تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 36 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان

یه مقداری راجع به سری 9 بیشتر توضیح میدید؟ من تا یک ماه دیگه میرم مالزی به نظرتون ارزش خرید داره این مدل؟ حقیقتش بدجوری چشممو گرفته ...راستی اگر کسی راجع به قیمتش هم چیزی میدونه بگه
    ممنونم

2. این کاربر از arash08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

Rf511 کاملا نایاب شده.حاجی برامون از خود دستگاه هم عکس بزار بریم تو کف
    پس واقعا چه خوب موقعی خریدم ... ولی بعید میدونم نایاب باشه شما چهارراه ولیعصر رفتی ؟بازار رضا ...
    عکس هم میزارم

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:16 AM ----------

سلام دوستان

یه مقداری راجع به سری 9 بیشتر توضیح میدید؟ من تا یک ماه دیگه میرم مالزی به نظرتون ارزش خرید داره این مدل؟ حقیقتش بدجوری چشممو گرفته ...راستی اگر کسی راجع به قیمتش هم چیزی میدونه بگه
    ممنونم
    والا سری 9 از نظر قیمت یه خورده بالاست البته حق داره ولی 2.700 خیلی گرونه ... حالا نمیدونم توی مالزی چقدر قیمتشه ولی واسه کسی که پولشه داره خیلی خوبه ... از نظر بدنه عالیه .. بدون اینکه کیبورد رو بگیری میتونی درشو باز کنی درصورتی که لپ تاپهای دیگه باید پایینشو نگه داری رو صفحشو باز کنی ... رفتی مالزی امار آر اف 712 و 700g7a رو هم بگیر ببین چه قیمتی هستش ... البته حواست باشه 700g7a سه بعدی و گرافیک 6970 داشته بشه نه 6790 ...

4. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

پس واقعا چه خوب موقعی خریدم ... ولی بعید میدونم نایاب باشه شما چهارراه ولیعصر رفتی ؟بازار رضا ...
    عکس هم میزارم

---------- Post added at 08:20 AM ---------- Previous post was at 08:16 AM ----------

والا سری 9 از نظر قیمت یه خورده بالاست البته حق داره ولی 2.700 خیلی گرونه ... حالا نمیدونم توی مالزی چقدر قیمتشه ولی واسه کسی که پولشه داره خیلی خوبه ... از نظر بدنه عالیه .. بدون اینکه کیبورد رو بگیری میتونی درشو باز کنی درصورتی که لپ تاپهای دیگه باید پایینشو نگه داری رو صفحشو باز کنی ... رفتی مالزی امار آر اف 712 و 700g7a رو هم بگیر ببین چه قیمتی هستش ... البته حواست باشه 700g7a سه بعدی و گرافیک 6970 داشته بشه نه 6790 ...
    ولله من تهران نیستم.اما نمایندگی شهرمون که زنگ زد به مرکز گفتن مدتیه موجود نیست.سایر مدل ها هم کمیاب شده.

6. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ولله من تهران نیستم.اما نمایندگی شهرمون که زنگ زد به مرکز گفتن مدتیه موجود نیست.سایر مدل ها هم کمیاب شده.
    من امروز زنگ زدم گفتن آر اف 511 تمام شده بود که دوباره وارد کردیم احتمالا یه چند روز دیگه اون طرف هم میاد

8. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lovea's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    gonbad

پيش فرض

من امروز زنگ زدم گفتن آر اف 511 تمام شده بود که دوباره وارد کردیم احتمالا یه چند روز دیگه اون طرف هم میاد
    سلام
    خبر ندارین ایا Samsung 7 Series Chronos را وارد میکنن یا نه ؟ وقتی زنگ زدین نپرسیدین؟

10. این کاربر از lovea بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

سلام
    خبر ندارین ایا Samsung 7 Series Chronos را وارد میکنن یا نه ؟ وقتی زنگ زدین نپرسیدین؟
    اینو که خیلی وقته پرسیدم ... خیر ... وارد نمیشه ...

12. 3 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا مهیار سلام

من از این مدلی که شما داری خیلی خوشم اومده منظورم RF511 هستش البته ناگفته نماند که خیلی آدم حساسی هستم حدود دوسالی میشه که قصد خرید لپ تاپ دارم ولی اونی که میخوام پیدا نمیکنم !!!

گاهی وقتا یه مدل پیدا میکنم که از نظر سخت افزار قبولش دارم ولی از دیزاینش خوشم نمیاد بعضی وقتها هم برعکس خلاصه اینجوری شد که الان دوساله بی لپ تاپ موندیم !!!

میخوام خیالمو راحت کنی این لپ تاپ ارزششو داره ؟ میدونم اشتباه کردم دوسال صبر کردم ولی الان نمیخوام بعداز این همه مدت چیزی بخرم که ناامیدم کنه میخوام لپ تاپی باشه که ارزش این مدتی که گذشته رو داشته باشه خودت متوجه میشی من چی میگم

اگه زحمتی نیست برات یه مقدار از تجربه کار باهاش برام توضیح بده مثلا (کیفیت تصویر-کیفیت صدا-گرمای لپ تاپ-تایم باطری-صدای خود لپ تاپ-دیزاینش از نزدیک)

اگه ممکنه آدرس فروشگاهی که ازش خرید کردی هم بدی بهم ممنون میشم

14. این کاربر از farzad3620 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rahafrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

آره آقا منم بین این مدل و اچ پی موندم.صفحه نمایش و کیبورد هم برام خیلی مهمه.میشه توضیح بدین؟واقعا 1600*900 هستش؟
    فردا دارم میرم بخرم.دیگه فکر کنم باید تاس بندازم. . . .

16. این کاربر از rahafrooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rahafrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

آقا بالاخره ما هم گرفتیم همین آر اف 511
    سگش میارزه به اچ بی و حومه

18. 2 کاربر از rahafrooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا بالاخره ما هم گرفتیم همین آر اف 511
    سگش میارزه به اچ بی و حومه
    خیلی خیلی مبارکه

چند خریدی؟
    از کجا؟
    اگه زحمتی نیست برات یه مقدار از تجربه کار باهاش برام توضیح بده مثلا (کیفیت تصویر-کیفیت صدا-گرمای لپ تاپ-تایم باطری-صدای خود لپ تاپ-دیزاینش از نزدیک)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •