تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 36 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

لپ تاپ جدید سامسونگ

Samsung has announced that it will be rolling out its new Series 7 laptops. The Chronos Series of laptops will be offering in two versions: 15 inch HD LED display and 15.6-inch model. The Samsung Series 7 Chronos will also run the 2.20GHz Intel Sandy Bridge Core i7 2675QM processor, up to 8GB of RAM, a 750GB 7200rpm HDD and an AMD Radeon HD 6750M Graphics. You will find DVD writer, USB 3.0 ports, 802.11b/g/n WiFi, 1.3MP webcam, 4 in 1 card reader and more. Prices are not confirmed, but should be in the range of $1,000 to $1,300

2. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

توی دو مدل 14 و 15.6 اینچی با سی پی یو آی 7 و آی 5 عرضه میشه با قیمت 1000 تا 1300 دلار

4. 3 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

عکس های دیگه این سری 7 رو اینجا ببینید :

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه skadi1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام به همه
    کسی اینجا RF511 داشته
    چه طوره ؟ راضی بودین؟
    توی بعضی سایتها صفحه اشو زده 1366x768 pixels ولی توی لینک زیر زده 900*1600 بالاخره کدومه؟ بدرد طراحی می خوره(کیفیتش خوبه)؟
    کد:
    ببخشید سوالام زیاد شد ولی خب آخریشه
    ازش میشه کار زیادی کشید مثلا روزی 10 تا 12 ساعت روشن بمونه؟؟؟ مشکل گرمایی نداره؟ یک کلام خرکاره؟؟
    می خوام اگه بشه بخرمش
    پیشاپیش ممنون
    Last edited by skadi1; 03-09-2011 at 22:56.

داره خودمونی میشه finchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

عکس های دیگه این سری 7 رو اینجا ببینید :

منبع :
    کد:

این مدلا کی میاد ایران؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سلام به همه
    کسی اینجا RF511 داشته
    چه طوره ؟ راضی بودین؟
    توی بعضی سایتها صفحه اشو زده 1366x768 pixels ولی توی لینک زیر زده 900*1600 بالاخره کدومه؟ بدرد طراحی می خوره(کیفیتش خوبه)؟
    کد:
    ببخشید سوالام زیاد شد ولی خب آخریشه
    ازش میشه کار زیادی کشید مثلا روزی 10 تا 12 ساعت روشن بمونه؟؟؟ مشکل گرمایی نداره؟ یک کلام خرکاره؟؟
    می خوام اگه بشه بخرمش
    پیشاپیش ممنون
    10 الی 12 ساعت ؟ بهترین نت بوک که فقط 10 اینچ صفحه داره 14 ساعت باتری نگه میداره بعد شما از یه نوت بوک انتظار 12 ساعت دارید ؟ این لپ تاپ میشه گفت باتری خوبی داره ... توی ریویویی که سایت نوت بوک چک ازش گذاشته حدود 8 ساعت خورده ای استندبای مود داره ... یعنی اگه فول شارژ باشه دست بهش نزنی 8 ساعت بعد خاموش میشه اگه استفاده شدید مثلا طرااحی که گفتی حدود 3 تا 4 ساعت دووم میره اگه میخوای گیم بازی کنی فکر کنم 2 ساعته خالی میشه ... البته همه لپ تاپ ها همینطوری هستند ...
    لپ تاپ های سامسونگ طبق گفته های بعضی از بچه هایی که دارن درجه حرارت پایینی دارن بی صدا .... این لپ تاپ صفحه 900p داره ... یعنی 1600 در 900 که رزولیشن بالایی برای 15.6 اینچ چون لپ تاپ های هم ردش 1366 در 768 هستش ... لپ تاپ خوبیه ... 2 سال گارانتی هورداد و 6 ماه گارانتی تعویض باتری داره ... قیمتش هم 1399 تومن

این مدلا کی میاد ایران؟
    تازه معرفی شده حالا حالاها نمیاد ... همون مدل آر اف 712 که 6 7 ماه از معرفیش میگذره هرچی زنگ میزنم هی میگه 1 ماه دیگه میاد .... دیگه اینا که طول میکشه

داره خودمونی میشه skadi1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

10 الی 12 ساعت ؟ بهترین نت بوک که فقط 10 اینچ صفحه داره 14 ساعت باتری نگه میداره بعد شما از یه نوت بوک انتظار 12 ساعت دارید ؟ این لپ تاپ میشه گفت باتری خوبی داره ... توی ریویویی که سایت نوت بوک چک ازش گذاشته حدود 8 ساعت خورده ای استندبای مود داره ... یعنی اگه فول شارژ باشه دست بهش نزنی 8 ساعت بعد خاموش میشه اگه استفاده شدید مثلا طرااحی که گفتی حدود 3 تا 4 ساعت دووم میره اگه میخوای گیم بازی کنی فکر کنم 2 ساعته خالی میشه ... البته همه لپ تاپ ها همینطوری هستند ...
    لپ تاپ های سامسونگ طبق گفته های بعضی از بچه هایی که دارن درجه حرارت پایینی دارن بی صدا .... این لپ تاپ صفحه 900p داره ... یعنی 1600 در 900 که رزولیشن بالایی برای 15.6 اینچ چون لپ تاپ های هم ردش 1366 در 768 هستش ... لپ تاپ خوبیه ... 2 سال گارانتی هورداد و 6 ماه گارانتی تعویض باتری داره ... قیمتش هم 1399 تومن
    شما متوجه حرف من نشدید یا من بد توضیح دادم نمی دونم
    منظورم باتریش نبود
    منظورم در حالت وصل بودن به برقه و اینکه 10 - 12 ساعتی که کار می کنه داغ نشه مشکلی پیش نیاد

کار من طوریه که شب میزارم کار کنه و صبح نتیجه اشو می گیرم

11. این کاربر از skadi1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

منظورت فکر کنم رندر گرفتن باشه ... خوب راستش من درباره این استفاده زیاد نمیتونم نظری بدم ولی اونطوری که روی لپ تاپ هایی مثل دل دیدم و این استفاده شدید ، باتری بعد از حدود یک و نیم سال دیگه قدرت خودشو از دست داد و فقط 40 دقیقه باتری نگه میداشت البته این اتفاق برای ووسترو 1520 هستش که من فکر کنم این اتفاق برای باتری این لپ تاپ هم میوفته ... چون معمولا باتری های شارژ شونده توانایی 1000 تا 2000 بار شارژ رو دارن یعنی اگه روزی یه بار شارژ کنی 1000 روز دووم میاره .. خوب طبیعتا اگه قرار لپ تاپ 10 تا 12 ساعت کارکنه دیگه فکر کنم باتری 1000 روز کار کنه مثلا میشه 500 روز ... یعنی 1 سال نیم .. من اگه من جات باشم برای کارهای سنگین باتری لپ تاپ رو در میارم و از برق شهر استفاده میکنم ... البته باید ریسک اینکه برق بره رو در نظر بگیری ...

امروز زنگ زدم هورداد گفت آر اف 712 وارد نمیشه .... چون این لپ تاپ برای خاورمیانه در نظر نگرفته شده .... یواش یواش دارم به آر اف 511 راضی میشم..

13. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

این سری 7 کی ریلیز جهانی میشه؟؟

15. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

والا رلیز جهانی هم بازم فرقی به حال ایران نمیکنه چون توی ایران خیلی دیر تر میاد ... 12 سپتامبر توی آلمان رلیز میشه ( کمتر از سه روز دیگه )

17. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •