تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 70 از 124 اولاول ... 206066676869707172737480120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 691 به 700 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    پراید من 14 هزار تا کار کرده، تقریبا از اولش هم جلوبندی اش مشکوک بود، توی سرویس 10 هزار به نمایندگی گفتم، اونها هم 60 تومن کردن توی پاچه ی من که فلان چیزشو (که الان یادم نیست) عوض کردیم و پول قطعه با مشتریه و مثلا درست کردند، اخیرا بردمش پیش یه مکانیک وارد، یه نگاهی کرد گفت جعبه فرمون ام مشکل داره! البته مشکل اش زیاد نیست اما اگر درستش نکنم بالاخره دردسر ساز میشه.
    گفت هزینه اش زیاد میشه اگر گارانتی داره بده نمایندگی مجانی کل جعبه فرمون ات رو باید عوض کنند، زنگ زدم نمایندگی میگه اولا جعبه فرمون نداریم، ثانیا جزو گارانتی نیست، اگر با تعمیر حل بشه برات تعمیر می کنیم!!!
    به نظر شما چیکار کنم؟ شما نمایندگی درست و حسابی نمیشناسید که این جعبه فرمون رو عوض کنه؟ الکی ما رو نپیچونه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behrang_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    پراید من 14 هزار تا کار کرده، تقریبا از اولش هم جلوبندی اش مشکوک بود، توی سرویس 10 هزار به نمایندگی گفتم، اونها هم 60 تومن کردن توی پاچه ی من که فلان چیزشو (که الان یادم نیست) عوض کردیم و پول قطعه با مشتریه و مثلا درست کردند، اخیرا بردمش پیش یه مکانیک وارد، یه نگاهی کرد گفت جعبه فرمون ام مشکل داره! البته مشکل اش زیاد نیست اما اگر درستش نکنم بالاخره دردسر ساز میشه.
    گفت هزینه اش زیاد میشه اگر گارانتی داره بده نمایندگی مجانی کل جعبه فرمون ات رو باید عوض کنند، زنگ زدم نمایندگی میگه اولا جعبه فرمون نداریم، ثانیا جزو گارانتی نیست، اگر با تعمیر حل بشه برات تعمیر می کنیم!!!
    به نظر شما چیکار کنم؟ شما نمایندگی درست و حسابی نمیشناسید که این جعبه فرمون رو عوض کنه؟ الکی ما رو نپیچونه؟
    سلام دوست عزیز
    به جز نمایندگی مرکزی 1 (خیابون دماوند) و مرکزی 2 (آذری) بقیه شون داغونن و فقط تیغ زدن مردم رو بلدن
    اگه میتونی حتما برو به این 2تا نمایندگی نشون بده اینشالا مشکلت حل میشه
    موفق باشی

3. این کاربر از Behrang_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    به جز نمایندگی مرکزی 1 (خیابون دماوند) و مرکزی 2 (آذری) بقیه شون داغونن و فقط تیغ زدن مردم رو بلدن
    اگه میتونی حتما برو به این 2تا نمایندگی نشون بده اینشالا مشکلت حل میشه
    موفق باشی
    مشکل اینه که نمایندگی های مرکزی از پارسال دیگه پراید قبول نمی کنند!

داره خودمونی میشه Rahmani1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوستانمن سيزده بدر يه 405 از پشت سر كوبوند بهم ماشينم پرت شد جلو خورد به يه پرايد سپر جلو و عقب و درب صندوق داغون شد .ميخواستم بپرسم سپر جلو رو كه بايد عوض كنم از اين هايي كه جاي راهنما روش هست و يه پلاستيك گذاشتن روش بگيرم يا از اين سپر هايي كه يه تكه هستن و جاي راهنما روش ندارند .مال خودش از اين راهنما دارهاست كدوم بهتره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مشکل اینه که نمایندگی های مرکزی از پارسال دیگه پراید قبول نمی کنند!
    نمایندگی مرکزی دماوند قبول میکنه من همین دیروز برای 92/1/19 برای پراید وقت گرفتم.

7. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستانمن سيزده بدر يه 405 از پشت سر كوبوند بهم ماشينم پرت شد جلو خورد به يه پرايد سپر جلو و عقب و درب صندوق داغون شد .ميخواستم بپرسم سپر جلو رو كه بايد عوض كنم از اين هايي كه جاي راهنما روش هست و يه پلاستيك گذاشتن روش بگيرم يا از اين سپر هايي كه يه تكه هستن و جاي راهنما روش ندارند .مال خودش از اين راهنما دارهاست كدوم بهتره؟
    قبول کنید سوالتون مقداری عجیب و ساده است!(ناراحت نشی دوستانه گفتم)
    سوال فنی نیست و یه مورد سلیقه ایه، من به شخصه بدون راهنما رو می پسندم!

داره خودمونی میشه Rahmani1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

قبول کنید سوالتون مقداری عجیب و ساده است!(ناراحت نشی دوستانه گفتم)سوال فنی نیست و یه مورد سلیقه ایه، من به شخصه بدون راهنما رو می پسندم!
    من فقط نظر دوستان رو پرسيدم كدوم رو بيشتر مي پسندند به فني و غير فني چه ربطي داره؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نمایندگی مرکزی دماوند قبول میکنه من همین دیروز برای 92/1/19 برای پراید وقت گرفتم.
    خب آخه اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی سایت خود سایپا نوشته نمایندگی های مرکزی چه خودرو های رو پذیرش می کنند که پراید توشون نیست!
    با این حال من رفتم از اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوبت اینترنتی بگیرم برای نمایندگی مرکزی، اولا که نمایندگی مرکزی شماره 1و 2 فقط توی لیست هست، من هر رو رو امتحان کردم ، تاریخ رو هم روی همه ی موارد زدم اما بهم وقت نداد.
    شما چطور وقت گرفتید؟

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من فقط نظر دوستان رو پرسيدم كدوم رو بيشتر مي پسندند به فني و غير فني چه ربطي داره؟
    تو این تاپیک معمولا در مورد مشکلاتی که پیش میاد در مورد پراید 131 بحث میشه.
    عین سوال شما هم این بود: (کدوم سپر بهتره راهنما دار یا بدون راهنما؟)
    هیچ مشکل یا ضعفی در این دو تا سپر نیست. یکیش زودتر نمیشکنه یا یکیش محکم تر از اون یکی نیست!
    فقط بحث رو زیبایی می تونه باشه بهتر بود می گفتین کدوم سپر زیبا تره؟
    من هم نظرمو در اخر پستی که دادم گفتم چرا سریع جبهه میگیرین؟ اینجا برای هر کس دلیل و برهان میاری سریع می خواد ادمو بزنه بابا!

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

خب آخه اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی سایت خود سایپا نوشته نمایندگی های مرکزی چه خودرو های رو پذیرش می کنند که پراید توشون نیست!
    با این حال من رفتم از اینجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوبت اینترنتی بگیرم برای نمایندگی مرکزی، اولا که نمایندگی مرکزی شماره 1و 2 فقط توی لیست هست، من هر رو رو امتحان کردم ، تاریخ رو هم روی همه ی موارد زدم اما بهم وقت نداد.
    شما چطور وقت گرفتید؟
    درسته فعلا به کسی وقت نمیدن!!

13. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •