تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 183 از 1184 اولاول ... 831331731791801811821831841851861871932332836831183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,821 به 1,830 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

اگه نباشه جاش خالی می مونه aminjigar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

علی آقا کولاک کردی بابا
    ولی انصافا از اون چیزایی که معرفی کردی، بعضی هاشو که بو کردم یا داشتم منم خوشم اومده
    این راکی مونتین رو تست کردم عالی بود
    البته ocean wet ش هم عالی بود
    یکی از این دوتا رو می خرم سر فرصت

2. 2 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

علی آقا کولاک کردی بابا
    ولی انصافا از اون چیزایی که معرفی کردی، بعضی هاشو که بو کردم یا داشتم منم خوشم اومده
    این راکی مونتین رو تست کردم عالی بود
    البته ocean wet ش هم عالی بود
    یکی از این دوتا رو می خرم سر فرصت
    کلا کارهایه وود رو خوشم اومده.ولی این یکی بیشتر به دلم نشست.

4. 2 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sunflowerr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اینم قیمت پاینتر ها:

1-فوتوریتی

2-best

3-دلار

4-چی چی

5-nice آبی

6-nice مشکی

7-نتورک

8-chemistry اجمل

9-ممورایز امپر

10-chastity

11-UDY مشکی و سفید

12-derrick

13-سیلور سنت بوگارت

14-عطر بیک

توضیح اینکه اونایی که سبز هستن هم خودت لذت میبری و هم دیگران ولی اونایی که مشکی هستن بیشتر ملت

فیض میبرن.چون بویه خودشون یا تنده یا خودت بدت بیاد.

با هیچ کدوم از عطرای Bestو Photority و Dollar حال نمیکنم....دیگه به نسبت عطرای الان واقعا یا بوی صابون میدن یا بوی گازوییل و نفت و ترکیبات شیمیایی..چی چی اما بد نیست ولی خب فراموش نشه که سوال من این بود که کدوم عطرا با وجود قیمت پایین بوی خیلی با کیفیت تر ارائه میدن....نه این که از چه عطرای ارزون قیمتی خوشمون میاد...

در این لیستی که شما دادید موارد 1 تا 7 رو به هیچ وجه مصداق این مورد نمیدونم اما همه موارد 8 تا 14 رو قبول دارم و تایید میکنم و به نظرم با قیمت پایین بوی با کیفیت ارائه میدن....اما خیلی موارد شناخته نشده هم هست که هیچ کدوم ما ها نمیدونیم و فقط اکتفا به اسم معروف و برند میکنیم و نمیریم اون قیمتای پایین رو تست کنیم ببینیم چی ارائه میدن...در صورتی که خیلیاشونو اگه تست کنید شاید از همه عطرای گرون قیمتتون بیشتر ازش خوشتون بیاد...کما این که خودم یکی از کارای اجمل به اسم Vice رو هم اندازه وشاید بیشتر از عطرای گرون قیمتم دوستش دارم و باهاش حال میکنم

6. 3 کاربر از sunflowerr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

با هیچ کدوم از عطرای Bestو Photority و Dollar حال نمیکنم....دیگه به نسبت عطرای الان واقعا یا بوی صابون میدن یا بوی گازوییل و نفت و ترکیبات شیمیایی..چی چی اما بد نیست ولی خب فراموش نشه که سوال من این بود که کدوم عطرا با وجود قیمت پایین بوی خیلی با کیفیت تر ارائه میدن....نه این که از چه عطرای ارزون قیمتی خوشمون میاد...

در این لیستی که شما دادید موارد 1 تا 7 رو به هیچ وجه مصداق این مورد نمیدونم اما همه موارد 8 تا 14 رو قبول دارم و تایید میکنم و به نظرم با قیمت پایین بوی با کیفیت ارائه میدن....اما خیلی موارد شناخته نشده هم هست که هیچ کدوم ما ها نمیدونیم و فقط اکتفا به اسم معروف و برند میکنیم و نمیریم اون قیمتای پایین رو تست کنیم ببینیم چی ارائه میدن...در صورتی که خیلیاشونو اگه تست کنید شاید از همه عطرای گرون قیمتتون بیشتر ازش خوشتون بیاد...کما این که خودم یکی از کارای اجمل به اسم Vice رو هم اندازه وشاید بیشتر از عطرای گرون قیمتم دوستش دارم و باهاش حال میکنم
    بهترین کاره ارزون قیمت فوتوریتیه به نظر من که با 3200 (قبلا 2.5 بود)بویی در حد 30-40 تومن داره.که شما کلا زدی

تو سرش.

یکی دیگه هم اضافه کنم.solid .ماله sapil هست.

یکی دیگه هم pure black هست که بویه خوبی داره ولی موندگاری پایینه.

برای باره هزارم میگم ادکلن سلیقه ایه.مثله لباس.ممکنه دوست داشته باشم یه چیزی رو بقیه بپوشن ولی خودم

هیچ وقت نمیپوشم.شاید هم یه چیزی رو دوست داشته باشم ولی بقیه دوست نداشته باشن پس تو خونه

میپوشم.

به نظره من کارهایه عربی اکثرا بویه موندگی میدن.بویه صابون حسه تمیزی به آدم میده ولی شاید به قوله شما خیلی برای استفاده بیرون جالب نباشه.
    Last edited by cyber861; 07-10-2011 at 15:53.

8. 5 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

Futurity کجا بوی نفت و گازوئیل و اینارو میده؟
    در کل شرکت های Sapil و Ajmal و تا حد کمتر Lomani کارهای باکیفیتی
    به نسبت قیمتشون ارائه میدن ولی خوب ممکنه من و شما با بوی اونا
    حال نکنیم ... حتی همون Rio که می گفتم جالب نیست به این خاطر بود
    که به نظرم می شد با اون قیمت کار بهتری خرید نه این که بوی نفت بده !
    ضایع گفتی این جوری که...
    به هر حال برای قیمت کم باید سطح توقع رو پایین تر آورد

10. 3 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کسی دوست داره تو این بحث شرکت کنه؟؟

سوال اینه که تا حالا چه ادکلنهای قیمت مناسبی رو استفاده کردید که ازشون اندازه یه ادکلن گرون قیمت و حتی بیشتر از اون لذت بردید و یا این که بوی اون رو خیلی گرونتر از قیمت واقعیش میدانسته اید؟؟

مثلا من خودم میتونم از MenPhis شرکت Giorgio Monti به عنوان نمونه نام ببرم...
    Tabac original کار 1959 که متاسفانه ایران نیست . یک made in germany اصیل که برند قرن لقب گرفته .زمان خودش ادکلن گرانی بوده.

12. 5 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بهترین کاره ارزون قیمت فوتوریتیه به نظر من که با 3200 (قبلا 2.5 بود)بویی در حد 30-40 تومن داره.که شما کلا زدی

تو سرش.

یکی دیگه هم اضافه کنم.solid .ماله sapil هست.

یکی دیگه هم pure black هست که بویه خوبی داره ولی موندگاری پایینه.

برای باره هزارم میگم ادکلن سلیقه ایه.مثله لباس.ممکنه دوست داشته باشم یه چیزی رو بقیه بپوشن ولی خودم

هیچ وقت نمیپوشم.شاید هم یه چیزی رو دوست داشته باشم ولی بقیه دوست نداشته باشن پس تو خونه

میپوشم.

به نظره من کارهایه عربی اکثرا بویه موندگی میدن.بویه صابون حسه تمیزی به آدم میده ولی شاید به قوله شما خیلی برای استفاده بیرون جالب نباشه.

منظورت رو از بوی موندگی متوجه نمیشم...منظورت بوی کهنگی و قدیمی بودنه یا این که بویی که در حال فاسد شدنه؟؟

من فوتوریتی رو امتحان نکردم اما بست رو امتحان کردم که بوی صابون میداد و نتورک و دلار رو هم امتحان میکردم که بوی ترکیبات نفتی میدن خوشم نمیاد....البته خب بحث سطح سلیقه هم هست....شاید 8 سال پیش عمرا یه همچین حرفی درباره این عطرا نمیزدم اما الن که این همه ادکلن ریخته تو بازار مسلمه در مقایسه با اونا آدم دیگه توقعش بالا میره....مثلا وقتی چستیتی با اون قیمت یه همچون بوی خوبی میده من عمرا دیگه دست و دلم نمیره که برم بست و نتورک و دلار بخرم...چون دیگه اگه حتی بوشون هم خوب باشه همه میدونن چقد بوشون قدیمیه و براشون اصلا جذابیت نداره...بالاخره ادکلن باید تا حدی جذابیت بیرونی هم داشته باشه دیگه...اگه قرار باشه فقط به خاطر خودت بزنی که باید همه مواقعی که تو خونه یا اتاقتی صرف این که خودت حال کنی به خودت ادکلن بزنی اما خب مسلما همه ما موقعی که بیرون میریم به خودمون ادکلن میزنیم و نباید انکار کنیم که باز خورد بیرونی ادکلن هم برامون مهمه..حالا یه جاهاهیی خیلی بیشتر یه جاهاهیی خیلی کمتر...ممکنه جاهایی عمومی برامون مهم نباشه کی چی فکر میکنه و اونجا ها بخواهیم صرف اعمال سلیقه خودمون ادکلن بزنیم...اونجا میشه اما جاهای شخصی تر که هی ممکنه به تدریج اهمیت موقعیتشون بالا بره مثلا از دانشگاه بگیر و بعد سر کار و مهمتر از همه مهمونی دیگه نمیتونیم بو های چیپ استفاده کنیم...بالاخره اینجا ها هی ممکنه وجهه ای که نزد دیگرون پیدا میکنیم برامون هی مهمتر و مهمتر بشه..

14. 2 کاربر از sunflowerr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

Futurity کجا بوی نفت و گازوئیل و اینارو میده؟
    در کل شرکت های Sapil و Ajmal و تا حد کمتر Lomani کارهای باکیفیتی
    به نسبت قیمتشون ارائه میدن ولی خوب ممکنه من و شما با بوی اونا
    حال نکنیم ... حتی همون Rio که می گفتم جالب نیست به این خاطر بود
    که به نظرم می شد با اون قیمت کار بهتری خرید نه این که بوی نفت بده !
    ضایع گفتی این جوری که...
    به هر حال برای قیمت کم باید سطح توقع رو پایین تر آورد

گفتم فقط فوتوریتی رو امتحان نکردم حالا شاید امتحان کنم خوشم بیاد...ولی مثلا قبول کن یه کاری مثل ال پاسو یا نتورک یا حتی Do Itکاملا بوی گازوییل میدن و من فقط یادمه که قدیما همه متفق القول قبول داشتن که بیشتر از 3 تا پاف بزنیم یه سر درد درست حسابی بعدش مهمون هستیم...اما خب بعضی کارا خب از همون اول هم کیفیتشون بهتر بود و سر درد نمی آوردن و فقط بوشون ارزون میزنه...نمونه اش مثلا درک و بست که خب اصلا سر درد نمی آوردن و بوی خوبی میدادن اما الان که دیگه مایع دستشویی هی اکتیو و اوه هم بوی ادکلن میدن و روون گنده نوشته Floral Fragrance قبول کنید که اینا هنوز بوی صابون گلنار میدن.sapilکاراش به نظرم بوش خوبه اما اولا زیاد همه استفاده میکنن و دوم این که واقعا ساده هستن و تکراری.مثلا در مقام مقایسه وقتی آدیداس رو بو میکنم به کارای Sapil ترجیح میدم چون بو هاشون خب حداقل یه کوچولو پیچیدگی در حد خودشون دارن و خیلی هم ساده نیستن.اما کارای سپیل یه جور مثلا خنکی پیش پا افتاده وساده دارن که با وجود خوب بودن اما چندان جلب توجه نمیکنه...
    از بین اون 3 تا به شخصه کارای اجمل رو ترجیح میدم و اصلا هم فکر نمیکنم که بوی موندگی میدن..به نظرم کارای اجمل بعضی هاشون واقعا قوی هستن.مثلا Shadow علی الخصوص ورژن جدیدش که جعبه اش مشکیه و بوی دیور هوم اینتنس میده .و همینطور Vice و Entice و Carbonو Utopia ش واقعا بویی خیلی فراتر از قیمتشون و با کیفیت خیلی تمیز و سنگین رنگین ارائه میدن..شاید تک و توک بو هاشون چیپ تر باشن مثل کار Visionو Sacrifice مردونه اما Sacrifice زنونه اش که وحشتناک خوب در اومده و هیچ خانمی رو ندیدم که بوشو تایید نکنه.
    کارای این شرکت جدید امپر هم تقریبا اکثرشون خوب هستن اما به نظرم به جز 2 3 تا کارش به پای اجمل نمیرسن...ادکلنای اجمل رو اکثرشون مجلسی هستن و میشه تو مهمونی استفاده کرد اما خب کارای امپر بیشتر حالت اسپرت دارن.

16. 4 کاربر از sunflowerr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

امروز اتفاقی یه عطر بوییییییدم به اسم Kenneth Cole Black بویه باکلاسی داشت یه جورایی هم جدید بود برای بار اول که بو کردم حال کردم خیلی نسبت بهش دقت نکردم قیمتش رو 50 میداد که فکر کنم گرون میداد چون تو سایت ها پایین تره دوستان در مورد این عطر نظری دارن مثل موندگاریش ، خود رایحش و ...

18. 3 کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

امروز اتفاقی یه عطر بوییییییدم به اسم Kenneth Cole Black بویه باکلاسی داشت یه جورایی هم جدید بود برای بار اول که بو کردم حال کردم خیلی نسبت بهش دقت نکردم قیمتش رو 50 میداد که فکر کنم گرون میداد چون تو سایت ها پایین تره دوستان در مورد این عطر نظری دارن مثل موندگاریش ، خود رایحش و ...
    منم تعریف اینو شنیدم ... به نظر چیز جالبی می یاد ولی بو نکردمش

20. 2 کاربر از aminjigar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •