تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 36 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آخه چرا نمی ارزه ؟من فقط حرفتون رو توی گرافیک این لپ تاپ قبول دارم که میتونست مثلا 6770 باشه ولی از نظر سی پی یو و رم عالیه ...
    جی 74 رو هم دیدم خیلی با اون قیمتی که توی سایت زده می ارزه ... ولی کو ؟شما با اون قیمت اگه توی ایران پیدا کردی خبرشو به ما هم بده جی 53 رو یادمه 2500 بود جی 73 رو یادمه بالای 3 تومن بود ...
    دوست عزیز شما گفتی قیمتش 2000 دلاره حالا من نفهمیدم قیمت ایران رو گفتید یا قیمت جهانیش
    سی پی یو که اکثرا 2630 هست
    ولی اولا رم این مدل اسوس 12 گیگ 1333 هست فک کنم
    گرافیکش خیلی قویتره که وقتی بحث سه بعدی میاد وسط کیفیت بهتری ارائه میکنه
    همین 560 رو خیلی ها باهاش مخالف بودن و میگفتن به اون صورت که باید 3 بعدی رو ساپورت نمیکنه
    از نظر طراحی ارگونومیک و جنس بدنه ساختار کولینگ و 500 گیگ حافظه جانبی بیشتر و باطری 9 سل
    واقعا اگه قیمت جهانی سامسونگ 2000 تا باشه اصلا صرفه نداره
    ولی من خیلی میخوام ببینم کیفیت صفحه نمایشش چجوری هست
    شما تهران G73 رو دیدی 3 میلیون؟ کی؟ G73SW بود؟

2. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

دوست عزیز شما گفتی قیمتش 2000 دلاره حالا من نفهمیدم قیمت ایران رو گفتید یا قیمت جهانیش
    سی پی یو که اکثرا 2630 هست
    ولی اولا رم این مدل اسوس 12 گیگ 1333 هست فک کنم
    گرافیکش خیلی قویتره که وقتی بحث سه بعدی میاد وسط کیفیت بهتری ارائه میکنه
    همین 560 رو خیلی ها باهاش مخالف بودن و میگفتن به اون صورت که باید 3 بعدی رو ساپورت نمیکنه
    از نظر طراحی ارگونومیک و جنس بدنه ساختار کولینگ و 500 گیگ حافظه جانبی بیشتر و باطری 9 سل
    واقعا اگه قیمت جهانی سامسونگ 2000 تا باشه اصلا صرفه نداره
    ولی من خیلی میخوام ببینم کیفیت صفحه نمایشش چجوری هست
    شما تهران G73 رو دیدی 3 میلیون؟ کی؟ G73SW بود؟
    من که گفتم ایسوزی که شما گذاشتی خیلی می ارزه ... کارت گرافیک و رم قوی هم داره ولی کو ؟ توی ایران که این قیمت نیست ... سامسونگ آر اف 712 قیمت جهانیش رو 2400 دلار اعلام کرده که مطمئنم باید سامسونگ کوتاه بیاد و ارزونش کنه که فکر کنم این کارو کرده چون میگن با قیمت 2 میلیون تومن وارد ایران میشه حالا با 100 تومن بالا پایین ..
    جی 73 رو من دیدم ولی jH بود ... که cpu ا7 720 با رم 4 گیگ میگفت 3 میلیون تومن ... گرافیکش هم 480 gts
    این لپ تاپ رو حدود 6 ماه پیش توی یکی از مغازه های چهارراه ولیعصر قیمت کردم ...

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من که گفتم ایسوزی که شما گذاشتی خیلی می ارزه ... کارت گرافیک و رم قوی هم داره ولی کو ؟ توی ایران که این قیمت نیست ... سامسونگ آر اف 712 قیمت جهانیش رو 2400 دلار اعلام کرده که مطمئنم باید سامسونگ کوتاه بیاد و ارزونش کنه که فکر کنم این کارو کرده چون میگن با قیمت 2 میلیون تومن وارد ایران میشه حالا با 100 تومن بالا پایین ..
    جی 73 رو من دیدم ولی jH بود ... که cpu ا7 720 با رم 4 گیگ میگفت 3 میلیون تومن ... گرافیکش هم 480 gts
    این لپ تاپ رو حدود 6 ماه پیش توی یکی از مغازه های چهارراه ولیعصر قیمت کردم ...
    حالا اسوس JH که منقرض شد رفت ولی گرافیکشون 5870 بود با 8 گیگ رم
    باز دوباره اینا بومی سازی کردن نکنه؟
    الان اون مغازه که رفتین مدل رو واسه فروش گذاشته بود؟ قیمتی بهتون نداد؟
    نور خورشید تو صفحه اش افتاده بود ببینید کیفیتش چجوریاست؟ فک کنم صفحه اش از نوع گلوسی بود تو مشخصاتی که دادید

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

حالا اسوس JH که منقرض شد رفت ولی گرافیکشون 5870 بود با 8 گیگ رم
    باز دوباره اینا بومی سازی کردن نکنه؟
    الان اون مغازه که رفتین مدل رو واسه فروش گذاشته بود؟ قیمتی بهتون نداد؟
    نور خورشید تو صفحه اش افتاده بود ببینید کیفیتش چجوریاست؟ فک کنم صفحه اش از نوع گلوسی بود تو مشخصاتی که دادید
    آره جی 73 همین بود سیستمش اشتب گفتم

آراف 712 برای نمونه اونجا گذاشته شده بود و از اونجایی که این لپ تاپ روشنایی بالایی داره فکر کنم زیر نور خورشید خوب عمل میکنه ... ولی اگه بد هم عمل کنه من فکر نکنم موضوع مهمی باشه چون خیلی دیگه از لپ تاپ های خوب بازار همچین صفحه ای ندارن .
    برای قیمت هم هرکی یه چیزی میگه ولی در کل باید بالای 2 میلیون تومن باشه ...شاید هم قیمت سونی که دیدم 2.100
    بله صفحش گلوسی هستش ولی اگه بتونید برید از نزدیک ببینید کیفیت تصویرش حتما تعجب زدتون میکنه . حتی زاویه دیدش هم خیلی خوبه مخصوصا از چپ و راست .. از بالا و پایین یه خورده تصویر به سفیدی میزنه .

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

یه خبر عالی ( البته برای من )

سامسونگ لپ تاپ خیلی خیلی خیلی حرفه ای زد :

t the Gamescom, Samsung unveiled their first power packed laptop for gamers. The Series 7 currently consists of only one notebook — 700G7A and is packed with some serious hardware like quad-core Core i7 processor, AMD Radeon HD 6970M GPU with 2GB DDR5 memory and up to 16GB RAM support (across four slots).

Additionally, the 17.3-inch laptop features a full HD LED Display with a brightness of 400nits, a spaced out backlit keyboard which Samsung reckons is perfect for gamers, Wi-Fi, Bluetooth 3.0 + HS, HD webcam, Blu-ray drive, HDMI-out, USB 3.0, VGA port and 7-in-1 card reader.

The notebook will go on sale from September 12 in Germany for 1799 euros.

[COLOR="Silver"]
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 20-08-2011 at 04:45.

7. 4 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

بابا خیلی گرونه:(.تا 1500 چی داره.فول اچ دی باشه.
    Last edited by Immunology; 20-08-2011 at 22:33.

9. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

یعنی فول اچ دی خیلی مهمه ؟ نداره .... یه دونه داره که 1600 در 900 که فکر نمیکنم کم باشه ... آر اف 511 با بلوری و سی پی یو 2630 و 6 گیگ رم و 15.6 اینچ صفحه کارت جی تی 540 قیمتش هم 1399 با 1 آنتی ویروس کسپر 2011 1 ساله اصل 2 سال گارانتی و 6 ماه گارانتی تعویص باتری و شارژر ... توی صفحه های قبل عکساشو گذاشتم

11. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام
    تعویض سلولهای باتری لپ تاپ :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پست شماره 21

13. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض سامسونگ اولین نوت‌بوک قابل تنظیم ویژه‌ی بازی را عرضه کرد

سامسونگ عرضه‌ی نوت‌بوکی از سری 7 (GAMER) خود را آغاز نمود. این نوت‌بوک برای تجربه‌ای بهتر در زمینه‌ی بازی‌های کامپیوتری، ساخته شده است. سامسونگ این نوت‌بوک را دارای توان رقابت با PC (کامپیوترهای شخصی) می‌داند و عنوان می‌کند که آن را برپایه‌ی بالاترین استانداردهای مربوط به بازی‌های کامپیوتری ساخته است.

Series 7 700G GAMER دارای پردازنده‌ی 4 هسته‌ای Intel Core i7، کارت گرافیک قدرتمند AMD Radeon HD و ویژگی 8GB ExpressCache است. این مشخصات، سرعت بسیار بالایی را در هنگام اجرای بازی‌های کامپیوتری ارائه می‌دهد. نمایشگر این محصول از نوع سه‌بعدی و در اندازه‌ی 17.3 اینچی با وضوح Full HD (معادل1920x1080 پیکسل) است. همچنین نوت‌بوک Series 7 GAMER به آخرین سیستم صدای فراگیر سه‌بعدی نیز مجهز است.

گرچه این نوت‌بوک برای اجرای بازی‌های کامپیوتری طراحی شده است، اما دارای چهار حالت مختلف برای کاربردهای مختلف نیز هست. این حالت‌ها، که به آسانی می‌توان بین آنها جابجا شد، از این قرارند: Gaming mode (که حالت اصلی است)، Balanced برای استفاده‌ی روزانه، Library برای محیط‌های آرام و Green که بیشترین عمر باتری را ارائه می‌دهد. در حالت Gaming، به‌کار گیری CPU به مقدار بیشینه خود می‌رسد، تاچ‌پد غیر فعال می‌گردد و سیستم خنک کننده با تمام توانایی به کار می‌افتد.

صفحه‌کلید GAMER سری 7، با کیفیت و ارگونومیک است و کلیدهای چهار جهتی آن، برای راحتی کار، با فاصله نسبت به دیگر کلیدها قرار گرفته اند. همچنین کلیدهای این کیبرد، در حالت مربوط به بازی، دارای نور پس زمینه آبی و سفید نیز هست تا در مکان‌های تاریک بتوان ار آن بهره برد. غیر فعال کردن کلید ویندوز و مشخص نمودن کلیدهای اصلی بازی با رنگ قرمز، از دیگر ویژگی‌های این محصول است.

پردازنده‌ی قدرتمند Intel Core i7 چهار هسته‌ای، در بسیاری از بازی‌های و برنامه‌ها کارایی بالایی از خود نشان خواهد داد. همچنین تکنولوژی Turbo Boost با رها ساختن پردازنده از برنامه‌هایی که در حال استفاده نیستند، به افزایش بازدهی کمک می‌کند.

فناوری ExpressCache موجود در این نوت‌بوک، امکان دسترسی به 8GB حافظه‌ی فلش اضافی از مادربرد را میسر می‌سازد و با عمل کردن مانند یک دیسک سخت بسیار سریع، تجربه‌ای متفاوت را ارائه می‌کند. به عنوان مثال این تکنولوژی تا 25 درصد از زمان بوت می‌کاهد.

AMD Radeon HD 6970M با 2GB رم GDDR5، یکی از بهترین کارت‌های گرافیک در نوع است. این کارت از DirectX 11 به خوبی پشتیبانی می‌کند.

نمایشگر این نوت‌بوک از نوع SuperBright HD 3D با اندازه‌ی 17.3 اینچ و فرکانس 120 هرتز است که امکان استفاده از آن، با عینک‌های سه‌بعدی بلوتوثی از نوع Active Shutter فراهم است.

Series 7 GAMER دارای اسپیکر داخلی استریوی قدرتمندی است و می‌توان از آن برای سیستم‌های صوتی 5.1 یا 7.1 و سینمای خانگی خروجی گرفت.

ویژگی‌های اصلی این نوت‌بوک از این قرار است:

سیستم‌عامل ویندوز 7 (Home Premium) نسخه‌ی 64 بیتی

پردازنده‌ی Intel Core i7 Quad Core

نمایشگر 17.3 اینچی SuperBright Plus 400nit Full HD 3D LED (وضوح 1920x1080 پیکسل)

اندازه:409.8x 284.8x 32.9 mm

وزن: 3.8 کیلوگرم

پردازنده‌ی گرافیکی: AMD Radeon HD 6970M با حافظه‌ی 2GB GDDR5

رم: 8 گیگابایت DDR3 (قابلیت افزایش تا 16 گیگابایت)

ذخیره‌سازی: دیسک سخت S-ATA II با دور 7200RPM و فضایx2) 750 GB) و ExpressCache 8GB

درایو بلو-ری

صدای HD با پشتیبانی از Dolby Home Theater v4

اسپیکر داخلی 4W استریو (2 عدد 2 وات) + Sub Woofer

وبکم: دو مگاپیکسل

بلوتوث نسخه‌ی 3

پورت‌ها: VGA، HDMI، Display Port

2 عدد پورت USB 3، دو پورت USB 2، کارت‌خوان 7x1 و (RJ45 (Lan، خروجی هدفون، میکروفون داخلی و ورودی میکروفون

باتری: 8 سلولی 89Wh

15. 3 کاربر از PointedHeads بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ولی این لپ تاپ که سه بعدی نیست ... چطور توی مشخصات نوشته سه بعدی ؟ من اذا گرفتم که این سه بعدی نیست . اگه باشه که 100 درصد منتظر این می ایستم ... تو مشخصاتش که توش اینترنت گشتم سه بعدی نبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •