تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1003 از 1184 اولاول ... 350390395399399910001001100210031004100510061007101310531103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

14

درود
    کسی تا حالا تستی بر Agua brava داشته ؟خیلی وقت پیش تست کردم یادم نیست درست .
    قیمت جدیدشم کسی داره؟ یکی از سایتهای معتبر واسه 100 میل 60 تومن قیمت زده بود .در حالی که قبلا 110 تومن من قیمت گرفته بودم .
    دئودورانت زنانه چه برندی پیشنهاد میدین؟رکسونا خوبه یا نیوا ؟
    ممنون
    Last edited by Abbas.V; 23-06-2014 at 14:11.

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان
    به تازگی چندتا عطر رو تست کردم و در نهایت یکیشون رو خریدم گفتم اینجا نظرمو بگم شاید به درد کسی بخوره و در انتخاب بهتر کمکی باشه

فصل تابستونه من هم به دنبال عطر خنک زنونه بودم

=========================================

عطر معروف سی کی وان شوک نسخه زنانه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرم علیرغم اینکه ملایم و شیرین معرفی شده خیلی به عطرهای خنک نزدیک بود رایحه بسیار دلنشین و مناسب استفاده روزانه! با توجه به قیمتش بسیار به صرفه خواهد بود که حجم 200میلش تهیه بشه! ((200میل 150 تومن برخورد داشتم درصورتیکه 100میلش رو 95 هزارتومن بود))

عطر لاگوست love of pink

برند لاگوست چندین عطرزنانه با پسوند پینک داره از این بین من لاو رو تست کردم که بنظرم بوی مرکباتی و تا اندازه ای گلی داشت که البته بوی غالبش رو مرکباتی حس کردم
    خیلی لطیف و دلنشین بود 50 میلش حدود 155 تومن

عطر 212سامر از کارولینا هررا

خب راستش من انتظار بیشتری از این عطر با توجه به سامر بودنش داشتم ولی اصلا رایحه جالبی نداشت بنظرم و توضیح رایحش هم سخته برام فقط میتونم بگم اصلا جالب نبود!

عطر 212 گلم از کارولینا هررا

در توضیح این عطر گفته شده که خنک و شیرین هست!و برای چهارفصل خوبه
    در حقیقت بنظرم شیرینی عطر خیلی زیاده
    رایحه بسیار مطبوع و حتی از 212 س..هم جذابتره! ولی من خنک نمیدونمش (نظر شخصی) در نهایت هم البته همینو تهیه کردم
    رایحه غالبش هم به شخصه گل زنبق و آبنبات بنظرم رسید یک کمی هم بوی لوسی داره ماندگاریش خیلی خوبه اما پخش بوی عالی نداره که انتظار داشته باشید همه حسش کنند ولی پخش بوش بد هم نیست

عطرaura از برند سواروسکی

این برند در تولید جواهرات ،ساعت ، عینک و خیلی چیزهای دیگه دستی داره اما راستش عطر زیادی ازش ندیدم
    امروز این عطر رو تست کردم واقعا عاشق ظاهرش شدم! سوای رایحه برای کادو دادن خیلی شیکه
    قیمت 50 میلش هم حدود 150 تومن بود حجم های بالاتر تا حدود270 تومن میرسید(دیگه خیلی به حجم هاش دقت نکردم چون رایحش به شدت توو ذوقم خورد)

در تست اولیه شدیدا بوی گل رز میده درحدی که کرم موبر نیر صورتی براتون تداعی میشه

============================================
    در نهایت دنبال اسپری سری لاو و اسمارت بودم که لاو که کلا ندیدم اسمارت رایحه های مد نظر من موجود نبود
    اما خیلی جالب به این اسپری برخوردم

Virtual Womenاز sapil
    کسایی که از دوستداران عطر نارسیسو رودریگز فر هر شیشه مشکی رنگ هستند قطعا متوجه شباهت زیاد این اسپری با این عطر فوق العاده میشن! ((عطری گرم و جذاب با بوی غالب مشک))

اینو به قیمت 9 هزار تومن خریدم در مورد ماندگاریش نمیشه گفت خوبه در حد اسپری اکو هست! فقط من شیفته رایحش شدم!

در مورد سوال اون دوستمون رکسانا و نیوآ هردو بیشتر اسپری پودری(برای بدن) دارند اما ماندگاری رکسانا بیشتره اما رایحه نیوا رو ترجیح میدم مخصوصا اینو که عکسش رو میزارم خیلی بوی جالبی داره!

===========================================

اخیرا استفاده از بادی اسپلش ها رایج شده در این بین بادی اسپلش های رنوزیت با قیمت حدود12 هزار تومن انتخاب خوبی هستند
    اما اگر دنبال جنس خاص و بهتری هستید بادی اسپلش های ویکتوریا سکرت فوق العاده عالی هستند با قیمت 48 تا 50 هزار تومن

فقط باید دقت بشه که به فصل باشه! یعنی رایحه گرم برای الان خیلی ناجوره مثلا ویکتوریا سکرت نسخه لیمویی داره که بنظرم عالیه برای فصل تابستون

من فکر میکنم که یک بادی اسپلش خوب و ماندگار می ارزه به استفاده از اسپری!
    Last edited by Atghia; 25-06-2014 at 14:17.

3. 18 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sharif.1.attar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض بلک افگانو، سنگین عربی

بلک افگانو، عطری با طلیعه ­ی سنگین، غلیظ، کمی تلخ که رایحه ­ی چوب سدر را از ابتدا به همراه دارد. اگر بخواهیم رنگی را برای این عطر در نظر بگیریم مطمئنّاً بهترین رنگ، رنگِ سیاه است. نوتِ عربی مردانه که مدّت زیادی در بین اعراب عربستان رواج داشته است.
    در نام این عطر، با کمک از عبارت افگانو، سعی شده تداعی ذهنی بین آن و محصول تولیدی این کشور (حشیش و تریاک) به ذهن ­ها متبادر گردد. رایحه ­ای قوی و ماندگار که در ایران، بجز در مناطق عرب­-نشین عمومیّت ندارد و عطرِ خاص محسوب می ­شود.
    Last edited by sharif.1.attar; 26-06-2014 at 11:10.

5. 9 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام میخواستم بپرسم عطروادکلن یه برندچه فرقی داره؟مثلامن الان ازلایت بلوی دی اند جی عطرشوگرفتم که دقیقابوی ادکلنشوداره حتی کمی پخش بوش هم بهتره پس چراانقدادکلنش گرونه؟الان ادکلنش195000 تومنه ومن ده گرم ازعطرشوباغلظت بالاوجنس خوب خریدم 20000تومن!دقیقاچرا؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام میخواستم بپرسم عطروادکلن یه برندچه فرقی داره؟مثلامن الان ازلایت بلوی دی اند جی عطرشوگرفتم که دقیقابوی ادکلنشوداره حتی کمی پخش بوش هم بهتره پس چراانقدادکلنش گرونه؟الان ادکلنش195000 تومنه ومن ده گرم ازعطرشوباغلظت بالاوجنس خوب خریدم 20000تومن!دقیقاچرا؟؟؟؟
    احتمالاً منظور شما از عطر همون عطرهای پایه روغنی هست. در واقع معنای خاص عطر بالاتر بودن غلظت عطر از ادوکلنه.
    امّا علّت ارزان بودن عطرهای پایه روغنی. در حقیقت شما اگر بخای حساب کنی نه تنها ارزون تر نخریدی بلکه گرون تر هم خریدی چرا؟
    چون احتمالاً ادوکلن شما 100 میل هست و 100 میل یعنی حدوداً 100 گرم. شما عطر پایه روغنی رو گرمی 2 هزار تومن خریدی که اگر 100 گرم بخای بخری می شه 200 هزار تومن. تازه عطر روغنی بطری و بسته بندی هم نداره و هزینه ی بطری و بسته بندی به 200 هزار تومن اضافه می شه.
    علّت اینکه عطر روغنی پخش بهتری داره شاید بدین دلیل باشه که غلظت موادِّ معطّر در این عطر روغنی خریداری شده توسّط شما بالاتر از غلظت مواد معطّر در ادوکلن (پایه الکلی) هست. فروشنده ای که ازش خرید کردید جنسش رو از نماینده ی یک شرکت معتبر مثل ژیوودان، آی اف اف، فرمنیخ، سیمرایز و ... خرید کرده و بیش از حد اونو رقیق نکرده.

8. 6 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

احتمالاً منظور شما از عطر همون عطرهای پایه روغنی هست. در واقع معنای خاص عطر بالاتر بودن غلظت عطر از ادوکلنه.
    امّا علّت ارزان بودن عطرهای پایه روغنی. در حقیقت شما اگر بخای حساب کنی نه تنها ارزون تر نخریدی بلکه گرون تر هم خریدی چرا؟
    چون احتمالاً ادوکلن شما 100 میل هست و 100 میل یعنی حدوداً 100 گرم. شما عطر پایه روغنی رو گرمی 2 هزار تومن خریدی که اگر 100 گرم بخای بخری می شه 200 هزار تومن. تازه عطر روغنی بطری و بسته بندی هم نداره و هزینه ی بطری و بسته بندی به 200 هزار تومن اضافه می شه.
    علّت اینکه عطر روغنی پخش بهتری داره شاید بدین دلیل باشه که غلظت موادِّ معطّر در این عطر روغنی خریداری شده توسّط شما بالاتر از غلظت مواد معطّر در ادوکلن (پایه الکلی) هست. فروشنده ای که ازش خرید کردید جنسش رو از نماینده ی یک شرکت معتبر مثل ژیوودان، آی اف اف، فرمنیخ، سیمرایز و ... خرید کرده و بیش از حد اونو رقیق نکرده.
    من دقیقابااین اصطلاحات آشنانیستم منظورم ازعطرهموناییه که به صورت گرمی فروخته میشن منظورم ازادکلن هم perfume هاییه که کمپانی هاتولیدمی کنن وبسته بندی داره مثل N5 ازchanel عطر لایت بلویی که من خریدم سوئیسی هست پس این یعنی ازخودکمپانی D&G نیست؟پس چراباهمون اسم D&G فروخته میشن؟این عطرهاتقلبی وبدل هستن؟پس چرابوی اصلی رودارن؟ممنون

10. این کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من دقیقابااین اصطلاحات آشنانیستم منظورم ازعطرهموناییه که به صورت گرمی فروخته میشن منظورم ازادکلن هم perfume هاییه که کمپانی هاتولیدمی کنن وبسته بندی داره مثل N5 ازchanel عطر لایت بلویی که من خریدم سوئیسی هست پس این یعنی ازخودکمپانی D&G نیست؟پس چراباهمون اسم D&G فروخته میشن؟این عطرهاتقلبی وبدل هستن؟پس چرابوی اصلی رودارن؟ممنون
    عطرهای گرمی همون عطرهای پایه روغنیه. اگر سوئیسی باشه به احتمال زیاد از شرکت ژیوودان هست که بهترین عطرها رو تولید می کنه. خانه های مد معمولاً خانه ی عطّاری و عطّار ندارند. بلکه به شرکت های بزرگی از قبیل ژیوودان که تعداد زیادی (حدوداً 70 نفر) عطّار در استخدام دارن و موادِّ اوّلیّه ی شیمیایی تولید می کنن سفارش می دن. حالا این قراردادها شرایطی داره. مثلاً ژیوودان تا 5 سال حق نداره اون رو به بازار بده و فقط باید در اختیار دی اند جی بزاره. یا اینکه دی اند جی اون رو طرّاحی کرده و ژیوودان از روی اون کپی کرده امّا طبق قوانین نمی تونه اون رو با اسم اصلی به بازار بده ولی اون عطر رو با اسم دیگه یا با کد به کشورهای غیر اروپایی و آمریکایی می فروشه ولی نماینده ی ژییوودان می دونه که این کد چه عطری هست و این نماینده است که اسم عطر رو در اختیار خرده فروشی ها قرار می ده. این هنر ژیوودان و عطّاراش بوده که بسیار به عطر اصیل نزدیک شدند و کپی بسیار شبیهی ساختند.
    سوال دیگه بود در خدمتیم.

12. 6 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Zlatan_ibra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان ادکلن bmine یا crazy girlکدوم بهتره؟البته bmine قیمت بالاتر هستش

14. این کاربر از Zlatan_ibra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

دوستان ادکلن bmine یا crazy girlکدوم بهتره؟البته bmine قیمت بالاتر هستش
    سلام دوست گرامی منظورتون از bmine آیا be mine هست؟ اگر اینی که گفتم باشه مربوط به برند مطرح رالف لورن هست و در مقابل برند تولید کننده ceazy girl که sapil هست یک سر و گردن بالاتره!

من این دو عطر رو تست نکردم اما میتونم بهتون اینجوری بگم که be mine دارای نت های مختلف(( گلی ،چوبی، مشک)) هست و مناسب فصول گرم. یعنی به مرور با اسپری اون تغییر رایحه رو شاهد خواهید بود

اما creazy یک عطر صرفا خطی و تک رایحه هست مثل چی چی یا نانسی و یا جولی از همین برند! انگاری نایس رو بخوایم با پلو بلو ((از برند رالف لورن هست)) مقایسه کنیم

(البته صحبت هام کلی بود چون متاسفانه با این دو عطر برخوردی نداشتم! تازه اگر bmineهمون be mine باشه )

16. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض تام فورد، توسکان لِدِر، رایحه ای غیرعرفی

رایحه ­ای با نوتِ اوّلیّه ی میوه­ ای که کم ­کم به نوتِ چوب­ بو-عنبربو تغییر می یابد. در نوتِ اوّلیّه ی این عطر، بوی تلخی، شبیه به بوی دود موتور دیزل به مشام می­ رسد. در نوت چوب­-بوی این عطر، از عناصری همچون نوت های سدر و کاج استفاده شده است. در نوتِ پایانی، نوتِ شیرین وجود دارد.
    هرچند نوتِ چوب­-بو، معمولاً در عطرهای مردانه رواج دارد، امّا نوتِ میوه ای ابتدایی عطر، مخصوص عطرهای زنانه است. این عطر، مردانه بوده با این تفاوت که برخی عناصر کلیدی زنانه در آن راه یافته است.
    به نظر، خالق این عطر، نتوانسته از جمع نوت های موادِّ اوّلیّه، آکورد مورد پسندی بیافریند و از برندی گران، همچون تام فورد انتظار بیشتری می رفت.
    انتشار و ماندگاری این عطر، هرچند خوب امّا تعریفی نیست و رنگین کمان رایحه ی آن، کامل و پُر بنظر نمی رسد. بدین معنی که در برخی قسمت های رایحه ی این عطر، خلأ وجود دارد که می بایست با نوت های دیگر تکمیل می گردید.
    شخصیّت این عطر، تقریباً سنگین، شیرین، گرم، غنی و کمی تلخ است.
    علی رغم این، تام فورد، استاد عرضه ی رایحه های غیرعرفی و قطبی به بازار بوده که ممکن است در آن واحد، هم عاشق و هم متنفّر داشته باشد. لذا به نظر می رسد تام فورد در این عطر نیز اقدام به ارائه ی رایحه ای غیرعرفی نموده است.
    در کل خرید این عطر را به مردانی پیشنهاد می کنم که بدنبال تنوّع در رایحه بوده و از رایحه های عرفی خسته شده اند. همچنین بنظر می رسد این عطر می بایست بعنوان کمکی و مکمّل عطر دیگر استفاده شود. بدین معنی که در فواصل استفاده از عطر اصلی و در تعداد روزهای محدودی از این عطر استفاده شود. بنظر رایحه ی این عطر برای جلسات رسمی و فصول سرد سال و افراد میان­سال و مسن مناسب است.
    Last edited by sharif.1.attar; 07-07-2014 at 19:06.

18. 7 کاربر از sharif.1.attar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •