تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 607 از 1184 اولاول ... 1075075575976036046056066076086096106116176577071107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,061 به 6,070 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

انتهای راهروی بازار مرکزی کیانپارس. (تام فورد رو ول کن. اینجا میتونی تمامی کارهای مارلی مخصوصا پگاسوس رو تست کنید)

برج- طبقه دوم-انتهای یکی از راهرو ها( اوناج هم میتونی ادکلنهایی نظیز کوکوریکو از گوتیر-تمامی آنجلها بجز مالت حتی انجل فلفلی-تمامی محصولات آرمانی و هریرا-لیبر و.......رو تست کنید)[COLOR="Silver"]
    چرا تام فورد رو ول کنم ؟ کلا تو اهواز گیر نمیاد ؟ یا با بوش موافق نیستید ؟
    اون که تو بازار مرکزی منظورتون همون که اول اسم مغازش s داره اونجا رفتم چیزی نداشت فقط یه چند تا عطر معمولی داشت که همه استفاده می کنند چیز تکی نداشت

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

فکر کنم تولیدش توسط ایو سن لورن متوقف شد چون نتونست مشتریا رو جلب کنه.تو امریکا هم طی یک نظر سنجی یک عده گفتن بوی این عطر اونا رو یاد توالت عمومی میندازه!!حتما تست کن.خیلیا از این بو بدشون میاد و بعضی سر درد میگیرن.

نظر شما خیلی منطقی و جالبه. راستش من در انتخاب عطر دوست دارم عطری بزنم که وقتی در یه مکان عمومی مثل اتوبوس یا سینما میرم باعث سردرد و اذیت کسی نشه.

خدمت جناب hike عزیز هم بگم من این عطرو تست کردم وگرنه در مورد عطری که بوش رو امتحان نکردم نظر نمیدم.

سوم هم هر جامعه ای با توجه به فرهنگ و آدابش یه نوعی سلیقه داره.مثلا من که از بچگی بوی گلاب تو مسجد و امامزاده به بینیم خورده ممکنه از عطری که این سبک بو رو داشته باشه مثل آبسشن مردونه یا جولی بدم بیاد ولی یه کار پرفروش در امریکا یا کشورهای عربی باشه .

چهارم هم اینکه همه کارهای قدیمی بد نیستن مثلا اکلت زنونه با اینکه سالها پیش طراحی شده خیلی بوی دوست داشتنی داره و خیلی عالیه.تا سالها ی سال هم تولید میشه و این بخاطر سبک بوش هست نه اینکه قدیمیه.

پنجم هم اینکه نظر کارشناسان با عموم در خیلی از موارد ممکنه متفاوت باشه.مثلا منتقدین یه فیلم رو شاهکار بدونن ولی در گیشه موفق نباشه.شما همین کوروس رو تست کنید.از چند نفر نظرشونو در این مورد بپرسید ببینید نظر اونها چیه که نگین جبهه گیری میکنه. بعضیا عطر رو برای دل خودشون میزنن پس این چیزا براشون مهم نیست.

ششم هم اینکه مردم ما زود جو زده میشن. هیچ وقت تحت تاثیر صحبتهای دیگران چیزایی مثل عطر و ادکلن نخرید.یه عطر عالی از نگاه دیگران ممکنه یکی از بدبوترین عطرها از نظر شما باشه .

ببخشید اگه زیاده گویی کردم.

هفتم هم شاد و موفق و سلامت باشید. من واقعا شما رو قبول دارم خیلی منطقی صحبت میکنی محمد آقا.
    من در جواب اون جمله بولد شدتون این مطالب رو ارائه دادم وگرنه همونطور هم که گفتم خودمم زیاد دل خوشی ازاین عطر ندارم
    در مورد جمله دوم بولد شده هم خدمتتون عرض میکنم وقتی ادکلنی از سال 1981 تا الان داره تولید میشه پس حتما مشتری هم زیاد داره وگر نه کمپانی ادکلنی رو که عموم نپسندند تولیدش رو متوقف میکنه.
    قیضه عطر هم با فیلم کمی متفاوت هست. تفاوتش هم اینه که کاندیدهای فیلم رو خود دست اندکاران انتخاب میکنند ولی کاندید شدن عطر ها بر اساس فروش و رضایت عموم هست. بماند که این ادکلن هم برنده جایزه فی فی شد!

---------- Post added at 11:40 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

چرا تام فورد رو ول کنم ؟ کلا تو اهواز گیر نمیاد ؟ یا با بوش موافق نیستید ؟
    اون که تو بازار مرکزی منظورتون همون که اول اسم مغازش s داره اونجا رفتم چیزی نداشت فقط یه چند تا عطر معمولی داشت که همه استفاده می کنند چیز تکی نداشت
    منظور این نیست که گیر نمیاد گفتم که محصولات خوبی هم هست که علاوه بر تام فورد اونها رو هم تست کنید.

نه منظورم اون مغازه که ته راهرو هست و نه اون اولی(البته همون اولی تام فورد فور من-وایت پتچولی-بلک ارکید و اکستریم رو داشت والان اطلاعی ندارم
    Last edited by f.t.g; 08-05-2012 at 10:47.

3. 5 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقا این bond river side رو با تق هرمس باز مقایسه کردم(اصلا نمیدونم واقعا شبیه هستن یا من اینطور فکر میکنم!) نظرم یکم عوض شد river side کیفیت بالایی داره.. از این لحاظ فکر کنم از شنل و دیور هم بالاتر باشه بوی خوب و تقریبا همه پسندی داره با این که خاص هست(نه خیلی خاص مثل تق که ممکنه یه نفر بدش بیاد) در کل عطر خوب و خیلی با کلاسی هست دیگه بستگی به سلیقه افراد داره..
    Last edited by Delkook; 08-05-2012 at 10:44.

5. 5 کاربر از Delkook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال فنی

آیا تسترهایی که مغازه دار ها می فروشن دارای کیفیت پایین تری نسبت به خود عطرن؟ موندگاری؟
    اگه میشه فرق تستر با خود عطرو بگین
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوستان میشه تفاوت تسترهایی که مغازه دارا می فروشن رو بگین و با عطر اصلی مقایسه کنین

موندگاریشون و بقیه مسائل

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آرمان خان گیر میاد؟قیمت چقدره؟

...............................

Nightflight Joop! for men رو کسی دیده جایی و یا تست کرده؟من گرمی اش رو چند سال پیش داشتم.خیلی

بوی تند و گیرایی داشت.
    سلام علی. عطرفروشی پاساژ تندیس تو تجریش یادمه پارسال داشت. پرفیوم شاپ هم الان زنگ زدم گفت که احتمالا موجود باشه و تماس میگیره. قیمت ندارم ولی با توجه قیمت 28 دلاری آمازون بدک نیست. به قول فرید دیگه زیر 100 باید باشه.

9. 3 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام علی. عطرفروشی پاساژ تندیس تو تجریش یادمه پارسال داشت. پرفیوم شاپ هم الان زنگ زدم گفت که احتمالا موجود باشه و تماس میگیره. قیمت ندارم ولی با توجه قیمت 28 دلاری آمازون بدک نیست. به قول فرید دیگه زیر 100 باید باشه.
    علیکم سلام

ببین چه به سرمون اوردن؟یه زمان همون قیمت میشد خرید و بلکه ارزونتر.حالا باید اقلا دو برابر بخریم

11. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

راستی یادم رفت بگم

بالاخره چشممون به جمال محصول بسیار خارق العاده برند شایک هم روشن شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

علیکم سلام

ببین چه به سرمون اوردن؟یه زمان همون قیمت میشد خرید و بلکه ارزونتر.حالا باید اقلا دو برابر بخریم
    همون 2 برابر هم خوبه.ل هوم 3اونگارو رو من تو نت 29 دلار دیدم گفتم خب با 45-50 تومن میشه خرید.رفتم بازارتهران 63 بهم قیمت داد.زیاد رو این قیمتهای دلاری نمیشه حساب کرد.

15. 2 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

همون 2 برابر هم خوبه.ل هوم 3اونگارو رو من تو نت 29 دلار دیدم گفتم خب با 45-50 تومن میشه خرید.رفتم بازارتهران 63 بهم قیمت داد.زیاد رو این قیمتهای دلاری نمیشه حساب کرد.

دقیقا همینطوره

بعضی از محصولات یه چیزی هم بیشتر از 2 برابر گرون شدند

17. 2 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •