تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1171 از 1184 اولاول ... 1716711071112111611167116811691170117111721173117411751181 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,701 به 11,710 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

کامنتهای قسمت عطر دیجیکالا از عجیبترین قسمتهای دنیای مجازی در طول تاریخه!
    زیر همه عطرا بلااستثنا نوشتن موندگاری و پخش نداره!
    هیچکس توجه نمیکنه که مثلاً برای یه عطر 80 تومنی ، موندگاری 2-3 ساعت روی پوست یه عملکرد قابل قبوله ... یا اینکه عطر باید تو فصلش تست شه ، نه هر موقع
    من فراگامو اف بلک رو ازشون خریدم ، خیلی عالیه ، هم بوش و هم عملکردش ، ولی بازم تو کامنتای اون هم حرفای منفی زدن

تنها حدسی که من میزنم اینه که یه عده برای اینکه عطرای سیگنچرشون خز نشه ، میان اونجا دروغ مینویسن که کسی عطرشونو نخره!

2. 3 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این ادکلن چرا اینقدر مزخرف بود؟
    Emper vivaria speed

بعد از ایامی یک ادکلن خریدم گول ارزونیشو خوردم حقیقتا بدون رودربایسی بگم اشغال به تمام معنا بود.
    کلاً بوی خاص و خوشی‌ که شبیه عطر باشه که من حس نمی‌کنم
    از هرچی‌ ساخته شده به طرز فجیعی گرم و شیرینه از ۳ ساعت پیش ک زدم (لازم به ذکر همان ابتدا سریعا لباس مورد استفادهٔ قرار گرفته شده رو در آوردم و حمام هم کردم) با این وجود حس خارش در همه نقاط بدن دارم . همونطور که گفتم خیلی‌ شیرینه و پشهٔ‌ها هم هجوم آوردند هم به خودم هم به فضای اتاق.

از digikala خریدم پارسال هم از همینجا ۲ ادکلن خریدم و راضی‌ نبودم اما دوباره از همان سوراخ نیش خوردم آدم که نمیشم

دوستان این تاپیک کسی‌ قبلاً اینو داشته؟با من هم عقیده است آیا؟

لطفاً ب من بگید اینو چیکارش کنم که از شرّش راحت شم به جز اینکه بدمش به بابام ایده دیگه‌ای پیدا نمی‌کنم...

لازم به ذکره مقداری هم زیبایی‌ شیشه (در عکس‌ها ) وسوسه‌ام کرد. (جعبه را که باز کردم حتی خبری از آن هم نبود... به جای روکش چرم قهوه‌ای که توی عکس بود من با روکش مشگی و احتمالا جنس فوم روربرو شدم)
    از بس کسبه شهر ما فاقد اعتماد اند ۲ سالیه به خرید اینترنتی نظرم نزدیکتر شد...
    زین پس به شرف نداشته‌ام سوگند که دیگه دیجیکالا رو نگاه هم نمی‌کنم.
    سلام.
    دیروز یکی از دوستانم Emper vivarea pebbles با قیمت 230 هزارتومن از مغازه دار خریده بود منم تاحالا این برند رو ندیده بودم فکر کردم شاید یه چیز خاصی باشه!
    یک بوی معمولی میوه ای و خیلی بی کیفیتی داشت و اصلا پیشنهاد نمیشه.
    در مورد دیجیکالا هم مشکل از عطریه که خرید نه فروشنده. 6 تا عطر مختلف از دیجی خریدم تا کنون و هیچ مشکلی نبوده.

4. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان

قصد من تخریب دیجیکالا نبوده.
    بنده از اسفند 93 تا به الان نزدیک 8 میلیون از دیجی خرید داشتم. (البت 2 -3 تا از خرید ها هم که اجناس برای برادرم و دوستم بوده و من براشون خریدم)
    در تاپیک خودش هم گفتم در مورد کالای دیجیتال (موبایل ، لپتاپ و سایر ادوات کامپیوتری) رضایت و اعتماد کامل به دیجی دارم.+البته یک ساعت هم خریدم خوب بود و راضی بودم.
    و در مورد خریدهای دیگه حد اقل تا اینجا و چیزهایی که خریده ام اعتماد چندانی نمیتونم داشته باشم.
    مثلا شما یک نگاه به دستبند و انگشتر های مردانه بیاندازید انصافا هرچی چیز بنجلی بوده گذاشتند تا بلکه اینجوری فروش بره... توی بازار چیزهای خیلی قشنگ تر میبینید...

عطر هم این 3تا رو خریدم و خب همونطور که گفتم رضایت بخش نبود برام... حالا شاید اینها عطرای خوبی نبوده باشند اما تعریف اولی رو که زیاد شنیده بودم.
    Bogart Pour Homme
    Bogart Story Blue
    Emper Vivaria speed

حالا توبه گرگ که مرگه و ما هم یحتمل خریدامون ادامه داره بفرمایید چندتا ادکلن خوب دیگه به بنده پیشنهاد بدید این بار ببینم نظرم عوض میشه در مورد عطاری دیجیکالا!
    لطفا قیمت را نهایت 100 در نظر بگیرید.
    مناسب پاییز و زمستان باشه.
    رایحه تلخ باشه.
    مناسب تیپ کلاسیک و رسمی باشه.
    پخش و ماندگاری و بو قابل قبول باشه.

راستی این اورلان دریک که قیمتش هم حدود 45 تومنه رو کسی احیانا از همین دیجی نخریده؟ چجوریه ؟
    شنیدم زمان مصدق و پهلوی مردم از این میزدند منم که آدم نوستال بازی ام و از اینجور چیزا خوشم میاد ...
    Last edited by banii; 25-09-2016 at 13:27.

6. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abdolahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Helm's Deep

پيش فرض

سلام
    دوستان میشه نظرشون رو در مورد Armani Code Ultimate بگن

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوستان

بنده از اسفند 93 تا به الان نزدیک 8 میلیون از دیجی خرید داشتم. (البت 2 -3 تا از خرید ها هم که اجناس برای برادرم و دوستم بوده و من براشون خریدم)
    در تاپیک خودش هم گفتم در مورد کالای دیجیتال (موبایل ، لپتاپ و سایر ادوات کامپیوتری) رضایت و اعتماد کامل به دیجی دارم.+البته یک ساعت هم خریدم خوب بود و راضی بودم.
    و در مورد خریدهای دیگه حد اقل تا اینجا و چیزهایی که خریده ام اعتماد چندانی نمیتونم داشته باشم.
    مثلا شما یک نگاه به دستبند و انگشتر های مردانه بیاندازید انصافا هرچی چیز بنجلی بوده گذاشتند تا بلکه اینجوری فروش بره... توی بازار چیزهای خیلی قشنگ تر میبینید...

عطر هم این 3تا رو خریدم و خب همونطور که گفتم رضایت بخش نبود برام... حالا شاید اینها عطرای خوبی نبوده باشند اما تعریف اولی رو که زیاد شنیده بودم.
    Bogart Pour Homme
    Bogart Story Blue
    Emper Vivaria speed

حالا توبه گرگ که مرگه و ما هم یحتمل خریدامون ادامه داره بفرمایید چندتا ادکلن خوب دیگه به بنده پیشنهاد بدید این بار ببینم نظرم عوض میشه در مورد عطاری دیجیکالا!
    رایحه تلخ باشه.

راستی این اورلان دریک که قیمتش هم حدود 45 تومنه رو کسی احیانا از همین دیجی نخریده؟ چجوریه ؟
    شنیدم زمان مصدق و پهلوی مردم از این میزدند منم که آدم نوستال بازی ام و از اینجور چیزا خوشم میاد ...
    دقیقا مشکل همینه که خودت گفتی ! یعنی اینایی که خریدی اصلا ادکلن های خوبی نبودن !
    اولی که به شدت خاص هست و خیلی ها خوششون نمیاد دو تای بعدی رو هم اصلا تا حالا نشنیدم
    والا تا 100 تومن یه خرده انتخاب هات محدود هست و فکر نکنم چیز خوبی گیرت بیاد مثلا ck one shock هست که با توجه به قیمتش کیفیت خوبی داره ( ولی هر چی خواستی بخری رو قبلش تست کن )
    بهترین کار اینه بری یه مغازه معروف چند تا تست کنی بعد از دیجی کالا بخری مطمئن باش همونی که تست کردی رو برات میفرستن
    این دریک رو هم بیخیال که اگه بخری باز پشیمون میشی ! چون شنیدم جدیداش همه داغون شدن
    Last edited by MOHAMMAD2010; 27-09-2016 at 11:54.

9. 3 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

رایحه تلخ باشه.

بودجه تون رو یکمی ببرید بالاتر گزینه های خوبی میشه گرفت.

Calvin Klein - Euphoria Men Intense
    گرم و تلخ و بنظرم رسمی و خیلی مردونه ماندگاری و پخش بالا، مناسب زمستان - به شخصه خیلی ازش نظر مثبت گرفتم.
    قیمت حدود 120 تومن

Halloween - Halloween Man
    گرم و یکمی شیرین ماندگاری و پخش خیلی مناسب و خیلی همه پسند - مناسب اواخر پاییز و زمستان
    قیمت حدود 120 تومن

ولی بازم پیشنهاد میشه خودتون حضوری تست کنید.

سلام
    دوستان میشه نظرشون رو در مورد Armani Code Ultimate بگن
    آرمانی کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تست کردم خیلی خوب بودش ولی به شدت مشکل ماندگاری و پخش داشت.
    ولی گویا توی نسخه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مشکل حل شده. در مورد نسخه آلتیمیت چیزی نمیدونم.
    رایحه اولش ترکیب تونکا (یکم شبیه بوی شکلات هست ولی خیلی شیرین نیست) و پرتغال هستش. من به رایحه 8 از 10 میدم و بنظرم خیلی خوبه.

11. 3 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض ایفوریا

دوستان یکی از عطر های خوبی که برای این فصل پیشنهاد میدم که هم پخش بوش خوبه ،هم ماندگاریش و از همه مهمتر قیمتش! و یه کار با کلاس و نیمه رسمی هم هست کالوین کلین ایفوریا هست به نظر من واسه این فصل کار خوبیه، من بوشو دوست دارم.دوستان نظرشونو بگن راجع به این عطر . مشخصات و قیمتشو هم میتونید از اینجا ببینید:
    https://goo.gl/Li2XAf

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان یک ادکلن مردانه که ترکیب بوی نزدیک به ادکلن ونیتاس ورساچه (زنانه) داشته باشه رو اگر معرفی میکنید ممنون میشم. جزو معدود ادکلن های گلی زنانه بوده با وجود شیرینی ادکلن ،که هر وقت بوش میکنمیه حس مثبت بهم میده!!!!!
    Last edited by 7seas; 04-11-2016 at 01:12.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان یک ادکلن مردانه که ترکیب بوی نزدیک به ادکلن ونیتاس ورساچه (زنانه) داشته باشه رو اگر معرفی میکنید ممنون میشم. جزو معدود ادکلن های گلی زنانه بوده با وجود شیرینی ادکلن ،که هر وقت بوش میکنمیه حس مثبت بهم میده!!!!!
    دی اند جی د وان نقره ای---تروساردی دونا-----ورساچه اروس

15. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان

Bogart Pour Homme
    Bogart Story Blue
    Emper Vivaria speed

رایحه تلخ باشه.

به قطعیت میگم دیجی کالا عطرهای قابل اطمینانی نداره!
    کاملا فیک در بین عطراش موج میزنه (چندین و چند مورد رو به عینه دیدم از دوستان و اطرافیانم)
    در واقع مثل یک ادم ناشی و نابلد فقط دنبال عطرای قیمت مناسبه و این باعث میشه در بعضی موارد مثل یک ادم عادی عطر فیک بخرن! به همین راحتی

17. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •