تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1004 از 1184 اولاول ... 4504904954994100010011002100310041005100610071008101410541104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,031 به 10,040 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

افترشیو واسه پوست خشک کدوم مدل نیوا مناسبه؟ میخوام هم رطوبت پوستو تامین کنه هم نسوزونه وقتی میزنم. در ضمن هرروز اصلاح میکنم.
    ممنون

Sent from my HTC Rhyme S510b

2. این کاربر از Abbas.V بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

بسیار از بوی aramis لذت می برم ، قبلا هم aramis استفاده می کردم.
    اخیرا هم به صورت ترکیبی از versace Eau Fraiche و Gucci Guilty استفاده میکردم که رو به پایانه

بخوام برم سراغ یه محصول جدید ، چی پیشنهاد میدید ؟

نظرتون در مورد Acqua Di Gio و Bvlgari Blv و Canoe و Chrome چیه ؟

دنیایی سپاس
    Last edited by SIMON137; 14-07-2014 at 17:28.

4. 2 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

بخوام برم سراغ یه محصول جدید ، چی پیشنهاد میدید ؟

نظرتون در مورد Acqua Di Gio و Bvlgari Blv و Canoe و Chrome چیه ؟

دنیایی سپاس
    سلام Acqua di gio و Azzaro chrome رو دارم هردو جز مورد علاقه هام هستن. البته دی جیو دیگه یکم خز شده از بس ملت استفاده کردن ولی بوی خوب و خنکی داره

+

دوستان یه مدت زیادی من یه بوی خوب ادکلن به مشامم میخورد گاهن تو مکانهای عمومی.. ولی هیچوقت شانسی برای فهمیدن اسمش نداشتم! همیشه فقط بوش رو تونستم حس کنم و غصش رو بخورم بعد امروز یکی از همکارام همون ادکلن رو استفاده کرده بود، گفت اسمش سیلور هستش. من الان سرچ کردم دیدم سیلورسنت رو میاره. سیلور همون سیلورسنته یعنی؟ که رایحه ی نسبتن خنک و جالبی داره، ماندگاریش هم باید زیاد باشه. نظرتون چیه در موردش؟ قیمتش چنده تو بازار؟

6. 4 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوستان یه مدت زیادی من یه بوی خوب ادکلن به مشامم میخورد گاهن تو مکانهای عمومی.. ولی هیچوقت شانسی برای فهمیدن اسمش نداشتم! همیشه فقط بوش رو تونستم حس کنم و غصش رو بخورم بعد امروز یکی از همکارام همون ادکلن رو استفاده کرده بود، گفت اسمش سیلور هستش. من الان سرچ کردم دیدم سیلورسنت رو میاره. سیلور همون سیلورسنته یعنی؟ که رایحه ی نسبتن خنک و جالبی داره، ماندگاریش هم باید زیاد باشه. نظرتون چیه در موردش؟ قیمتش چنده تو بازار؟
    اگر سیلورسنت از ژاک بوگارت منظورتون باشه باید خدمتت عرض کنم که اصلا خنک نیست و به شدت تند و ادویه ای هستش و به درد این فصل نمیخوره و اگرتو این فصل استفاده بشه سردرد میاره

من آخرین بار 55 تومان خریدم ماندگاری بسیار بالایی داره و مناسب فصول سرد

8. 8 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام Acqua di gio و Azzaro chrome رو دارم هردو جز مورد علاقه هام هستن. البته دی جیو دیگه یکم خز شده از بس ملت استفاده کردن ولی بوی خوب و خنکی داره

+

همونطور که دوستمون هم گفتن سیلور سنت از بوگارت کاری گرم و تند هست با ماندگاری بالا((اگرچه در نت ابتدایی از مرکبات استفاده شده))
    در دونسخه که نسخه جدیدتر اندکی ملایم تره ولی در نهایت هردو گرم هستند
    قیمت حدود 70 هزار تومن

من فکر میکنم احتمالا منظور از سیلور ، هی وود سیلور وایند هستش

10. 7 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

با توجه به این سبک سلیقه پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟ باشه استقبال گرمی می کنیم
    لذت بخش باشه تو ذوق نزنه از قدرت پخش خوبیم برخوردار باشه
    اگرم 2 نسخه با سبک های متفاوت بود بازم اوکیه
    Last edited by SIMON137; 17-07-2014 at 05:00.

12. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

با توجه به این سبک سلیقه پیشنهاد دیگه ای ندارید ؟ باشه استقبال گرمی می کنیم
    لذت بخش باشه تو ذوق نزنه از قدرت پخش خوبیم برخوردار باشه
    اگرم 2 نسخه با سبک های متفاوت بود بازم اوکیه
    سلام دوست عزیز
    پخش بالا برای عطر خنک ویژگی خیلی خاصی هست که کمیابه!
    اگر اشتباه نکرده باشم رنج قیمتی مدنظرتون تا 200 و اندی هست درسته؟(باتوجه به عطرایی که مطرح کردید اینو میگم)
    در این شرایط من مونت بلنک لجند شیشه آبی(ادیشن جدیدش) رو پیشنهاد میکنم
    همچنین 212گلم و CH از کارولینا هررا که واقعا رایحه خنک و جالبی داره از نظرم

اما در مورد پیشنهادهای خودتون آکوا دی جیو اصلا پخش بالایی نداره رایحه خوبی داره ولی اگر مایلید کار بهتری داشته باشید نسخه essnza رو تهیه کنید که از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت خیلی بهتری داره البته قیمتش تقریبا دو برابر دی جیو هست!

در مورد آزارو کروم ها هم اصلا پیشنهاد نمیکنم چون به شدت همه گیر و زیاد هست و رایحه تکراری محسوب میشه((هر4مدل))

14. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    پخش بالا برای عطر خنک ویژگی خیلی خاصی هست که کمیابه!
    اگر اشتباه نکرده باشم رنج قیمتی مدنظرتون تا 200 و اندی هست درسته؟(باتوجه به عطرایی که مطرح کردید اینو میگم)
    در این شرایط من مونت بلنک لجند شیشه آبی(ادیشن جدیدش) رو پیشنهاد میکنم
    همچنین 212گلم و CH از کارولینا هررا که واقعا رایحه خنک و جالبی داره از نظرم

اما در مورد پیشنهادهای خودتون آکوا دی جیو اصلا پخش بالایی نداره رایحه خوبی داره ولی اگر مایلید کار بهتری داشته باشید نسخه essnza رو تهیه کنید که از لحاظ ماندگاری و پخش وضعیت خیلی بهتری داره البته قیمتش تقریبا دو برابر دی جیو هست!

در مورد آزارو کروم ها هم اصلا پیشنهاد نمیکنم چون به شدت همه گیر و زیاد هست و رایحه تکراری محسوب میشه((هر4مدل))

یک دنیا سپاس از پیشنهادهای خوبیتون و وقتی که برای پاسخ گذاشتین

مشکلی از نظر هزینه نیست ، اون دو موردم یکی از دوستان شرمنده کرد هدیه داد ، هرچند به طور معمول خیلی سخت گیرم و به سختی جون به عزرائیل میدم ولی این یه مورد خوشبختانه جز مواردیه که اگر واقعا از رایحه ای خوشم بیاد دلم میاد براش دست تو جیبم بکنم البته اگر به همون اندازه هم توجیه منطقی واسه خریدش باشه ، یعنی پول برند نباشه ، چون وقتی بشه همون کیفیت و ماندگاری رو تو رنج پایین تر پیدا کرد ، نیازی به پز دادن نیست

موقع خرید هم عادت بدی که دارم میرم امتحان می کنم هفته بعدش راضی بودم میرم برای خرید.

یه عطری که متاسفانه اصلا اسمش یادم نیست ، یکی از عزیزان زحمت کشیده و از فرانسه آورده بود رایحه ی فوق العاده ای داشت ، شیشه اش هم به حالت خمره ای بود و رنگش کرم اگر اشتباه نکنم ، متاسفانه فقط خاطره خوبش برام مونده ، شیشه که مفقوده اسم و رایحه هم که یادم نیست ، اون بنده خدام که عمرشو داد به شما ، یک تنه خسته نباشم

برای مصرف عادی تا 200 مد نظرمه ، برای موارد خاص هم سقف قیمت 800 هست.

به توجه به نظرتون این سه تارو برای مصرف عادی در نظر گرفتم که برم برای تست :

Mont Blanc Legend Special Edition
    Carolina Herrera - CH
    212 Glam

برای مورد دوم هم
    گزینه essenza رو مد نظر قرار داد با توجه به فیدبک هایی که داشت ، منهای اون ، ممنون میشم نظرتون رو راجع به این موارد هم بدونم.

Bleu de Chanel
    Allure Homme Sport Eau Extreme
    Allure Homme Edition Blanche
    Neroli Portofino
    Grey Vetiver
    Aventus
    Egoiste Platinum
    Neroli Portofino
    Pegasus
    Godolphin
    Eau Sauvage Parfum

اگر حوصله داشتین یه نگاهی هم به عناوین گرم بندازین که بذارم تو لیست واسه خرید بعدی ، اگرم نه ، در اولویت نیست باشه واسه وقتی دیگه دوباره مزاحم شم :
    Herod
    Noir EDP
    Tom Ford for Men
    Extreme
    Original Santal
    Interlude

البته در نهایت قبل خرید مثل همیشه برای تست میرم ولی خب چه بهتر که انتخاب هارو با مشورت متخصصان امر محدود کنم. از همین رو باز پیشنهاد دیگه ای در ذهن بود ، چه از شما و چه از سایر عزیزان که دستی بر آتش دارن می خوام اگه مقدور هست و زحمتی نیست لطفتون شامل حالمون بشه و به راه راست هدایتمون کنید.

16. 3 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یک دنیا سپاس از پیشنهادهای خوبیتون و وقتی که برای پاسخ گذاشتین

مشکلی از نظر هزینه نیست ، اون دو موردم یکی از دوستان شرمنده کرد هدیه داد ، هرچند به طور معمول خیلی سخت گیرم و به سختی جون به عزرائیل میدم ولی این یه مورد خوشبختانه جز مواردیه که اگر واقعا از رایحه ای خوشم بیاد دلم میاد براش دست تو جیبم بکنم البته اگر به همون اندازه هم توجیه منطقی واسه خریدش باشه ، یعنی پول برند نباشه ، چون وقتی بشه همون کیفیت و ماندگاری رو تو رنج پایین تر پیدا کرد ، نیازی به پز دادن نیست

موقع خرید هم عادت بدی که دارم میرم امتحان می کنم هفته بعدش راضی بودم میرم برای خرید.

یه عطری که متاسفانه اصلا اسمش یادم نیست ، یکی از عزیزان زحمت کشیده و از فرانسه آورده بود رایحه ی فوق العاده ای داشت ، شیشه اش هم به حالت خمره ای بود و رنگش کرم اگر اشتباه نکنم ، متاسفانه فقط خاطره خوبش برام مونده ، شیشه که مفقوده اسم و رایحه هم که یادم نیست ، اون بنده خدام که عمرشو داد به شما ، یک تنه خسته نباشم

برای مصرف عادی تا 200 مد نظرمه ، برای موارد خاص هم سقف قیمت 800 هست.

به توجه به نظرتون این سه تارو برای مصرف عادی در نظر گرفتم که برم برای تست :

Mont Blanc Legend Special Edition
    Carolina Herrera - CH
    212 Glam

برای مورد دوم هم
    گزینه essenza رو مد نظر قرار داد با توجه به فیدبک هایی که داشت ، منهای اون ، ممنون میشم نظرتون رو راجع به این موارد هم بدونم.

Bleu de Chanel
    Allure Homme Sport Eau Extreme
    Allure Homme Edition Blanche
    Neroli Portofino
    Grey Vetiver
    Aventus
    Egoiste Platinum
    Neroli Portofino
    Pegasus
    Godolphin
    Eau Sauvage Parfum

اگر حوصله داشتین یه نگاهی هم به عناوین گرم بندازین که بذارم تو لیست واسه خرید بعدی ، اگرم نه ، در اولویت نیست باشه واسه وقتی دیگه دوباره مزاحم شم :
    Herod
    Noir EDP
    Tom Ford for Men
    Extreme
    Original Santal
    Interlude

البته در نهایت قبل خرید مثل همیشه برای تست میرم ولی خب چه بهتر که انتخاب هارو با مشورت متخصصان امر محدود کنم. از همین رو باز پیشنهاد دیگه ای در ذهن بود ، چه از شما و چه از سایر عزیزان که دستی بر آتش دارن می خوام اگه مقدور هست و زحمتی نیست لطفتون شامل حالمون بشه و به راه راست هدایتمون کنید.
    راستش من حقیقتا خیلی وارد به امر نیستم تنها برحسب علاقه و برخوردهایی که با دسته زیادی از این عطرها به عناوین مختلف داشتم سعی میکنم درحدی که کمک مختصری بشه نظر بدم و معمولا در مورد عطرهایی که هیچگونه اطلاعی ندارم سعی میکنم تنها به بیان سبک رایحه بسنده کنم!

عطرهایی که بیان کردید از برندهای دیور، تام فورد، کرید، مارلی و شنل هست .عطرهایی در کلاس کاری بالا که قیمت زیادی دارند و خیلی از اونها حتی برای تست هم در دسترس نیستند!

هرچند بودند اینجا دوستان و اساتیدی که در همین زمینه اشتغال دارند و احاطه بسیار کاملی بر انواع عطرها دارند...
    بهرحال یک اطلاعات مختصری در مورد چندتاشون شاید بشه بیان کرد

از بین دو عطر آلور که نام بردید نسخه Blanche دارای رایحه لیمویی-وانیلی-کرمی هست و در مقایسه با نسخه اصلی آلور اون بخش رایحه چوبی خودش رو کمتر حفظ کرده از نظر پخش و ماندگاری تقریبا با اون نسخه در یک حد هستش دیگه برمیگرده به سلیقه شما که کدوم رو ترجیح بدید

در مورد بلو د شنل هم نکته ای که هست با وجود کپی برداری بسیار قوی این عطر ((stamino))که انصافا ماندگاری بالایی هم داره بنظر من صرف این هزینه واقعا جالب بنظر نمیرسه! وگرنه از لحاظ رایحه و ماندگاری در عطرهای خنک جز خوب ها محسوب میشه

عطر نرولی از تام فورد تا جایی که شنیدم در حد کارای دیگه تام فورد مثل توسکان و توباکو نیست اما با رایحه غالب شکوفه های پرتقال کاری مرکباتی با ماندگاری بالا و یونی هست(هم زنونه هم مردونه) اما بنظر میرسه رایحه همه پسندی نداشته باشه! بهرحال خرید عطر بدون تست ریسک بالایی داره و در این شرایط بنظرم بهتره که بازخورد خریداران بیشتر توجه کرد!!

عطر گری وتیور از تام فورد بنظر میرسه که علیرغم رایحه فوق العاده مطبوعی که داره (چوبی) اما ماندگاری چندان بالایی نداره و برای بعضی ها خیلی گرون تموم میشه کلی هزینه کنن اما نه تنها پخش بلکه ماندگاری هم خیلی ایده ال نباشه

اونتوس از کرید اما عطر خنکیه که خیلی خاص و تک هست و علاوه برماندگاری مناسب بنظر میرسه که رد پا هم داشته باشه! مشابه این عطر ماین هست که خوده ماین طرفدار زیاد داره! اگرچه که تنها کپی نت اولیه اونتوس هست و هرگز پیچیدگی رایحه اونتوس رو نداره

پلاتینیوم از شنل عطری هست که اگرچه خنک هستش اما فاقد رایحه شیرین هست و مایل به تندی در بیان رایحه این عطر امده که خنکی و تندی این عطر تا حدی نزدیک به رایحه الکل است!و در مجموع رایحه ای چوبی-خزه ای -علفی داره مناسب پسران بسیار جوان نیست یکجورایی خنک اما سنگینه!

در مورد 3 عطر انتهایی هم تنها در مورد Sauvage از دیور هم میتونم بگم که عطر خیلی خنکی محسوب نمیشه و 4فصل هست اما با توجه به پرفیوم بودن باید ماندگاری قابل توجهی داشته باشه

در نهایت از بین همه اینها من حقیقتا جز آلور ، بلو دشنل ، اونتوس و گری وتیور بقیه رو تست نکردم !اما با توجه به توضیحات فکر میکنم عطری که هم از لحاظ رایحه و هم از لحاظ ماندگاری و پخش در شرایط مطلوبی باشه اونتوس هست هرچند که رایحه گری وتیور هم بنظر خیلی خاصه

موفق باشید

پ.ن: فکر میکنم هیچ عطر خنکی از برندهای مطرح رو جا ننداخته باشید
    پ.ن2: پیشنهاد میکنم چناچه در مورد عطر خاصی اطلاعات بیشتری از نظرات گذشته مایلید بدونید از سرچ تاپیک برای اینکار استفاده کنید
    Last edited by Atghia; 17-07-2014 at 18:01. دليل: افزودن تصاویر

18. 6 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام ببخشیدمن دنبال یه عطربابوی ملایم وترجیحاشیرین هستم(مثل بوی هویج)البته اگرهویجم نبود اشکال نداره ولی میخوام ماندگاری وپخش بوش بالا باشه وبسیارتک باشه وبه قول معروف خزززنباشه چی پیشنهادمیکنید؟ازاین عطراکه هرکی میبینه اسمشومیپرسهقیمتم مهم نیست فقط شیک وباکلاس برای رفتن به یه جای مهم نیازش دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •