تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: گارانتی های lenovo

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

11 گارانتی های lenovo

سلام دوستان
    فکر می کنم صحبت در مورد گرارنتی لب تاپها می تونه خیلی مفید باشه. من یه G570 دارم که یکی از پیچهای پایه اش شکسته ! حالا چرا اینجوری شد اون هم در صورتی که استفاده من از لب تاپ فقط تو خونه است ! خودش جای سئوال داره! ولی از همه بدتر اینه که امروز اون رو بردم شرکت گارانتی و به خاطر همین یه پیچ از من 40 تومن خواست!!!!!!!!!!!!!!
    البته باید بگم گارانتی برای سازگار ارقام هستش .
    از دوستان اهل فن خواهش می کنم بهترین گارانتی رو برای لب تابهای lenovo معرفی کنن

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهترین گارانتی برای یه برند خاص معنا نداره چون شرکتهای گارانتی معمولا از چند نوع برند پشتیبانی میکنند

شما باید اولا شرایط گارانتی های مختلف رو بخونی دوما تجربه دوستان رو بگیری

گه اگه بخوای قبل از این دو کار رو انجام بدی خیالت رو راحت میکنم که شرکتهای گارانتی تو ایران معمولا کار آدم رو بی دردسر و بی هزینه راه نمیاندازن مگه اینکه خلافش ثابت بشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان کسی کارش به گارانتی هماهنگ افتاده؟ قطعا از سازگار بهتر نیست ولی آیا خیلی افتضاحه؟

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

والا من کارم به سازگار کشید . خدا لعنتشون کنه الکی الکی میگفتن برد دستگاه باید عوض بشه! کاری که یه تعمیر کار با 20 تومن درستش کرد....

گارانتی داخل ایران بنظر میرسه در حد حرف هست یا نهایتش برای کاراری ساده.... مثل خرابی لولاهای در با تعویض صفحه نمایش..... البته شنیدم گارانتی لپتاپها سامسونگ واقعا خوبه.... ویستا هم شنیدم از زیر گارانتی در میره.... به من باشه دیگه به گارانتی به معنای واقعی نگاه نمیکنم.... فقط در حد دل خوش کردن خودم به جنسی که خریدم.... همه اینها یک طرف تحریم هم یک بجورایی باعث شده قطعه لپتاپها هم گیر نیاد... تنها گارانتی که در طول حیاتم ازش خوشم اومد گارانتی فلش مموری من بود که سیستمم 2 بار یک فلش رو سوزاند و خیلی راحت برام عوضش کردن...
    Last edited by hasanoooooooo; 05-07-2013 at 09:58.

5. 2 کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    چند ماهه برای یک عیب فیزیکی لپ تاپ را برای تعمیر به سازگار تحویل دادم ولی هنوز سر کارم هرچی هم زنگ میزنم بعد از کلی پاس کاری و پشت خط موندن هی امروز و فردا میکنن و جوابگو نیستن اینم از گارانتی سازگار . فقط جهت اطلاع کاملتر شما .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •