته اون مدلی رو خریدم که شیشه عطر لوله ای شکل هست) واقعا خیلی خیلی شبیه اصلی بود موندگاریش هم خوبه واقعا اگه بقیه رایحه هاش هم اینقدر شبیه باشه توصیه میکنم بخرید که ضرر نمیکنید البته قیمتش هم 4500 برا 22 میل هست که واقعا می ارزه و ظاهرا از کارهای ریو خیلی بهتره من لالیک ریو رو دارم میخوام لالیک این رو هم بخرم ببینم کدوم به رایحه اصلی شبیه تره اگه کسی بره یک مدل از جکساف رو که خودش اصلیه اون رو داره بخره وبیاد تفاوتش رو بگه کیفیت این شرکت بیشتر مشخص میشه
    حتی اگه دوستان قائل به این باشن که هیچی ادکلن اصلی نمیشه(که به نظر من اصلا این حرف اینطور عمومیت نداره) چون جکساف خیلی شبیه میزنه میتونه با توجه به قیمت پایینش راهی کم خرج برا تست ادکلنهای گرون قیمت باشه اگه خوشتون اوومد و دیدید همونیه که میخواید میرید اصلیش رو با خیال راحت میخرید راستی نفهمیدم این made in kfz یعنی چی؟
    این رو هم بگم که این شرکت مثل اینکه همه رایحه های شرکتهای دیگه رو نداره ولی من یک کار کپی از یه شرکت دیگه دیدم که اکثر رایحه ها رو داره و از جکساف هم بهتر میزنه گرونتر هم هست 7500 برا 25 میل ولی واقعا شبیه و با موندگاری خوب فقط نمیدونم ساخت کجاست و اسمش چیه
    زک ساف لالیک نداره داداش.
    بهترین مردونه هاش مجیک و گلادیاتور هستن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

برو بچ خبر دسته اول.من فهميدم Made In KFZ يعني چي .فقط اگه فهميديد شاخ در نياريد:

KFZ يعني:
    Kish Free Zone

يعني ساخته شده در منطقه آزاد كيش

خب حالا نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. 3 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

والا به خدا من که هر دفعه اومدم سر قضیه ارزون بودن پول برای چیزای غیر اصل مثل آدیداس و ریو و اسمارت و ادکلن تقلبی و ازین اسانسا دادم آخرش جز پشیمانی هیچ چیز برام نموند.خودمم پشت دستمو داغ کردم که دیگه هیچ چیز غیر از ادکلن اصل نخرم چون واقعا ارزششو نداره و اصلا هیچ چیز به اندازه ادکلن اصل راضیم نمیکنه.هم شیشه و بسته بندیش به آدم حال میده هم اینکه واقعا بوی اصله و دیگه جای هیچ حرف و حدیث دیگه ای وجود نداره و خیال آدم راحته..هرکسی هم پرسید چی میزنی؟ مثل مرد سرتو بالا میگیری و میگی که کار اصلی فلان شرکت فرانسوی یا آمریکایی رو میزنی..تنها کارای ارزونی که واقعا ارزش داره آدم بگیره کارای کشور ترکیه مثل ادکلنای Caldion، Rebul و Jagler هستند که کیفیت عالی و مطمئن و اصل خود برند ترکیه رو بهت میدن و فقط تنها ضعفش موندگاریشونه اما کیفیت رایحه و مطبوع بودنش کاملا برابر با یه ادکلن 60 هزار تومنیه.مطمئنم هیچ کس اینجا کارای ترکیه ای رو امتحان نکرده..چون اگه کسی امتحان کرده بود حتما در حد ادکلنای کول واتر اینجا درباره اش بحث میشد. .این نظر و تجربه شخصی خودمه..حالا بدم نمیاد نظر شما رو هم در این باره بدونم
    کارهای ادیداسی که اینجا هستند مگه غیر اصل هستند؟ منطورت اینه که رایحه رو از برندهای دیگه کپی میکنه یا کلا بوی چیپی دارن؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

علت اینکه سایتهای مرتبط با عطر فیل تر شدن چیه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کارهای ادیداسی که اینجا هستند مگه غیر اصل هستند؟ منطورت اینه که رایحه رو از برندهای دیگه کپی میکنه یا کلا بوی چیپی دارن؟
    نه اتفاقا اگه با جعبه آكبند بخري اكثرا اصل هستند.منتها منظورم دققا چيپ بودن بوشه..تنها كار قابل قبولش كه يه كم شيك تره Ice Dive هستش..كلا ادكلناي ارزون مثل آديداس تقلبيش كم پيدا ميشه چون اون كه تقلبي ميزنه براش صرف نميكنه كه كاراي ارزونو كپي كنه...خودشون مگه همه اش چقدر قيمت دارن كه تقلبيشون بخواد داشته باشه.

7. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

علت اینکه سایتهای مرتبط با عطر فیل تر شدن چیه؟
    فكر كنم علتش اين باشه كه ماليات نميدن..و اگه ماليات بدن فيلترشون برطرف ميشه

9. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

فكر كنم علتش اين باشه كه ماليات نميدن..و اگه ماليات بدن فيلترشون برطرف ميشه
    اخه سایتهای خارجی مرتبط با عطر هم تعدادی که چک کردم فیل تر هستند.

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

برو بچ خبر دسته اول.من فهميدم Made In KFZ يعني چي .فقط اگه فهميديد شاخ در نياريد:

KFZ يعني:
    Kish Free Zone

يعني ساخته شده در منطقه آزاد كيش

خب حالا نظرتون چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    درست فهمیدی دوست من بنده هم امروز فهمیدم میخواستم بگم که شما گفتی شرکت ژکساف یک شرکت ایرانی هست واقع در کیش و البته کیفیت عطرهاش از امثال ریو خیلی بالاتره و خلاصه چیز خز و خیلی نیست
    فقط این قضیه پاریسش رو نفهمیدم یعنی چی؟
    خدمت اون دوست عزیزمون که اونجا نشستن و فرمودند ژکساف لالیک نداره باید عرض کنم که داره خوبم داره منتها اسم شرکتیش که لالیک نیست عزیزم شیشش مشکی بود ولی اسمش یادم نیست و الا بهت میگفتم مثلا اسم کپی جیو این هست AQUA SPLASH یا اسم کپی آلور اسپرت اینه SPORTIVE

12. این کاربر از hossein6599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

والا به خدا من که هر دفعه اومدم سر قضیه ارزون بودن پول برای چیزای غیر اصل مثل آدیداس و ریو و اسمارت و ادکلن تقلبی و ازین اسانسا دادم آخرش جز پشیمانی هیچ چیز برام نموند.خودمم پشت دستمو داغ کردم که دیگه هیچ چیز غیر از ادکلن اصل نخرم چون واقعا ارزششو نداره و اصلا هیچ چیز به اندازه ادکلن اصل راضیم نمیکنه.هم شیشه و بسته بندیش به آدم حال میده هم اینکه واقعا بوی اصله و دیگه جای هیچ حرف و حدیث دیگه ای وجود نداره و خیال آدم راحته..هرکسی هم پرسید چی میزنی؟ مثل مرد سرتو بالا میگیری و میگی که کار اصلی فلان شرکت فرانسوی یا آمریکایی رو میزنی..تنها کارای ارزونی که واقعا ارزش داره آدم بگیره کارای کشور ترکیه مثل ادکلنای Caldion، Rebul و Jagler هستند که کیفیت عالی و مطمئن و اصل خود برند ترکیه رو بهت میدن و فقط تنها ضعفش موندگاریشونه اما کیفیت رایحه و مطبوع بودنش کاملا برابر با یه ادکلن 60 هزار تومنیه.مطمئنم هیچ کس اینجا کارای ترکیه ای رو امتحان نکرده..چون اگه کسی امتحان کرده بود حتما در حد ادکلنای کول واتر اینجا درباره اش بحث میشد. .این نظر و تجربه شخصی خودمه..حالا بدم نمیاد نظر شما رو هم در این باره بدونم
    حرفتون درسته ولی به هر حال ادوکلنی که قیمتش پایین هست من خودمو می گم وقتی خواستم بخرم اصلا مشاوره نمی گیرم چون اگه خوشم نیومد چیزی رو از دست ندادم ولی وقتی بحث ادوکلن های گرون قیمت میشه خوب قضیه فرق می کنه واسه همین هم هست که بیشتر از اسم و رسم این ادوکلنا اینجا بیشتر دیده میشه...
    و صد البته طبیعی هم هست اگه حتی یه شرکتی کیفیت کالای خوبی داشته باشه اما هنوز محصولاتش بین مردم (حالا مثلا تو کشور خودمون) جا نیفتاده باشه نباید انتظار داشت که در این جور جاها زیاد در مورد اونا بحث بشه

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

درست فهمیدی دوست من بنده هم امروز فهمیدم میخواستم بگم که شما گفتی شرکت ژکساف یک شرکت ایرانی هست واقع در کیش و البته کیفیت عطرهاش از امثال ریو خیلی بالاتره و خلاصه چیز خز و خیلی نیست
    فقط این قضیه پاریسش رو نفهمیدم یعنی چی؟
    خدمت اون دوست عزیزمون که اونجا نشستن و فرمودند ژکساف لالیک نداره باید عرض کنم که داره خوبم داره منتها اسم شرکتیش که لالیک نیست عزیزم شیشش مشکی بود ولی اسمش یادم نیست و الا بهت میگفتم مثلا اسم کپی جیو این هست AQUA SPLASH یا اسم کپی آلور اسپرت اینه SPORTIVE
    قضیه پاریس میدونی چیه؟قضیه اش اینه که کارایی که تو کشورایی مثل ایران ،ترکیه یا امارات تولید میشه یه جورایی مونتاژ هستند..میدونی چطوری؟شما مثلا روی ادکلنای اسمارت یا ادکلنای ترکیه ای رو نگاه کنی نوشته
    Perfume Made In France
    منظور اینه که پرفیومش رو میرن از فرانسه میگیرن اون محتویات معمولشم که جور کردنش آسونه و با هم مخلوط میکنند یه کاری شبیه کارای اصل از زیر دستشون میاد بیرون و گرنه عمرا کسی تو امارات یا ایران و حتی ترکیه پیدا نمیشه که بتونه این پرفیوم هارو کپی کنه.همچین کار آسونی هم نیست آخه..شرط میبندم خود شرکت ریو هم هیچ کدوم ادکلناشو خودش کپی نکرده..پول نفتشون که از پارو بالا میره پس براشون کاری نداره پول بدن پرفیوم مشابه بخرن..
    اما فکر میکنم که اون جایی که تو فرانسه به اینا پرفیوم میفروشه یه جورایی فوت کوزه گریشو کامل براشون رو نمیکنه و گرنه خب اون وقت میشه کپی کاملا برابر اصل که خب اینجوری صدای شرکتای مطرح در میاد.

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

ولی بازم میگم ملت!به خدا ادکلنای ترکیه ای بهتر ازون چیزیه که فکر میکنید...برید تو کارشون پشیمون نمیشید..همه جا هم گیر نمیادا..من آدرس نمایندگیشو دارم...از فک و فامیل یا دوستامم نیست که بخوام براش تبلیغ کنم..فقط کارش در حد قیمتش عالی و فوق العاده است...از ما گفتن بود..نخریدید هم نخریدید..خودم تنها استفاده میکنم حالشو میبرم.. اینجوری هم انحصارش برا خودم محفوظ میمونه.

15. 2 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •