تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 148 از 148 اولاول ... 4898138144145146147148
نمايش نتايج 1,471 به 1,479 از 1479

نام تاپيک: بحث و مشاوره برای خرید اکواریوم و ماهی های زینتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمان

14

والله فیلتر زیر شنی شنیدم نباشه بهتره
    ولی خودم چندین اکواریوم فروشی سر زدم همشون میگفتن بزار، منتها یه لوله بهش وصل کن
    2.3 روز صبر کنین با عکس بهتون میگم چه ترفندی بزنید
    آقا محمد ممنون بابت بابت راهنمایی در مورد شن راهنمایی نمیکنی؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

آقایون دادشام کسی تو این تاپیک نیست مارو راهنمایی کنه اینجا تعطیله
    در باره شن تو آکواریوم کســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی نیست؟

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

وای ببخشید از دیر ج دادن
    خودم هم دارم همزمان اکواریوم راه میندازم و درکت میکنم

شن و سنگریزه زیاد فرقی نداره.به غیر از اینکه بخوای کامل اکواریوم رو پلنت کنی، ولی اگه بخوای مثل من فقط کریپتون بکاری زیاد فرقی نداره

ولی نکته بسیار بسیار مهم اینه که اهکی نباشند

چه سنگ چه ماسه چه شن فرقی نداره یه مشت ازشون رو بنداز داخل یه کاسه سرکه، اگه دیدی حالتی مثل جوشیدن ایجاد میشه و حباب میزنه اون بستر به درد نمیخوره و اهکی هست

موفق باشی

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

سلام به دوستان.
    وجود فیلتر زیر شنی باعث میشه که آشغال ها زیر آن نفوذ کنند (البته نه به این زودی) و سپس میشه با اتصال یک لوله از زیر اون رو به فیلتر منتقل کرد . البته مواردی که الان در بازار هست واقعا قدرت مکش ندارند و عموما یک لوله مارپیچ اون زیر رد می کنند که سوراخ داره .
    شخصا تجربه خیلی مثبتی ازش ندارم ولی با این حال چند درصدی مفید هست .
    در مورد شن نیز ترجیحا از آکواریوم فروشی ها خریداری کنید چون حواسشون هست که غیر آهکی بیاورند یا لب رودخانه ای ها رو هم میشه تست کرد (اگرچه به خاطر غلظت های مختلف سرکه خیلی دقیق نیست)

حالا تا اینجا که گفتم توصیه هم می کنم تا می تونید کمتر دستتون رو توی آکواریوم کنید :
    1- باعث آرامش بیشتر ماهی ها شوید .
    2- غذاهای ماهی ها از مواد باقی مانده ماهی و استخوان و .... هست و آلودگی خودشون رو دارند . تنها غذای سالم پولکی گیاهی هست که جواب شکم ماهی ها رو نمی ده. بنده خودم یکبار در آکواریوم گوشتخوار دیدم که یک جونور ریز اومد روی دستم که زیر میکروسکوپ مثل یک جور انگل بود. توی پلنت هم چندباری غذای گوشتخوار برای میگو ها ریختم که مدتی بعد دیدم شبیه به اون روی یک سنگ وول می خوره . غذا ها هم خارجی بودند .
    3- ترجیحا تا می توانید کمتر غذا بریزید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض مشاوره تخصصی آکواریوم

سلام دوست خوبم..
    واقعیت اینه که نه شن مناسبه و نه سنگ..
    گیاهان آکواریومی خودشون عینا مثل جانوران آکواریومی نیازمند دقت و توجه خاص ان ...
    دقت کنید که برای گیاهان آکواریومی سه تا چیز خیلی حساس هست :
    1- استفاده از خاک مخصوص پلنت ( شرکت های متفاوتی این خاک خاص رو میدن به شما که در انتهای این کامنت اشاره میکنم بهش)
    2- نور مخصوص که بنده پیشنهاد میکنم حتما از لامپ های متال هالید بهره بگیرید .
    3- و از همه مهمتر استفاده از کپسول های CO2 هست که با تجهیزات خاصی داخل آکواریوم نصب میشن .( قیمت ارزانش هم هست )

اگر علاقه داشتید که در این زمینه با مشاورین خیلی خوب صحبت کنید و چه بسا رایگان مشاوره های چند ساعته یا حتی حضوری بگیرید به این لینک سربزنید ...
    من تست کردم ، کارشون فوق العاده است .

laaneh.com

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    دوستان کسی میدونه داخل نشانگر co2 چند قطره محلول باید بچکونم؟ روی جعبه قطره مخصوص زده 5 قطره ولی ننوشته چند میل آب نیاز داره. 5 قطره رو میچکونم با 2 میل آب خیلی خیلی تیره هست و اصلا مشخص نیست چه رنگیه. کمتر هم میچکونم زیاد رنگ تغییر نمیکنه و بین آبی و سبز میمونه.

و اینکه برای حلزون های آفت باید چیکار کنم؟ قطره حلزون کش گرفتم ولی بنظرم خیلی تاثیر نداشته و هر از گاهی 1-2 تا میبینم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2023

پيش فرض

سلام دوستم ی سری به فروشگاه آکواریوم مرجان دریایی بزن کلی گیاه های خوشگل دارن هم مقاوم که بدون نیاز به co2 بتونی استفاده کنی هم گیاه هایی که نیاز به مراقبت بیشتر دارن حتما توصیه میکنم بقیه هم استفاده کنن حضوری که ادرسشون کرجه وهمین که بزنی آکواریوم مرجان دریایی سایتشون بالا میاد تو گوگل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2023

پيش فرض

هر اندازه که قابل دیدن باشه فرقی نمیکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2023

پيش فرض

الان دیگه قدیمی شده اون فیلتر چون تمیز کردنش وافعا سخته فضولات میره اون زیر تمیز کردنش کار هر کسی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •