تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 18 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 171

نام تاپيک: تاپیک جامع مهاجرت به خارج از کشور (لطفا پست اول را مطالعه کنید.)

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

یه همچین موضوعی درست نیست. توی سایت اپلای ابراد بحث بسیار گسترده ای در این مورد شد و در آخر تعداد زیادی مصداق پیدا شد که هم لاتاری ثبت نام کردند و هم ویزای دانشجویی گرفتند.

ثبت نام کردن در لاتاری ولی قبولی در ویزای دانشجویی مسلمه موردی ندارد،یا برعکس بردن لاتاری در حالی که پیش از اون تقاضای ویزای دانشجویی دادید
    همونطور که گفتم
    منظور admission دانشگاهی نیست ,قاعدتن اون موردی نداره
    ولی اینکه شما ویزای دانشجویی بگیرید و لاتاری هم قبول بشید گفته میشه که به استناد داشتن ویزای دانشجویی، لاتاریتون کان لم یکن تلقی میشه،

اصلن بخودی خود منطقی هم نیست شما ویزای کشوری رو از دو طریق بدست بیارید ، برفرض ویزای دایمی آمریکا رو داشته باشید بعد ویزای توریستی دوماهه هم بگیری.

دقت کنید که ویزای دانشجوی داشته باشه وبرنده ویزای بخت آزمایی هم شده بشه، بالاخره یکیشون ارجح میشن .

2. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان عزیز
    کلاً رفتین تو مایه قرعه کشی گرین کارت؟؟؟؟
    اینجا که تاپیک مهاجرت هست مثلاً !!!
    خوب مگر این از شیوه های مهاجرت نیست؟

در مورد یکسری از دیگر شیوه ها در صفحات قبل اطلاعات کلی داده شد،شما نوع مورد نظرتون رو مشخص کنید تا در مورد اون بررسی کنیم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

بله ... منم با آرش موافقم .
    لاتاری گرین کارت یه شیوه بسیار جالب و عالی برای مهاجرت هستش . هم ارزان و ساده ، هم معتبر .
    نتایجش هم که ظاهرا تا دو هفته ی دیگه مشخص میشه برای این دوره که امیدوارم همه دوستان فروم جز لیست باشند .
    سال قبل فکر می کنم حدود 1800 نفر ایرانی جز لیست بود .

5. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

سلام
    من لیسانس عمران دارم و در حال حاضر سربازم (تا یکسال آینده) .
    معدلم پایینه و علاقه ای هم به ادامه تحصیل ندارم ولی یکی از اقوام میتونه از امریکا پذیرش دانشگاهی که توش درس میده رو بفرسته برام . تافل و یک مدرک دیگه از ضروریاتشه . سطح زبانم متوسط رو به پایین هست ولی میشه یکی دو ساله تافل گرفت فکر کنم ! (الان کلاس میرم) . اونجا اگه درسی اقدام کنم به چه چیزهایی توجه میکنن ؟ اگه نتونم درس رو اونجا ادامه بدم میندازنم بیرون از کشور ؟
    به نظر شما از این روش اقدام کنم برای مهاجرت یا روش های دیگه و کشورهای دیگه ؟
    خودم علاقه مند به حالتهای اقتصادی یا همچین چیزی هستم ولی زور داره دادن پول کلان اونم به صورت بلاعوض به یک کشور دیگه !
    چه می توان کرد برای مهاجرت دائم ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

دوست عزیز برای امریکا همینطوری نیستش که استادی که در دانشگاهی تدریس میکنه پذیرش بده به دانشجوها !! مگر برای کالج های نه چندان معتبر و خارج از محدوده رنک های خوب ... و به احتمال بسیار بالا مورد تایید وزارت علوم هم نخواهد بود .

در مورد معدل ( GPA ) برای دانشگاه بسیار مهم هستش . ببخشید که رک میگم ولی شانس چندانی با معدل زیر 15 ندارید . بعلاوه این مورد تافل با نمره خوب و GRE هم مورد نیاز هستش که حداقل بخشی از کمبود GPA شما رو جبران کنه . مقاله های خارجی یا حتی داخلی سامیت شده اگر دارید میتونه موثر باشه . سابقه کاری و نامه معرفی و انگیزه تحصیلی هم مهمه .

من توصیه میکنم اگر شرایط چندان مناسب نیست برای شما ، تلاش کنید و مستر رو همون توی ایران بمونید و با معدل بالا یعنی حداقل 17 مدرک بگیرید و طی این مدت هم زبانتون رو تقویت کنید . بعد برای PhD اقدام کنید برای ایالات متحده که راحت تر از ارشد پذیرش داره و فاند خوبی هم احتمالا میشه بگیرید و از شر هزینه های سرسام آور اونجا تا حدی خلاص میشید .

با توجه به آیین نامه داخلی دانشگاه اگر مجاز به ادامه تحصیل نباشید به هر دلیلی ، مطمئنا دیپورت میشید .
    اگر کلا اینها برای شما سخته میتونید برای اروپای شمالی اقدام کنید یا آسیای شرقی که شرایط بهتر و ساده تری دارن .

موفق باشید .

پی نوشت :

تا چند روز دیگه نتیجه لاتاری امسال هم میاد ... امیدوار دو برابر پارسال پذیرش داشته باشه از ایران و کلا همه قبول بشن : دی
    Last edited by masoud glx; 27-04-2011 at 00:27.

8. 2 کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

ممنونم . حالا اگه نخام به صورت تحصیلی اقدام کنم چه روشهایی برای امریکا وجود داره ؟ چه کمکی از عموم میتونم بگیرم که 20 30 ساله اونجاست ؟ راهی هست یا باید برم سراغ روشهای سرمایه گذاری توی کانادا و استرالیا ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

روشها که خیلی زیاده ... اما معمولا پروسه زمانی طولانی برای ارائه و ثبت مدارک میخواد و تازه در صورت واجد بودن برای همه شرایط ویزای مورد نظر که اقدام کردید ، پروسه زمانی کلیرانس شاید تا یکی دو سال طول بکشه !! حتی یکی از دوستان از طریق ویزای سرکایه گزاری - ID و شماره ویزایش رو فراموش کردم - اقدام کرده بود که مبلغ 500 تومن سرمایه گذاشت حدود 14 ماه برای کانفیرم معطل شد !!

به هر حال ... امریکا هم گرون هستش و هم سخت ! مگر با لاتاری . البته من هم اطلاعات جامعی در مورد ویزاهای غیرتحصیلی امریکا ندارم . عموتون هم کمک خاصی نمی تونه بکنه مگر برای ویزای 3 ماهه دیدار خانواده و اینها که به درد اقامت نمی خوره و باز کلی دوندگی داره ! البته اگر ایشون خودش صاحب بیزنسی با شرایط حداقلی ویزای کاری هستش با توجه به رشته شما میشه از جاب آفر استفاده کرد که احتمالا میشه روش حساب کرد ;-) البته به شرطی که عموی بزرگوارتون تقبل پرداخت هزینه های کامل و حقوق شما رو بکنه که من خیلی موارد دیدم که آشنا ها حتی برادر همچین کاری نمی کنن !

در مورد کانادا اطلاعات دقیق ندارم . برای استرالیا من به شما اگر کمتر از 2 سال از فارغ التحصیلیتون میگذره پیشنهاد میکنم از ویزای کارآموزی استفاده کنید ! به اینصورت که 18 ماه توی استرالیا کارآموزی می کنید و اجازه کار تمام وقت رو هم دارید !! که بسیار عالیه . ایشالا اینجا اومدی آستین ها رو هم بالا بزن و دیگه موندگار میشی . برای تحصیل هم میشه اقدام کرد که البته خیــــــــــــلی گرونه . حداقل سالانه برای مستر حدود 25 تومن غیر از خرج زندگی که اونهم ماهانه برای یک فرد مجرد تقریبا 800 تا 1200 دلار میشه حالا با توجه به روحیات خودت توی زندگی .

11. 2 کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

** پاک بشه لطفا . دوبار ارسال شد .
    Last edited by masoud glx; 27-04-2011 at 08:37. دليل: داپلیکت شد . پاک بشه لطفا ...

13. این کاربر از masoud glx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arashtn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام اگه دوستان کسی تو ویزا مشکل دارند یا پاسپورت ندارند ما میتونیم کمک کنیم اگه سوالی دارید مطرح کنید پاسخ مید>؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

ممنون میشم انواع خدمات و کمک هایی که میتونید ارائه بدید رو اینجا معرفی کنید . با جزییات البته .

بسیار ممنون .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •