تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 36 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اقا مهیار پایه ای یه تاپیک بزنیم،511 رو تحلیل کنیم؟بنچمارک و اینا هم بداریم؟؟
    والا من آر اف 511 رو در حد سیستم خیلی بالا نمیدونم که بخوایم تاپیکی براش بزنیم ... معمولا برای لپ تاپ های گیم این کارو میکنن ولی اگه خیلی احساس میکنی تاثیری داره ... حتما این کارو کن منم کمکت میکنم ... اینم عکسهای لپ تاپم :

2. 3 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lovea's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    gonbad

پيش فرض

با سلام
    سایت نوت بوک چک بررسی لپ تاپ سری 7 کرونوس سامسونگ رو با زبان آلمانی گذاشته !
    یک چیز ناامید کننده اینکه کیفیت پایین صفحه نمایش،زاویه دید و.. رو دور از انتظار نوشته (سامسونگ رو صفحه نمایش این سری تبلیغ زیادی میکرد پس چی شد ؟!!!!) (نمره کلش 83 که به صفحه نمایشش 70 داده)

اینم لینکش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by lovea; 03-11-2011 at 20:51.

4. 3 کاربر از lovea بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

با سلام
    سایت نوت بوک چک بررسی لپ تاپ سری 7 کرونوس سامسونگ رو با زبان آلمانی گذاشته !
    یک چیز ناامید کننده اینکه کیفیت پایین صفحه نمایش،زاویه دید و.. رو دور از انتظار نوشته (سامسونگ رو صفحه نمایش این سری تبلیغ زیادی میکرد پس چی شد ؟!!!!) (نمره کلش 83 که به صفحه نمایشش 70 داده)

اینم لینکش
    کد:
    آقا خیالت راحت این حرفا رو برای آراف 511 هم نوشته بود که منو دلچرک کرد ولی وقتی رفتم خریدم اونطوری که فکر میکردم نبود و مشکلی هم نداشت ... کنتراستش حدود 50 تا از آر اف 511 بالاتره ... باتریش هم 1.5 ساعت از 511 بیشتر دووم میاره ... در کل خیلی لپ تاپ خوبیه ....
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 05-11-2011 at 22:43.

6. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا خیالت راحت این حرفا رو برای آراف 511 هم نوشته بود که منو دلچرک کرد ولی وقتی رفتم خریدم اونطوری که فکر میکردم نبود و مشکلی هم نداشت ... کنتراستش حدود 50 تا از آر اف 511 بالاتره ... باتریش هم 1.5 ساعت از 511 بیشتر دووم میاره ... در کل خیلی لپ تاپ خوبیه ....
    تایید میشه

8. این کاربر از farzad3620 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان سمامسونگ جند تا مینی لپ تاپ داره و بهترینش کدومه؟ NS310 ؟؟؟ کسی ازدوستان باهاش کار کرده ؟؟؟ سرعتش در چه حد؟؟؟ کانفینگ های مختلف داره یا فقط یه مدل داره؟
    برای دیدن فیلم با کیفت 720p کم نمی اره؟؟؟ 1080 چی؟؟؟؟
    قیمتش در حال حاضر چند؟؟؟
    این چند وقته شاید یدونه مینی گرفتم میخواستم ببینم سامسونگ اگه خوبی بگیرم نه که برم سراغ ایسوز
    با توجه به این که پردازندش Intel® ATOM™ Processor N550 (1.5GHz, 667MHz, 2 x 512KB) نسبت به 570 چقدر عیف تره (در عمل) و یه مشکلی هم که داره اینه که 1mb هم نیست

نظرتون چی؟

10. این کاربر از starn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

دوستان سمامسونگ جند تا مینی لپ تاپ داره و بهترینش کدومه؟ NS310 ؟؟؟ کسی ازدوستان باهاش کار کرده ؟؟؟ سرعتش در چه حد؟؟؟ کانفینگ های مختلف داره یا فقط یه مدل داره؟
    برای دیدن فیلم با کیفت 720p کم نمی اره؟؟؟ 1080 چی؟؟؟؟
    قیمتش در حال حاضر چند؟؟؟
    این چند وقته شاید یدونه مینی گرفتم میخواستم ببینم سامسونگ اگه خوبی بگیرم نه که برم سراغ ایسوز
    با توجه به این که پردازندش Intel® ATOM™ Processor N550 (1.5GHz, 667MHz, 2 x 512KB) نسبت به 570 چقدر عیف تره (در عمل) و یه مشکلی هم که داره اینه که 1mb هم نیست

نظرتون چی؟
    خوب من از نزدیک باهاشون کار کردم ... زیاد تفاوتی با ایسوز و مارک های دیکه نداره .... بیشتر بستگی به سلیقت داره که چه طرحی رو بیشتر دوست داشته باشی .... تا اونجایی که من میدونم برای دیدن فول اچ دی احتیاج به حداقل پردازنده 2 هسته ای هست که این مینی ها همشون دارن ... و سامسونگ یه مدل هم داره که با نور خورشید کار میکنه که باتریش حدود 14 ساعت شارژ نگه میداره فکر کم n210 باشه ... یه امار بگیر ببین اومده یا در آینده میاد ...

88616572...هوردادرایان

12. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lovea's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    gonbad

پيش فرض

با سلام
    این سری 7 سامسونگ چقد مهم شده
    بچه های این فروم هم درگیر کیفیت صفحه نمایشش هستند ومثل اینکه این سری فراخوان شده (شاید من بد متوجه شدم حالا شما هم ببینید چیزی متوجه شدید بگید)

کد:

14. این کاربر از lovea بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خوب من از نزدیک باهاشون کار کردم ... زیاد تفاوتی با ایسوز و مارک های دیکه نداره .... بیشتر بستگی به سلیقت داره که چه طرحی رو بیشتر دوست داشته باشی .... تا اونجایی که من میدونم برای دیدن فول اچ دی احتیاج به حداقل پردازنده 2 هسته ای هست که این مینی ها همشون دارن ... و سامسونگ یه مدل هم داره که با نور خورشید کار میکنه که باتریش حدود 14 ساعت شارژ نگه میداره فکر کم n210 باشه ... یه امار بگیر ببین اومده یا در آینده میاد ...

88616572...هوردادرایان
    همین ممدل 310 صفحه کلیدش اگه اشتباه نکنم چراغ داره دسته و به صورت خودکاردر محیط های تاریک روشن می شه که از این قابلیتش خیلی حال کردم ولی از یک نظر هم بعضی اوقات که داری با باتری استفاده میکنی روشن شدن این چراغ ها باعث مصرف بیشتر باتری می شه کاش یع دکمه برای این قابلیت میزاشت
    --------
    مدل 210 هم که گفتید توی سایت هوردادرایان نگاه کردم خبری ازاش نبود

پروفشنال mous3030's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اقا من RV 518 گرفتم نه سرعت داره نه گرافیک درست و حسابی و نه دی وی دی رو خوب کپی میکنه تو هاراد !! در مقایسه با ایسر 4220 ام خیلی کم میاره خیر سرمون گفتیم یه لپ تاپ مدل بالا نسبت به اون بگیریم هر دو ویندوز 32 و 64 بیت رو نصب کردم ..... نرم افزاری هم که هنگ وقفل میکنه چندین بار باید تو تسک منیچر اند تسک کنی تا ازش خلاص شی ! یه فیلم اچ دی هم گذاشتم فریم فریم و اهسته اهسته نشون میداد.....
    حالا نمی دونم تنظیمات خاصی داره من بلد نیستم
    Last edited by mous3030; 16-11-2011 at 21:27.

17. این کاربر از mous3030 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه m.77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

با سلام به بچه های گل.ببخشید من یه لپ تاپ میخوام بگیرم اگه میشه راهنماییم کنید.این سری 9 چرا اینقدر گرونه؟بعد چطور لپ تاپی هست؟سری 7 چی؟الان هستش تو بازار؟

19. این کاربر از m.77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •