تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1173 از 1184 اولاول ... 1736731073112311631169117011711172117311741175117611771183 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,721 به 11,730 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirarsalaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

یه ادکلنی هست که فقط دو سایت ارشاکو و عطرآرا داره
    این دو سایت کسی خرید داشته اصل و معتبره محصولاشون ؟

ممنون
    سلام من عطرآرا یه بار خرید کردم که البته خیلی شیک و با کلاس پک رو تحویلم دادند اما چه به لحاظ قیمت و چه از نظر اصالت کالا دو سایت دیگه هست که بهتره.
    یه چیزی هم که عطرآرا تو ذوق میزنه اینه که ورداشته تمام عطرای دستساز و ... رو ریخته تو سایت که من این روش رو اصلا نمیپسندم. خواستید آدرس اون دو تا سایت رو میدم بهتون
    ضمنا سایت اولی رو که گفتید خرید نداشتم

2. این کاربر از amirarsalaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض معرفی 25 عطر با رایحه ی گل رز، که دوستداران عطر، باید آن ها را تجربه کنند

معرفی 25 عطر با رایحه ی گل رز، که دوستداران عطر، باید آن ها را تجربه کنند

نبض تپنده اشتیاق من برای بوییدن چه رایحه ای است؟ اغلب جاذبه ای که در عطرهای گلی و به ویژه عطر هایی با پایه گل رز وجود دارد، مرا به سمت خود می کشد. به همین دلیل میخواهم این بخش را با یک لیست از عطرهای رز گونه ای که باید تجربه شوند، پیش ببرم.
    رز خالص
    01
    Rose Absolue Annick Goutal
    نیک گوتال برای من همچون دروازه ای بسوی شیفتگی عطرهاست. چرا که عطرهایی الهام گرفته از رایحه رز ارایه می دهد. گل رز خالص ترین و واقعی ترین تجسم عطر گل رز در میان گروه عطرهای ارایه شده توسط این شرکت است. این عطر همزمان رایحه شش مدل گل رز را همچون دسته ای درخشنده از گلهای رز، بسمت شما می تاباند:

(گل رز مه، ترکی، بلغاری، رز دمشق، رز مصری و رز مراکشی)
    02
    Eau Rose Diptyque

ادو رز آخرین عطر ارایه شده توسط یکی دیگر از عطر سازان نیش فرانسوی می باشد که دارای سادگی لذت بخشی است و رایحه رزهای صورتی و تازه ای که آفتاب به آنها می تابد، و تازه چیده شده اند را بهمراه هاله ای از لیمو و عسل، پخش میکند. بعلاوه ظاهر و ترکیب ان بصورت هنر مندانه ای طراحی شده است.
    03
    Red Roses Jo Malone
    جو مالون طرفداران اصلی خود را با ارایه ی عطرهایی که دقیقا بوی نام ان ها را می داد بدست آورد و در زمان خودش ایده ای خلاقانه بود. این عطر برای من همیشه تجسمی از یک دسته گل چیده شده بود تا مجموعه گل هایی که در یک باغ هستند. تعجب اور نیست که این عطر خط بوی خوبی دارد و حس شادابی گل های تازه کاشته شده را می دهد.

متن طولانیه دوستانی که علاقه دارن از منبع میتونن کاملش رو بخونن
    منبع مجله لوکس بایر

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ادکلن ووود ريو کانکشن اصل رو از کجا مى شه خريد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

چه بوئی دوست داری ؟ گرم ؟ سرد ؟

چه جالب ! خانوما هم اکثرا ادکلن های مردونه رو می پسندن ...
    سلام
    واسه اینکه اکثر ادکلن ها وعطر هایی که تو بازار موجوده تقلبی هستن وبوی صابون میدن که حال ادم ازشون بهم میخوره مخصوصا عطر ادکلن های زنانه که هممشون یا بوی صابون میدن یا کرم ارایشی

داره خودمونی میشه HusseinR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ادکلن ووود ريو کانکشن اصل رو از کجا مى شه خريد؟
    سایت اسپلندور دیدم داشت. البته ریو که فکر نکنم تقلبی داشته باشه چون خودش کپیه دیگه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

با سلام . عطرای ریو تقلبی ندیدم بازار . خودش انقدر بی کیفیت و کپی هست که کسی جرات نمیکنه از روی یه عطر کپی دوباره کپیش رو تولید کنه . ولی دوست گرامی یه پیشنهاد دوستانه بهتون دارم . درسته دوبرابر پول بیشتر میدید ولی خود هی وود 130 الی 150 تومن قیمتشه. برای عطر ارزونی مثل هی وود چرا باید کپیش رو بخرید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام علیکم
    نمی‌دونم کسی اینجا سر میزنه یا نه ، در هر حال جای دیگه ای برای مطرح کردن این سوال پیدا نکردم

من یه عطر برای زمستون میخوام؛ سقف 200 چوق
    با کارهای ادویه‌ای ، چوبی و آروماتیک مثل فراگامو اف بلک ، سی کی ایفوریا و ایسی میاکی بلو خیلی حال می‌کنم. با بوهایی مثل اونتوس هم زیاد حال نمی‌کنم.
    یه عطر با این شرایط واسم معرفی کنید. اگه جدید باشه و بوش کمتر تکراری باشه بهتره. با تشکر

سلام
    وقتتون بخیر

عطرای زیر رو تست کنید . احتمال زیاد به نتیجه میرسید

انجل شیلسر مردانه
    آزارو ویریت
    بنتلی فور من آبسولوت
    سی کی وان شوک مردانه
    کارولینا هررا سک---سی مردانه
    ژان پول گولتیر کوکوریکو مردانه
    انکر نواغ (encre noir extreme)

9. این کاربر از meysamvazifeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام . عطرای ریو تقلبی ندیدم بازار . خودش انقدر بی کیفیت و کپی هست که کسی جرات نمیکنه از روی یه عطر کپی دوباره کپیش رو تولید کنه . ولی دوست گرامی یه پیشنهاد دوستانه بهتون دارم . درسته دوبرابر پول بیشتر میدید ولی خود هی وود 130 الی 150 تومن قیمتشه. برای عطر ارزونی مثل هی وود چرا باید کپیش رو بخرید.
    وود واقعا بوش برام خیلی خوبه متاسفانه اصلشو گیر نیاوردم جایی می شناسید لینک بدی/؟ ی مدل 70تومنیشو می خرم که بوش نسبتا موندگاری داره

داره خودمونی میشه HusseinR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    Last edited by HusseinR; 23-01-2017 at 15:41.

داره خودمونی میشه KiarashMa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام
    قیمت عطر guerlain l'instant چقدره؟ من تویلت 125ml خریدم از دیجی کالا 320 تومن. همینقدره قیمتش؟ پرفیومش چطور؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •