تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 1184 اولاول ... 35393991001011021031041051061071131532036031103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با این تعریفایی که تو کردی مشتاق شدم مثل خودت بدون این که تست کنم برم Lomani Pour Homme بگیرم...فقط میترسم مثل ادکلن Santiago که مال همین شرکت لومانیه و چند وقت پیش خریدم از خریدش پشیمون بشم...چون بدون تست خریدمش و فکر میکردم مثل زمان دبیرستان میتونم با رضایت استفاده کنم اما وقتی بوش کردم دیدم که اصلا الان نمیتونم بزنمش..بیشتر به خاطر وجهه خودم به این نتیجه رسیدم چون بوش الان که انقدر تجربه ام در عطر و ادکلن بیشتر شده به شدت چیپ به نظر میاد...

ولی با این قیمت آخه چطور ممکنه این لومانیا ادکلن اصل فرانسه باشه؟

اگه تو کشور خودشونم همین قیمت باشه مسلمه که برای فقیر فقراشون تولید کردن اینارو که اونام بتونن استفاده کنن.

من فکر کنم قضیه ارزون بودن اینا همون Synthetic هستش که قبلا گفتی...یعنی به شدت همه موادشون شیمیایی و ارزون هستند که با این قیمت ادکلن تولید کردند.

---------- Post added at 02:50 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

آهان راستی این کارای بنتون رو که میگی ارزون هستند تا حالا هیچ کدومشو استفاده کردی ببینی کیفیتش قابل قبوله یا نه؟

آخه یه کم برام عجیبه که این برند به این معروفی چرا ادکناش تو رنج 30 تومنه...احساس میکنم بوهاشون به کیفیت کارای 60 70 تومنی نیست...نه؟

اگه جواب این سوالو میدونی بدون استناد به قیمت بگو..منظورم اینه که مثلا نگو خب معلومه چون 30 تومنه بوش هم در همون حده.بلکه فکر کن اصلا قیمت این ادکلنارو نمیدونی و بهت میگن بو کن و حدس بزن قیمتشون چقدر می ارزه.
    اتفاقا سانتیاگو رو هم داره و یکی بنام el paco و 2-3 تا کار دیگه لومانی.
    این لومانی پور هوم هم 3-4 دقیقه اولش چیز خیلی جالبی نیست ،ولی وقتی میره روی نت میانی و basenote با حال میشه.. بنظر من البته. اینا به کارهای دراگ استوری معروفن دیگه. تو هر بقالیشون اینا است. فروش بالا است میتونن با قیمت خیلی پایین بدن. برعکس اینجا که کارهای ریو و اصغر جکساف و اینا همه جا پرهستند. همین بروت هم که 10 دلاریه سالانه میلیونها دلار از این ادکلن و محصولاتش درمیاره.

یکیش فکر کنم بنتون انرژی بودتست زدم فقط یادمه خیلی شیرین بود که من دوست ندارم.

راستی دیدیدصفحه اول سایت لومانی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عکس هدیه تهرانیه؟؟؟ کسی تا حالا ادکلن هدیه تهرانی رو امتحان کرده ببینه مالی هست یا نه؟
    عکسی نمیبینم
    Last edited by hike; 08-07-2011 at 14:50.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

اره دیدم عکس هدیه تهرانیه !! عجب

اگه نباشه جاش خالی می مونه arsenal_mmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اتفاقا سانتیاگو رو هم داره و یکی بنام el paco و 2-3 تا کار دیگه لومانی.
    این لومانی پور هوم هم 3-4 دقیقه اولش چیز خیلی جالبی نیست ،ولی وقتی میره روی نت میانی و basenote با حال میشه.. بنظر من البته. اینا به کارهای دراگ استوری معروفن دیگه. تو هر بقالیشون اینا است. فروش بالا است میتونن با قیمت خیلی پایین بدن. برعکس اینجا که کارهای ریو و اصغر جکساف و اینا همه جا پرهستند. همین بروت هم که 10 دلاریه سالانه میلیونها دلار از این ادکلن و محصولاتش درمیاره.

یکیش فکر کنم بنتون انرژی بودتست زدم فقط یادمه خیلی شیرین بود که من دوست ندارم.

عکسی نمیبینم

نمیدونم چرا توی سایت لومانی ادکلن سانتیاگو تو کارای مردونه اش معرفی نشده اما روی جعبه نوشته که ساخت لومانیه..

اوه اوه حرف El Passo رو نزن که من 8 سال پیش یکی بهم کادو داد و از همون لحظه اول که بوش کردم از شدت بوش ترسیدم....یعنی انگار بوی گازوییل میره تا فیها خالدون مغز آدم با بوی این!!!!!
    هر مو قع بطری و میدیدم میترسیدم بهش دست بزنم.

بوش یه کمی هم به بوی پیاز داغ سوخته شبیه بود.
    من همون موقع که اینو کادو گرفتم 3 4 سالی به عنوان دکور گذاشتم روی میز و بعد 4 سال بدون این که تو این مدت حتی یک پاف هم به خودم زده باشم سوتش کردم تو سطل آشغال....یه چیز تند وحشتناکی بود اصلا نمیتونم توصیفش کنم...فکر کنم به عنوان سوسک کش واقعا چیز خوبی بود!!!

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

میگم اون عکس خودته توی Base Notes؟؟؟همه پستاتو خوندم اونجا...چرا انقد از ایLomani Pour Homme تعریف کردن ملت اونجا؟؟

انقد تعریف کردن میخوام برم بگیرم...ولی Jovan S..E..X Appeal رو که انقد ملت ازش تعریف کردن و همینطور Jovan Musk رو به هیچ وجه ادکلنای جالبی نمیدونم....S..E..xAppeal که انگار بوی دارچین و شله زرد میده و اون یکی هم یه چیزی شبیه عطر شابدولعظیمی میمونه و منو یاد شهرستانو دهات و ده کوره میندازه

4. 2 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

نمیدونم چرا توی سایت لومانی ادکلن سانتیاگو تو کارای مردونه اش معرفی نشده اما روی جعبه نوشته که ساخت لومانیه..

اوه اوه حرف El Passo رو نزن که من 8 سال پیش یکی بهم کادو داد و از همون لحظه اول که بوش کردم از شدت بوش ترسیدم....یعنی انگار بوی گازوییل میره تا فیها خالدون مغز آدم با بوی این!!!!!
    هر مو قع بطری و میدیدم میترسیدم بهش دست بزنم.

بوش یه کمی هم به بوی پیاز داغ سوخته شبیه بود.
    من همون موقع که اینو کادو گرفتم 3 4 سالی به عنوان دکور گذاشتم روی میز و بعد 4 سال بدون این که تو این مدت حتی یک پاف هم به خودم زده باشم سوتش کردم تو سطل آشغال....یه چیز تند وحشتناکی بود اصلا نمیتونم توصیفش کنم...فکر کنم به عنوان سوسک کش واقعا چیز خوبی بود!!!

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

میگم اون عکس خودته توی Base Notes؟؟؟همه پستاتو خوندم اونجا...چرا انقد از ایLomani Pour Homme تعریف کردن ملت اونجا؟؟

انقد تعریف کردن میخوام برم بگیرم...ولی Jovan S..E..X Appeal رو که انقد ملت ازش تعریف کردن و همینطور Jovan Musk رو به هیچ وجه ادکلنای جالبی نمیدونم....S..E..xAppeal که انگار بوی دارچین و شله زرد میده و اون یکی هم یه چیزی شبیه عطر شابدولعظیمی میمونه و منو یاد شهرستانو دهات و ده کوره میندازه
    ال پاسو رو بو نکردم. فارنهایت دیور هم بعضی میگن بوی گازوییل میده .کدوم عکس رو میگی؟ عکسم اونجا هست ولی مثلا پرایوته! اتفاقا میخواستم این jovan ماسک یا سک س اپیل (این یکی رو ندیدم جایی) را چشم بسته بخرم اینطور که میگی باید قبلش تست کنم پس! یکسری بوها برای ما اصلا جذابیتی نداره با توجه به پیشینه تاریخیشون
    مثل گلاب و... و برعکس بعضی ادکلنهای قدیمی برای امریکاییها و اروپاییها چون خاطرات قدیمی رو براشون زنده میکنه جذابیت خودشون رو از دست دادن. مثلا بوی بابا بزرگش..
    در مورد لومانی با توجه به قیمت خیلی ارزانش کار خوبی محسوب میشه. ادوتوالت اصل فرانسوی از این ارزانتر پیدا نمیشه .البته بستگی داره که کی از ادکلن تعریف کنه. یعنی سلیقش چقدر به ادم نزدیک باشه

6. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا ادکلن های نیچه رو تست کرده...مثلا عطر های BOND 9 ؟؟برای یکی از آشنایان میخوام یه ادکلن نیچه بگیرم چون میخوام مطمئن باشم که با مواد طبیعی هستش..اگر مورد خاصی هست که کسی تست کرده ممنون میشم توضیح مختصری بده...
    خیلی دوست دارم Mazzolari Lui رو تست کنم . میگن وقتی میزنی تبدیل به دوبرمن میشی

تمایل پیدا کردم این bogart pour homme رو بخرم.هنوز تستش نکردم. ولی از این جهت که یک modern powerhouse محسوب میشه ممکنه خوشم بیاد.قیمتش هم که مناسبه.

8. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

من هدیه تهرانی رو بو کردم خیلی بد طراحی شده از قیمتش میشه بوشو حدس زد

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

تمایل پیدا کردم این bogart pour homme رو بخرم.هنوز تستش نکردم. ولی از این جهت که یک modern powerhouse محسوب میشه ممکنه خوشم بیاد.قیمتش هم که مناسبه.
    بوگارت خیلی بوش قدیمی شده

من کلا کارای بوگارت رو دوست دارم city tower رو خوب طراحی نکرده اما کارای دیگش حرف نداره البته با توجه به قیمتش

10. 2 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بوگارت پور هوم ادکلن ترشیه...اصلا تلخی هم نداره و صرفا انگار ترش و شوره.یه کم سرده البته..پخش بوی وحشتناک زیادی داره..من 3 سال پیش یکی گرفتم تو این مدت با سلیقه ام هم خونی داشت و راضی بودم و الان هم فقط یک دهم حجمش مونده اما یه دفعه زدم یکی زد تو ذوقم و گفت چرا بوی عطر مشهدی میاد...من واقعا نفهمیدم چطور تونسته بین بوی اون و عطر مشهدی ربط بده اما کلا از اون موقع تا به حال دیگه دست و دلم نمیره اون یه ذره ته شیشه شو استفاده کنم.

دلم میخواد یکی از کارای Silver Scent و Silver Scent Intense رو که مال همین بوگارته بگیرم...همه تعریفشونو میکنن..نه این که با سلیقه ام همخونی داشته باشه ها کرم خردنشون افتاده به جونم...بین این 2 تا ککدوم بهتره؟؟؟

یکی یه دفعه گفت طSilver Scent Intense بهتره حالا باز خواستم نظر شما رو هم بدونم...

راستی توی Base notes دیدی بحث One Man Show Gold Edition بود؟؟؟من هم 2 3 جا این ورژن رو دیدم و تعجب کردم که چظور همه جا انقدر زیاد شده تا این این مطلب رو که یکی از همین برو بچBase Notes گذاشته بود خوندم و فهمیدم قضیه از چه قراره:
    کد:
    اگه این One Man Show Gold Edition رو هم امتحان کردی بهم بگو چه تریپیه؟

12. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ال پاسو رو بو نکردم. فارنهایت دیور هم بعضی میگن بوی گازوییل میده .کدوم عکس رو میگی؟ عکسم اونجا هست ولی مثلا پرایوته! اتفاقا میخواستم این jovan ماسک یا سک س اپیل (این یکی رو ندیدم جایی) را چشم بسته بخرم اینطور که میگی باید قبلش تست کنم پس! یکسری بوها برای ما اصلا جذابیتی نداره با توجه به پیشینه تاریخیشون
    مثل گلاب و... و برعکس بعضی ادکلنهای قدیمی برای امریکاییها و اروپاییها چون خاطرات قدیمی رو براشون زنده میکنه جذابیت خودشون رو از دست دادن. مثلا بوی بابا بزرگش..
    در مورد لومانی با توجه به قیمت خیلی ارزانش کار خوبی محسوب میشه. ادوتوالت اصل فرانسوی از این ارزانتر پیدا نمیشه .البته بستگی داره که کی از ادکلن تعریف کنه. یعنی سلیقش چقدر به ادم نزدیک باشه

والا عکست اصلا پرایوت نبود و حتی اون عکس After Shave Old Spice رو هم که گذاشته بودی قابل رویت بود..

این بر و بچ آمریکایی و اروپایی هیچ ایده ای ندارن که اون بویی که دارن باهاش حال میکنن بیشتر تو در و دهاتای ایران به مشام میرسه...
    اونا با اینا حال میکنن خب دلیل نمیشه که مام حتما حال کنیم.

اون 2 تا ادکلن Jovan همه جا هست اگه گیرت نیومد میتونی برا تست یه سر بری بوستان پونک همون اولین مغازه عطرفروشی که پا تو میذاری تو پاساژ میبینی هر 2 تاشو برا تست داره...قیمتشون هم 15 تومنه.

14. این کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

راستی برای این که کرک و پرتون بریزه و کمتر ادکلن بخرید یه نگاهی به این مقاله ها بندازید و ببینید که عطر ها وا دکلنا چه ضررایی دارند:
    کد:
    کد:

کد:

کد:

16. 2 کاربر از arsenal_mmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من هدیه تهرانی رو بو کردم خیلی بد طراحی شده از قیمتش میشه بوشو حدس زد

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

بوگارت خیلی بوش قدیمی شده

من کلا کارای بوگارت رو دوست دارم city tower رو خوب طراحی نکرده اما کارای دیگش حرف نداره البته با توجه به قیمتش
    هدیه تهرانی زنانه است دیگه؟ خیلی جالبه، عکسی نداری ازش... یادمه یکی تو بیس نت پست زده بود که ایا راسته که در ساخت عطر مایکل جردن از عرق مایکل جردن استفاده شده

بوگارت پور هوم ادکلن ترشیه...اصلا تلخی هم نداره و صرفا انگار ترش و شوره.یه کم سرده البته..پخش بوی وحشتناک زیادی داره..من 3 سال پیش یکی گرفتم تو این مدت با سلیقه ام هم خونی داشت و راضی بودم و الان هم فقط یک دهم حجمش مونده اما یه دفعه زدم یکی زد تو ذوقم و گفت چرا بوی عطر مشهدی میاد...من واقعا نفهمیدم چطور تونسته بین بوی اون و عطر مشهدی ربط بده اما کلا از اون موقع تا به حال دیگه دست و دلم نمیره اون یه ذره ته شیشه شو استفاده کنم.

دلم میخواد یکی از کارای Silver Scent و Silver Scent Intense رو که مال همین بوگارته بگیرم...همه تعریفشونو میکنن..نه این که با سلیقه ام همخونی داشته باشه ها کرم خردنشون افتاده به جونم...بین این 2 تا ککدوم بهتره؟؟؟

یکی یه دفعه گفت طSilver Scent Intense بهتره حالا باز خواستم نظر شما رو هم بدونم...

راستی توی Base notes دیدی بحث One Man Show Gold Edition بود؟؟؟من هم 2 3 جا این ورژن رو دیدم و تعجب کردم که چظور همه جا انقدر زیاد شده تا این این مطلب رو که یکی از همین برو بچBase Notes گذاشته بود خوندم و فهمیدم قضیه از چه قراره:
    کد:
    اگه این One Man Show Gold Edition رو هم امتحان کردی بهم بگو چه تریپیه؟
    شبیه باربری لندن میشه یعنی؟ خب شاید خیلی خوشم نیاد
    gold edition رو ایران دیدی؟یا منظورت تو net است... تست که نکردم
    جالبه نوشته از ترکیب 200 نوع روغن یا عصاره درست شده.
    تجربه سیلور سنت رو هم ندارم

والا عکست اصلا پرایوت نبود و حتی اون عکس After Shave Old Spice رو هم که گذاشته بودی قابل رویت بود..

این بر و بچ آمریکایی و اروپایی هیچ ایده ای ندارن که اون بویی که دارن باهاش حال میکنن بیشتر تو در و دهاتای ایران به مشام میرسه...
    اونا با اینا حال میکنن خب دلیل نمیشه که مام حتما حال کنیم.

اون 2 تا ادکلن Jovan همه جا هست اگه گیرت نیومد میتونی برا تست یه سر بری بوستان پونک همون اولین مغازه عطرفروشی که پا تو میذاری تو پاساژ میبینی هر 2 تاشو برا تست داره...قیمتشون هم 15 تومنه.
    اگر منظورت اواتارم است اون شون کانریه
    ادرس بوستان پونک رو بعدا میگیرم ازت. ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •