تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1167 از 1184 اولاول ... 1676671067111711571163116411651166116711681169117011711177 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,661 به 11,670 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام علیکم
    یه سایتی le male میده 170 چوق. بوشم تست کردم دوست دارم
    از این سایته بخرم؟ یه مقداری ارزون بودنش به شک میندازتم ... البته سایته همه قیمتهاش پایینتر از جاهای دیگه ست
    سلام
    قیمتش خوبه خیلی خوب از قیمت های بازار (اونم قبل ازین اوضاع فعلی)خبر دارم که میگم

2. این کاربر از mehryar1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehryar1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

روز پنج شنبه همگی بخیر
    این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a k e b l a c k.com/category/fake-perfume رو اتفاقی دیدم بسیاری از ادکلن ها رو ورژن های تقلبی و اصلی شون رو با تصویر مقایسه کرده بنظرم میتونه مفید واقع بشه...(نیازی به توضیح نبود ولی فاصله های آدرس رو بردارید)
    Last edited by mehryar1973; 18-08-2016 at 12:53.

4. 2 کاربر از mehryar1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

ادکلن لالیک اصل رو از کدوم فروشگاه اینترنتی میتونم بخرم ؟؟؟ فقط اصل باشه فیک نباشه
    لالیک ریفورموله شده جدیداش که اون پخش و موندگاری سابقو ندارن ... من الان سرچ کردم ، برای عطرهایی که فیک دارن ویدئوی تشخیص هست تو یوتوب

از جمله برای عطری که من میخواستم بخرم (le male) ، ولی برای لالیک هیچ ویدئو یا حتی عکسی پیدا نکردم

البته کاملاً مطمئن نیستم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سرد و شیرین با ماندگاری بالا و پخش بالا چی پیشنهاد میدین
    مردونه

دیروز یه فروشگاه عطر ورساچه و دیزل رو قیمت کردم البته تند و گرم بود قیمت 250 تا 300 میداد
    تو بالاشهر تهران هست و پاساژه مخصوص عطر بود به قولی به اونجا میگن بهشت عطر ادکلن بالاشهره تهران به نظرتون این قیمت خوبه یا مکان خرید رو باید عوض کرد

در آغاز فعالیت h.bisheh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

بستگی به رنج قیمتتون هم داره. کاری مثل بنتلی آزور و پلو آبی کارای خوبین. اگه شیرین بودنش خیلی ضروری نیست کاری مثل ایزی میاکه بلو هم سرده هم پخش و موندگاری خیلی خوبه داره اما رایحه ای خاص پسند داره حتما قبلش تست کنید. لالیک وایت میتونه پیشنهاد خوبی باشه و توی پاییز هم قابلیت استفاده رو داره. آکوا آمارا و آکوا بولگاری رو هم یه تست کنید. اگه قیمت واستون مهم نیست سیلور ماونتین واتر کمپانی کرید رو هم یه تست بفرمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام. من این چنتا رو بهتون پیشنهاد میکنم .اکثرشونو خودم داشتم و رایحه های بسیار معروفی دارن .البته خیلی به بودجه شما بستگی داره.یکی دوتا ارزون و یکی دوتا گرونشو براتون میزارم ببینین.

1- شنل بلو با رایحه فوق العاده

2- ورساچه اروس

3-ورساچه پور هوم

4- بولگاری آکوا مارین

5- بولگاری آکوا پور هوم

6- کالوین کلین CK

از اینجا هم میتونی مشخصات و قیمتاشونو ببینید و مقایسشون کنید: SHIKMEN.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام. من این چنتا رو بهتون پیشنهاد میکنم .اکثرشونو خودم داشتم و رایحه های بسیار معروفی دارن .البته خیلی به بودجه شما بستگی داره.یکی دوتا ارزون و یکی دوتا گرونشو براتون میزارم ببینین.

1- شنل بلو با رایحه فوق العاده

2- ورساچه اروس

3-ورساچه پور هوم

4- بولگاری آکوا مارین

5- بولگاری آکوا پور هوم

6- کالوین کلین CK

از اینجا هم میتونی مشخصات و قیمتاشونو ببینید و مقایسشون کنید: SHIKMEN.com

آخر فروم باز G U L D A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Other Land

پيش فرض

سلام.

دوستان امروز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خریداری کردم بعد از باز کردن متوجه شدم داخل جعبه یکم بریده شده.

عکس1:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس2:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا میخواستم بدونم این موارد طبیعیه؟ کد روی جعبه با کدی که روی شیشه حک شده مثل همه و همچنین بوی عطر هم کاملا مثل چیزیه که قبل از خرید تست کردم.
    جعبه هم داخل پلاستیک کارخونه بود و روش یدونه چسب CD خورده بود. اون چسب هم طوری بود که وقتی کندمش کل پلاستیک پاره شد و طوری نبود که بشه توش تقلب کرد.

از این موارد که بگذریم چقدر این ادکلن شگفت انگیزه، واقعا بوی زنبق آدمو روانی میکنه این نسخه Parfum یکم رایحه دودی و چرمی هم داره نسبت به نسخه Intense که باعث شده مردونه تر بشه.
    ماندگاری و پخش هم واقعا خوبه. روی لباس تا 2 هفته ماندگاری داره پخشش هم تا 6 ساعت با قدرت ادامه داره.

چند روز پیش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم تست کردم که ادکلن جدیدی هست. بوی به شدت خاص و Niche ای داره و همچنین خطیه و از اول تا آخر بوی Sandalwood حس میشه.
    خیلی تنده و به هیچ وجه بدون تست نخریدش ولی اگه طرفدار بو های تند و خاص هستید تست کنیدش. ماندگاری و پخش خیلی خوبه.
    حسین آقا 100 میل گرفتی یا 150 ؟
    فیمتش هم بگی ممنون می شم ؟ آیا می شه به دی جی اعتماد کرد و گرفت ؟ ( من تهران نیستم و تو زنجان بنداز بندازه . جنس اصل نیست )

می شه دقیق مشخص کنی کودومه ؟
    :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by G U L D A N; 24-08-2016 at 22:19.

11. این کاربر از G U L D A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

حسین آقا 100 میل گرفتی یا 150 ؟
    فیمتش هم بگی ممنون می شم ؟ آیا می شه به دی جی اعتماد کرد و گرفت ؟ ( من تهران نیستم و تو زنجان بنداز بندازه . جنس اصل نیست )
    سلام همشهری
    زیرزمین پاساژ نور بد نیست کارشون ... من ایسی میاکی بلو رو تست کردم و خریدم ، اصله
    به جز اون زیرزمین پاساژ تهران هم یه مغازه هست که یه مدته باز شده ، اونها هم به نظرم کارشون خوبه. کالوین کلاین ریویل تست کردم اونجا.
    از دیجی هم من سه بار عطر خرید کردم ، مشکلی نبوده... یه فروشگاه اینترنتی بهتر دیگه هم هست که خواستی خصوصی بگو بهت بگم
    Last edited by taghi_ramzi; 24-08-2016 at 22:15.

13. 2 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز G U L D A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Other Land

پيش فرض

سلام همشهری
    زیرزمین پاساژ نور بد نیست کارشون ... من ایسی میاکی بلو رو تست کردم و خریدم ، اصله
    به جز اون زیرزمین پاساژ تهران هم یه مغازه هست که یه مدته باز شده ، اونها هم به نظرم کارشون خوبه. کالوین کلاین ریویل تست کردم اونجا.
    از دیجی هم من سه بار عطر خرید کردم ، مشکلی نبوده... یه فروشگاه اینترنتی بهتر دیگه هم هست که خواستی خصوصی بگو بهت بگم
    سلام از ماست . خوبی شما ؟

ممنون . به پاساژ نور اعتماد ندارم . 2 تا از دوستام اونجان که می دونم جنس هاشون رو از کجا میارن ( مرز مهران )

آمار پاساژ تهرانم در میارم . مرسی که اطلاع دادی .به دی جی اعتماد کردن سخته . . اون سایت هم بگی ممنون می شم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •