تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1054 از 1184 اولاول ... 5455495410041044105010511052105310541055105610571058106411041154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,531 به 10,540 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با درود
    سوال بنده اینه که تا چه حد میشه به رای ها و نظرهایی که تو سایتی مثل fragrantica.com داده شده اطمینان کرد؟ سایت بهتری هم داریم؟
    سلام
    بنظرم (صرفا نظر شخصی) با تقریب خوبی میشه به نتیجه ی آرایی که به ماندگاری و پخش دادند استناد کرد!
    علت هم داره
    سایت های ایرانی که اسم نمیبرم بعضا تعداد آرا پایین هست و از روی غرض ممکنه که نظر داده بشه...
    اما در این سایتی که فرمودید آرا بالاست تعدادی از افراد واقعا پیگیر و مشتاق هستند و در نهایت نکته ای که هست
    اکثریت عطرها در دسته متوسط قرار دارند! یعنی پخش بو و ماندگاریشون در حد متوسطی قرار گرفته
    دو طیف دیگه هم داریم عطرهایی که بسیار معروف و شناخته شده هستند و از هردو حیث سطح بالا هستند
    و عطرهایی که بسیار ضعیفن از هردونظر!
    فقط باید مواظب دسته آخر بود و بقیش رو به دست سلیقه سپرد
    به همین سادگی

2. 8 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

خدمت دوستان سلام عرض میکنم
    راستش تا حالا عطر و ادکلن خاصی نداشتم و بیشتر از اسپری و اینجور چیزا استفاده میکردم. ولی چندی قبل دیدم یکی از سایتای فروش اینترنتی... عطر و ادکلن هم به مجموعش اضافه کرده. منم هوس کردم با توجه به اینکه مغازه انچنان مطرحی در زمینه فروش عطر و ادکلن تو شهر ما نیست از همین سایت یه عطر یا ادکلنی که حول و حوش 100 تومن قیمتش باشه و همچنین رایحه بسیار خنک و ملایمی هم داشته باشه و همچنین پخش بالایی هم نداشته باشه چون نمی خوام جلب توجه کنه رو بخرم.
    بنابراین از شما عزیزان میخوام من رو یاری کنید و با توجه به تجربیات ارزشمندتون بهترین انتخابی رو که تو این زمینه میشه کرد رو بهم معرفی کنید.
    با تشکر
    Last edited by Atghia; 19-01-2015 at 22:54. دليل: حذف اسم فروشگاه

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

راستش تا حالا عطر و ادکلن خاصی نداشتم و بیشتر از اسپری و اینجور چیزا استفاده میکردم. ولی چندی قبل دیدم یکی از سایتای فروش اینترنتی... عطر و ادکلن هم به مجموعش اضافه کرده. منم هوس کردم با توجه به اینکه مغازه انچنان مطرحی در زمینه فروش عطر و ادکلن تو شهر ما نیست از همین سایت یه عطر یا ادکلنی که حول و حوش 100 تومن قیمتش باشه و همچنین رایحه بسیار خنک و ملایمی هم داشته باشه و همچنین پخش بالایی هم نداشته باشه چون نمی خوام جلب توجه کنه رو بخرم.
    بنابراین از شما عزیزان میخوام من رو یاری کنید و با توجه به تجربیات ارزشمندتون بهترین انتخابی رو که تو این زمینه میشه کرد رو بهم معرفی کنید.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    زیر 100 :
    جگوار کلاسیک آبی

کمی بیش از 100:
    کالوین کلین (این تو یو)
    کوول واتر از داویدوف

بالای 120:
    پورشه دیزاین اسنس

5. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با تشکر

L`Homme Sport Lanvin for men

قیمت 125

7. 6 کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان ادکلن Mont Blanc Legend موندگاری و پخش بوش از نظر شما چجوریه ؟
    من چند روز پیش از یه فروشگاه معتبر شهرمون یه لجند خریدم 150 تومن. از نظر ظاهری همه چیزشم اوکی بود و مهمتر از همه از جای معتبرم خریدم.
    اما موندگاریش رو پوستم حدود 2.5 الی 3 ساعت مفید. پخش بوش با تخفیف خوبی تو 1 ساعت اول و رو لباس هم نهایتا 12 ساعت دوام میاره.
    ایا این طبیعیه ؟
    امکانش هست بخاطر فصل زمستونه که موندگاری خوبی نداره ؟ آخه لجند رایحه سردی داره و بیشتر مناسب تابستونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با سلام خدمت عزیزان ...درباره عطر سلطان می خواستم بدونم . ماندگاری . پخش بو و رایحه....و مخصوص چه فصلی هس..?.ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    دوستان ادکلن Mont Blanc Legend موندگاری و پخش بوش از نظر شما چجوریه ؟
    من چند روز پیش از یه فروشگاه معتبر شهرمون یه لجند خریدم 150 تومن. از نظر ظاهری همه چیزشم اوکی بود و مهمتر از همه از جای معتبرم خریدم.
    اما موندگاریش رو پوستم حدود 2.5 الی 3 ساعت مفید. پخش بوش با تخفیف خوبی تو 1 ساعت اول و رو لباس هم نهایتا 12 ساعت دوام میاره.
    ایا این طبیعیه ؟
    امکانش هست بخاطر فصل زمستونه که موندگاری خوبی نداره ؟ آخه لجند رایحه سردی داره و بیشتر مناسب تابستونه
    سلام عموما عطر اگر به فصل استفاده نشه اون کارایی خودش رو نشون نمیده درست
    ولی
    لجند درسته عطر خنکی هست اما نه دراین حد که بگیم پخش و ماندگاریش اینقدر پایین بیاد
    در ضمن معمولا ماندگاری بیشتر از پخش بو هست
    لجند شیشه مشکی حدود یک روز روی پوست میمونه (البته بسته به نوع پوست هم داره و ممکنه کمی فرق کنه) و حدود 4ساعت روی پوست چرب پخش بو داره (مکان هم تهران که جز شهرهای خشک محسوب میشه)

نکته: پخش بو در شهرهای مرطوب کمتر و در شهرهای خشک بیشتر است(و ماندگاری برعکس)

+

قیمت هم خیلی عجیب نیست و ممکنه حالا خرید قبلی بوده یا ادم منصفی باشه با این قیمت عطر رو ارائه کرده باشه
    Last edited by Atghia; 20-01-2015 at 13:45. دليل: افزودن +

11. 6 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    دوستان پخش بو و ماندگاری Aqua di gio esenza چطوره؟ قصد دارم 180ml رو به قیمت 340 بخرم. اول بگید قیمتش منطقیه یا نه و این که ارزش این قیمت رو داره؟
    در ضمن من homme intense دیور رو به قیمت 350 خریدم. طبق checkcosmetic.net تاریخ تولیدش Feb2014 هست... متاسفانه باید بگم که خبری از اون ماندگاری و پخش بوی بسیار بالای homme intense نیست...
    و در نهایت این که ایا ارزش داره بودجه رو افزایش بدم Allure homme sport یا bleu از شنل رو بگیرم یا همین Aqua di gio essenza خوبه؟
    پ.ن: fahrenheit32 و aqua fahrenheit چطورن؟!!
    Last edited by metalhead_forever; 20-01-2015 at 14:37.

13. 2 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام عموما عطر اگر به فصل استفاده نشه اون کارایی خودش رو نشون نمیده درست
    ولی
    لجند درسته عطر خنکی هست اما نه دراین حد که بگیم پخش و ماندگاریش اینقدر پایین بیاد
    در ضمن معمولا ماندگاری بیشتر از پخش بو هست
    لجند شیشه مشکی حدود یک روز روی پوست میمونه (البته بسته به نوع پوست هم داره و ممکنه کمی فرق کنه) و حدود 4ساعت روی پوست چرب پخش بو داره (مکان هم تهران که جز شهرهای خشک محسوب میشه)

نکته: پخش بو در شهرهای مرطوب کمتر و در شهرهای خشک بیشتر است(و ماندگاری برعکس)

+

قیمت هم خیلی عجیب نیست و ممکنه حالا خرید قبلی بوده یا ادم منصفی باشه با این قیمت عطر رو ارائه کرده باشه
    ممنون دوست عزیزم.
    این نکته رو بگم که بنده ساکن کرمانم. یعنی یه هوای کاملا خشک بدون حتی یذره رطوبت. پوستمم نه خیلی چربه و نه خیلی خشک متوسطه. اما وقتی 5 پاف لجند میزنم به اطراف گردنم و میرم بیرون تا یک ساعت اول پخش بوی کاملا خوبی داره و اما بعد از یک ساعت رو به محو شدن میره.
    روی پوستمم اصلا و ابدا یک روز نمیمونه. نهایتی که روی پوستم بمونه 7-8 ساعته.
    بنظرتون عجیب نیست ؟ محصول نمیتونه فیک باشه ؟ برچسب شبنمش رو چک کردم و اصالت محصول تایید شد.
    ضمنا شیشه مشکی ادکلن کاملا مشکیه. یعنی حتی زیر نور هم که بگیری داخل شیشه ادکلن دیده نمیشه.
    با اینکه از جای معتبری خریدم اما راستش یکمی نگران شدم بابت موندگاری و پخش بوی کم این محصول.
    سلام.
    دوستان پخش بو و ماندگاری Aqua di gio esenza چطوره؟ قصد دارم 180ml رو به قیمت 340 بخرم. اول بگید قیمتش منطقیه یا نه و این که ارزش این قیمت رو داره؟
    سلام
    در یک کلمه بگم این ادکلن فوق العادس. اگه به بوهای اقیانونسی علاقه داری کاملا راضیت میکنه. من سال 91 یه 75 میلشو 270 خریدم اما الان قیمتش کمتر شده. واسه من روی پوست تا حدود یک روز موندگاری و 4-5 ساعت به خوبی پخش بو داشت ( حتی بیشتر )
    بنظره من که یه کار شیک و عالیه.
    دیور هوم اسپرت هم داشتم اما جیو اسنزا یه چیزه دیگس

15. 4 کاربر از aminreza.star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون دوست عزیزم.
    این نکته رو بگم که بنده ساکن کرمانم. یعنی یه هوای کاملا خشک بدون حتی یذره رطوبت. پوستمم نه خیلی چربه و نه خیلی خشک متوسطه. اما وقتی 5 پاف لجند میزنم به اطراف گردنم و میرم بیرون تا یک ساعت اول پخش بوی کاملا خوبی داره و اما بعد از یک ساعت رو به محو شدن میره.
    روی پوستمم اصلا و ابدا یک روز نمیمونه. نهایتی که روی پوستم بمونه 7-8 ساعته.
    بنظرتون عجیب نیست ؟ محصول نمیتونه فیک باشه ؟ برچسب شبنمش رو چک کردم و اصالت محصول تایید شد.
    ضمنا شیشه مشکی ادکلن کاملا مشکیه. یعنی حتی زیر نور هم که بگیری داخل شیشه ادکلن دیده نمیشه.
    با اینکه از جای معتبری خریدم اما راستش یکمی نگران شدم بابت موندگاری و پخش بوی کم این محصول.
    برچسب شبنم دیگه منسوخ شده.وقتی هم که بود هیچ اعتباری نداشت .ولی با توجه به توصیفاتی که می کنید به نظرم طبیعیه چون در هر حال شما با یک کار ملایم طرفید.
    با این حال تو سایت
    checkcosmetic.net ، بچ نامبرش را وارد کنید ببنید تولید چه سال و ماهیه.عکس نمونه های فیک هم بگردید پیدا میشه.در ضمن قیمت تهرانش هم در همین حدوده.
    Last edited by farid123; 20-01-2015 at 16:41.

17. 5 کاربر از farid123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •