تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 124 اولاول ... 283435363738394041424888 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

فروش 131مدل EXوLE تحویل سی روزه اغاز شد.
    این هم از اجبار هست ، چون از اول مهر دیگه هیچ خودروی سواری بدون ایربگ پلاک نخواهد شد.

2. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. دوستان دو تا سوال دارم. سوال اولم در خصوص نصب کپسول آتش نشانی زیر صندلیه. راستش نمیدونم کجا برم که مثل 206 بتونن تو این عکسی که قرار میدم برام نصب کنن، اصلا نمیدونم برای پراید میشه همچین چیزی نصب کرد یا نه. فقط خواهشا بحثو به چالش نکشید که مثلا کپسول میخوای چیکار یا بزار صندوق عقب و یا از این جور موارد. اگه از دوستان کسی دقیق میدونه که چطور میشه کپسول آتش نشانیو اینطوری نصب کرد به من جواب بده. ممنون میشم.

سوال دوم اینه که به نظر من نور چراغ های جلوی پراید 131 خیلی کمه. در واقع وقتی شب داری رانندگی میکنی انگار خاموش و روشن بودنش خیلی فرق نداره. خواستم ببینم میشه لامپی روش نصب کرد که همچین روووووشن بشه؟؟ البته دنبال مردم آزاری نیستم فقط میخوام چشمم ببینه تو تاریکیه جاده تا دو قدمی هم بزور معلومه. و اینکه آیا میشه روی 131 مه شکن جلو نصب کرد؟ تمیز درمیاد ؟ کجا ببرم اینکارو انجام بدن؟سیم کشی ماشین دست نمیخوره؟ممنون.

Last edited by ronin_2607; 13-09-2012 at 14:07.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام. دوستان دو تا سوال دارم. سوال اولم در خصوص نصب کپسول آتش نشانی زیر صندلیه. راستش نمیدونم کجا برم که مثل 206 بتونن تو این عکسی که قرار میدم برام نصب کنن، اصلا نمیدونم برای پراید میشه همچین چیزی نصب کرد یا نه. فقط خواهشا بحثو به چالش نکشید که مثلا کپسول میخوای چیکار یا بزار صندوق عقب و یا از این جور موارد. اگه از دوستان کسی دقیق میدونه که چطور میشه کپسول آتش نشانیو اینطوری نصب کرد به من جواب بده. ممنون میشم.

سوال دوم اینه که به نظر من نور چراغ های جلوی پراید 131 خیلی کمه. در واقع وقتی شب داری رانندگی میکنی انگار خاموش و روشن بودنش خیلی فرق نداره. خواستم ببینم میشه لامپی روش نصب کرد که همچین روووووشن بشه؟؟ البته دنبال مردم آزاری نیستم فقط میخوام چشمم ببینه تو تاریکیه جاده تا دو قدمی هم بزور معلومه. و اینکه آیا میشه روی 131 مه شکن جلو نصب کرد؟ تمیز درمیاد ؟ کجا ببرم اینکارو انجام بدن؟سیم کشی ماشین دست نمیخوره؟ممنون.

برای پراید فکر نمیکنم جای مناسبی تعبیه شده باشه.
    فکر کنم بهترین جا زیر صندلی راننده باشه. یا اینکه خودتون که جا براش بسازید

در مورد لامپ هم میتونید از لامپ های اسرام اصلی استفاده کنید
    تو بازار بد گیر میاد اما اگر پیدا بکنی خیلی نور خوبی دارن عمر خوبی هم میکنن.

5. 3 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

آیا میشه روی 131 مه شکن جلو نصب کرد؟ تمیز درمیاد ؟ کجا ببرم اینکارو انجام بدن؟سیم کشی ماشین دست نمیخوره؟ممنون.

این چیزی که من یه بار دیدم یه جلو پنجره و دو تا مه شکن به صورت یه تیکه داخل قسمت خالی زیر سپر قرار می گیره و قیمتش بدون لامپ 24 تومن می گفت.
    هم سپر زیباتر میشه و هم مه شکن خواهید داشت. البته دوستانی که نصب کردن بگن که پلیس برخورد میکنه یا نه.
    در مورد سیم کشی اطلاع دقیق ندارم ولی فکر میکنم سیم کشی باید دست بخوره
    خیلی تمیز و فابریک در میاد چون آماده است و نیازی به خرابکاری و برش و این کارا نیست. فقط مشکلش اینه که مه شکن ها تقریبا وسط سپر قرار میگیرن و به گوشه های سپر نزدیک نیستن.

7. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ksjvk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اگه وضعیت ماشین از آماده تخصیص تغییر کرد یا خودرو رو به سلامتی تحویل گرفتید خواهش می کنم اگه زحمتی نیست اینجا اطلاع بدین
    حتما خبرش رو میدم دوست عزیز. فعلا که وضعیتش همونه

9. این کاربر از ksjvk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

متاسفانه هیچ کاری از دست ما برنمیاد! هیچ انتخاب دیگه ای هم با این پول نداریم!
    جالبه پول ماشین رو کمال و تمام بریزی به حساب، (تازه جناب سایپا تاریخ واریز به حساب رو قبول ندارن) بعد مدارک تکمیل کنی دو روز بعد تازه پذیرش کنن
    30 روز وایستی منتظر بعد هم هیچ خبری نیست
    من خودم می خواستم از بیرون ماشین صفر بگیرم ولی دلال های عزیز که همه مشکلات مملکت به گردن همیناست 131 ده میلیونی رو تا ده و 800 هم قیمت می دادن مجبور شدم ثبت نام کنم.
    جالبه تا همین 2 ماه پیش راحت تو بازار با زیر قیمت کارخونه میشد پراید صفر گرفت منت ادم رو میکشیدن! ولی همین امروز صبح روزنامه همشهری دستم بود به چند تا اگهی صفر زنگ زدم زیر 10500 نبود
    یکی 131sx-hp رو میگفت 11 میلیون.
    ال 90 و 206 میگیم قطعه خارجی داره. پراید که همش ایران و چینه دیگه مشکل چیه؟

11. 3 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقا به کی و کجا باید شکایت کنیم چرا وقتی این شرکت هنوز ماشینهای ثبت نامی قبلی رو نداده باز داره فروش فوری ثبت نام میکنه؟

13. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تازه یه موردی رو هم بهتون بگم فقط شانس بیارین قبل از پایان شهریور ماشین بهتون بدن وگرنه احتمال زیاد داره تو قانون اجباری شدن ایربگ ماشینا رو هوا بمونه تا راهور رضایت بده پلاک بشن مثل قضیه 131 های دوگانه سوز اون اوایل که طرف ماشین دستش بود ولی نمی تونست استفاده کنه.

15. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

این دوست ما که 132SX نوشته بود در تاریخ 18 تیرماه ، روز 20 شهریور خودروی ایشون فاکتور شد. یعنی دقیقا یکماه تاخیر در تحویل داشتن.(چون نوشته بود تحویل سی روزه ولی 60 روزه تحویل دادند بهش)

17. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان روغن موتور هر چند کیلومتر باید عوض شه؟؟ البته میدونم بستگی به ظرایط کارکرد موتور داره و خیلی پارامترهای دیگه. منظورم در شرایط نرمال رانندگی در شهر و متوسط کیلومتریه که ماشین طی میکنه. ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •