تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 148 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1479

نام تاپيک: بحث و مشاوره برای خرید اکواریوم و ماهی های زینتی

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

دوستان ممنون که جواب دادین!
    لهیج جان(اسمت چیه!؟) الان آکواریومم تو این حالته:

فعلا تو امتحاناتم!تو هفته ی دیگه میرم وسایل بگیرم!
    راستی باید با چی بشورمش؟چسباش برن!بعضی جاهاش چسبیه!
    آب تصفیه بریزم یا آب لوله؟(آب اهواز بسیار کثیفه!)
    به نظر شما از این فیلتر بیرونیا(اکسترنال)بگیرم یا از اینا که میچسبه به داخل مثل مال استپ جان!؟؟؟؟
    از این بخاریای اتاماتیک میخوام بگیرم!
    2 تا هم سنگ هوا!
    اگه هم چیز جالب دیگه هم هست بگید که واسه زیبایی آکواریوم بگیرم!
    استپ جان(اسم شما هم نمیدونم!) شما هم لطفا اسم ماهی هاتون رو که تو عکسه رو بگید و بگید که گیاه خوارن یا گوشتخوار؟مخصوصا اون تپله!گیاهات طبیعیا؟
    دوستان به طور کلی گیاه خوار ها خوشگل ترن با گوشتخوارا؟

چه خوب شد تاپیک دوباره جون گرفته!
    سلام
    اسمم ( لاهیج )
    با چیز خاصی نیاز به شستشو نداره . همون اب کافیه . مواد شوینده استفاده نکن . چسباشو با یه کم ( خیلی کم ) خاک میتونی بشوری که بره . از سیم ظرفشویی و اسکاچ و ... استفاده نکن که پدر شیشه در میاد !
    اوه اوه آب رو بپا ! اگه آب شهری درست حسابی نداری آب تصفیه شده بریز ولی خب بعد باید اب رو حسابی سیکله کنی ( بعد برسیم اونجا میگم چطور )
    نه فیلتر فعلا نگیر . بهت میگم یکی خودت بساز
    اونجوری مثل Step تو بزاری آب رو متلاتم میکنه ( بستگی داره ، یکی خوشش میاد از تلاتم یکی نه )
    شخصا دوست دارم آب به صورت حباب های ریز بیاد تو آب ( البته حباب ها ناشی از برخورد آب به سطح آب به وجود میاد )
    بخاری رو هم حتما اتومات بگیر ( بخاری Technic خوبه )
    ...
    درباره ماهی ها هم چند پست قبل رو بخون . کامل بهت توضیح دادم

---------- Post added at 08:04 AM ---------- Previous post was at 08:02 AM ----------

تقریبا ...
    نمیدونم چی شد یهو یه بیماری پخش شد بین ماهیام که مردن...
    یکی از اسکاتام که مرد چند روز بعدش...دو تا سیلور اسکاتامم یه قلمبه ی سفید رو چشماشون درومده بود..هیچ جارو نمیدیدن... 2 ماه غذا نخورد..دقیقا بعدد دوما چشاش خوب شد و میدی همون روزش مردن...
    یه اسکاتم مونده بود اونم مرد....
    چشمش عفونی شده بود . اسکات خصوصا خیلی رو شرایط اب حساسه ( البته من از این وضعیت درشون آوردم ! )
    چون ماهی آب لب شور هستن نه آب شیرین .
    اما اینکه بقیه چطوری مردن باید کمی بیشتر کنجکاو بشی و علایم دیگه رو ببینی . یهو که نمیشه !

2. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

بچه ها اسم اون ماهی قرمز تپل ها چیه؟

تو ماهی های Step که قرمز و توپول ندیدم !
    ولی عموما ماهی قرمز که توپول هم باشه ! میشه انواع پرت ها ( قرمزش ) و ماهی های گلدفیش رو اسم برد

پرت ها که ماهی های آزمایشگاهی هستند و به بی رحمانه ترین و غیر انسانی ترین شیوه باهاشون برخورد میشه . شخصا با اینکه طبع زیاد لطیفی ندارم اصلا پرت نگه نمیدارم و نمیخرم و به کسی هم پیشنهاد نمیرم .

گلد فیش ها هم از همون ماهی قرمز های متمول تر هستند !

4. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال boozzai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    اسمم ( لاهیج )
    با چیز خاصی نیاز به شستشو نداره . همون اب کافیه . مواد شوینده استفاده نکن . چسباشو با یه کم ( خیلی کم ) خاک میتونی بشوری که بره . از سیم ظرفشویی و اسکاچ و ... استفاده نکن که پدر شیشه در میاد !
    اوه اوه آب رو بپا ! اگه آب شهری درست حسابی نداری آب تصفیه شده بریز ولی خب بعد باید اب رو حسابی سیکله کنی ( بعد برسیم اونجا میگم چطور )
    اونجوری مثل Step تو بزاری آب رو متلاتم میکنه ( بستگی داره ، یکی خوشش میاد از تلاتم یکی نه )
    شخصا دوست دارم آب به صورت حباب های ریز بیاد تو آب ( البته حباب ها ناشی از برخورد آب به سطح آب به وجود میاد )
    بخاری رو هم حتما اتومات بگیر ( بخاری Technic خوبه )
    ...
    درباره ماهی ها هم چند پست قبل رو بخون . کامل بهت توضیح دادم
    سلام!
    دیر گفتی!دو روز پیش پرسیدم ها...!
    با اسکاچ + مایع ظرفشویی شستم رفت!
    ولی هیچیش نشد!خش نمی افتاد!از این اسکاچ نرما بود!
    بعدشم خوی آبکشیش کردم!فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
    به نکته خوبی اشاره کردی!
    منم دوس دارم آب کاملا آروم باشه و فقط سنگ هوا ها خیلی آروم کار کنن!
    پس به نظرت از همون بیرونیا بگیرم دیگه!از اوناکسترنال ها میگم!خوبن!؟چه قیمتن؟
    سامپ چیه دیگه؟(حوصله دردسر ندارما...!)
    ماهی تپل هم همون پوفر رو میگه!که منم عاشقش شدم!(ولی قرمز نیس!)

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام!
    دیر گفتی!دو روز پیش پرسیدم ها...!
    با اسکاچ + مایع ظرفشویی شستم رفت!
    ولی هیچیش نشد!خش نمی افتاد!از این اسکاچ نرما بود!
    بعدشم خوی آبکشیش کردم!فکر نکنم مشکلی پیش بیاد!
    به نکته خوبی اشاره کردی!
    منم دوس دارم آب کاملا آروم باشه و فقط سنگ هوا ها خیلی آروم کار کنن!
    پس به نظرت از همون بیرونیا بگیرم دیگه!از اوناکسترنال ها میگم!خوبن!؟چه قیمتن؟
    سامپ چیه دیگه؟(حوصله دردسر ندارما...!)
    ماهی تپل هم همون پوفر رو میگه!که منم عاشقش شدم!(ولی قرمز نیس!)
    کیه که از بوفر خوشش نیاد ! حالا بوفر آب شور رو ببینی که کف میکنی رسما !
    ...
    شستی پس ... مبارکه . خب من نگرانیم سر این بود که اسکاچت واقعا اسکاچچچچ باشه هاااااا ! خدا رو شکر که چیزی نشد .
    خب حالا که آب آروم میخوای و سنگ هوا بدون ویز ویز کار کنه :
    اول اینکه یه پمپ هوای قوی بخر که بتونی از این سنگ های هوای بلند رو ساپورت کنی سرتاسری. اینطوری از اول تا آخر تانکت میذاریش ( عقبه عقب اون ته شیشه به صورت طولی . مثلا نیم متری بگیر ( اگر نداشت 1 بگیر و با چاقو ببر ) تازه بعدا حال داشتی میبینی چقدر راحت با یه شیلنگ خودن میتونی بسازی یدونه سنگ هوای خوشگل !
    منظره زیبایی خواهی دید ! یه نوار قطار مانند حباب داره میاد از تمام طول تانکت بیرون !
    ...

دردسر کجا بود بابا ! حالا میبینی چه حالی میده !
    در اولین فرصت برو یه پاور هد قوی بگیر تا بهت بگم ... همون فیلتر اینترنال تکنیک رو بگیر . بگو میخوام یه تانک 200 لیتری آب رو ساپورت کنم .
    سامپ همونیه که میخوای بسازی ... یه فیلتر اکسترنال دست ساز که هم صدای آب رو برات Simulation کنه ! هم بتونه حباب های ریز برای اکسیژن گیری آب بسازه هم آب رو سبک کنه هم ذرات معلق تو آب رو بگیره هم آبت رو رلال و شفاف کنه هم حالشو ببری که چیزی که خودت ساختی داره برات کار میکنه ! ! !
    حالا تو برو بیا بهت بگم ! ( یکم هیجانیش کنیم ! )

7. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

تو ماهی های Step که قرمز و توپول ندیدم !
    ولی عموما ماهی قرمز که توپول هم باشه ! میشه انواع پرت ها ( قرمزش ) و ماهی های گلدفیش رو اسم برد

پرت ها که ماهی های آزمایشگاهی هستند و به بی رحمانه ترین و غیر انسانی ترین شیوه باهاشون برخورد میشه . شخصا با اینکه طبع زیاد لطیفی ندارم اصلا پرت نگه نمیدارم و نمیخرم و به کسی هم پیشنهاد نمیرم .

گلد فیش ها هم از همون ماهی قرمز های متمول تر هستند !

اینا که خیلی زشتن. اصلا اینجوری نبودن مثل ماهی قرمز عید فقط تپل و خشگل بودن من یه بار تو اکواریوم دیدم
    اکواریوم شما منظورم نیست

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

کیه که از بوفر خوشش نیاد ! حالا بوفر آب شور رو ببینی که کف میکنی رسما !
    ...
    شستی پس ... مبارکه . خب من نگرانیم سر این بود که اسکاچت واقعا اسکاچچچچ باشه هاااااا ! خدا رو شکر که چیزی نشد .
    خب حالا که آب آروم میخوای و سنگ هوا بدون ویز ویز کار کنه :
    اول اینکه یه پمپ هوای قوی بخر که بتونی از این سنگ های هوای بلند رو ساپورت کنی سرتاسری. اینطوری از اول تا آخر تانکت میذاریش ( عقبه عقب اون ته شیشه به صورت طولی . مثلا نیم متری بگیر ( اگر نداشت 1 بگیر و با چاقو ببر ) تازه بعدا حال داشتی میبینی چقدر راحت با یه شیلنگ خودن میتونی بسازی یدونه سنگ هوای خوشگل !
    منظره زیبایی خواهی دید ! یه نوار قطار مانند حباب داره میاد از تمام طول تانکت بیرون !
    ...

دردسر کجا بود بابا ! حالا میبینی چه حالی میده !
    در اولین فرصت برو یه پاور هد قوی بگیر تا بهت بگم ... همون فیلتر اینترنال تکنیک رو بگیر . بگو میخوام یه تانک 200 لیتری آب رو ساپورت کنم .
    سامپ همونیه که میخوای بسازی ... یه فیلتر اکسترنال دست ساز که هم صدای آب رو برات Simulation کنه ! هم بتونه حباب های ریز برای اکسیژن گیری آب بسازه هم آب رو سبک کنه هم ذرات معلق تو آب رو بگیره هم آبت رو رلال و شفاف کنه هم حالشو ببری که چیزی که خودت ساختی داره برات کار میکنه ! ! !
    حالا تو برو بیا بهت بگم ! ( یکم هیجانیش کنیم ! )
    سلام لاهیج جون!
    شستم خیلی توپ شده!
    واسه کفش هم چوب پنبه رو بریدم!باید برم واسش یه پرچسب خوشگل بگیرم!

سنگ کفش رو چه رنگ بگیرم که خوشگل باشه!(دو طرف نمائه ها!) تیره یا روشن؟
    راستی خط زیری آکواریوم رو برچسب نمیزنن!؟( جای نمای سنگها!)
    نمیشه از سنگ هوای 1 متری استفاده کنم؟!؟(دیگه نبرمش!)ها!؟
    در مورد پمپ هوا هم بگو!چه جوریه!؟یه دونه واسه 1 متری کافیه!؟
    در مورد ساخت سامپ توضیح بده دیگه..!
    باید کف آکواریوم سوراخ بشه!؟نه؟
    پاور هد چیه!؟
    Last edited by boozzai; 20-01-2011 at 11:08.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

اینا که خیلی زشتن. اصلا اینجوری نبودن مثل ماهی قرمز عید فقط تپل و خشگل بودن من یه بار تو اکواریوم دیدم
    اکواریوم شما منظورم نیست
    من که عمرا از اینا نگه دارم ! ( گلدفیش و پرت ! )
    دیگه شرمنده ! قرمز تر و توپولتر از اینا دیگه حضور ذهن نداشتم ... !×!
    ....

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام لاهیج جون!
    شستم خیلی توپ شده!
    واسه کفش هم چوب پنبه رو بریدم!باید برم واسش یه پرچسب خوشگل بگیرم!

چوووووب پنبه !؟!؟!؟ واسه چی اونوقت دادا ؟!

سنگ کفش رو چه رنگ بگیرم که خوشگل باشه!(دو طرف نمائه ها!) تیره یا روشن؟
    راستش شن و ماسه کف فقط تزئینی نیست و باید سلامت ماهی ها و میزان سختی آب و ... رو هم در نظر بگیری .
    همین شن و ماسه معمولی ( مشکی ) بگیر و زیاد دنبال سنگ های رنگی سر خ و سفید و آبی ! و سنگ و شن های سفید و ... نرو .
    تو کف رو قشنگ شن و ماسه معمولی بزار و خوشگل پخشش کن ( مثل تپه و ... حالا تپه رو هم میگم چطور درست کنی .) بعد از مرجان و یا سنگ های بزرگ برا صخره و غار و ... استفاده کن .
    ( ساختن تپه : راستش هرچقدر هم شن و ماسه رو کپه کنی یه طرف و مثل تپه بسازی به خاطر تلاطم آب و حرکت ماهی ها و جابجاشدنش از بین میره یه روزه و دیگه تپه نداری . واسه همین یه کاری میتونی بکنی ... من یه قطعه لوله پولیکا رو برداشتم و از وسط بریدم و روش قشنگ چسب آکواریوم زدم و شن ها رو کامل روش پخش کردم که بچسبن بهش و دیگه لوله پولیکا معلوم نباشه . چسب آکواریوم که 3 تومنه نهایتا . شن هم که داری . خشک که شد میتونی بزاری و دورش رو با همون شن و سنگ و .. استتار کنی و یه تپه داشته باشی . زیرش رو هم که خالی کنی میشه یه غار و پناهگاه و محل استراحت خوب واسه ماهی ها .
    راستی خط زیری آکواریوم رو برچسب نمیزنن!؟( جای نمای سنگها!)
    دور تا دور آکواریوم رو هم میتونی یه نوار بگیری و با توجه به بگکراندت یا حتی بدون توجه به اون بزنی . معمولا تیره تر قشنگ تر . مثلا سورمه ای یا ... ( طرح دار نزن که جلفه جلف میکنه تانکتو ! )
    نمیشه از سنگ هوای 1 متری استفاده کنم؟!؟(دیگه نبرمش!)ها!؟
    در مورد پمپ هوا هم بگو!چه جوریه!؟یه دونه واسه 1 متری کافیه!؟
    آخه پسر مگه سنگ هوای 1 متری جا میشه تو تانک 90 سانتیت ؟!
    آره یدونه قوی بگیر فقط 2 لول هم باشه و تک لول نگیر . فکر نکنم گرون در بیاد . مدل نمیگم بهت چون بازار اینجا شاید فرق کنه . فقط قشنگ تست کن با شیلنگ بلند .
    در مورد ساخت سامپ توضیح بده دیگه..!
    باید کف آکواریوم سوراخ بشه!؟نه؟
    پاور هد چیه ؟
    پاور هد همون چیزیه که باید بگیری تا واسه ساخت فیلتر اکسترنال و سامپ بهت بگم !
    یه فیلتر تکنیک که بگیری همراه 2 تا مخزن اسفنجیش که داره یه کله داره !!!! که اون کله هه آب رو میکشه و میده از طرف دیگهش بیرون . البته پاورهد جداگونه هم دارن که قویتره . ولی ما همین معمولیاش بسمونه واسه این سایز . چون آب رو با شدت زیادی میپرونه و بعد اذیت میشی .
    با توجه به سایز تانکت بزار برم مال خودمو متر کنم و اندازه دقیق بدم که بری بدی شیشه بری ( یا خودت بسازی )
    بعد درباره مواد توش میگم بهت .
    بدو ! بدو برو بگیر !

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

چوووووب پنبه !؟!؟!؟ واسه چی اونوقت دادا ؟!

راستش شن و ماسه کف فقط تزئینی نیست و باید سلامت ماهی ها و میزان سختی آب و ... رو هم در نظر بگیری .
    همین شن و ماسه معمولی ( مشکی ) بگیر و زیاد دنبال سنگ های رنگی سر خ و سفید و آبی ! و سنگ و شن های سفید و ... نرو .
    تو کف رو قشنگ شن و ماسه معمولی بزار و خوشگل پخشش کن ( مثل تپه و ... حالا تپه رو هم میگم چطور درست کنی .) بعد از مرجان و یا سنگ های بزرگ برا صخره و غار و ... استفاده کن .
    ( ساختن تپه : راستش هرچقدر هم شن و ماسه رو کپه کنی یه طرف و مثل تپه بسازی به خاطر تلاطم آب و حرکت ماهی ها و جابجاشدنش از بین میره یه روزه و دیگه تپه نداری . واسه همین یه کاری میتونی بکنی ... من یه قطعه لوله پولیکا رو برداشتم و از وسط بریدم و روش قشنگ چسب آکواریوم زدم و شن ها رو کامل روش پخش کردم که بچسبن بهش و دیگه لوله پولیکا معلوم نباشه . چسب آکواریوم که 3 تومنه نهایتا . شن هم که داری . خشک که شد میتونی بزاری و دورش رو با همون شن و سنگ و .. استتار کنی و یه تپه داشته باشی . زیرش رو هم که خالی کنی میشه یه غار و پناهگاه و محل استراحت خوب واسه ماهی ها .

دور تا دور آکواریوم رو هم میتونی یه نوار بگیری و با توجه به بگکراندت یا حتی بدون توجه به اون بزنی . معمولا تیره تر قشنگ تر . مثلا سورمه ای یا ... ( طرح دار نزن که جلفه جلف میکنه تانکتو ! )

آخه پسر مگه سنگ هوای 1 متری جا میشه تو تانک 90 سانتیت ؟!
    آره یدونه قوی بگیر فقط 2 لول هم باشه و تک لول نگیر . فکر نکنم گرون در بیاد . مدل نمیگم بهت چون بازار اینجا شاید فرق کنه . فقط قشنگ تست کن با شیلنگ بلند .

پاور هد همون چیزیه که باید بگیری تا واسه ساخت فیلتر اکسترنال و سامپ بهت بگم !
    یه فیلتر تکنیک که بگیری همراه 2 تا مخزن اسفنجیش که داره یه کله داره !!!! که اون کله هه آب رو میکشه و میده از طرف دیگهش بیرون . البته پاورهد جداگونه هم دارن که قویتره . ولی ما همین معمولیاش بسمونه واسه این سایز . چون آب رو با شدت زیادی میپرونه و بعد اذیت میشی .
    با توجه به سایز تانکت بزار برم مال خودمو متر کنم و اندازه دقیق بدم که بری بدی شیشه بری ( یا خودت بسازی )
    بعد درباره مواد توش میگم بهت .
    بدو ! بدو برو بگیر !
    سلام دادا!
    والا من هر جا که دیدم چوب پنبه زیرش گذاشته بودن!
    آخه روی اپن میخوام بزارم و واسه همین میگن کفش ترک میخوره!
    والا دیگه زورکی دارم میزارم!میدوونم که نزارم هم هیچیش نمیشه!
    مشکلی نیست،با برچسب میپوشونمش!
    در مورد شن هم میخوام تیره بگیرم و تو مایه های شن و ماسه ی خودمون!
    در رابطه با سنگ هوا:
    داشتیم دادا..!!؟!؟آکواریومم 120 هست،نه 90!
    همون یه متری میگیرم!دو لول هم میگیرم!
    بابا انصافا حوصله ی اینو ندارم!جاش هم ندارم!

میرم بازار،بهترین آکواریومی اهواز رفیق دوستمه!دوستم هم خیلی حرفه ایه!
    اگه از این فیلتر بیرونیا مارک و جنس خوبی داشت و قیمتشون مناسب بود،یکی میگیرمو خودم رو راحت میکنم!

میگن واسه ی 200 لیتری به بالا و همین حدودا اکسترنال جواب میده!
    میگن سامپ واسه آکواریومای خیلی بزرگه که دردسر داره!
    نمیدونم والا..!با خداست!

13. این کاربر از boozzai بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام دادا!
    والا من هر جا که دیدم چوب پنبه زیرش گذاشته بودن!
    آخه روی اپن میخوام بزارم و واسه همین میگن کفش ترک میخوره!
    والا دیگه زورکی دارم میزارم!میدوونم که نزارم هم هیچیش نمیشه!
    مشکلی نیست،با برچسب میپوشونمش!
    در مورد شن هم میخوام تیره بگیرم و تو مایه های شن و ماسه ی خودمون!
    در رابطه با سنگ هوا:
    داشتیم دادا..!!؟!؟آکواریومم 120 هست،نه 90!
    همون یه متری میگیرم!دو لول هم میگیرم!
    بابا انصافا حوصله ی اینو ندارم!جاش هم ندارم!

میرم بازار،بهترین آکواریومی اهواز رفیق دوستمه!دوستم هم خیلی حرفه ایه!
    اگه از این فیلتر بیرونیا مارک و جنس خوبی داشت و قیمتشون مناسب بود،یکی میگیرمو خودم رو راحت میکنم!

میگن واسه ی 200 لیتری به بالا و همین حدودا اکسترنال جواب میده!
    میگن سامپ واسه آکواریومای خیلی بزرگه که دردسر داره!
    نمیدونم والا..!با خداست!
    اووووو ! این دیگه چیه ! نه بابا نمیخواد از اینا بگیری یا بسازی !!! چه خبره ! ؟
    اونی که مد نظر منه یه سامپ شیشه ای طبقه طبقه شده ست با مواد داخلش که همش 20 سانت طولشه و 4 تا کشو هم توش داره برا گذشتن آب از زیر و روش ... میمونه بالای تانکت روی بست ها .
    ...
    منظورت از پوب پنبه فیبر نیست احیانا ؟! گفتی روی اپن یهو گرفتم ... خوب برو فیبر بگیر بزار زیرش خیال خودتو راحت کن دیگه .
    ...
    آها ! فک کردم 90 ! خب سنگ هوا 1 متری بگیر و پمپ 2 لول قوی .
    ...
    آقا من مرده شما زنده ! این از من به تو نصیحت ! فیلتر اکسترنال آماده نگیر ! داداشتم باشه سرت کلاه میره . تقصیری هم ندارن چینی و تقلبی میدن . JBL داشت فقط بگیر ( اونم اصل و تقلبش با خداست ) بقیه رو بی خیال شو که اسیرت میکنه .
    یه قانون دیگه هم هست که تجربه بیش از 10 سال ماهی و آکواریوم خودم و تجربیات دوستانم میگه که فروشنده ( بخصوص تو این حرفه ) هر چی گفت شما فقط بگو خب و کار خودتو بکن !

سامپ واسه تانک 10 سانتی هم میشه گذاشت و ارتباطی به سایز نداره ...

15. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •