تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 1184 اولاول ... 343495051525354555657631031535531053 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

میگم به نظر شما یکی سیر بخوره و عرقش و تنش بوی سیر بده کار درستیه که برای از بین بردنش ادلکن بزنه یا اینکه بوی اونم با سیر قاطی میشه و کلا بوی ادکلنم به گند کشیده میشه

2. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hossein6599's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    قم

1

ممنون پس تست میکنم .. اخه پوست من بدبختی اصلا خشک نیست !
    من یه همسایه دارم وقتی از سرکار میاد از راهرویه جلوی در خونه ما رد میشه بره واحدشون طبقه سوم خدا شاهده دقیقا تا یه ربع بوی عطرش کاملا زیر بینیمه .. واسم جای سوال شده یعنی انقدر پوست ادام با هم فرق داره که این آقا فقط یه لحظه از جلوی درمون رد میشه و میخواد بره واحد خودشون بوی ادکلنش کله ادم رو میکنه ؟ پس چرا من با اینکه عطرهای حرفه ای میخرم و حتی روشهای منطقی رو هم استفاده میکنم تا الان اینجوری نبوده که جایی برم بوی عطرم تو اون منطقه موندگار بشه !
    سلام به همه بر و بچز باحال خوشبو
    دوست عزیز این که بوی عطر شما هم جایی مونده یا نه خودتون نمیتونید بفهمید چون مشامتون عادت به اون بو کرده باید از دیگران بپرسید
    راستی من از اول تاپیک تا اینجارو مطالعه کردم الان واقعا نمیدونم الور اسپرت بگیرم؟ واقعا بترکونه؟(اینکه گفتید کمی بوی هندوانه میده ناراحتم کرده چون اصلا خوشم نمیاد عطرم بوی میوه بده)شما که دارین قدرت پخش شوندگیش چطوره؟ معمولا عکس العمل اطرافیان چطوره نسبت به بوش؟واقعا تکه؟ راستی گفتی لالیک هم داری.میتونی با الور اسپرت از نظر کیفیت بو عکس العمل دیگران موندگاری پخش شوندگی و...مقایسه کنیش؟ممنون میشم ازت
    البته با توجه به قیمت بالای الور نیم نگاهی هم به ck1 دارم به نظر دوستان چطوره؟پخش شوندگی ماندگاری عکس العمل دیگران و...
    بازم ازهمه ممنونم پیشاپیش

4. این کاربر از hossein6599 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام به همه بر و بچز باحال خوشبو
    دوست عزیز این که بوی عطر شما هم جایی مونده یا نه خودتون نمیتونید بفهمید چون مشامتون عادت به اون بو کرده باید از دیگران بپرسید
    راستی من از اول تاپیک تا اینجارو مطالعه کردم الان واقعا نمیدونم الور اسپرت بگیرم؟ واقعا بترکونه؟(اینکه گفتید کمی بوی هندوانه میده ناراحتم کرده چون اصلا خوشم نمیاد عطرم بوی میوه بده)شما که دارین قدرت پخش شوندگیش چطوره؟ معمولا عکس العمل اطرافیان چطوره نسبت به بوش؟واقعا تکه؟ راستی گفتی لالیک هم داری.میتونی با الور اسپرت از نظر کیفیت بو عکس العمل دیگران موندگاری پخش شوندگی و...مقایسه کنیش؟ممنون میشم ازت
    البته با توجه به قیمت بالای الور نیم نگاهی هم به ck1 دارم به نظر دوستان چطوره؟پخش شوندگی ماندگاری عکس العمل دیگران و...
    بازم ازهمه ممنونم پیشاپیش
    دوست عزیز اگه ی ادکلن با بوی خنک و عالی با پخش شوندگی خیلی خوب میخوای Dolce & Gabbana Light Blue رو هم امتحان کن فقط ماندگاری قابل توجهی نداره

6. این کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

برو بچ تو فروشگاه عطر تیبا توی هایپر استار دیدم این ادلکن Zirh Ikon رو آفر زده بود 120 میلی رو 45 تومن میداد خلاصه منم نه گذاشتم نه برداشتم یه دونه 120 میلی ازش خریدم.به نظرتون قیمتش همینه؟ اما فقط یه چیزیش برام جای نگرانیه اونم این که بارکدش با 679 شروع میشه که من هر چی نتو سرچ کردم نفهمیدم برای کجاست؟ چون اگه ساخت آمریکا باشه طبق این لیست بارکد که قبلا گذاشته بودید باید سه رقم اولش 0 تا 20 باشه نه 679!
    البته اینو قبلا یکی از دوستان داشت من بو کردم دیدم بس که بوی شیکی داره و اونم انقد تعریفشو میکنه که من دیگه تصمیم قاطع گرفتم که همینو بگیرم .

یعنی این بو به معنای واقعی کلمه میتونم بگم بوی یه مرد واقعیه.

البته از نظر خودم بوش شبیه Lalique Encre Noir هستش ولی این اصلا یه جور دیگه است.

البته بگما نسبت به Encre Noir خیلی سن بالاتره .آدمو یاد مردای 50 ساله میندازه ولی من که خیلی خوشم اومد ازش...

در مورد موندگاریش هم با دوستمون آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موافقم،چون موندگاری آنچنانی نداره ولی البته انقدام ضایع نیست.
    نمیدونم این فروشگاه عطر تیبا رو توی هایپر استار رفتید یا نه اما برعکس اون چیزی که فکر میکنید واقعا قیمتاش مناسب و خوبه.

من یه ادکن دیگه هم از قدیم عاشقش بودم و برحسب تصادف دبدم که فروشگاه تیبا اونو هم با قیمت خیلی مناسبی میده که از اونم یکی خریدم.
    اسمش Dunhill Brown هست و عکسشم اینه:

نمیدونم کسی تجربه استفاده از این ادکنو داشته یا نه اما یه چیزیو به ضرص قاطع میگم و اونم اینه که من تا همین الان هیچ ادکلنیو مثل این ندیدم که انقدر توجه جنث مونث رو به شما جلب کنه..مطمئن باشید اگه اینو بزنید میتونید 40 تا دوست دختر در آن واحد برای خودتون دست و پا کنید..این تجربه شخصی من بوده و اصلا اغراق نمیکنم که تا حالا ندیدم هیچ ادکلنی به اندازه این توجه جنس مونث رو به خودش جلب کنه.البته یه چیز دیگه هم بگم اونم این که این ادکلن گرم و تنده و به درد تابستون نمیخوره ها.ولی من خودم از الان برای پاییز و زمستون گرفتم نگه داشتم برای اون موقع چون خوراک پاییرز زمستونه.

دوست عزیز شما که از بوی تند خوشت میاد Dunhill Desire Red رو هم امتحان کن که قدرت بوش از دانهیل قهوه ای بیشتره و طرفدارای بیشتری هم داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بچه ها نظرتون در مورد عطر ژک ساف پاریس که تو مترو هم تبلیغش هست چیه؟

10. این کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ادکلن 4711 بنظرتون تو تهران پیدا میشه..

12. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من آخرش منظوره دوستان رو از سنگینی رو نفهمیدم.مثلا من به ژاکومو قرمز که خودم دارم میگم سنگین.هم بوش

تنده و هم برای سنه 40 سال به بالا خوبه.ولی به این هایی که شما میگید سنگین من میگم مجلسی.

قیمتش zirh ikon هم من 120 میلش رو 40 گرفتم.موندگاری هم روی پوسته من اونجوری بود.اگه از اون بو خوشتون

آمده حتما حتما از آرامیس لایف بیشتر خوشتون میاد.قیمتش هم بهتره.ماندگاری خیلی بهتره.

14. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

برند خوب برای اسپری که موندگاری خوبی داشته باشه و مدل های متنوع داشته باشه چیه ؟
    من خودم ادیداس و 8 در 4 و اکس استفاده میکنم ...
    *در ضمن پودری نمیخوام!

16. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

برو بچ تو فروشگاه عطر تیبا توی هایپر استار دیدم این ادلکن Zirh Ikon رو آفر زده بود 120 میلی رو 45 تومن میداد خلاصه منم نه گذاشتم نه برداشتم یه دونه 120 میلی ازش خریدم.به نظرتون قیمتش همینه؟ اما فقط یه چیزیش برام جای نگرانیه اونم این که بارکدش با 679 شروع میشه که من هر چی نتو سرچ کردم نفهمیدم برای کجاست؟ چون اگه ساخت آمریکا باشه طبق این لیست بارکد که قبلا گذاشته بودید باید سه رقم اولش 0 تا 20 باشه نه 679!
    البته اینو قبلا یکی از دوستان داشت من بو کردم دیدم بس که بوی شیکی داره و اونم انقد تعریفشو میکنه که من دیگه تصمیم قاطع گرفتم که همینو بگیرم .

یعنی این بو به معنای واقعی کلمه میتونم بگم بوی یه مرد واقعیه.

البته از نظر خودم بوش شبیه Lalique Encre Noir هستش ولی این اصلا یه جور دیگه است.

البته بگما نسبت به Encre Noir خیلی سن بالاتره .آدمو یاد مردای 50 ساله میندازه ولی من که خیلی خوشم اومد ازش...

در مورد موندگاریش هم با دوستمون آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موافقم،چون موندگاری آنچنانی نداره ولی البته انقدام ضایع نیست.
    نمیدونم این فروشگاه عطر تیبا رو توی هایپر استار رفتید یا نه اما برعکس اون چیزی که فکر میکنید واقعا قیمتاش مناسب و خوبه.

من یه ادکن دیگه هم از قدیم عاشقش بودم و برحسب تصادف دبدم که فروشگاه تیبا اونو هم با قیمت خیلی مناسبی میده که از اونم یکی خریدم.
    اسمش Dunhill Brown هست و عکسشم اینه:

نمیدونم کسی تجربه استفاده از این ادکنو داشته یا نه اما یه چیزیو به ضرص قاطع میگم و اونم اینه که من تا همین الان هیچ ادکلنیو مثل این ندیدم که انقدر توجه جنث مونث رو به شما جلب کنه..مطمئن باشید اگه اینو بزنید میتونید 40 تا دوست دختر در آن واحد برای خودتون دست و پا کنید..این تجربه شخصی من بوده و اصلا اغراق نمیکنم که تا حالا ندیدم هیچ ادکلنی به اندازه این توجه جنس مونث رو به خودش جلب کنه.البته یه چیز دیگه هم بگم اونم این که این ادکلن گرم و تنده و به درد تابستون نمیخوره ها.ولی من خودم از الان برای پاییز و زمستون گرفتم نگه داشتم برای اون موقع چون خوراک پاییرز زمستونه.

پس با این حساب من درست گفتم که عطر مورد نظرتون بوش سنگین و مردونست .

18. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

پس با این حساب من درست گفتم که عطر مورد نظرتون بوش سنگین و مردونست .
    به نظر من لالیک مشکی خیلی سنگینه ولی موضوع اینه این ادکلن zirh ikon نه سنگینه و نه شبیه به اون

20. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •