تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 316 از 1184 اولاول ... 216266306312313314315316317318319320326366416816 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,151 به 3,160 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز f.t.g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام منظورم یه عطری باشه که نایاب نباشه و اینکه بوش سریع نره! یعنی من یه عطری دارم فقط همون موقعی که میزنم بوش هست ولی بیرون برم بوش میره! از اینا نباشه ، از اونجور عطرایی که خیلی خیلی توپ باشن و آدم جذب بشه تو همین مایه ها ^^
    محصولات aramis چنین خصیصه ایی دارن و پخش بو و ماندگاری خیلی خوبی هم دارن. البته توی رده کاری خودش کار میکنه و بیشتر محصولاتش کلاسیک هست.
    البته محصولات اسپرتی نظیر آلویز و لایف هم داره.
    درضمن اصلشون مد نظر هست

2. 5 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام منظورم یه عطری باشه که نایاب نباشه و اینکه بوش سریع نره! یعنی من یه عطری دارم فقط همون موقعی که میزنم بوش هست ولی بیرون برم بوش میره! از اینا نباشه ، از اونجور عطرایی که خیلی خیلی توپ باشن و آدم جذب بشه تو همین مایه ها ^^
    تو چه قیمتی میخوای عطر بخری؟؟اگه دنبال موندگاری هستی و عطر خیلی گرم دوست داشته باشی بهت توصیه میکنم کاپتان بلک رو بگیری...انقد موندگاری داره که حتی رو پوست بدن هم تا زمانی که تنتو نشوری همین جور بوش میمونه...بوی شدید شکلات که با توتون کاپتان بلک مثلا مخلوط شده میده

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

داغونم بدجور
    بدن خیلی عرق میکنه این روزا
    از اسپری اکس استفاده میکنم
    مدل:vice-africa
    ولی گرم هستن اینا و عرق رو به جای خنثی کردن بدتر میکنه

برای من چی تجویز میکنین؟
    فکر کنم باید دنبال مدل های خنک برم هر برندی بود بگین

به نظرتون اون عطری که بوی چوب سوخته میده به کار من میاد؟
    اسمش چیه؟
    اسپری های اکس هم البته پودری ضد عرق دارن...من حداقل برای مدل instinct تو یه مغازه دم خونه مون دیدم که علاوه بر مدل معمولیش پودری ضد عرقش رو داشت...خنک ترین اسپری هایی که دیدم برای آدیداس هستند...این 3 تا اسپری آدیداس که فوق العاده خنک هستند:
    Ice Dive - Team Force - Fair Play
    عطر چوب سوخته منظورت فکر کنم لالیک مشکیه...
    اون که گرمه و تو هم که میگی از کارای گرم خوشت نمیاد

4. 5 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

خب بالای 20 تومن نباشه

6. این کاربر از Mehran-King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خب بالای 20 تومن نباشه
    اگه میخوای بالای 20 تومن نباشه باید بزنی تو خط ادکلنای اماراتی یا مثلا ادکلنای آدیداس و ژیلت.ادکلنای اماراتی رو به نسبت اونها توصیه میکنم...تو اماراتی ها بهترین ادکلن ها مال 3 تا شرکت اجمل، رصاصی و امپر هستند...بین این 3 تا اگه بتونی ادکلن های اجمل گیر بیاری کیفیتشون تا حد زیادی ازون 2 تا بهتره....حالا دیگه باز باید ببینی تو چه مایه بویی میخوای...خنک،شیرین،گرم،تلخ چوبی،

ادکن های اجمل و رصاصی رو که تو ایران موجود هستند میتونی تو این دو تا لینک که گذاشتم ببینی....این لینک سایت شرکت وارد کننده شون تو ایرانه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by arsenal_mmm; 05-01-2012 at 19:05.

8. 8 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان یه سر به سایت عطر افشان بزنید ببینید قیمتها چه قدر بالا رفته!

10. 5 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

جالبش اینجاست که خرید 10 ماهه قبل رو هم گرون کردن.
    یکی نیست بشون بگه که حالا که ارز اومد پایین قیمتها رو هم میارید پایین؟
    الان دیگه سود ادکلن از طلا بیشتره چون فقط میره بالا

12. 6 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه when's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

1 azera

ادکلن جدیدم که خریدم و باهاش کیف کردم azera از parisvally است که بوی بسیار مجلسی ملایم تو مایه های دارچین ازش به دماغم میرسه و موندگاریشم ای بد نبود .و 15000 تومن خریدمش .اون qubism که چند روز پیش خریدم باید پیش این لنگ بندازه و جالبتر اینکه ظرف 2 روز کوبیسم 3000 تومن گرونتر شده بود و به 17000 تومن رسید.وحتی بالاترم میره. البته این قیمتها کفه نسبت به بیرون و پاساژهای معروف........................

14. 4 کاربر از when بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

ادکلن جدیدم که خریدم و باهاش کیف کردم azera از parisvally است که بوی بسیار مجلسی ملایم تو مایه های دارچین ازش به دماغم میرسه و موندگاریشم ای بد نبود .و 15000 تومن خریدمش .اون qubism که چند روز پیش خریدم باید پیش این لنگ بندازه و جالبتر اینکه ظرف 2 روز کوبیسم 3000 تومن گرونتر شده بود و به 17000 تومن رسید.وحتی بالاترم میره. البته این قیمتها کفه نسبت به بیرون و پاساژهای معروف........................
    مبارکتون باشه.

من 3 ساله پیش داشتمش که 10 تومن خریده بودمش.اولش حسه خوبی میده به آدم ولی بعدش اذیت میکنه و

سر درد ایجاد میکرد.خیلی شبیهه آزارو ویزیته.بویه بخور مانند به همراه جوز داره.تو زمستون احتمالا جواب بده.

16. 6 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان یه سر به سایت عطر افشان بزنید ببینید قیمتها چه قدر بالا رفته!
    من سر زدم ولی تو قیمت های ثبت شده تو خود سایت تغییری مشاهده نکردم...شما به خودش زنگ زدی که میگی بالا رفته؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

جالبش اینجاست که خرید 10 ماهه قبل رو هم گرون کردن.
    یکی نیست بشون بگه که حالا که ارز اومد پایین قیمتها رو هم میارید پایین؟
    الان دیگه سود ادکلن از طلا بیشتره چون فقط میره بالا

از یه طرفی خب درست نیست جنس 10 ماه قبل رو گرون کنه اما از یه طرفی هم بتوجیهشون برای این کار اینه که ما هر سری جنس جدید میخریم سودی که میکشیم روش رو ماه بعد باید کامل بدیم برای خریدای جدید و هیچ چیز برای خودمون نمیمونه.اما با وجود این متضرر اصلی همیشه خریدار و مصرف کننده است...اون انقدر به فکر خودش هست که هر چقدر هم دلش بخواد سود بکشه تا ضرر نکنه...در ضمن ارز هم نیومد پایین..خیلی زور زد رسید 1600

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

از کجا خریدی؟؟؟والا این ادکلنای پاریس والی چند تاشون بوهاشون ته مایه هایی خیلی مشابهی به همدیگه دارن...مثلا همین آزرا خیلی شبیه به کالیبر از همین شرکته..من خودم ulimited از همین شرکت رو بیشتر پسند میکنم.

18. 6 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من سر زدم ولی تو قیمت های ثبت شده تو خود سایت تغییری مشاهده نکردم...شما به خودش زنگ زدی که میگی بالا رفته؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

از یه طرفی خب درست نیست جنس 10 ماه قبل رو گرون کنه اما از یه طرفی هم بتوجیهشون برای این کار اینه که ما هر سری جنس جدید میخریم سودی که میکشیم روش رو ماه بعد باید کامل بدیم برای خریدای جدید و هیچ چیز برای خودمون نمیمونه.اما با وجود این متضرر اصلی همیشه خریدار و مصرف کننده است...اون انقدر به فکر خودش هست که هر چقدر هم دلش بخواد سود بکشه تا ضرر نکنه...در ضمن ارز هم نیومد پایین..خیلی زور زد رسید 1600

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

از کجا خریدی؟؟؟والا این ادکلنای پاریس والی چند تاشون بوهاشون ته مایه هایی خیلی مشابهی به همدیگه دارن...مثلا همین آزرا خیلی شبیه به کالیبر از همین شرکته..من خودم ulimited از همین شرکت رو بیشتر پسند میکنم.
    مطمئن هستید تغییری نکرده. مثلا تا دو روز پیش polo blue رو زده بود 87 ولی الان میبینم شده 110. یا تام فورد اکسترم 185 بود الان زده 202!
    برای ارز هم من قیمت صبح رو داشتم که 1450 بود.
    آکوا فارنهایت 135-----159
    فارنهایت32 108-----149
    212 وی ای پی 123-----152
    سی اچ کارولینا ---------113
    آلور----------------------176
    ..........
    ..........
    ..........
    Last edited by f.t.g; 05-01-2012 at 23:50.

20. 3 کاربر از f.t.g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •