تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 1184 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

اصولا من بیشتر از مام استفاده میکنم
    نوع زنونش چون بوی ملایم و خوبی داره...

در آغاز فعالیت NAMII's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام

من میخواستم یه عطر با بوی خنک بخرم (مردونه) با قیمت حدودا " 50 هزار تومن
    دوستان چی پیشنهاد میکنید ؟
    ممنون .

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان سلام
    یه سوال عطر و ادکلن رو درچه قسمت از پوست باید استفاده کرد ؟
    من شنیدم جاهایی که کمتر شستشو می شه مثل پشت گوش ها محل مناسبیه نظر شما چیه ؟
    اگه نمیخواین به پوست یزنید و روی پیرهن بزنید بیشتر جاهایی که عرق میکنن مثل سینه یا زیربغل. (که البته بهتره به زیر بغل مام یا اسپری زده شه)
    قسمت هایی که نبض داره هم خیلی بر رو پحش میکنه، مثل گلو و مچ.
    چون ما ایرانیها چون عادت به روبوسی داریم، بهتره روی صورت هم زده شه (اگه از افترشیو خشبو استفاده نمیشه)
    پشت گوش هم دلیل خاصی داره که نمیشه گفت اما اونهم تاثیر خیلی زیادی (مخصوصاً بر روی جنس مخالف) داره.

4. 6 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اگه نمیخواین به پوست یزنید و روی پیرهن بزنید بیشتر جاهایی که عرق میکنن مثل سینه یا زیربغل. (که البته بهتره به زیر بغل مام یا اسپری زده شه)
    قسمت هایی که نبض داره هم خیلی بر رو پحش میکنه، مثل گلو و مچ.
    چون ما ایرانیها چون عادت به روبوسی داریم، بهتره روی صورت هم زده شه (اگه از افترشیو خشبو استفاده نمیشه)
    پشت گوش هم دلیل خاصی داره که نمیشه گفت اما اونهم تاثیر خیلی زیادی (مخصوصاً بر روی جنس مخالف) داره.
    پشت گوش به خاطر نبضی هست که داره نه اون دلیل +18 که شما تو ذهنته

کلا همینجور که دوستمون گفت بهترین جا بر روی نبض ها هست : مچ دست ، گردن ، پشت گوش
    زیر بغل که فکر نکنم خوب باشه ها !! فکر بوی بد عرق رو با این عطر پراکنده می کنه تو فضا !!! همون اسپری و مام بهترین گزینس

البته برای خوش بوو کردن بدن (برای زمانهای خاص ) یکسری پودر و لوسیون هست که به نظر من بهتر هست تا عطر اما کلا پیشنهاد میکنم تو زمانهای خاص حتما به بدنتون پودر یا عطر یا اسپری بزنید
    بالاخص اقایون که عموما توجهی به بوی بدنشون نمی کنن !!!

6. 7 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

versace مردونه اش عالی هست.
    با بوی لیمو/
    قیمتش هم 43 تومن هست. (( 100 ml ))

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

ممنون .
    به نظرم بهتره بری عطر فروشی معتبر و اونجا تست کنی اما تو این رنج قیمت از برند های CK , hugo boss , davidoff بخری

البته میتونی از lalique هم بخری که من خودم می پسندم چون خیلی فرا گیر نیست و بوی عطر شما با بقیه اندکی متفاوت خواهد بود

9. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

versace مردونه اش عالی هست.
    با بوی لیمو/
    قیمتش هم 43 تومن هست. (( 100 ml ))
    این عطرو من از بانه 10 تومن خریدم
    بوی خوبی داره

سلام

ممنون .
    عطر ایفوریا هم بوی خوبی داره قیمتش تو تهران دورو بر 30 -40

پیشنهاد می کنم از عطر فروشی معتبر خرید کنید ، تو زمینه عطر و ادکلن جنس تقلبی به سختی قابل تشخصیه
    جدیدا ، تقلبی ها به این صورت شده که روی در و قسمتی که اسپری می کنید ، از عطر اصلی میزنن تا موقعی که شما بو می کنید تحت تاثیر قرار بگیرید
    ولی موقعی که می ری خونه مصرف می کنی بعد از چند روز بیشتر بوی الکل حس می کنید تا بوی عطر
    Last edited by DrXoX; 01-11-2010 at 06:52.

11. 2 کاربر از DrXoX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شاید به دلیل نبض هم باشه، اما توی یه کتاب به اسم "Secrets About Women" تاریخچه خیلی مفصلی راجب این موضوع گفته بود که اصلاً اینکه ادکلن رو پشت گوش میزنن به چه دلیله و از کجا اومده، که البته اونقدر هم +18 نیست! و جالب اینه که من ترجمه فارسی این کتاب رو هم خوندم، اون رو سانسور کردن!
    زیر بغل که فکر نکنم خوب باشه ها !! فکر بوی بد عرق رو با این عطر پراکنده می کنه تو فضا !!! همون اسپری و مام بهترین گزینس
    اگر عطری که استفاده میشه اصل باشه، هیچوقت بوی عرق رو بروز نمیده، و برعکس بوی خوبی از خودش بجا میذاره، همه عطرهای تقلبی که از ماده معطر کمتر و الکل بیشتر استقاده میکنن وقتی با عرق مخلوط میشن بوی خیلی خاصی از خودشون بجا میذارن که کاملاً مشخص میکنه عطر تقلبیه و اگه شخص کنار شما با این بو آشنا باشه براحتی متوجه میشه که عطر تقلبیه. البته خودم بیشتر موافق مام و اسپری هستم.

---------- Post added at 08:47 AM ---------- Previous post was at 08:46 AM ----------

شاید به دلیل نبض هم باشه، اما توی یه کتاب به اسم "Secrets About Women" تاریخچه خیلی مفصلی راجب این موضوع گفته بود که اصلاً اینکه ادکلن رو پشت گوش میزنن به چه دلیله و از کجا اومده، که البته اونقدر هم +18 نیست! و جالب اینه که من ترجمه فارسی این کتاب رو هم خوندم، اون رو سانسور کردن!
    اگر عطری که استفاده میشه اصل باشه، هیچوقت بوی عرق رو بروز نمیده، و برعکس بوی خوبی از خودش بجا میذاره، همه عطرهای تقلبی که از ماده معطر کمتر و الکل بیشتر استقاده میکنن وقتی با عرق مخلوط میشن بوی خیلی خاصی از خودشون بجا میذارن که کاملاً مشخص میکنه عطر تقلبیه و اگه شخص کنار شما با این بو آشنا باشه براحتی متوجه میشه که عطر تقلبیه. البته خودم بیشتر موافق مام و اسپری هستم.

13. 4 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

این کتابه اگه کتاب خوبی هست و ازین الکی ها نیست اگه لینکشو داری واسه من بفرستش

در مورد بوی عرق راستش خیلی نمی تونم قبول کنم باید امتحان کنم ! اما کلا عطر ها به خاطر الکلشون باعث پراکندگی بو میشن حالا هر چقدر هم ماده معطرشون زیاد هم که باشه باعث میشه اثر بوی عرق کمتر بشه اما اونو از بین نمیبره که

بازم میگم باید امتحان بشه

در کل اسپری نیوا بزنین هم کمتر عرق کنید هم بوی بد ندید چه کاریه عطر گرون رو بزنید به زیر بغل آخه

15. 4 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این کتابه اگه کتاب خوبی هست و ازین الکی ها نیست اگه لینکشو داری واسه من بفرستش
    متاسفانه کتاب PDF نبود، شاید بگردی توی نت پیدا شه! اما توی کتابای که در این زمینه خوندم تقریباً خوب بود و ارزش خوندن رو داره. ترجمش رو توی کتاب فروشا دیدم میفروشن.
    در مورد بوی عرق راستش خیلی نمی تونم قبول کنم باید امتحان کنم ! اما کلا عطر ها به خاطر الکلشون باعث پراکندگی بو میشن حالا هر چقدر هم ماده معطرشون زیاد هم که باشه باعث میشه اثر بوی عرق کمتر بشه اما اونو از بین نمیبره که

بازم میگم باید امتحان بشه

در کل اسپری نیوا بزنین هم کمتر عرق کنید هم بوی بد ندید چه کاریه عطر گرون رو بزنید به زیر بغل آخه
    حرف من رو قبول کن دوست من! من در زمینه عطر و ادکلن خیلی وقت گذاشتم و ادکلنای اصل و غیر اصل زیادی خریدم و تفاوت زیادی هست بینشون که اگه اونا رو بدونین حتی میتونین از روی شیشه و جعبش هم بهمید اصله یا نه. و این آخری هم که گفتم توجیه شیمی هم داره و با یکی از آشناهام که استاد شیمی بود صحبت مبکردم این رو کاملاً برام توضیح داد، اما من چون زیاد به شیمی علاقه ندارم اونا رو یادم نیست. اگه کسی شیمیش قویه اینجا میتونه خوب این رو توضیح بده.
    در هر صورت منم با مام و اسپری برای زیر بغل بیشتر موافقم!

17. 3 کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •