تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 1184 اولاول ... 545515253545556575859651051555551055 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

منم با شما موافقم اصلا نمی ارزه....
    ای بابا کلی به این ادکلن امید بسته بودم آخه شنیده بودم رایحش واقعا بینظیرهراستی میگن هشتاد درصد بازار آلور غیر ارجیناله ها.نکنه...
    راستی بچه ها کسی Smith & Wesson رو نداشته بعضیها خیلی تعریف کردن آدم وسوسه میشه قیمت صد میلش 58 هست کسی نظری نداره؟
    در ضمن من واقعا کلافه ام اینجا(قم)نه جایی هست بشه عطر رو تست کرد نه یک جای معتبر برا خرید که خیالت راحت باشه اصله جنساش
    حالا واقعا گیج شدم تو رنج 60 تومن کسی میتونه یک ادکلن عالی خوشبو پخش شو معرفی کنه؟ البته اگه واقعا توپ توپ هم باشه تا 100 هم میدم

2. 2 کاربر از hossein6599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

دوستان من امروز اون zirh ikon رو بو کردم ، بوش که بد نبود و منو اصلا اذیت نکرد به نظر من که بوی سنگینی نداره (اگه داشت من سردرد می شدم یا حداقل هم واسه من ok بود) فقط خوب یه خورده رسمی هست دیگه
    اصلا اگه یه ادوکلن بوی سنگینی داشته باشه موندگاری قابل توجهی هم باید داشته باشه که اون اصلا این جوری نبود ،دوستان یه ساعت هم بوش نمی مونه (به نظر من حیف پول واسش)
    یه ته بویی از آرامیس لایف داشت یا نه؟ولی آرامیس لایف کجا و اون کجا؟

ولی وقتی میزنی هر کی بو میکنه میگه از استخر اومدی؟
    Last edited by cyber861; 09-05-2011 at 00:35.

4. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

ck:one رو رفتم دیدم... بوش کمه و خیلی هم خنک نبود .. من که یه azzaro chrome خریدم که بوش خوبه اما کاش Dior میخریدم!! درسته که گرونه اما یه چیز دیگس

6. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

واسه برج 4 که یکی از چک ها که دستمه پاس بشه میرم dior میگیرم.. شایدم channel بگیرم.. نه همون dior میگیرم!!

8. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

ای بابا کلی به این ادکلن امید بسته بودم آخه شنیده بودم رایحش واقعا بینظیرهراستی میگن هشتاد درصد بازار آلور غیر ارجیناله ها.نکنه...
    راستی بچه ها کسی Smith & Wesson رو نداشته بعضیها خیلی تعریف کردن آدم وسوسه میشه قیمت صد میلش 58 هست کسی نظری نداره؟
    در ضمن من واقعا کلافه ام اینجا(قم)نه جایی هست بشه عطر رو تست کرد نه یک جای معتبر برا خرید که خیالت راحت باشه اصله جنساش
    حالا واقعا گیج شدم تو رنج 60 تومن کسی میتونه یک ادکلن عالی خوشبو پخش شو معرفی کنه؟ البته اگه واقعا توپ توپ هم باشه تا 100 هم میدم
    escada بگیر تو این رنج قیمت.. ارزششو داره..

10. 2 کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو هم امتحان کن فقط ماندگاری قابل توجهی نداره

12. این کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

درسته اکثر ادکلنهایی که وارد ایران میشه تقلبی هستند مگر اینکه لیبل وزارت بهداشت داشته باشند
    دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو امتحان کن پشیمون نمیشی فقط ماندگاری قابل توجهی نداره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    Last edited by reza_khoshtip; 09-05-2011 at 10:58.

14. این کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

یه ته بویی از آرامیس لایف داشت یا نه؟ولی آرامیس لایف کجا و اون کجا؟
    ولی وقتی میزنی هر کی بو میکنه میگه از استخر اومدی؟
    آره ته بوی اونو داره ولی این یکی اصلا نمی ارزه ، چی بود این .... ولی با اون استخر موافقم شدید
    ck:one رو رفتم دیدم... بوش کمه و خیلی هم خنک نبود .. من که یه azzaro chrome خریدم که بوش خوبه اما کاش Dior میخریدم!! درسته که گرونه اما یه چیز دیگس
    مبارک باشه،یعنی چی بوش کمه؟ ولی درسته شاید زیاد خنک به نظر نیاد ولی به هر حال خنکه ....من ادوکلن زیاد داشتم و این جز موندگارها حساب میشه، اون دیور منظورت فارنهایت هست ؟ اگه آره که حتما بخرش چون نمیشه ادوکلن باز باشی و اینو نداشته باشی
    درسته اکثر ادکلنهایی که وارد ایران میشه تقلبی هستند مگر اینکه لیبل وزارت بهداشت داشته باشند
    دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو امتحان کن پشیمون نمیشی فقط ماندگاری قابل توجهی نداره
    کد:
    کد:
    کد:
    این جوری نیست چون من ادوکلن با برچسب وزارت بهداشت تقلبی هم دیدم
    تو این زمینه وقتی می خری باید خیلی حواست جمع باسه ....

16. 2 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کد:
    کد:
    کد:

الان شنل آلور اسپورتی که من خریدم لیبل وزارت بهداشت نداره با این حساب تقلبیه ؟

واسه من همین شکل و شمایل رو دقیقا داره :

18. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آره ته بوی اونو داره ولی این یکی اصلا نمی ارزه ، چی بود این .... ولی با اون استخر موافقم شدید

مبارک باشه،یعنی چی بوش کمه؟ ولی درسته شاید زیاد خنک به نظر نیاد ولی به هر حال خنکه ....من ادوکلن زیاد داشتم و این جز موندگارها حساب میشه، اون دیور منظورت فارنهایت هست ؟ اگه آره که حتما بخرش چون نمیشه ادوکلن باز باشی و اینو نداشته باشی

این جوری نیست چون من ادوکلن با برچسب وزارت بهداشت تقلبی هم دیدم
    تو این زمینه وقتی می خری باید خیلی حواست جمع باسه ....
    درسته لیبل وزارت بهداشت تقلبی هم میتونه وجود داشته باشه ولی باید از فروشگاه مطمئن و با لیبل اصلی خرید

20. این کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •