تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 124 اولاول ... 243031323334353637384484 ... آخرآخر
نمايش نتايج 331 به 340 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوباره
    چقدر طول کشید برای شما تا کارت سوخت برسه؟!
    سند من برای 24 مرداد ثبت شده و الان که 17 شهریوره هنوز نرسیده! رفتم توی سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا پلاک ماشینم رو زدم میگه کارت هوشمند سوخت خودرو ... هنوز براي صدور کارت هوشمند سوخت ارسال نشده است
    الان ایناه سهمیه شهریور رو پیچوندن؟!
    نمیشه همش بنزین آزاد بزنی که نامردیه.

2. 2 کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوباره
    سند من برای 24 مرداد ثبت شده و الان که 17 شهریوره هنوز نرسیده! رفتم توی سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونجا پلاک ماشینم رو زدم میگه کارت هوشمند سوخت خودرو ... هنوز براي صدور کارت هوشمند سوخت ارسال نشده است
    سند برای من 15 . 5 خورده اما هنوز کارت سوخت بدستم نرسیده...

الان برای پیگیری به کجا باید مراجعه کنیم؟

اداره پست؟

این سایت سامانه رهگیری من پلاکمو وترد میکنم هیچ اتفاقی نمیفته...هیچگونه پیغامی هم نمیده..نمیدونم چیکار کنم.

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سلام دوباره
    سند شما اگر در سایت سایپا تاریخ ارسال مدارک ثبت شده که قطعا ارسال شده و دست نمایندگی هست ، تشریف ببرید و بگید پیگیری کنند.(یکبار یک سند من هم بعد یکماه نمایندگی میگفت نیومده ولی وقتی مجبورشون کردم که بگردن ، پیدا کردن)

کارت سوخت هم اشکالی ندارد ، کلا مراحلش کمی طولانی هست. اما سهمیه را برای شما از تاریخ ساخت خودروتون حساب و واریز می کنند و نمی سوزد.

5. 3 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سند برای من 15 . 5 خورده اما هنوز کارت سوخت بدستم نرسیده...

الان برای پیگیری به کجا باید مراجعه کنیم؟

اداره پست؟

این سایت سامانه رهگیری من پلاکمو وترد میکنم هیچ اتفاقی نمیفته...هیچگونه پیغامی هم نمیده..نمیدونم چیکار کنم.

شما هم اول اینکه سایت پیگیری کارت سوخت را با اینترنت اکسپلورر باز کنید

7. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

شما هم اول اینکه سایت پیگیری کارت سوخت را با اینترنت اکسپلورر باز کنید
    خیلی ممنون.نیگا کردم هنوز صادر نشده....

9. این کاربر از Last Night بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Rahmani1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

گلگير ماشينم به اندازه 2 در 20 سانتيمتر خورده به ستون رنگش رفته به نظرتون بدم رنگش كنم يا همينطوري باشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

سلام دوستان
    من 131 sx دارم اسفند 90 خریدمش مدلشم همینه در طول این چند ماه دو سه نوع روغن موتور عوض کردم و چند تا سوال اساسی دارم با اجازه(البته من از مکانیک ماشین زیاد سر در نمیارم)
    1-بهترین روغن موتور چیه که دائم ازش استفاده کنم ؟یه مکانیک میگفت آترود بزن و البته تو پست های قبل گفته بودن بهران ،برای پراید کدوم از همه بهتره؟
    2-بهترین شمع چیه؟
    3-مواردی که هر چند وقت یکبار باید عوض بشه و سرویس شه چیان؟مثل فیلتر روغن و بنزین و ...و هرچند هزار کیلومتر؟
    4-فیلتر روغن چی خوبه و هرچند هزار کیلومتر باید عوض شه و همچنین فیلتر بنزین؟
    5-فیلر گیری تو مصرف سوخت تاثیر داره دیگه؟ هرچند وقت یکبار انجامش بدم؟
    6-چک لیستی وجود نداره برای سرویس مرتب که ما دچار اشتباه نشیم؟
    7-برای بالانرفتن مصرف سوخت چه کارهایی انجام بدم؟فیلر گیری رو که میدونم،چون من هر روز برای رفتن سر کار باید یه مسیر 40 کیلومتری رو طی کنم
    8-گلگیر ماشین و اون اوایل پلاستیکشو زود در نیاوردم الان چسبی شده چی بزنم سریع در بره؟دورنگ شده و نور بهش بخوره خیلی بد میشه
    Last edited by M A S 0 U D; 07-09-2012 at 11:03.

12. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سند شما اگر در سایت سایپا تاریخ ارسال مدارک ثبت شده که قطعا ارسال شده و دست نمایندگی هست ، تشریف ببرید و بگید پیگیری کنند.(یکبار یک سند من هم بعد یکماه نمایندگی میگفت نیومده ولی وقتی مجبورشون کردم که بگردن ، پیدا کردن)

کارت سوخت هم اشکالی ندارد ، کلا مراحلش کمی طولانی هست. اما سهمیه را برای شما از تاریخ ساخت خودروتون حساب و واریز می کنند و نمی سوزد.
    ممنونم، من بَد گفتم، کارت نارنجی و سبز رسیده، مشکلم همون کارت سوخت بود. پس باید فعلا آزاد بزنم! مرسی.

سلام دوستان
    1-بهترین روغن موتور چیه که دائم ازش استفاده کنم ؟یه مکانیک میگفت آترود بزن و البته تو پست های قبل گفته بودن بهران ،برای پراید کدوم از همه بهتره؟
    3-مواردی که هر چند وقت یکبار باید عوض بشه و سرویس شه چیان؟مثل فیلتر روغن و بنزین و ...و هرچند هزار کیلومتر؟
    6-چک لیستی وجود نداره برای سرویس مرتب که ما دچار اشتباه نشیم؟
    سلام
    یه مهندس آورده بودن شبکه 4 برنامه طلوع، درباره روغن موتور صحبت می کرد، حیف نشد ضبط کنم، خیلی کامل و تخصصی بررسی اش کرد، میگفت توی کشورهای اطراف فقط ایران می تونه روغن پالایش کنه چون نفت ایران چربه، و برای گرفتن روغن از بهترین نفت های دنیاست، 40 سال پیش شرکت شِل توی ایران پالایشگاه زده بوده که تا سال 88 هنوز 30% از سهام بعضی پالایشگاه ها برای این شرکت بوده.
    یعنی روغن موتور این شرکت که توی اروپا و نقاط دیگه دنیا استفاده میشده از پالایشگاه های ایران بوده، بعد از سال 88 که تحریم ها شدید تر شد این شرکت هم از ایران رفت و خودمون پالایشگاه رو در دست داریم، میگفت قبلا شاید میشد به روغن های خارجی اطمینان کرد، نه از این لحاظ که بهتر از روغن ایران باشه، فقط از این لحاظ که حداقل اون بسته بندی که روش نوشته مثلا شِل بدونید که مال خود شرکت شِل هست، اما متاسفانه در سالهای اخیر بعضی سودجویان روغن های سوخته رو تصفیه می کنند و توی بسته بندی خارجی وارد بازار می کنند.
    روغن های داخلی هم کیفیت بهتری دارند هم نظارت بیشتری.
    چیزهای دیگه ای هم گفت درباره عدد کاتان روغن و اینکه هر خودرو روغن خاصی بهش میسازه و باید از شرکت سازنده جویا شد و میگفت اینطور نیست که بری گرون ترین روغن رو بخری و فکر کنی برای موتورت خوبه، میگفت روغن های گرون بری خودروهای 2011 و 2012 هست در صورتی که خوردروهای ما معمولا زیر دهه 80 هست
    پس در درجه اول روغن حتما ایرانی بخرید، در درجه دوم سعی کنید جویا بشید کدوم روغن با موتور پراید سازگاره

مواردی که باید هر چند وقت یکبار چک بشن یا تعویض و اینها توی دفترچه راهنمای خودرو هست، کسایی که صفر می خرند همراهش میگیرند، شما ببینید جایی می تونید پیداش کنید.

14. 2 کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    طبیعت سبز

پيش فرض

ممنون دوست عزیز - بهران سایپا فکر کنم خوب باشه
    تو تاپیک های قبلی اشاره شده بود که بهتره

16. این کاربر از M A S 0 U D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    از ذوستان این زودیا کسی 131 sx ثبت نام کرده تا ببینیم تحویل به موقع بوده یا نه.
    ما 12 شهریور یه دونه تحویل 30 روزه به صورت نقدی نوشتیم.کی میدن ایشالله؟چون شنیدم به موقع تحویل نمیدن

18. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •