تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 36 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

شما گفتین شرکت هایی مث اپل و سونی رو ساپورت میکنه و یکی از بهترین کیفیت ها رو داره
    من فک کردم ساپورت کامل منظورتونه خلاصه ببخشید
    کیفیت لپ تاپ فقط صفحه نمایش نیست که
    اصل لپ تاپ هم واسه یه شرکت مادربرد و مدارات داخلی و چیدمانه بقیه قطعات که بین همشون مشترکه
    هارد دیسک سامسونگ هم یکی از بهترین هارد دیسک هاست منم قبول دارم
    کیفیت و قدرت سامسونگ تو صفحه نمایش های دسکتاپی و یا حتی تلویزیون ها بی رقیبه تقریبا اما بابت لپ تاپ ها اطلاعی نداشتم
    اما یه چیز که فعلا سامسونگ جایگاهی تو بازار فروش لپ تاپ ایران نداره و این خیلی هم عادی هست
    چون این شرکت سابقه کامپیوتری نداره و سوابقش همه الکترونیکی هست
    اما مجبوره با همین سرعت جلو بره تا فردا بتونه آیندشو تضمین کنه
    مسلما به سرعت اسوس و یا MSI هم نخواهد بود
    من هر چی گشتم بابت آمار فروش لپ تاپ ها در سال 2010 چیزی پیدا نکردم چون میخواستم آمار فروش شرکتهای دیگه رو هم ببینم
    من خودم میخواستم در مورد سری 9 سامسونگ بیشتر بدونم
    از هرچیش که بگذریم طراحی ظاهریش زیباست
    واقعا واسه همچین سری بهتره که بیشتر در موردش بحث و گفتگو بشه
    و آماری رو دوستان تو فروم بزارن
    خواهش میکنم ... اگه شما منظورتون اینه که لپ تاپ اصلش مین بورد خوب قبول دارم ولی به نظر شما اگه ایراد از مدارات داخلی باشه به نظر شما مقصر سامسونگ یا مثلا ایسوز که داره مین بوردشو ساپورت میکنه ؟ خوب 100 در 100 ایسوز مقصر نه سامسونگ .... پس اگه ریویو ها از مدارات داخلی ایراد گرفتن مقصر سامسونگ نیست ایسوز

من زنگ زدم هورداد رایان از مسئول فروشش پرسیدم گفت ما سیر صعودی داشتیم و توی این 6 ماه از خودمون راضی هستیم ... حتی گفت تا آخر امسال ما جزو سه برند اول میشیم ... گفت سامسونگ فروش جهانیش هفتم و سونی نهم حالا دیگه نمیدونم چقدر میشه اعتماد کرد به این آمار ... گفت سامسونگ توی کشور های اروپایی رتبه دوم و سوم فروش لپ تاپ رو داره ..
    سری 9 سامسونگ عالیه ... از آلیاژ هایی ساخته شده که سبک و مقاوم که برای ساخت هواپیما استفاده میشه که با این وزن سبک و کوچیکیش دی وی دی رایتر هم داره ...

اینم یه ریویو از این لپ تاپ

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Samsung Serie 9 900X1B

•Intel Core i3-2357M 1.3 GHz Dual Core
    •7 Home Premium (64 bit)
    •4 GB DDR3
    •11.6 inch SuperBright Matt LED-Backlight (320 nit)
    •64 GB Solid State Drive
    •integrated graphics
    •WLAN 802.11b/g/n, LAN 10/100/1000 Mbit/s, Bluetooth 3.0 + HS
    •Card Reader (microSD), 1 x USB 2.0 (incl. USB with recharge option), 1 x USB 3.0, headphones-out, microphone-in, integrated microphone, HDMI, Ethernet, Webcam
    •Battery Life: 7.5 h
    •Speakers: 3 watt stereo (2 x 1.5 Watt)
    •Size (W/D/H): 298 x 197.5 x 15.9 ~ 16.5mm
    •Weight: 1.06 kg
    •Warranty: 2 years flexible service in Germany
    •Available from: 07.22.2011

Samsung Series 3 300V3A
    •Intel Core i5 processor 2410M (2.30 GHz, 3 MB L3 Cache)
    •Windows 7 Home Premium (64 bit)
    •4 GB DDR3 1333 MHz
    •13,3 Zoll HD SuperBright Matt LED-Display
    •320 GB SATA II (5400 RPM)
    •NVIDIA GeForce GT 520M Graphics, Optimus
    •Wireless LAN 802.11b/g/n, LAN: 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN, Bluetooth: V 3.0
    •4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC) - 3 x USB 2.0 - 1 x headphones out - 1 x microphone in - 1 x built-in mic - 1 x HDMI - 1 x LAN - 1 x VGA - 1 x DC-in - multimedia web cam
    •Battery Life: up to 7.5 hours
    •3 watt stereo speakers ( 2 x 1,5 W)
    •Size (W/D/H): 315.1 x 218.9 x 31.2 ~ 33.3mm
    •Weight: 2.1 kg
    •Available from 07-22-2011
    •Price (MSRP): 799.- euro

ببخشيد دوستان سامسونگ لب تاپي با مشخصات مدلRF712 ولي با صفحه نمايش كوچكتر مثلا 15.6 داره حالا 3D هم نباشه اشكالي نداره؟
    بله داره ... سامسونگ مدل RF511 که سیستمش دقیقا مثل 712 هستش ولی تری دی نیست و صفحه 15.6 اینچ رو داره ... قیمتش هم پرسیدم گفت 1.500 که میتونی ریویو این لپ تاپ رو اینجا بخونی

Review Samsung RF511 Notebook

کد:

Last edited by mahyarSAMSUNG; 22-07-2011 at 21:12.

2. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خواهش میکنم ... اگه شما منظورتون اینه که لپ تاپ اصلش مین بورد خوب قبول دارم ولی به نظر شما اگه ایراد از مدارات داخلی باشه به نظر شما مقصر سامسونگ یا مثلا ایسوز که داره مین بوردشو ساپورت میکنه ؟ خوب 100 در 100 ایسوز مقصر نه سامسونگ .... پس اگه ریویو ها از مدارات داخلی ایراد گرفتن مقصر سامسونگ نیست ایسوز

من زنگ زدم هورداد رایان از مسئول فروشش پرسیدم گفت ما سیر صعودی داشتیم و توی این 6 ماه از خودمون راضی هستیم ... حتی گفت تا آخر امسال ما جزو سه برند اول میشیم ... گفت سامسونگ فروش جهانیش هفتم و سونی نهم حالا دیگه نمیدونم چقدر میشه اعتماد کرد به این آمار ... گفت سامسونگ توی کشور های اروپایی رتبه دوم و سوم فروش لپ تاپ رو داره ..
    سری 9 سامسونگ عالیه ... از آلیاژ هایی ساخته شده که سبک و مقاوم که برای ساخت هواپیما استفاده میشه که با این وزن سبک و کوچیکیش دی وی دی رایتر هم داره ...

اینم یه ریویو از این لپ تاپ

کد:
    Samsung Serie 9 900X1B

•Intel Core i3-2357M 1.3 GHz Dual Core
    •7 Home Premium (64 bit)
    •4 GB DDR3
    •11.6 inch SuperBright Matt LED-Backlight (320 nit)
    •64 GB Solid State Drive
    •integrated graphics
    •WLAN 802.11b/g/n, LAN 10/100/1000 Mbit/s, Bluetooth 3.0 + HS
    •Card Reader (microSD), 1 x USB 2.0 (incl. USB with recharge option), 1 x USB 3.0, headphones-out, microphone-in, integrated microphone, HDMI, Ethernet, Webcam
    •Battery Life: 7.5 h
    •Speakers: 3 watt stereo (2 x 1.5 Watt)
    •Size (W/D/H): 298 x 197.5 x 15.9 ~ 16.5mm
    •Weight: 1.06 kg
    •Available from: 07.22.2011

Samsung Series 3 300V3A
    •Intel Core i5 processor 2410M (2.30 GHz, 3 MB L3 Cache)
    •Windows 7 Home Premium (64 bit)
    •4 GB DDR3 1333 MHz
    •13,3 Zoll HD SuperBright Matt LED-Display
    •320 GB SATA II (5400 RPM)
    •NVIDIA GeForce GT 520M Graphics, Optimus
    •Wireless LAN 802.11b/g/n, LAN: 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN, Bluetooth: V 3.0
    •4-in-1 card reader (SD, SDHC, SDXC, MMC) - 3 x USB 2.0 - 1 x headphones out - 1 x microphone in - 1 x built-in mic - 1 x HDMI - 1 x LAN - 1 x VGA - 1 x DC-in - multimedia web cam
    •Battery Life: up to 7.5 hours
    •3 watt stereo speakers ( 2 x 1,5 W)
    •Size (W/D/H): 315.1 x 218.9 x 31.2 ~ 33.3mm
    •Weight: 2.1 kg
    •Available from 07-22-2011
    •Price (MSRP): 799.- euro

بله داره ... سامسونگ مدل RF511 که سیستمش دقیقا مثل 712 هستش ولی تری دی نیست و صفحه 15.6 اینچ رو داره ... قیمتش هم پرسیدم گفت 1.500 که میتونی ریویو این لپ تاپ رو اینجا بخونی

Review Samsung RF511 Notebook

کد:

دوست عزیز شما اگه سوار یه وسیله نقلیه بشی که مثلا هرزگاهی پدال گازش قفل میکنه و میزنه همه چیو درب و داغون میکنه مقصر که ماشین نیست مقص منی هستم که میدونم همچیین موردی هست و بازم سوار میشم
    اینم شده مث همین مورد اسوس و سامسونگ
    سامسونگ تا وقتی نتونه خودش مدارات داخلی رو رو هم کنه انگار این لپ تاپ اصالتا اسوس هست
    خب معلومه همچیش میتونه مث خود لپ تاپ های اسو باشه جز نمایشگر و طراحی ظاهریش
    من خیلی به جا باز کردن این برند امید دارم چون نسبت به شرکت های دیگه محصولاتشو ارزونتر ارائه میده
    اما یه چیز دیگه اینکه عمرا آلیاژ بدنه هواپیما تو این لپ تاپ ها باشه
    چون این آلیاژ ترکیب فلزات قلیایی با فیبرکربن و دیگر آلیاژ های سبک هست که خیلی گرون قیمت هستن و این فقط یه تبلیغ هست

بابت این مدلهایی هم که گذاشتید ممنون
    راستی میخواستم بدونم دوستان اگه اطلاع دارن قویترین مدل در برند اسوس هم معرفی کنن و اینکه وضعیت فروش این مدل ها در ایران چجوریه؟ سری 9 وارد ایران شده؟

4. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با 800 تومن سامسونگ چی میشه خرید؟

منم با R 538 موافقم . من باهاش کار کردم و خیلیییی خوبه به نسبت قیمت

6. این کاربر از negary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت
    دوستان من در مورد لپ تاپ های سامسونگ زیاد تو اینترنت سرچ کردم ولی چیز چندانی دستگیرم نشد.

سایت خود هورداد هم که خیلی ابتداییه

یکی از دوستان لطف کنن به صورت فارسی این مدلها رو معرفی کنن مخصوصا لیست قیمتهاش رو.

یه سواله دیگه هم داشتم:

توی تاپیکای قبلی خوندم که سامسونگ لپ تاپاش از برندای دیگه ارزونتره با توجه به این ایا لپ تاپی با سی پی یو i5 سندی بریج زیر 1 میلیون داره؟ لطفا مدلشو بگید.

با تشکر از توجه دوستان

8. این کاربر از SAJAD0936 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

مرسي مهيار جان

10. 2 کاربر از gunash62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

دوست عزیز شما اگه سوار یه وسیله نقلیه بشی که مثلا هرزگاهی پدال گازش قفل میکنه و میزنه همه چیو درب و داغون میکنه مقصر که ماشین نیست مقص منی هستم که میدونم همچیین موردی هست و بازم سوار میشم
    اینم شده مث همین مورد اسوس و سامسونگ
    سامسونگ تا وقتی نتونه خودش مدارات داخلی رو رو هم کنه انگار این لپ تاپ اصالتا اسوس هست
    خب معلومه همچیش میتونه مث خود لپ تاپ های اسو باشه جز نمایشگر و طراحی ظاهریش
    من خیلی به جا باز کردن این برند امید دارم چون نسبت به شرکت های دیگه محصولاتشو ارزونتر ارائه میده
    اما یه چیز دیگه اینکه عمرا آلیاژ بدنه هواپیما تو این لپ تاپ ها باشه
    چون این آلیاژ ترکیب فلزات قلیایی با فیبرکربن و دیگر آلیاژ های سبک هست که خیلی گرون قیمت هستن و این فقط یه تبلیغ هست

بابت این مدلهایی هم که گذاشتید ممنون
    راستی میخواستم بدونم دوستان اگه اطلاع دارن قویترین مدل در برند اسوس هم معرفی کنن و اینکه وضعیت فروش این مدل ها در ایران چجوریه؟ سری 9 وارد ایران شده؟

دوست عزیز من اصلا مثال شما رو خوب متوجه نشدم ... یه ماشین که مثلا تویویا باشه خوب معلومه که ترمزش رو تویوتا میسازه نه مثلا لامبرگینی ... اینکه شما میگید ترمز گیر میکنه و من خبر دارم یعنی اینکه شما میخوای بگید که لپ تاپ سامسونگ رو مطمئن هستید که مین بوردهاش ایراد داره خوب اگه اینطوریه من میگم دور سری 9 رو هم خط بکش چون اونم سامسونگ و شما خیلی درصد بالایی رو برای خرابی مین بورد درنظر گرفتید . البته نسبت به مثالی که زدی گفتم ...
    شما یه چیزی توی ریویو های خوندی کردیش پیرهن عثمون نگران نباش ایرادی نداره مین بوردش
    به نظر من سامسونگ اجناس کمی گرونتر ... نمیدونم چطور میگید ارزون ... همین آراف 511 که با یکی از لپ های های ایسوس که مدلش یادم نیست حدود 100 تومن اختلاف قیمت داشت ... ولی سامسونگ کجا و ایسوز کجا ...
    اون لپ تاپ رو هم دقیقا نمیدونم جنسش چیه ولی مطمئن باش اگه نوشتن بدنه هواپیما حتما هستو تبلیغاتی در کار نیست .... چون لپ تاپ ها در معرض شدید ضربه هستن و شرکتهای لپ تاپ سازی مجبور به استفاده از این جور متریال ها میشن ...

اینم قوی ترین لپ تاپ ایسوز و شاید قوی ترین در دنیا

Asus Lamborghini VX7-SZ058Z
    Display: 15.6" Full HD TFT (1920x1080, Color-Shine)
    CPU: Intel® Core™ i7-7630QM (2.0GHz), can be turbo up to 2.93GHz
    Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 460M
    Storage: 1.5TB (750GBx2) (7200rpm)
    Memory: 8192MB (4096x2)

سری 9 هم وارد نشده ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

7

سلام خدمت
    دوستان من در مورد لپ تاپ های سامسونگ زیاد تو اینترنت سرچ کردم ولی چیز چندانی دستگیرم نشد.

سایت خود هورداد هم که خیلی ابتداییه

یکی از دوستان لطف کنن به صورت فارسی این مدلها رو معرفی کنن مخصوصا لیست قیمتهاش رو.

یه سواله دیگه هم داشتم:

توی تاپیکای قبلی خوندم که سامسونگ لپ تاپاش از برندای دیگه ارزونتره با توجه به این ایا لپ تاپی با سی پی یو i5 سندی بریج زیر 1 میلیون داره؟ لطفا مدلشو بگید.

با تشکر از توجه دوستان
    دوستان میان پوست میزنن ولی جواب منو نمیدن پلیز انسر می

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز من اصلا مثال شما رو خوب متوجه نشدم ... یه ماشین که مثلا تویویا باشه خوب معلومه که ترمزش رو تویوتا میسازه نه مثلا لامبرگینی ... اینکه شما میگید ترمز گیر میکنه و من خبر دارم یعنی اینکه شما میخوای بگید که لپ تاپ سامسونگ رو مطمئن هستید که مین بوردهاش ایراد داره خوب اگه اینطوریه من میگم دور سری 9 رو هم خط بکش چون اونم سامسونگ و شما خیلی درصد بالایی رو برای خرابی مین بورد درنظر گرفتید . البته نسبت به مثالی که زدی گفتم ...
    شما یه چیزی توی ریویو های خوندی کردیش پیرهن عثمون نگران نباش ایرادی نداره مین بوردش
    به نظر من سامسونگ اجناس کمی گرونتر ... نمیدونم چطور میگید ارزون ... همین آراف 511 که با یکی از لپ های های ایسوس که مدلش یادم نیست حدود 100 تومن اختلاف قیمت داشت ... ولی سامسونگ کجا و ایسوز کجا ...
    اون لپ تاپ رو هم دقیقا نمیدونم جنسش چیه ولی مطمئن باش اگه نوشتن بدنه هواپیما حتما هستو تبلیغاتی در کار نیست .... چون لپ تاپ ها در معرض شدید ضربه هستن و شرکتهای لپ تاپ سازی مجبور به استفاده از این جور متریال ها میشن ...

اینم قوی ترین لپ تاپ ایسوز و شاید قوی ترین در دنیا

Asus Lamborghini VX7-SZ058Z
    Display: 15.6" Full HD TFT (1920x1080, Color-Shine)
    CPU: Intel® Core™ i7-7630QM (2.0GHz), can be turbo up to 2.93GHz
    Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 460M
    Storage: 1.5TB (750GBx2) (7200rpm)
    Memory: 8192MB (4096x2)

سری 9 هم وارد نشده ...
    دوست عزیز منظور من این نبود که مادر برد میسوزه
    منظور من این بود که کیفیت و کارایی تمام طبق چیزی که من خوندم در حد بالایی نبوده ( در حدی که باید باشه)
    اصلا درصد خرابی بحث نیست
    منظور کیفیت هست
    نمونش همین اچ پی اسوس سونی و همه برندهای دیگه
    هر کدوم یک مشکلی دارن نه سخت افزاری بلکه حتی جفت و جور شدن با نرم افزار سیستم عامل و حتی کرنل
    اما این حد نصاب برای سامسونگ زیاد بود

در ضمن شرکت های خودروساز هیچکدوم قطعات ماشین رو خودشون نمیسازن

بحث من کیفیت و کارایی لپ تاپ هست که چون شما میگی همه لپ تاپ ها قطعاتشون یکی هستن من گفتم این تفاوت در برندها در مواردی مثل مادر بورد هست
    لابد نمونه گرونتر نسبت به مثلا ال جی منظورتونه؟(توهین به هیچ برندی نباشه)
    سامسونگ در صفحه نمایشش نسبت به دو مارک دیگه
    در تلویزیون نسبت به یک مارک دیگه
    در هارد دیسک نسبت به چند مارک دیگه
    در گوشی های موبایل و اسمارت فونها نسبت به چند مارک دیگه کاملا برتری قیمت داره در برابر کیفیت تقریبا برابر
    ( نه محصولات مذخرف بی کیفیت -- در ضمن اسامی اون مارک ها رو نگفتم برای اینکه تبلیغ نشه و اینجا هم تاپیک ساسمسونگ هست)
    و خیلی موارد دیگه هم مطمئنا هست که من نمیدونم
    اون لپ تاپ هم قیمت رو هم اگه مدلشو پیدا کردید به ما هم بدید

بابت جنس بدنه هم ضایع هست که تبلیغاته اصلا بحثی درش نیست
    بدنه اتومبیل های گرون قیمت رو هم با همچین آلیاژی نمیسازن چه برسه به لپ تاپ
    لپ تاپ باید مقاوم باشه نمیخواد که پرواز کنه

این مدل VX7 قویترین اسوس نیست قوی ترین اسوس G74SX هست ولی من منظورم قویترین مدل سامسونگ بود
    در ضمن واسه دیدن قویترین لپ تاپ های دنیا میتونید یوروکام ، الین ویر ، سیجر و بقیه سری برندهای مخصوص گیم رو ببینید

14. 2 کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

دوست عزیز منظور من این نبود که مادر برد میسوزه
    منظور من این بود که کیفیت و کارایی تمام طبق چیزی که من خوندم در حد بالایی نبوده ( در حدی که باید باشه)
    اصلا درصد خرابی بحث نیست
    منظور کیفیت هست
    نمونش همین اچ پی اسوس سونی و همه برندهای دیگه
    هر کدوم یک مشکلی دارن نه سخت افزاری بلکه حتی جفت و جور شدن با نرم افزار سیستم عامل و حتی کرنل
    اما این حد نصاب برای سامسونگ زیاد بود

در ضمن شرکت های خودروساز هیچکدوم قطعات ماشین رو خودشون نمیسازن

بحث من کیفیت و کارایی لپ تاپ هست که چون شما میگی همه لپ تاپ ها قطعاتشون یکی هستن من گفتم این تفاوت در برندها در مواردی مثل مادر بورد هست
    لابد نمونه گرونتر نسبت به مثلا ال جی منظورتونه؟(توهین به هیچ برندی نباشه)
    سامسونگ در صفحه نمایشش نسبت به دو مارک دیگه
    در تلویزیون نسبت به یک مارک دیگه
    در هارد دیسک نسبت به چند مارک دیگه
    در گوشی های موبایل و اسمارت فونها نسبت به چند مارک دیگه کاملا برتری قیمت داره در برابر کیفیت تقریبا برابر
    ( نه محصولات مذخرف بی کیفیت -- در ضمن اسامی اون مارک ها رو نگفتم برای اینکه تبلیغ نشه و اینجا هم تاپیک ساسمسونگ هست)
    و خیلی موارد دیگه هم مطمئنا هست که من نمیدونم
    اون لپ تاپ هم قیمت رو هم اگه مدلشو پیدا کردید به ما هم بدید

بابت جنس بدنه هم ضایع هست که تبلیغاته اصلا بحثی درش نیست
    بدنه اتومبیل های گرون قیمت رو هم با همچین آلیاژی نمیسازن چه برسه به لپ تاپ
    لپ تاپ باید مقاوم باشه نمیخواد که پرواز کنه

این مدل VX7 قویترین اسوس نیست قوی ترین اسوس G74SX هست ولی من منظورم قویترین مدل سامسونگ بود
    در ضمن واسه دیدن قویترین لپ تاپ های دنیا میتونید یوروکام ، الین ویر ، سیجر و بقیه سری برندهای مخصوص گیم رو ببینید
    خوب قوی ترین لپ تاپ سامسونگ همین آر اف 712 هستش و اگه بالاتر بزنه من دوباره منتظر اون مدل بالاتره میشم هروز هم به سایت سامسونگ سر میزنم ببینم لپ تاپ جدید زده یا نه فعلا که نه ...

16. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

متاسفانه بازم 712 وارد شدنش به تاخیر افتاد ... فکر کنم اواسط شهریور بیاد

18. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •