تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 426 از 1184 اولاول ... 326376416422423424425426427428429430436476526926 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,251 به 4,260 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

من 52 به قیمت همکار گرفتم که همون موقع قیمت کم کمش هم زیره 58 نبود

2. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان من بخاطر کارم یه 18 روز هست مامور شدم به بندر عباس با توجه به صحبتهای دوستان دو هفته پیش رفتم به این مغازه معروف واقعا کارهای خوبی داره خیلی هم خوش برخورد هست برای نمونه وقتی وارد میشی یه آب میوه بهت میده و کلی تحویل میگیره ولی قیمتهاش خیلی بالاست من میخواستم از کرید کار سانتال رو بگیرم گفت 259 هزارتومن که اصلا برای این عطر این مبلغ ارزش نداره ولی یه عطر عربی داشت که اسمش یادم نیست توی یه جعبه چرمی بود بوی خاص و خیلی باحالی داشت گفتم چند گفت 600 هزارتومن گفم ما کارمندیم از این پولا نداریم خداحافظی کردم امدم ولی از کرید و تام فرد ازش تست گرفتم که تو نوع خودش جالب بود
    اینکه 259 برای کرید سانتال زیاد هست با اینکه این آقا گرون فروشه دو بحث متفاوت هست ....اگر کریدی که میفروشه کار امسال یا حتی پارسال باشه و از جای مطمئن خریده باشه فکر میکنم قیمتی که میده منصفانه باشه (خود کرید بوتیک 280 دلار میده )
    با توجه به اینکه این بنده خدا تست میده احتمال اینکه کارهای کریدش کیفیت خوبی داشته باشن هست...
    مثلا من سمپل عطرهای کرید ساخت 2011 رو دارم به راحتی میتونم با مقایسه بوها و چک کردن بچ نامبر ته جعبه بفهمم که عطر اصل و سالم و تازه هست یا نه.....

4. 5 کاربر از mhek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

الان از بیرون اومدم 4 تا کارئ تست کردم قیمت مناسب
    1. یه عطر به نام laser نمیدونم ماله کدوم شرکته 30 تومن
    2. یکی دیگه هم elegant
    3. halston z-14
    4. safari
    بوشون خوبه بین اینا هالستون بیشتر به دلم نشسته حالا باید ببینم موندگاریشون چطوره روی کاغذ تست گرفتم
    2تای اولی رو گفت 30 تومن 2تای بعدی رو گفت 50 البته safari 75 میله
    نظر شما چیه ؟

6. 3 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjd323232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ایران - اصفهان

پيش فرض

اینکه 259 برای کرید سانتال زیاد هست با اینکه این آقا گرون فروشه دو بحث متفاوت هست ....اگر کریدی که میفروشه کار امسال یا حتی پارسال باشه و از جای مطمئن خریده باشه فکر میکنم قیمتی که میده منصفانه باشه (خود کرید بوتیک 280 دلار میده )
    با توجه به اینکه این بنده خدا تست میده احتمال اینکه کارهای کریدش کیفیت خوبی داشته باشن هست...
    مثلا من سمپل عطرهای کرید ساخت 2011 رو دارم به راحتی میتونم با مقایسه بوها و چک کردن بچ نامبر ته جعبه بفهمم که عطر اصل و سالم و تازه هست یا نه.....

یادمه توی پست های قدیمی از دوستمون jsaleh شما این بچ نامبرو پرسیدی و ایشون هم یه عدد و حروفی رو گفته بودن از اون موقع تو ذهنم موند که دو رقم آخر یا اولش مربوط به سال تولید هستش با این تفاسیر من موقع تست زیر شیشه رو نگاه کردم این دو عدد 11 بود حالا میشه نتیجه گرفت که محصول 2011 بوده

در مورد قیمت هم باید بگم در بازار نیلی بندر یه ادکلن فروشی دیدم که خیلی از کارای کرید رو داشت و قیمتشون بین 200 تا 250 بود ازش سوال کردم که فلان مغازه میگه اینقدر و نظرش اینکه مابقی تقلبی دارن در جواب گفت این فروشگاه به گرون فروختن شهرت داره البته توی پاساژی که هست این یه امر طبیعی هست و همه چیز گرونه

برای اینکه بگم چقدر گرون فروشه مثلا ایسی میاکی آبی ور میده134 هزارتومن
    Last edited by mjd323232; 14-02-2012 at 17:31.

8. 3 کاربر از mjd323232 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

2. یکی دیگه هم elegant
    3. halston z-14
    4. safari
    بوشون خوبه بین اینا هالستون بیشتر به دلم نشسته حالا باید ببینم موندگاریشون چطوره روی کاغذ تست گرفتم
    نظر شما چیه ؟
    من eleganto برا ی یکی کادو گرفتم به نظرم اون موقعه خیلی خوش بو بودشکل شیشه اش هم خوشگله بقیه رو نمی دونم

---------------------

یه سوال دوستان وقتی می خواین یه عطر بگیرم مثلا حدود x قیمت ؛ باید به فروشنده بگیم این حدود می خوایم (وقتی ندونیم چی می خوایم ) اون وقت اون نمی یاد کارهای ارزون تر و گرونتر بندازه؟؟ باید چه کار کرد در این مواقع :د

10. 3 کاربر از mary83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mjd323232's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    ایران - اصفهان

پيش فرض

من eleganto برا ی یکی کادو گرفتم به نظرم اون موقعه خیلی خوش بو بودشکل شیشه اش هم خوشگله بقیه رو نمی دونم

---------------------

یه سوال دوستان وقتی می خواین یه عطر بگیرم مثلا حدود x قیمت ؛ باید به فروشنده بگیم این حدود می خوایم (وقتی ندونیم چی می خوایم ) اون وقت اون نمی یاد کارهای ارزون تر و گرونتر بندازه؟؟ باید چه کار کرد در این مواقع :د

اولین دستورالعمل اینه که از چندجا استعلام کنی و بعد از فروشنده ای که از همه مهربون تره خرید کنی

12. 2 کاربر از mjd323232 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

اون ELEGANTE ه این نبود شیشش مستطیل شکل بود

.....
    خوب یه محدود قیمتو مشخص کن بعد که عطرتو انتخاب کردی ازش یه تخفیف جانانه بگیر
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 14-02-2012 at 18:13.

14. 2 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

2. یکی دیگه هم elegant
    3. halston z-14
    4. safari
    نظر شما چیه ؟
    هالستون زد 14 عطر خیلی خوبیه...توی ریویو هایی که ازش دیدم خیلی ازش تعریف شده ..مثلا لوکار تورین بهش از 5 چهار داده ...و کلی هم ازش تعریف کرده..
    یه بوی کلاسیک چرمی داره به همراه ادویه که بوی بارزش زنجفیل هستش..من بوش رو دوست داشتم( خانم ها هم پرسیدم دوست داشتن )...یه دونه از آمریکا برام آورده بودن به یکی از اقوام 40 فروختم...من چون به بوش کمی حساسیت داشتم فروختم وگرنه ماندگاریشم به نظرم خوب بود...شیشه هاشم 120 میلی هست و نسبتا به صرفه هستش...

16. 5 کاربر از mhek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

خب بالاخره اون ادکنی که دلم پیشش بود رو خریدم
    وود ریو 21 خریدم ( البته الان همه سایت ها 30 میدن اینو خیلی از مغازه ها هم همینطور 30 میدن بالاخره یک مغازه رو پیدا کردم که 21 میداد )
    من که وود اصلی رو تست کرده بودم به نظرم بوش خیلی خیلی شبیه اونه
    واقعا به نظرم کپی خوبیه حتی بهتر از لالیک !
    این در صورتی بود که بخواین با وود اصلی مقایسش کنین ، اگه بخواین همین جوری تنها به عنوان یه ادکلن بگیم :
    باید بگم یه ادکلن چوبی با بوی خیلی خیلی خوشبو ( یه خورده بوی پارک و چمنو اینا رو هم میده )
    Last edited by MOHAMMAD2010; 14-02-2012 at 18:40.

18. 5 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moli_ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

خب دوستان در مورد فروشگاه شهر شب گفتم يكم گرون ميده اما نه اونقدر كه عطر 70 تومني رو بده مثلا 150 من واندروود رو ازش 152 خريدم كه با قيمت جهاني كاملا ميخوند اگه از همون دوستان عطر فروش نيلي هم بپرسيد عطر اصل رو از كجا بخرم همون رو ادرس ميدن من اصلا قصد دفاع كردن ندارم چون ما هستيم كه پول ميديم اما ميخوام بگم بعضي وقتا واسه من اين تفاوت مثلا 20 تومني مي ارزه به خريد بيكيفيت من وان جنتلمن رو تو نيلي تست كردم حالم بهم خورد چون اولين بويي كه ازش بلند شد الكل بود ميداد 72 البته خيلي وقت پيش بعد رفتم اين مغازه اولا كيفيت شيشه كاملا متفاوت و بو هم واقعا متفاوت ميداد 93 الان شما از خيلي از فروشنده ها بپرسين ميگن كه كاراي كريد موندگاريشون خيلي كمه در حالي كه من تابارم رو اينجا تست كردم تا 2روز رو لباسم بود طوري كه وقتي از كنارش رد ميشدي مشخص بود .اما بنده هم كاملا با اينكه يه مقدار گرون ميده موافقم كه البته با كمي چك و چونه يه مقدار بهتر ميشه

20. 7 کاربر از moli_ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •