تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 36 اولاول ... 2430313233343536 آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال New-P30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان کسی این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدل رو دارهدر باره گر ما و صدیپای فن اطلا عاتی میخواستم
    این لپ تاب رو برای اینتر نت ورد و پاور پوین میخوام پاور پوینتم ممکنه 40 یا 50 صفحه بشن.
    هنگ نمی کنه.
    یعنی بودجه در همین اندازه هست و میخوای در این حد هزینه کنی؟؟ یا فقط نمی خوای خیلی هزینه کنی؟؟

به این خاطر میگم که حالا اگه کمی بیشتر هزینه کنی حداقل می تونی یه لپتاپ آینده دار! تهیه کنی.. ( تا دو سه سال آخ نگه! )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان سلام

بنده هم از روز شنبه این هفته به جمع سامسونگ دارها پیوستم لب تاپ قبلیم ASUS-A5E بود.دیگه جوابگوی نیاز های امروزی نبود. این شد که رفتم پی لب تاپ جدید! چندتا سایت رو دو هفته زیر و رو کردم، پاساژ های ولیعصر و علاالدین و ... رو هم زیر و رو کردم، خلاصه به این نتیجه رسیدم که بهترین و مناسبترین لب تاپی که میشه پیدا کرد سامسونگه! چرا؟ چون قیمتش نسبت به امکاناتش فوق العاده خوبه. یه 350V5X-S03AE خریدم. اصلی ترین عامل انتخاب سامسونگ، CPU قدرتمند i7 3630 - 2.4~3.4Ghz هست. این CPU در بین CPU های رایج، قوی ترینه! تعداد پورت های مناسب، از معیار های بعدی بود. من بین این مدل و Z500 لنوو دو دل بودم که با کمی تحقیق و البته قیمت گرفتن، این مدل رو پسند کردم. CPUش نسبت به Z500 قوی تره و باس رمش هم 1600 هست. حالا کافیه یه رم 4 گیگ باس 1600 بندازم روش تا بشه مثل فشنگ ....

قیمت خرید : 2520000 تومان با گارانتی دو ساله طلایی تحلیل رایانه ( با 5 ماه گارانتی تعویض )

دو میلیون و پانصد و بیست هزار تومان
    Last edited by tizro; 27-05-2013 at 16:59.

3. 3 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان سلام

بنده هم از روز شنبه این هفته به جمع سامسونگ دارها پیوستم لب تاپ قبلیم ASUS-A5E بود.دیگه جوابگوی نیاز های امروزی نبود. این شد که رفتم پی لب تاپ جدید! چندتا سایت رو دو هفته زیر و رو کردم، پاساژ های ولیعصر و علاالدین و ... رو هم زیر و رو کردم، خلاصه به این نتیجه رسیدم که بهترین و مناسبترین لب تاپی که میشه پیدا کرد سامسونگه! چرا؟ چون قیمتش نسبت به امکاناتش فوق العاده خوبه. یه 350V5X-S03AE خریدم. اصلی ترین عامل انتخاب سامسونگ، CPU قدرتمند i7 3630 - 2.4~3.4Ghz هست. این CPU در بین CPU های رایج، قوی ترینه! تعداد پورت های مناسب، از معیار های بعدی بود. من بین این مدل و Z500 لنوو دو دل بودم که با کمی تحقیق و البته قیمت گرفتن، این مدل رو پسند کردم. CPUش نسبت به Z500 قوی تره و باس رمش هم 1600 هست. حالا کافیه یه رم 4 گیگ باس 1600 بندازم روش تا بشه مثل فشنگ ....

قیمت خرید : 1520000 تومان با گارانتی دو ساله طلایی تحلیل رایانه ( با 5 ماه گارانتی تعویض )

مطمئنی قیمت رو درست تایپ کردی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مطمئنی قیمت رو درست تایپ کردی؟
    ببخشید

6. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه دوست گلم
    از لپ تاپت بگو...
    دوستان سلام

قیمت خرید : 2520000 تومان با گارانتی دو ساله طلایی تحلیل رایانه ( با 5 ماه گارانتی تعویض )

8. این کاربر از Ehsan_2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

nimakh عزیز

من هرکاری میکنم نرم افزار setting رو ویندوز هشتم نصب نمیشه حتی دیشب گفتم شاید یه سری فایل سیستمی دستکاری شده باشه دوباره ویندوز 8 رو نصب کردم به محض ورود setting رو نصب کردم ولی باز استارت نمیشه
    ببینم شما چطوری نصب کردی؟ نرم افزار پیش نیازی چیزی نمیخواد ؟ NET Framwork هم کاملا نصب و آپدیت کردم نمیدونم دیگه گیج شدم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه دوست گلم
    از لپ تاپت بگو...
    سلام
    متشکر...

عرض کنم خدمتتون که همون روز اول اومدم ویندوز نصب کنم تو خونه، همین که صفحه پارتیشن بندی اومد، متوجه یه لک کوچیک روی ال سی دی شدم، احساس کردم چندتا پیکسلش سوخته باشه، زنگ زدم به مغازه ای که خریده بودم گفت، ایرادی نداره، ویندوز نصب کن اگه باز دیدی همون لکه هست بیار تعویض کنیم. منم ویندوز رو نصب کردم، دیدم نه انگار یه نقطه کوچیک ایراد داره، بردمش مغازه چک کردن گفتن این پیکسل سوختن نیست چون پیکسل سوخته قرمز میشه معمولا، این یه لک که از داخل افتاده رو محافظ ال سی دی... خلاصه من کل لب تاپ رو دادم با لوازمش بدونه نو دیگه رو برداشتم. همونجا تو مغازه باز کردیم تا لب تاپ رو چک کنیم و ویندوز بزنیم. این لب تاپ ایرادی نداشت و نکته جالبش این بود که این حداقل حروف عربی رو داره! قبلی فقط انگلیسی بود. مغازه دار میگفت منم میفرستم به گارانتیش (شرکت تحلیل رایانه) خلاصه مزیت گارانتیش همون روز اول ثابت شد... چونکه قوطی رو خودم تو مغازه باز کرده بودم اکه گارانتی متفرقه بود، قبول نمیکردن و ... هزار جور زحمت و دردسر

از لب تاپ واقعا راضیم (درسته هنوز زوده برای اظهار نظر) حدود 4 ساعت باطری نگه میداره، یه حالت سایلنت مود داره که وقتی روشن میکنیش لب تاپ حتی سی دی رامش ساکت و بیصدا کار میکنه (وقتی که در حال خوندن سی دی هست) وزنش مناسبه، 2.3 کیلو و سبکه، کیفیت ال سی دیش هم خوبه، من تو دیجی کالا تو نظرات دیدم نوشته بودن که ال سی دی کیفیت نداره و ...، حداقل مال من یکی که خوبه! نورش هم عالیه و به راحتی تنظیم میشه (نه مثل z500 که اپدیت و ... دیگه تنظیمات نور صفحه از دسترس خارج میشه) و ....

فعلا کار دارم میرم بیرون عصر مفسل توضیح میدم (با عکس و اسکرین شات)

11. این کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 775e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

یعنی بودجه در همین اندازه هست و میخوای در این حد هزینه کنی؟؟ یا فقط نمی خوای خیلی هزینه کنی؟؟

به این خاطر میگم که حالا اگه کمی بیشتر هزینه کنی حداقل می تونی یه لپتاپ آینده دار! تهیه کنی.. ( تا دو سه سال آخ نگه! )

من یه لپ تابه z480 دارم و بیشتر کارهامو با z580 انتجام میدم
    حالا میخوام فقط اینقد هزینه کنم برای فقط این کارها فقط این کارها که گفتم نه بیشتر.
    خیلی بخوام ازش کار بکش همراه با آهنگ گوش دادن یه پور پوینت 100 صفحه ای درست کنم و در همون زما به اینتر نت وصل باشم فقط همین اگه کافیه فردا برم بگیرمش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

nimakh عزیز

من هرکاری میکنم نرم افزار setting رو ویندوز هشتم نصب نمیشه حتی دیشب گفتم شاید یه سری فایل سیستمی دستکاری شده باشه دوباره ویندوز 8 رو نصب کردم به محض ورود setting رو نصب کردم ولی باز استارت نمیشه
    ببینم شما چطوری نصب کردی؟ نرم افزار پیش نیازی چیزی نمیخواد ؟ NET Framwork هم کاملا نصب و آپدیت کردم نمیدونم دیگه گیج شدم .
    فرزاد جان شما اول درایورها رو نصب کن Display Profile و Airplane Mode رو هم نصب کن بعد Setting رو نصب کن شاید مشکل حل شد. من مشکلی نداشتم و همین طور به ترتیب برنامه ها رو نصب کردم ولی اینهایی که گقتم رو هم قبلش نصب کرده بودم هم اینکه برنامه Setting ازشون استفاده میکنه شاید برای این کار نمیکنه

14. این کاربر از nimakh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

امروز باطری لب تاپ (350V5X-S03AE) رو چک میکردم به این نتیجه رسیدم :

2 ساعت و 30 دقیقه شارژ نگه داشت، به شرح زیر:
    حدود 50 دقیقه Call of Duty - Black Ops با رزولیشن حداکثر (با کارت گرافیک ATI) بازی کردم.
    بقیه 2 ساعت و 30 دقیقه رو هم نت گردی کردم با کارت گرافیک Intel و کمی هم با بلوتوث ور رفتم (متصل کرده بودم به گوشی موبایل)
    در کل 2 ساعت و 30 دقیقه روشنایی صفحه روی 80 درصد بود و وایرلس و بلوتوث روشن بود حتی در زمانی که گیم بازی میکردم.

حالا به نظرتون کارکرد باطری چطور بوده؟ نرماله؟

16. 2 کاربر از tizro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •