تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 36 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

عزیز مطمئنی سه هفته دیگه وارد میشه ما منتظر بمونیم
    من زنگ زدم با مسئول فروشش صحبت کردم گفت دقیقا 3 هفته دیگه میاد ... من که خودم منتظرش هستم

مهیار خان الان مدلای تو ایران چیا هستن؟؟؟قیمتاشونو نداری؟
    مدل های توی ایران زیاد هستش اگه شما علاقه به سه بعدی یا گرون قیمت ندارید میتونید لپ تاپ خیلی قوی 15.6 اینچی مدل آر اف 511 رو بگیرید که 1500 قیمت داره و بلوری هم داره با رم 6 گیگ .... قیمتهای همرو ندارم ولی از 500 تا 1500 الان داره ... که با وارد شدن آر اف 712 قیمت 2100 هم اضافه میشه

2. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

كسي هيچ ويديويي از صفحه نمايش سامسونگ داره ميخوام ببينم كيفيتش چجوريه

4. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با 800 تومن سامسونگ چی میشه خرید؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

كسي هيچ ويديويي از صفحه نمايش سامسونگ داره ميخوام ببينم كيفيتش چجوريه
    شما دقیقا چیزی رو میخواید ببینید که سامسونگ داره به همه تولید کنندگان لپ تاپ میفروشه و برای همه ثابت شدست که سامسونگ صفحه هاش چه سطحی رو داره .... شما دنبال ایرادات دیگه باش نه صفحه نمایش

با 800 تومن سامسونگ چی میشه خرید؟
    با 800 تومن میتونید مدل آر 538 + رو بخرید سی پی یو ساده 2 هسته ای با 4 گیگ رم و هارد 500 و طراحی چرمی باحال گرافیک 330 جی تی

7. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شما دقیقا چیزی رو میخواید ببینید که سامسونگ داره به همه تولید کنندگان لپ تاپ میفروشه و برای همه ثابت شدست که سامسونگ صفحه هاش چه سطحی رو داره .... شما دنبال ایرادات دیگه باش نه صفحه نمایش
    ايراد كه زياد داره ولي اين حرف من نيست ريويويايي كه خوندم اينو ميگن وگرنه به تجربه هنوز با سامسونگ كار نكردم
    نه آخه خيلي از صفحه نمايش سامسونگ تعريف كردن ميخواستم ببينم در حد سوني ، اپل يا الين وير هست

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ای بابا سونی و اپل رو که سامسونگ داره از نظر صفحه ساپورت میکنه ... اون یکی هم نمیدونم که صفحش سامسونگه یا نه ولی باید باشه چون 99 درصد صفحه نمایشهای دنیا در SAMSUNG Display هستش که حتی مثلا Samsung Mobile و Samsung laptop و ..... از مشتریای SAMSUNG Display هستند .... شما یه طوری میگید که انگار ریویو های مارک های دیگه رو که میخونید همشون خوبن همین سامسونگ بد !!!!! من فکر نکنم شرکتی که داره شرکتهای بزرگ لپ تاپ سازی رو ساپورت میکنه خودش بد باشه !!!

10. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ای بابا سونی و اپل رو که سامسونگ داره از نظر صفحه ساپورت میکنه ... اون یکی هم نمیدونم که صفحش سامسونگه یا نه ولی باید باشه چون 99 درصد صفحه نمایشهای دنیا در SAMSUNG Display هستش که حتی مثلا Samsung Mobile و Samsung laptop و ..... از مشتریای SAMSUNG Display هستند .... شما یه طوری میگید که انگار ریویو های مارک های دیگه رو که میخونید همشون خوبن همین سامسونگ بد !!!!! من فکر نکنم شرکتی که داره شرکتهای بزرگ لپ تاپ سازی رو ساپورت میکنه خودش بد باشه !!!
    من دقيق اطلاعي ندارم كه صفحه نمايش هاي اپل و سوني واسه سامسونگ باشه يا نه
    ولي آلين وير صفحه نمايشش هاشو خودش ميزنه و با كيفيت ترين صفحه نمايش هاي لپ تاپي رو داره
    نه منظورم از ريويوها و خوبي و بدي در مورد نمايشگر نبود در مورد مدارات داخلي و طراحي داخلي لپ تاپ بود
    كسي هم نگفت همه خوبن سامسونگ بده
    سامسونگ هنوز راه واسه كار داره موقعيت چند سال پيش اسوس رو داره الان
    من نميدونم چرا با تعصب برخورد ميكنيد
    شركت سامسونگ مادربرد لپ تاپ هاي ديگه رو ساپورت ميكنه؟ جالبه

12. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

من دقيق اطلاعي ندارم كه صفحه نمايش هاي اپل و سوني واسه سامسونگ باشه يا نه
    ولي آلين وير صفحه نمايشش هاشو خودش ميزنه و با كيفيت ترين صفحه نمايش هاي لپ تاپي رو داره
    نه منظورم از ريويوها و خوبي و بدي در مورد نمايشگر نبود در مورد مدارات داخلي و طراحي داخلي لپ تاپ بود
    كسي هم نگفت همه خوبن سامسونگ بده
    سامسونگ هنوز راه واسه كار داره موقعيت چند سال پيش اسوس رو داره الان
    من نميدونم چرا با تعصب برخورد ميكنيد
    شركت سامسونگ مادربرد لپ تاپ هاي ديگه رو ساپورت ميكنه؟ جالبه
    اولا که تعصب نیست و یه واقعیتی که گفتم و میدونم که قبولش سخته ... من کی گفتم سامسونگ مادربرد درست میکنه ؟ هرچند که کاری براش نداره ولی من همه جا گفتم که سامسونگ فقط کارت گرافیک و مین بوردش و سی پی یو برای خودش نیست و AMD و Nvidia و Asus و intel براش میسازن ... . البته تکوتوک دیدم که بعضی از مدلهاش مثلا هاردش سامسونگ نیست ولی خوب خیالم راحته که سامسونگ هارد دیسک تولید میکنه و شاید برای کم تر شدن قیمت نهایی از مارک های دیگه استفاده میکنه .
    شما میتونید مطمئن باشید که اپل صفحه نمایش هاش سامسونگه ...حتی آی پد 1 و 2 .... و همکاری که سونی با سامسونگ برای تولید صفحه نمایش دارن به نام S-LCD که ساختش توی کره جنوبی انجام میشه ...
    شما هیچ وقت از فروش لپ تاپ های سامسونگ توی ایران برای این شرکت تصمیم گیری نکن چون سامسونگ یکی از پرفروش ترین لپ تاپ های اروپا و آمریکاست ... و اول سامسونگ لپ تاپ ها وگوشی های موبایلش رو اونجا رلیز میکنه بعد واسه آسیا ... کسانی هم که توی همین سایت دیدم تکو توک لپ تاپ سامسونگ دارن همه راضی هستن و همه از دمای پایین و بی سرو صدا بودن لپ تاپ حرف زدن ...

14. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اولا که تعصب نیست و یه واقعیتی که گفتم و میدونم که قبولش سخته ... من کی گفتم سامسونگ مادربرد درست میکنه ؟ هرچند که کاری براش نداره ولی من همه جا گفتم که سامسونگ فقط کارت گرافیک و مین بوردش و سی پی یو برای خودش نیست و AMD و Nvidia و Asus و intel براش میسازن ... . البته تکوتوک دیدم که بعضی از مدلهاش مثلا هاردش سامسونگ نیست ولی خوب خیالم راحته که سامسونگ هارد دیسک تولید میکنه و شاید برای کم تر شدن قیمت نهایی از مارک های دیگه استفاده میکنه .
    شما میتونید مطمئن باشید که اپل صفحه نمایش هاش سامسونگه ...حتی آی پد 1 و 2 .... و همکاری که سونی با سامسونگ برای تولید صفحه نمایش دارن به نام S-LCD که ساختش توی کره جنوبی انجام میشه ...
    شما هیچ وقت از فروش لپ تاپ های سامسونگ توی ایران برای این شرکت تصمیم گیری نکن چون سامسونگ یکی از پرفروش ترین لپ تاپ های اروپا و آمریکاست ... و اول سامسونگ لپ تاپ ها وگوشی های موبایلش رو اونجا رلیز میکنه بعد واسه آسیا ... کسانی هم که توی همین سایت دیدم تکو توک لپ تاپ سامسونگ دارن همه راضی هستن و همه از دمای پایین و بی سرو صدا بودن لپ تاپ حرف زدن ...
    شما گفتین شرکت هایی مث اپل و سونی رو ساپورت میکنه و یکی از بهترین کیفیت ها رو داره
    من فک کردم ساپورت کامل منظورتونه خلاصه ببخشید
    کیفیت لپ تاپ فقط صفحه نمایش نیست که
    اصل لپ تاپ هم واسه یه شرکت مادربرد و مدارات داخلی و چیدمانه بقیه قطعات که بین همشون مشترکه
    هارد دیسک سامسونگ هم یکی از بهترین هارد دیسک هاست منم قبول دارم
    کیفیت و قدرت سامسونگ تو صفحه نمایش های دسکتاپی و یا حتی تلویزیون ها بی رقیبه تقریبا اما بابت لپ تاپ ها اطلاعی نداشتم
    اما یه چیز که فعلا سامسونگ جایگاهی تو بازار فروش لپ تاپ ایران نداره و این خیلی هم عادی هست
    چون این شرکت سابقه کامپیوتری نداره و سوابقش همه الکترونیکی هست
    اما مجبوره با همین سرعت جلو بره تا فردا بتونه آیندشو تضمین کنه
    مسلما به سرعت اسوس و یا MSI هم نخواهد بود
    من هر چی گشتم بابت آمار فروش لپ تاپ ها در سال 2010 چیزی پیدا نکردم چون میخواستم آمار فروش شرکتهای دیگه رو هم ببینم
    من خودم میخواستم در مورد سری 9 سامسونگ بیشتر بدونم
    از هرچیش که بگذریم طراحی ظاهریش زیباست
    واقعا واسه همچین سری بهتره که بیشتر در موردش بحث و گفتگو بشه
    و آماری رو دوستان تو فروم بزارن
    Last edited by Xilevens; 22-07-2011 at 13:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ببخشيد دوستان سامسونگ لب تاپي با مشخصات مدلRF712 ولي با صفحه نمايش كوچكتر مثلا 15.6 داره حالا 3D هم نباشه اشكالي نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •