تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 609 از 1184 اولاول ... 1095095595996056066076086096106116126136196597091109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,081 به 6,090 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من اینو تبریز تستش کردم پارسال می گفت 310 (قبل از گرونیا البته) و گفت اسمش شیخ هست ولی من به اسم برندش دقت نکردم حالا شما میگی شایک پس شاید یارو اشتباه گفته. بوش تلخه و رایحه چرم و عود هم توش هست ولی اون رایحه عودش زیاده و تم عربیش غالبه. به همین خاطرم من نپسندیدم و نخریدمش. بسته بندی مجللی هم داشت البته اونم خیلی تو مایه عربی و شیخ و شیخ بازی بود و اصلا مدرن نبود.
    تلفظ اروپاییش شایک هست والا همون شیخ هست اون عکس خوشکل رو وسطش معلومه. در کل عطرای شیخ ته مایه های عربی بودن توشون مشخصه همشون هم عشق عود هستن

2. 3 کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تلفظ اروپاییش شایک هست والا همون شیخ هست اون عکس خوشکل رو وسطش معلومه. در کل عطرای شیخ ته مایه های عربی بودن توشون مشخصه همشون هم عشق عود هستن

بله دقیقا همینطوره. در کشورهای حوزه خلیج فارش به نام شیخ هست ولی اروپایی ها به نام شایک میشناسن.

شیشه های عجیب غریبی هم داره. یکیشون مثل خنجر هست.

کشور های عربی دو تا برند که هر دو عطر های گرانقیمتی هم دارند

4. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام

آقا نادر لطف می کنی بگی ادکلنا رو دقیقا کجای بازار تست می کنی؟

آخه کوچه مروی، اکثر جنساش تقلبی و گرونه.

می خوام ببینم دقیقا کجای بازار مد نظرته که هم مطمئنا جنساش اصله و هم از همه جایی ارزونتره و هم راحت تست میدن؟

در ضمن عطرای کمیاب رو هم میشه توی بازار پیدا کرد؟

مرسی
    خب من کارم طوریه که حداقل هفته ای 2-3 روز بازار تهران هستم.من تو پانزده خرداد به سمت چهارراه سیروس یه دالون کوجیکه که اون سمت خیابون روبروش بانک رفاه هستش که به پاساژموثقی میخوره.بعدش هم پاساژصدفه که اولین مغازه که یه مغازه خیلی کوچیکه البته منم فکر کنم تاحالا یه 2 تومنی از این بابا خرید کردم.هرچی بخوام میده تست کنم.در کل منو شکل پول میبینه!!.یه جای دیگه هم هست یه آقا سعید نامی هم تو بازار امین السلطان هست که عربه.اونم جنساش اصله.این دوتا معروف هستن.

6. 2 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

یچه ها Dior Homme Intense قبل از گرونی ها ( حدود یه سال پیش ) چقدر بود قیمتش ؟
    اگه هوم اینتنس رو دوست داری وگرونیش اذیتت میکنه میتونی مید نایت این پاریس رو بگیری فکر نکنم خیلی قیمت داشته باشه.تقریبا همون اینتنس هست ولی بنظر من خیلی شیکتر و شیرینیش دلو نمیزنه.پخش بو و موندگاریش هم خوبه فردا قیمتشو برات میگیرم.

راستی بچه ها یک عدد بوگاتی پوربلک دیدم 110 تومن آب میخوره.فکر کنم از عطرای تولید محدود باشه.نظرتون چیه؟می ارزه؟

8. 3 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadishi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام دوستان یک ادکلن می خوام خنک باشه نه تلخ باشه نه ملایم ما بین اینا باشه تو مایه های Fahrenheit هم باشه بد نیست خلاصه بدون تعصب بگین قیمت از 50 تا 130

10. این کاربر از hadishi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان یک ادکلن می خوام خنک باشه نه تلخ باشه نه ملایم ما بین اینا باشه تو مایه های Fahrenheit هم باشه بد نیست خلاصه بدون تعصب بگین قیمت از 50 تا 130

tommy- tommy hilfiger رو امتحان کنید. بوی فارنهایت یادم نیست راستش.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 4 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

من Calvin Klein Man و Givenchy Play Intense رو پیشنهاد میکنم حتما تست کن

14. 6 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

اگه واقعا میخوای شبیه فانهایت باشه برو usher v.i.p رو بگیر.ولی در کل رو موندگاریشون حساب نکن.

16. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

مون بلان لجند - جان ریچموند - پای نئو -کلوین کلین من و پلی اینتنس هم که دوستمون اشاره کردن عطرهای خیلی خوبی برای این فصله . بلو از بولگاری هم عطر خوبیه.حتما تونستی تستش کن

18. 3 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اگه هوم اینتنس رو دوست داری وگرونیش اذیتت میکنه میتونی مید نایت این پاریس رو بگیری فکر نکنم خیلی قیمت داشته باشه.تقریبا همون اینتنس هست ولی بنظر من خیلی شیکتر و شیرینیش دلو نمیزنه.پخش بو و موندگاریش هم خوبه فردا قیمتشو برات میگیرم.
    دمت گرم هر وقت وقت کردی قیمتشو بگیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •