تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1162 از 1184 اولاول ... 1626621062111211521158115911601161116211631164116511661172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,611 به 11,620 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ممنون طبق تحقیقی که انجام دادم بخش بو و ماندگاری زیاد بالا نیست و اکثرا راضی نبودن از این موضوع شما متمعینید که اون چیزیه که من میخوام چون نمیتونم باز هزینه الکی کنم و اوکی نباشه
    خواهش می کنم ببینید از نظر ماندگاری فکر نکنم پایین باشه ولی خب میزان ماندگاری هر عطری علاوه بر خود عطر به پوست فرد و مدل استفاده و ... هم بستگی داره. از طرفی دیگه نه من و نه هیچ شخص دیگه ای نمی تونه اون چیزی که شما می خواید رو به شما بگه فقط خودتون می دونید. از طرفی دیگه پیشنهاد می کنم ادکلن رو بر اساس رایحه و گروه بویایی و ... اینها انتخاب کنید تا ساعت ماندگاری و پخش

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خواهش می کنم ببینید از نظر ماندگاری فکر نکنم پایین باشه ولی خب میزان ماندگاری هر عطری علاوه بر خود عطر به پوست فرد و مدل استفاده و ... هم بستگی داره. از طرفی دیگه نه من و نه هیچ شخص دیگه ای نمی تونه اون چیزی که شما می خواید رو به شما بگه فقط خودتون می دونید. از طرفی دیگه پیشنهاد می کنم ادکلن رو بر اساس رایحه و گروه بویایی و ... اینها انتخاب کنید تا ساعت ماندگاری و پخش
    پوست من چرب و مرطوب هستش و فکر میکنم این یه خاصیته والا از بس این موضوع برام مهمه حاظرم عطر مشهدی بزنم که 10 روز ماندگاری داره ولی عطر های کم ماندگار رو نزنم ! ولی خوب بوش داهاتیه دیگه کلا اگه 20 % رو به بو بدم 80% پخش و ماندگاری برام مهمه و مطمعینن هستند کسانی که تست کرده باشند و بتونند معرفی کنند
    Last edited by Zachyrock; 26-04-2016 at 20:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sharif.1.attar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

پوست من چرب و مرطوب هستش و فکر میکنم این یه خاصیته والا از بس این موضوع برام مهمه حاظرم عطر مشهدی بزنم که 10 روز ماندگاری داره ولی عطر های کم ماندگار رو نزنم ! ولی خوب بوش داهاتیه دیگه کلا اگه 20 % رو به بو بدم 80% پخش و ماندگاری برام مهمه و مطمعینن هستند کسانی که تست کرده باشند و بتونند معرفی کنند
    عطرهایی با ماندگاری و قدرت زیاد، ممکن است رایحه ی مورد علاقه ای برای شما نداشته باشد. مثل سیلور سینت از بوگارت یا بلک ارکید از تام فورد. شما باید نوت مورد علاقه ی استفاده کننده، فصل استفاده (فصل گرم یا سرد)، جنسیت استفاده کننده، نوع پوشش استفاده کننده (رسمی یا اسپرت)، نوع استفاده (در جلسات رسمی، بصورت روزمره یا در میهمانی شب) را مشخص بفرمایید تا دوستان با توجه به این معیارها بتوانند پیشنهاد مناسبی برای شما داشته باشند.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

عطرهایی با ماندگاری و قدرت زیاد، ممکن است رایحه ی مورد علاقه ای برای شما نداشته باشد. مثل سیلور سینت از بوگارت یا بلک ارکید از تام فورد. شما باید نوت مورد علاقه ی استفاده کننده، فصل استفاده (فصل گرم یا سرد)، جنسیت استفاده کننده، نوع پوشش استفاده کننده (رسمی یا اسپرت)، نوع استفاده (در جلسات رسمی، بصورت روزمره یا در میهمانی شب) را مشخص بفرمایید تا دوستان با توجه به این معیارها بتوانند پیشنهاد مناسبی برای شما داشته باشند.
    سلام
    من سعی میکنم با رایحه عطر کنار بیام اگه دوامش مورد قبولم باشه من 25 سال دارم یه عطر چهار فصل میخوام 50% دوستانه 50 % رسمی ( برای محیط کار ) اگه 4 فصل موجود نیست با توجه به مواردی که عرض کردم دو مورد معرفی کنید هم واسه روزهای گرم هم سرد

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

تکرار بود. اصلاح گردید.
    Last edited by sharif.1.attar; 27-04-2016 at 00:17.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من جواب دادم شما دوباره پست کردید ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    من سعی میکنم با رایحه عطر کنار بیام اگه دوامش مورد قبولم باشه من 25 سال دارم یه عطر چهار فصل میخوام 50% دوستانه 50 % رسمی ( برای محیط کار ) اگه 4 فصل موجود نیست با توجه به مواردی که عرض کردم دو مورد معرفی کنید هم واسه روزهای گرم هم سرد
    درخواست عطری با این مشخصات، مثل درخواست لباسیه که هم تابستونه باشه هم زمستونه.

8. این کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

درخواست عطری با این مشخصات، مثل درخواست لباسیه که هم تابستونه باشه هم زمستونه.
    اگه 4 فصل موجود نیست با توجه به مواردی که عرض کردم دو مورد معرفی کنید هم واسه روزهای گرم هم سرد

دوست عزیز مورد بالا رو عرض کردم ظاهرا شما دقت ندارید پس توقع ندارم در این باره کمک کنید
    یا علی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

لینک های به قول دوستان تبلیغاتی حذف شد..
    Last edited by apitaa; 11-05-2016 at 18:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام بر عزیزان عطرشناس ، آقایان ایا عطری داریم که اصلا در ترکیباتش از الکل استفاده نشده باشد حتی در اصطلاح که میگن فیکستاچور اگر درست نوشته باشم . اخه یه عده میگن در اون هم از الکل استفاده شده . اگر هست نام عطر و محل فروشش را هم اعلام کنید یه دنیا ممنون میشم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •