تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 1184 اولاول ... 41474849505152535455611011515511051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوسته عزیز وقتی چیزی رو بو نکرده اید برای چی ملت رو گمراه میکنید؟

این ادکلن خیلی سبکه اتفاقا.ساخته آمریکا هست.ته بوش شبیه آرامیس لایفه ولی اصلا موندگاری خوبی نداره.

فقط ادکلنی هست که خودت میزنی و لذت میبری.اونم برای حداکثر 1 ساعت
    از نظر من رایجه این ادکلن گرم و سنگین هستش و من نظر شخصیم رو گفتم برای اثبات گفته هام مجبور شدم از نت براتون مدرک بیارم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    اولی سایت ایرانیه:
    رايحه اين ادكلن با بويي سنگين و جسور همچون هل، زنجبيل، ليمو و ميخك براي مردان جدي و قوي پيشنهاد مي‌شود.
    دومی هم سایت خارجیه .. به نظرات و تعریفهای بازدید کنندگان سایت دوم مخصوصا از این عطر توجه کنید
    البته خواب کلا شامه آدمها نسبت به بعضی عطرها متغیره .. بهرحال نظر من اینه ادکلن بدی نیست و موندگاریش هم در سطح متوسط و راضی کنندست با توجه به گفته ها در نت

2. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من به خاطره اینکه بوش شبیه آرامیس لایف بود 2 تا 120 میلش رو برای داییم و پسر خالم خریدم.ولی بعد دو روز

دوتاشون از ماندگاری مینالیدن.

بوش هم ملایمه ملایمه.

بعدش شنیدن کی بود مانند دیدن

4. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من به خاطره اینکه بوش شبیه آرامیس لایف بود 2 تا 120 میلش رو برای داییم و پسر خالم خریدم.ولی بعد دو روز

دوتاشون از ماندگاری مینالیدن.

بوش هم ملایمه ملایمه.

بعدش شنیدن کی بود مانند دیدن
    دوست عزیز اینطور نیست که اون همه ادم اشتباه کنه و فقط شما درست بگید ..
    بهرحال نظر شما محترمه و میشه به عنوان راهنمایی استفاده کرد من هم هیچ ادعایی ندارم و در زمینه عطر اطلاعاتم در حد متوسط و نیاز خودمه و دیدید که برای خرید عطر از همین تاپیک کمک گرفتم

6. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

دوست عزیز اینطور نیست که اون همه ادم اشتباه کنه و فقط شما درست بگید ..
    بهرحال نظر شما محترمه و میشه به عنوان راهنمایی استفاده کرد من هم هیچ ادعایی ندارم و در زمینه عطر اطلاعاتم در حد متوسط و نیاز خودمه و دیدید که برای خرید عطر از همین تاپیک کمک گرفتم
    من ادعایی ندارم دوسته گلم.ولی یه چیزی که هست هیچ وقت به این سایت ها و یا مجلات خارجی اطمینان نکنید

چون سیاست اینها بیشتر رو تبلغات میچرخه و به فکر جیبه خودشون هستن و هر برندی بیشتر جیبشون رو پر کنه

از اون تعریف میکنن.

سایت هایی ایرانی هم که فقط همون مطالب رو به فارسی ترجمه میکنن.

بهترین راه اینه خودتون زحمت بکشید برید تست کنید.اگه آرامیس لایف هم داشت تست بفرمایید و جواب رو بفرمایید.

پیشاپیش ازتون ممنون هستم.

8. 4 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

از نظر من رایجه این ادکلن گرم و سنگین هستش و من نظر شخصیم رو گفتم برای اثبات گفته هام مجبور شدم از نت براتون مدرک بیارم :

کد:
    والا من نه این ادو کلن رو داشتم و نه بو کردم فقط تو اون سایت خارجیه نظرات ضد و نقیض زیاده ها..... یکی گفته بوش شبیه آرامیس لایف هست ،یکی گفته بوش گرمه در صورتی که لایف خنکه ،یکی گفته بوش سنگینه......!!!!!!!!!
    منم برم بگن بوش شیرینه کامل میشه!!!!

10. 2 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من امروز برای پیدا کردن tabac رفتم بازار مروی . هیچ کس نداشت و اسمش رو هم نشیده بودند . فقط 1 نفر می دونست که ادکلن قدیمیی است . بعد رفتم پاساژ گلستان شهرک غرب 2 تا عطر فروشی اونجا هم نداشتن. و hugo boss قیمتش در بازار مروی و گلستان یکی بود. احتمالا بقیه هم همینطور باشه. ولی در گلستان همه برچسب قیمت داشتن. میدان فاطمی هم سوال کردم نداشتن.
    شما معمولا عطر از کجا میخرید؟

12. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من امروز برای پیدا کردن tabac رفتم بازار مروی . هیچ کس نداشت و اسمش رو هم نشیده بودند . فقط 1 نفر می دونست که ادکلن قدیمیی است . بعد رفتم پاساژ گلستان شهرک غرب 2 تا عطر فروشی اونجا هم نداشتن. و hugo boss قیمتش در بازار مروی و گلستان یکی بود. احتمالا بقیه هم همینطور باشه. ولی در گلستان همه برچسب قیمت داشتن. میدان فاطمی هم سوال کردم نداشتن.
    من معمولا از کوچه مروی فروشگاه گل سنگ ادکلن میخرم و همه ادکلنهاش اصل و با لیبل وزارت بهداشت هستش

14. این کاربر از reza_khoshtip بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خیابون وزرا تقریباً مرکزش هست.

16. 2 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من ادعایی ندارم دوسته گلم.ولی یه چیزی که هست هیچ وقت به این سایت ها و یا مجلات خارجی اطمینان نکنید

چون سیاست اینها بیشتر رو تبلغات میچرخه و به فکر جیبه خودشون هستن و هر برندی بیشتر جیبشون رو پر کنه

از اون تعریف میکنن.

سایت هایی ایرانی هم که فقط همون مطالب رو به فارسی ترجمه میکنن.

بهترین راه اینه خودتون زحمت بکشید برید تست کنید.اگه آرامیس لایف هم داشت تست بفرمایید و جواب رو بفرمایید.

پیشاپیش ازتون ممنون هستم.
    والا من میگم که دیدم کسی جواب دوستمون رو نداد مجبور شدم از نت براشون جواب پیدا کنم
    حالا یه سوال :
    به نظر شما مثلا همین ادکلن allure homme sport دقیقا به کجای بدن و یا لباس زده بشه بیشتر کاراییش رو نشون میده ؟ کاری به دیگران ندارم که میگند عطر رو لباس نباید زده بشه چون بر عکس تو کشورهای اروپایی خیلی از این روش استفاده میشه و به نظرم واقعیتیه که عطر رو پوست هر کسی جواب نمیده (مثل من ) پس نباید لباس رو از نظر دور داشت .. روشش رو میگند رو فضای روبرو عطر رو پخش کنید و از روش رد بشید ..
    حالا کلا میخوام بهترین راه عطر زدن رو برام توضیح بدید ... ممنون میشم

18. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

والا من میگم که دیدم کسی جواب دوستمون رو نداد مجبور شدم از نت براشون جواب پیدا کنم
    حالا یه سوال :
    به نظر شما مثلا همین ادکلن allure homme sport دقیقا به کجای بدن و یا لباس زده بشه بیشتر کاراییش رو نشون میده ؟ کاری به دیگران ندارم که میگند عطر رو لباس نباید زده بشه چون بر عکس تو کشورهای اروپایی خیلی از این روش استفاده میشه و به نظرم واقعیتیه که عطر رو پوست هر کسی جواب نمیده (مثل من ) پس نباید لباس رو از نظر دور داشت .. روشش رو میگند رو فضای روبرو عطر رو پخش کنید و از روش رد بشید ..
    حالا کلا میخوام بهترین راه عطر زدن رو برام توضیح بدید ... ممنون میشم
    من چند تا تریک میگم که اینجوری هر عطری بزنی بوش همه جا رو بگیره!
    1. عطر رو روی نبض بزنید، گردن، مچ، پشت گوش (بین بینی و لب یعنی روی لب بالایی هم یه مکان مخفیه که بو رو وحشتناک پخش میکنه!) و همچنین روی جاهایی که عرق میکنی، مثل سینه، زیربغل و ...
    2. روی پوست اول کرم بزنی بعد عطر، من خودم از روغن بدن استفاده میکنم، امتحان کنین و تاثیرش رو ببینین!
    3. بعضیا میگن توی موها بوی عطر خیلی پخش میشه که من چون خوشم نمیاد هیچوقت امتحان نکردم.
    4. اگه روی لباس میزنی خیلی کم مرطوبش کنی و بعد ادکلن

20. 5 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •