تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 36 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

بهت پیشنهاد میکنم بخری من پیش خودم گفتم اگه بگیرم شاید پشیمون بشم ... ولی الان خیلی راضی هستم ... فکر میکردم رزولیشن 1366 باید داشته باشه آخه توی نوت بوک چک اسمی از 1600 در 900 نیورده بود موقع خرید دیدم که روزلیشن 1600 در 900 داره ... خداییش جنس بدنش عالیه .. نرم ترین کیبورد دنیا رو داره اصلا حال میکنی باهاش تایپ کنی (مثل الان که دارم این پیامو بهت میدم ) ساکت ساکته خنک خنک .. شفافیت تصویر عالی ولی کنتراست زنگیش همینطور که نوت بوک چک هم گفته بود کم ... کنتراست 109:1 رو داره .. هرچند که زیاد تو چشم نمیاد ... فعلا دنبالش پارتیشن بندی و .... هستم تنها بازی که روی کردم کانتر ورژن 2 بوده همون سورس ... با بالاترین دیتیل اصلا گیر نمیکرد ... حالا بعدا بازی های جدید رو هم تست میکنم میگردم ولی میدونم کم نمیاره ... عکس هم میزارم ... امنیام رو که فروختم دیگه دوربین توی خونمون پیدا نمیشه

2. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

حالا از شانس بد ما امروز رفتم پرسیدم میگن rf511 موجود نیست.راستی زاویه دید صفحش خوبه؟؟؟یه سونی fx21 تو خونه داریم افتضاحه.یعنی 2-3درجه کج بشی چیزی نمیشه دید.سفید میشه.میخام بدونم این چطوره؟باتریش چی؟
    ببخشید سوالا زیاد شد.فن بوی سامسونگم دیگه.نمیتونم از سامسونگ چشم پوشی کنم.البته دل L502 هم بدجور چشمو گرفته.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

خواهش میکنم هرچی سوال داری بپرس .. باتری که عالیه در حالت نور کم که 8 ساعت جواب میدده اگه هم بخوای نور رو روی متوسط بزاری حدود 5 ساعت و روی حداکثر بزاری و وایرلس هم کار کنی 4 ساعت کار میکنه ...برای بازی هم حدود 1.30 دقیقه ... زاویه دیدش خوبه ... یعنی من دل رو که دیدم مدل 5010 از بغل هیچی معلوم نیست ولی این خوبه هرچند که یه خورده تاریک میشه ولی دیده میشه ..از از زوایای بسته 170 درجه ...
    اگه میخوای برو چهارراه ولعصر بازار رضا پاساژ دوم آخرین مغازه سمت راست نمایندگی داره البته اگه بهت گفت 1449 تومن بگو تخفیف بدید تا 1.350 هم راضی میشه ...

5. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

راستش کیفیت صفحه واسه من خیلی مهمه.شما که مدلای مختلفو دیدی به نظرت سامسونگ چقدر بهتره؟

7. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

راستش کیفیت صفحه واسه من خیلی مهمه.شما که مدلای مختلفو دیدی به نظرت سامسونگ چقدر بهتره؟
    خوب ببین اینجا باید یه چیزی رو توضیح بدم .توی صفحه نمایش ما یه شفافیت تصویر داریم یه کنتراست تصویر لپ تاپ هایی که فعلا توی ایران از سامسونگ هستش کنتراست های در حدود 110 تا 200 رو دارن که این کنتراست از لحاظ امتیاز رو low هستش ... ولی یه چیزی رو من بگم که بیشتر لپ تاهای بازار همینطوری هستند و همین کنتراست رو دارن ... منم خودم این حرف رو زیاد میزدم که صفحه نمایش برام خیلی مهمه برای همین توی فکر آر اف 712 بودم . آراف 712 کنتراست تصویری 100000 رو با روشنایی 400 نیت رو داره که میشه با جرات گفت رو دست این صقحه نمایش نیست .. این لپ تاپ که من دارم روشنایی صفحه 250 نیت رو داره که روشنایی این صفحه نمایش از مانیتور توی خونمون بیشتر .. طوری که من با لپ تاپ کار میکنم بعد با کامپیوتر دسکتاپم کار میکنم احساس میکنم که نور مانیتور دسکتاپ خیلی کمه و همینطور اجحساس میکنم پیکسل های مانیتور دسکتاپمو میبینم .. این برای اینه که رزولیشن لپ تاپ 900 در 1600 با 250 نیت هستش ولی مانیتور خونمون 1280 در 1024 با روشنایی کمتر از 150 نیت ... فقط مانتیور دسکتاپم کنتراست 700 رو داره و مانتیور لپ تاپ 110 هستش ... اگه با لپ تاپ های زیادی کار کردی و کنتراست تصویری پایینشون توی چشمت نیومده به نظر من این لپ تاپ هم برات خوبه ... برای من که کم رنگ بودن تصویرش محرض ولی انقدر امکانات دیگه مثل باتری خوب و صدای کم ، خنک ، استیل شیک ... داره که بی خیال اون مورد میشم ..
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 06-10-2011 at 19:07.

9. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

توی این لپ تاپ یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که صدای خیلی خیلی بلندی داره ... یعنی تعجب اور .. البته یه چیزی رو باید اضافه کنم ... این بلندی صدا بوسیله برنامه ای که خود سامسونگ روش کرده امکان پذیر ... این برنامه میشه گفت یه خوبی داره و همون خوبیش بدیش هم حساب میشه ... یعنی وقتی که شما یه آهنگ میزارید به عنوان مثال اوایل آهنگ که زیاد صدای آهنگ بلند نیست خود لپ تاپ بصورت اتو صدا رو اونقدر بلند میکنه که صدا رو میشوی وقتی که به وسطهای آهنگ که دیگه مثلا خواننده اضاه شده و در کل سطح صدا آهنگ بالا رفته دوباره بصورت اتو صدا رو کم میکنه ... که خوبیش اینه که باتری شما کمتر مصرف میشه و بدیش اینه که شما در حال اهنگ گوش کردن همش در حال شنیدن یه موسیقی در حاالا بالا پایین رفتن صدا رو میشنوید که ناگفته نماند میتونید کلا برنامه رو خاموش کنید که دیگه اینطوری نشه ولی از بلندی صدا محروم میشید ... نمیدونم گفتم یا نه باتری این لپ تاپ در حالت نور متوسط 6 ساعت با وایرلس جواب میده و با نور بسته 8.30 دقیقه ....

11. 2 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

توی این لپ تاپ یه چیزی که یادم رفت بگم اینه که صدای خیلی خیلی بلندی داره ... یعنی تعجب اور .. البته یه چیزی رو باید اضافه کنم ... این بلندی صدا بوسیله برنامه ای که خود سامسونگ روش کرده امکان پذیر ... این برنامه میشه گفت یه خوبی داره و همون خوبیش بدیش هم حساب میشه ... یعنی وقتی که شما یه آهنگ میزارید به عنوان مثال اوایل آهنگ که زیاد صدای آهنگ بلند نیست خود لپ تاپ بصورت اتو صدا رو اونقدر بلند میکنه که صدا رو میشوی وقتی که به وسطهای آهنگ که دیگه مثلا خواننده اضاه شده و در کل سطح صدا آهنگ بالا رفته دوباره بصورت اتو صدا رو کم میکنه ... که خوبیش اینه که باتری شما کمتر مصرف میشه و بدیش اینه که شما در حال اهنگ گوش کردن همش در حال شنیدن یه موسیقی در حاالا بالا پایین رفتن صدا رو میشنوید که ناگفته نماند میتونید کلا برنامه رو خاموش کنید که دیگه اینطوری نشه ولی از بلندی صدا محروم میشید ... نمیدونم گفتم یا نه باتری این لپ تاپ در حالت نور متوسط 6 ساعت با وایرلس جواب میده و با نور بسته 8.30 دقیقه ....
    واقعا 6ساعت با این مشخصات خیلی عالیه.من یه سونی دارم 1ساعت به زور نگه میداره(اولش خریدم هم اینطور بود).باتری گالاکسی پروم از این سونیه قویتره.

13. این کاربر از Immunology بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

ای بابا سامسونگ رو دست کم گرفتیا ... روی حالت بازی 1.30 باتری نگه میداره و روی حالت نور زیاد و وایرلس حداقل 4 ساعت باتری داره ...

15. این کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ای بابا سامسونگ رو دست کم گرفتیا ... روی حالت بازی 1.30 باتری نگه میداره و روی حالت نور زیاد و وایرلس حداقل 4 ساعت باتری داره ...
    سلام این مدل را چند خریدید؟
    اینجا پیدا میشه؟
    بدنش چطوره ؟ منظورم المینیومی و محکم هستش؟

17. این کاربر از amirpar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوست عزیز چی شد جواب ندادی
    ایا از این لپ تاپ راضی هستید؟
    کلا یه توضیحی بده
    بدنش چطوره محکم هستش؟
    چند خریدید
    ؟
    الان راضی هستید؟

19. این کاربر از amirpar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •