تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 124 اولاول ... 34349505152535455565763103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ماشین من زیاد آب توش جمع نشده ، از کنار آینه بقلا آب میپاشه و از درز درب عقب هم قطره قطره آب میده ولی صندوقش خیلی قشنگ بسته میشه ، از بالای صندوق کاملا فیت هست و درز نداره اما از سمت چپ و راست پلاک 4 تا انگشت تا مچ درزش بازه و دست تا مچ میره توش .اگر شد عکس میزارم ببینید ، بردم نمایندگی دونفر اومدن ریگلاژ کنن اینقدردربش رو فشاد دادن رو به داخل ، داشتن از جا درش میاوردن که من شاکی شدم گفتم ولش کنید بابا بدترش کردن .

2. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

شما اول که ماشینو تحویل میگیرید باید پیش شیشه و اینه فروش خودرو ببرید براتون تمام لاستیکهای دور درا و صندوقو چسب میزنه....من کارواش بردم یه قطره هم اب نرفت داخلش...سایپا حوصله نداشته شما حوصله بخرج بدید...

4. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما اول که ماشینو تحویل میگیرید باید پیش شیشه و اینه فروش خودرو ببرید براتون تمام لاستیکهای دور درا و صندوقو چسب میزنه....من کارواش بردم یه قطره هم اب نرفت داخلش...سایپا حوصله نداشته شما حوصله بخرج بدید...
    پس اینم اضافه شد؟
    ماشین رو که صفر خریدی میری براش مثلثی می خری، پیش یه مکانیک خوب می بری دیاگ اش کنند، درب هاش هم میدی رگلاژ، موکت کف ماشین هم بدرد نمی خوره می برید کفی میندازی، اون چراغ جلوش هم نور نداره می بری باطری سازی میدی عوض اش کنه، اگر چیزی از قلم ننداخته باشم بعنوان آخرین مرحله هم میدی دست "شیشه و آینه فروش خودرو" برات عایق بندی اش کنند زمستون ها آب نده

دیگه کم کم سایپا داره بخشی از تولید رو بومی سازی جدی می کنه، یه سری کارها رو میندازه گردن خود مشتری انجام بده که اونم بیکار نباشه! در آینده احتمالا وسائل اولیه رو بدن بگن خودت پیچ کن بشه ماشین!
    آها یه بخشی هست به اسم کنترل کیفیت، اون بخش رو هم بخاطر اینکه هزینه نهایی زیاد نشه انگار تعطیل کردن رفته!

6. 10 کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا دیگه اینجوریام نیست

من ماشینمو که گرفتم پخش و مثلث داشت . اصلا هم جاییش آب نمی داد .همه چی ok بود فقط دو تا مشکل داشت

یکی رگلاژ نبودن درا (در راننده بد بسته میشد) و یکی دیگه هم اینکه هم وقتی عقب سه نفر مینشستن یکی از کمک ها صدا می داد

به توصیه دوستان برای اینکه ماشین به صدا نیفته قبل از سرویس اولیه بردمش پیش یه صافکار خوب تا رگلاژ کنه. وقتی درا رگلاژ شد اونی که بد بسته میشد خوب بسته شد ولی موقع حرکت و لرزش شدیدا صدا میداد. دوباره بردمش پیش صافکاره

بهم گفت میدونی مشکلت چیه؟ اگه حساسی نباید پراید سوار شی چون پرایدو هر کاری کنی همینه.

تا اینکه یکی دو هفته پیش بردمش سرویس اولیه.

هم کمک رو برام عوض کردن و هم درا رو رگلاژ کردن. واقعا کارشون حرف نداشت. دمشون گرم درا راحت و بی صدا بسته میشن و کمک هم مشکلش حل شده.

شایدم من خوش شانس بودم نمی دونم . ولی واقعا ماشینم دیگه هیچ مشکلی نداره
    Last edited by hobgoblin; 19-11-2012 at 13:26.

8. 2 کاربر از hobgoblin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بابا دیگه اینجوریام نیست

من ماشینمو که گرفتم پخش و مثلث داشت . اصلا هم جاییش آب نمی داد .همه چی ok بود فقط دو تا مشکل داشت

یکی رگلاژ نبودن درا (در راننده بد بسته میشد) و یکی دیگه هم اینکه هم وقتی عقب سه نفر مینشستن یکی از کمک ها صدا می داد

به توصیه دوستان برای اینکه ماشین به صدا نیفته قبل از سرویس اولیه بردمش پیش یه صافکار خوب تا رگلاژ کنه. وقتی درا رگلاژ شد اونی که بد بسته میشد خوب بسته شد ولی موقع حرکت و لرزش شدیدا صدا میداد. دوباره بردمش پیش صافکاره

بهم گفت میدونی مشکلت چیه؟ اگه حساسی نباید پراید سوار شی چون پرایدو هر کاری کنی همینه.

هم کمک رو برام عوض کردن و هم درا رو رگلاژ کردن. واقعا کارشون حرف نداشت. دمشون گرم درا راحت و بی صدا بسته میشن و کمک هم مشکلش حل شده.

اولا مبارکه
    ثانیا مدلش چی بود ایربرگ داره؟
    پخشش فلش خوره؟
    موعد تحویلتون کی بود؟
    متشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بابا دیگه اینجوریام نیست

کدوم نمایندگی بردین؟
    به قول خود مدیر عامل سایپا پراید هندوانه در بسته است! برای هرکی یه جور درمیاد. صدای ماشین من عین تراکتوره 120 تا هم بیشتر نمیره (عقده شنیدن صدای بوق ممتد 120 کیلومتر موندم)

11. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

کدوم نمایندگی بردین؟
    به قول خود مدیر عامل سایپا پراید هندوانه در بسته است! برای هرکی یه جور درمیاد. صدای ماشین من عین تراکتوره 120 تا هم بیشتر نمیره (عقده شنیدن صدای بوق ممتد 120 کیلومتر موندم)
    سلام
    منم یه سال85 یه دوماهی یک پراید خرید بودم که مثل ماشین شما هر کاریش میکردی بیشتر از 130 تا نمیرفت
    بعد از پرسو جوهای متعدد کسی اطلاع داشت گفت
    این ماشینو به خاطر روغن ریزی که داشته موتورش از جاش باز شده و موقع بستن پیچ های دسته موتور را سفت کردند و موتور درست نمیتونه توی جاش مانور کنه
    و به سرعت برسه
    من دادم همون آقا تعمیر کار ماشین, یک روزی تعمیر کرد و بعد از اون درست شده بود
    شما هم بدید یه نگاهی در این زمینه بندازند شاید که برای شما هم تاثیر داشت

13. 2 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ksjvk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کدوم نمایندگی بردین؟

سلام. من و شما فکر کنم تقریبا همزمان ماشین هامون رو گرفتیم. مال منم بالای 120 نمیره. درحالی که قبلا یه پراید داشتم بوق آلارمش قطع نمیشد، نمیدونم این چرا نمیره، گفتم شاید هنوز آب بندی نشده اینطوریه. کلا حس میکنم خیلی زور میزنه موقع حرکت. درها هم رگلاژ نیست، ولی صدا نداره. توش هم آب نمیره.
    الان 1000 کیلومتر رفتم باهاش، مصرف سوختش بالاست، کارت سوخت هم هنوز نیومده.

راستی یه سئوال، برای اینکه ببینم کارت سوخت کی میاد باید چکار کنم؟ یه شماره دادن بهم اس ام اس زدم، گفت اطلاعات ماشین شما موجود نیست. اینترنتی نمیشه پیگیری کرد؟ سند و کارت ماشین و بقیه مدارک اومده، فقط کارت سوخت نیومده.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام. من و شما فکر کنم تقریبا همزمان ماشین هامون رو گرفتیم. مال منم بالای 120 نمیره. درحالی که قبلا یه پراید داشتم بوق آلارمش قطع نمیشد، نمیدونم این چرا نمیره، گفتم شاید هنوز آب بندی نشده اینطوریه. کلا حس میکنم خیلی زور میزنه موقع حرکت. درها هم رگلاژ نیست، ولی صدا نداره. توش هم آب نمیره.
    الان 1000 کیلومتر رفتم باهاش، مصرف سوختش بالاست، کارت سوخت هم هنوز نیومده.

راستی یه سئوال، برای اینکه ببینم کارت سوخت کی میاد باید چکار کنم؟ یه شماره دادن بهم اس ام اس زدم، گفت اطلاعات ماشین شما موجود نیست. اینترنتی نمیشه پیگیری کرد؟ سند و کارت ماشین و بقیه مدارک اومده، فقط کارت سوخت نیومده.
    برای پیگیری کارت سوخت میتونید از اینجا اقدام کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hobgoblin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا مبارکه
    ثانیا مدلش چی بود ایربرگ داره؟
    پخشش فلش خوره؟
    موعد تحویلتون کی بود؟
    متشکر

سلامت باشی داداش
    من حدود 3 ماه پیش ماشینو تحویل گرفتم. قبل از قانون ایربگ. 131sx هست.

پخشش هم فلش نمی خوره.

18. این کاربر از hobgoblin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •