تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1087 از 1184 اولاول ... 875879871037107710831084108510861087108810891090109110971137 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,861 به 10,870 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

البته شروین جان فکر میکنم اونی که برنده جایزه شده نسخه مشکی رنگ هست! و همچنین توضیحات فریبندگی و این حرفا مربوط به اونه

من شخصا اصلا از رایحه این صورتیه راضی نیستم (چون بیش از حد گل رز در اون خودنمایی میکنه)

میتونم بگم با فرهر شیشه مشکی دو دنیای متفاوتن واقعا

2. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

البته شروین جان فکر میکنم اونی که برنده جایزه شده نسخه مشکی رنگ هست! و همچنین توضیحات فریبندگی و این حرفا مربوط به اونه

من شخصا اصلا از رایحه این صورتیه راضی نیستم (چون بیش از حد گل رز در اون خودنمایی میکنه)

میتونم بگم با فرهر شیشه مشکی دو دنیای متفاوتن واقعا

ولی من از صفحه ی نسخه صورتیه برداشتم که
    اما این عطر من رو که به شدت عاشق رایحه گل ها و میوه هاهستم _صرف نظر از اینکه رایحه گل ها (به خصوص گل مورد علاقم رز) بیشتر در عطرهای زنانه خودنمایی دارن ورایحه زنانه محسوب میشن _ خیلی راضی کرد. فقط هم به خاطر وجود هلو و رز که دوسشون دارم.
    البته زیادی زنونس ولی استشمامش لذت بخشه

درحالی که فعلا با بعضی عطرای سنگین مردانه اصلا کنار نمیام. مثلا لانییت از ایو سنت لورن که چند وقت پیش تست کردم و بعد تو ماشین نشستم...
    چشمتون روز بد نبینه، به خاطر هوای دودی و آلوده و همچنین غلظت و سنگینی عطر و شیرینی هل مانندش ماشین زده شدم ،حالت تهوع گرفتم و...

البته بوشو دوست دارم اما برای سنین بالاتر مناسبه چون خیلی سنگینه، اونم در موارد استفاده های رسمی ومجلسی نه روزانه .
    به نظر شما عطری مردانه با این رایحه ها (رز و هلو) به اضافه عطر چای که دیوونشم، وجود داره؟ البته اگه چرم یا چوب هم توش باشه که بوشو کمی سنگین ومردانه کنه دیگه فبها

اگه نیست خودمون دست به کار شیم با روغنای عطر سازی که میدونین یکی بسازیم
    Last edited by shervin1996; 06-03-2015 at 01:51.

4. 4 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ولی من از صفحه ی نسخه صورتیه برداشتم که
    اما این عطر من رو که به شدت عاشق رایحه گل ها و میوه هاهستم _صرف نظر از اینکه رایحه گل ها (به خصوص گل مورد علاقم رز) بیشتر در عطرهای زنانه خودنمایی دارن ورایحه زنانه محسوب میشن _ خیلی راضی کرد. فقط هم به خاطر وجود هلو و رز که دوسشون دارم.
    البته زیادی زنونس ولی استشمامش لذت بخشه

درحالی که فعلا با بعضی عطرای سنگین مردانه اصلا کنار نمیام. مثلا لانییت از ایو سنت لورن که چند وقت پیش تست کردم و بعد تو ماشین نشستم...
    چشمتون روز بد نبینه، به خاطر هوای دودی و آلوده و همچنین غلظت و سنگینی عطر و شیرینی هل مانندش ماشین زده شدم ،حالت تهوع گرفتم و...

البته بوشو دوست دارم اما برای سنین بالاتر مناسبه چون خیلی سنگینه، اونم در موارد استفاده های رسمی ومجلسی نه روزانه .
    به نظر شما عطری مردانه با این رایحه ها (رز و هلو) به اضافه عطر چای که دیوونشم، وجود داره؟ البته اگه چرم یا چوب هم توش باشه که بوشو کمی سنگین ومردانه کنه دیگه فبها

اگه نیست خودمون دست به کار شیم با روغنای عطر سازی که میدونین یکی بسازیم
    پیشنهاد میکنم حتما تست کنید این عطر رو:
    علیرغم مردانه بودن خیلی گل بو هست و همچنین با اینکه در ترکیبات چای نداره اما برای من وقتی کمی میگذره یک ته مایه هایی از چای به مشام میرسه! (حالا مربوط به کدوم ترکیبش هست نمیدونم)

6. 7 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

اینهم بطری های متنوع عطر زنانه Guerlain La Petite Robe Noire :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به اضافه این که در سال 2014 به تعداد 40 بطری با حجم 250 میل و قیمت 1200 یورو تولید شده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by shervin1996; 06-03-2015 at 13:23.

8. 7 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من ئرساچی پور هوم از یه سایت معتبر اینترنتی خریداری کردم اما پخش و ماندگاریش خیلی کمه!کلا همینجوریه؟
    از یکی شنیدم کدی که زیر جعبه نوشته رو تو یه سایت وارد کنیم اصالتشو نشون میده،درسته؟

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان من ئرساچی پور هوم از یه سایت معتبر اینترنتی خریداری کردم اما پخش و ماندگاریش خیلی کمه!کلا همینجوریه؟
    از یکی شنیدم کدی که زیر جعبه نوشته رو تو یه سایت وارد کنیم اصالتشو نشون میده،درسته؟
    سلام ورساچه پور هوم خوش رایحه هست اما از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت چندان رضایت بخشی نداره
    منظور شما از کم دقیقا چقدره؟

11. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ورساچه پور هوم خوش رایحه هست اما از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت چندان رضایت بخشی نداره
    منظور شما از کم دقیقا چقدره؟
    حس بویایی انسان بعد مدتی نسبت به بو واکنش نشون نمیده که دقیقا نمیتونم من بگم اما بعد نیم ساعت تا 45دقیقه فک میکنم بو واسه من دیگه نیاد
    بیشتر میخوام ببینم راهه دیجیتالی ای واسه تسخیص اصالت هست؟چون باتوجه به اینکه من قبلا این ادوتویلتو نداشتم توضیحاتم نمیتونه اطلاعات کافی به شما بده

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

برچسب شبنم دیگه منسوخ شده.وقتی هم که بود هیچ اعتباری نداشت .ولی با توجه به توصیفاتی که می کنید به نظرم طبیعیه چون در هر حال شما با یک کار ملایم طرفید.
    با این حال تو سایت
    checkcosmetic.net ، بچ نامبرش را وارد کنید ببنید تولید چه سال و ماهیه.عکس نمونه های فیک هم بگردید پیدا میشه.در ضمن قیمت تهرانش هم در همین حدوده.
    بچ نامبر هم باید روی جعبه باشه و هم روی شیشه.معمولا ته جعبه و شیشه ادکلن هست و 4 تا 8 رقمه .گاهی حروف هم توش هست.
    اول برند را انتخاب کنید اگر upc code یا همون بارکد را تو قسمت ورود کد بزنید فقط سال ساخت را نشون میده ولی اگر بچ کد را بزنید ماه تولید را هم نمایش میده.
    حس بویایی انسان بعد مدتی نسبت به بو واکنش نشون نمیده که دقیقا نمیتونم من بگم اما بعد نیم ساعت تا 45دقیقه فک میکنم بو واسه من دیگه نیاد
    بیشتر میخوام ببینم راهه دیجیتالی ای واسه تسخیص اصالت هست؟چون باتوجه به اینکه من قبلا این ادوتویلتو نداشتم توضیحاتم نمیتونه اطلاعات کافی به شما بده
    من اینو خیلی در جریانش نیستم ولی دوتا پستی که نقل قول گرفتم رو بررسی کنید ببینید قضیش چیه

14. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان محترم
    من اصلا با عطر و ادکلن آشنایی ندارم و به خاطر محدودیت بودجه بیشتر از عطر بیک استفاده میکردم تا حالا.عطر شماره 14 .به نظرم خیلی خوشبوست.اما ماندگاریش و پخشش خیلی کمه.حالا میخوام واسه فصل بهار و تابستون یه ادکلن بخرم.تا 150 تومن
    یه ادکلنی که بوش تقریبا خنک باشه و رایحه های عطر بیک 14 هم توش باشه میشه بهم معرفی کنید؟البته پخش بو و ماندگاری بالایی هم داشته باشه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اینو خیلی در جریانش نیستم ولی دوتا پستی که نقل قول گرفتم رو بررسی کنید ببینید قضیش چیه
    ممنون،بچ نامبرو زدم مال 29 of August, 2014 هست

اون کد روی ته شیشه عطرم با برچسب چسبونده شده، حالا این نشون میده که اصله؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •