تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 124 اولاول ... 152122232425262728293575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

دوستان ببخشید میشه راهنمایی کنید که این پراید 131 پایه گاز سوز قضیه اش چیه؟؟ کسی خریده؟ راضی هست؟؟ موتور خوبیه؟ فرقش با موتور اصلی پراید چیه؟ فقط لطفا اگه کسی خودش داره بیاد نظر بده؟ مرسی..
    ببینید دوست عزیز اگر به خودرو گازسوز احتیاج دارید ومی خواهید خودرو خریداری و بدید بیرون براتون گازی کنن ، بدون هیچ مشکلی خودرو پایه گازسوز خریداری کنید. با توجه به مشکلاتی که گاز برای موتور خودرو ایجاد می کند در طراحی اقداماتی شده که این مشکلات به حداقل برسد مثلا بعد از رسیدن دمای موتور به یک حد خاص خودرو میره روی گاز و ...

موتورش هم همان موتور ارتقا یافته یا HP هست و نسبت به خودروهایی که بیرون گازی می شوند خیلی خیلی خوب هست.(بردار بنده چهار ماهه کا داره از 131 پایه گازسور استفاده می کند و کاملا راضی هست نسبت به پرایدی که قبلا داشت و بیرون گازی کرده بود)
    Last edited by masooumi; 18-06-2012 at 18:49.

2. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ronin_2607's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوال. میتونم از نظر فنی یه سوال کنم؟؟ چرا پراید پایه گاز سوز فرمونش هیدرولیک نیست؟؟؟ این دو تا با همه چه سنخیتی دارن که مثلا نمیشه کنار هم باشن؟ یعنی فرض که کارخونه هم هیدورلیک نزنه. خودت هم نمیتونی هیدورلیکش کنی؟؟ البته میدونم باید بیخیال گارانتی !!! بشی. کلا از نظر فنی میخوام بدونم این دو مورد با هم چه تداخلی دارن؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببینید دوست عزیز اگر به خودرو گازسوز احتیاج دارید ومی خواهید خودرو خریداری و بدید بیرون براتون گازی کنن ، بدون هیچ شکلی خودرو پایه گازسوز خریداری کنید. با توجه به مشکلاتی که گاز برای موتور خودرو ایجاد می کند در طراحی اقداماتی شده که این مشکلات به حداقل برسد مثلا بعد از رسیدن دمای موتور به یک حد خاص خودرو میره روی گاز و ...

موتورش هم همان موتور ارتقا یافته یا HP هست و نسبت به خودروهایی که بیرون گازی می شوند خیلی خیلی خوب هست.(بردار بنده چهار ماهه کا داره از 131 پایه گازسور استفاده می کند و کاملا راضی هست نسبت به پرایدی که قبلا داشت و بیرون گازی کرده بود)

با تشکر از شما آقای معصومی عزیز. واقعا صبورانه جواب همه سوالارو میدین. دستت درد نکنه بخاطر همه راهنمایی هات. راستش من نه خیلی پولدارم که بخوام بگم از نظر اقتصادی برام اهمیتی نداره که ماشین بنزین بسوزونه. اما یه اعتقاد دارم. شاید این اعتقاد به نظر خیلیا مسخره باشه. البته میگم نظر شخصیه. من کلا اعتقادی به گاز ندارم. و حتی اگه بنزین قیمتش از اینم بیشتر بشه و هزینه گاز سوز کردن هم خیلی خیلی کم باشه باز هم ماشین گازسوز نمیخرم و ماشین گازسوز قبول ندارم. حتی اگه عالی کار کنه. بنزین جایگزینی نخواهد داشت. صفهای طولانی گاز، مخزنی که بیش از نصف صندوق عقبو اشغال میکنه، حجمی که زود تموم میشه و مجبوری دائم سر صف باشی و لطماتی که به موتور ماشین می رسه و ماشینی که نفس نداره راه بره. پدر من یه 405 داشت که واقعا میگم کوچکترین مشکلی نداشت. از وقتی اینو برداشت گازسوز کرد دیگه ماشین 100 تومنم نمی ارزه. نه راه میره. نه شتاب داره. نه کولرش کولره. دائم ریپ میزنه. موتور خاموش میشه. 100 بار تعمیرگاه رفته. یعنی مصداق بارز سری که درد نمیکنه برداشتیم دستمال بستیم. حساب کن ما طوری از این ماشین استفاده میکردیم که اکثرا 500 600 لیتر بنزین 100 تومنی تو کارت بود !!! بعد بخاطر یه مشت شایعات پدرم ترسید رفت ماشینو گاز سوز کرد. اونم تو نمایندگی درست و حسابی و استاندارد. دیگه وای به حال این غیر استاندارداش. بنابراین حکم من حکم مارگزیده و ریسمان سیاه و سفیده. ببخشید خیلی پرگویی کردم. البته کلا ماشین تو ایران شانسیه.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

یه سوال. میتونم از نظر فنی یه سوال کنم؟؟ چرا پراید پایه گاز سوز فرمونش هیدرولیک نیست؟؟؟ این دو تا با همه چه سنخیتی دارن که مثلا نمیشه کنار هم باشن؟ یعنی فرض که کارخونه هم هیدورلیک نزنه. خودت هم نمیتونی هیدورلیکش کنی؟؟ البته میدونم باید بیخیال گارانتی !!! بشی. کلا از نظر فنی میخوام بدونم این دو مورد با هم چه تداخلی دارن؟
    والا به نظر من این سیاست فروش شرکت سایپاست که یک مدل رو با یک آپشن و حذف آپشن دیگر تولید می کند ولی چیزی که شنیدم در این مورد و نمی دونم حقیقت داره یا نه اینکه محل نصب تجهیزات هیدرولیک و تجهیزات گازسوز با هم تداخل دارن (در یک نقطه قرار می گیرد) و برای همین سایپا این اقدام رو انجام داده .

البته ظاهرا بیرون می تونید هیدرولیک کنید که بهتون پیشنهاد نمی کنم.

6. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

با تشکر از شما آقای معصومی عزیز. واقعا صبورانه جواب همه سوالارو میدین. دستت درد نکنه بخاطر همه راهنمایی هات. راستش من نه خیلی پولدارم که بخوام بگم از نظر اقتصادی برام اهمیتی نداره که ماشین بنزین بسوزونه. اما یه اعتقاد دارم. شاید این اعتقاد به نظر خیلیا مسخره باشه. البته میگم نظر شخصیه. من کلا اعتقادی به گاز ندارم. و حتی اگه بنزین قیمتش از اینم بیشتر بشه و هزینه گاز سوز کردن هم خیلی خیلی کم باشه باز هم ماشین گازسوز نمیخرم و ماشین گازسوز قبول ندارم. حتی اگه عالی کار کنه. بنزین جایگزینی نخواهد داشت. صفهای طولانی گاز، مخزنی که بیش از نصف صندوق عقبو اشغال میکنه، حجمی که زود تموم میشه و مجبوری دائم سر صف باشی و لطماتی که به موتور ماشین می رسه و ماشینی که نفس نداره راه بره. پدر من یه 405 داشت که واقعا میگم کوچکترین مشکلی نداشت. از وقتی اینو برداشت گازسوز کرد دیگه ماشین 100 تومنم نمی ارزه. نه راه میره. نه شتاب داره. نه کولرش کولره. دائم ریپ میزنه. موتور خاموش میشه. 100 بار تعمیرگاه رفته. یعنی مصداق بارز سری که درد نمیکنه برداشتیم دستمال بستیم. حساب کن ما طوری از این ماشین استفاده میکردیم که اکثرا 500 600 لیتر بنزین 100 تومنی تو کارت بود !!! بعد بخاطر یه مشت شایعات پدرم ترسید رفت ماشینو گاز سوز کرد. اونم تو نمایندگی درست و حسابی و استاندارد. دیگه وای به حال این غیر استاندارداش. بنابراین حکم من حکم مارگزیده و ریسمان سیاه و سفیده. ببخشید خیلی پرگویی کردم. البته کلا ماشین تو ایران شانسیه.
    خواهش می کنم دوست عزیز ، در مورد گاز هم موافقم باهاتون ! ولی حداقل خودرو پایه گازسوز 131 این مشکلات که فرمودید رو نداره (البته باز هم به قول شما شانسی هست) ولی همون حرفی که عرض کردم اینکه اگر واقعا نیازی نمی بینید به استفاده از گاز همون معمولی را خریداری کنید.

8. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه خدا بخواد و عمری باشه من فردا صبح می خوام برم یکی از نمایندگی ها پیش فاکتور بگیرم. 131 sx انتخابمه. میخوام بدونم نکته خاصی هست که موقع پیش فاکتور گرفتن باید بهش توجه کنم؟؟ مثلا این کارتهای نارنجی سایپا قضیه اش چیه؟ هزینه اش چی؟ ارزش داره یا سرکاریه و چیز خاصی نیست؟
    رنگ چی؟ از نظر رنگ میدونم سلیقه ایه اما کلا چه رنگی بیشتر به 131 میاد و تو بازار خواهان بیشتری داره؟ راستی شنیدم لاستیکهای پرایدهای جدید کیفیت ندارن و بعد از تحویل بهتره تا کار نکردن زیاد عوضش کنم؟ این قضیه صحت داره؟ شرمنده سوالام خیلی زیاده. یه سوال خیلی کلی هم دارم میدونم اینجا جاش نیست. تو فرومش پرسیدم اما جواب نمیدن. فکر کنم زیاد فعال نیستن. برای پراید 131 دزدگیر چی خوبه؟ که هم کیفیتش خوب باشه هم قیمتش؟ تصویری باشه یا نه؟ مرسی. شرمنده واقعا.

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اگه خدا بخواد و عمری باشه من فردا صبح می خوام برم یکی از نمایندگی ها پیش فاکتور بگیرم. 131 sx انتخابمه. میخوام بدونم نکته خاصی هست که موقع پیش فاکتور گرفتن باید بهش توجه کنم؟؟ مثلا این کارتهای نارنجی سایپا قضیه اش چیه؟ هزینه اش چی؟ ارزش داره یا سرکاریه و چیز خاصی نیست؟
    رنگ چی؟ از نظر رنگ میدونم سلیقه ایه اما کلا چه رنگی بیشتر به 131 میاد و تو بازار خواهان بیشتری داره؟ راستی شنیدم لاستیکهای پرایدهای جدید کیفیت ندارن و بعد از تحویل بهتره تا کار نکردن زیاد عوضش کنم؟ این قضیه صحت داره؟ شرمنده سوالام خیلی زیاده. یه سوال خیلی کلی هم دارم میدونم اینجا جاش نیست. تو فرومش پرسیدم اما جواب نمیدن. فکر کنم زیاد فعال نیستن. برای پراید 131 دزدگیر چی خوبه؟ که هم کیفیتش خوب باشه هم قیمتش؟ تصویری باشه یا نه؟ مرسی. شرمنده واقعا.
    پیشا پیش مبارک باشه
    نکته خاصی نداره کارت نارنجی هم همراه ماشین هست روش ستاره هست هرچی ستاره بیشتر باشه خدمات دهی هم بیشتره شما همون کارت معمولی که با ماشین رذو می دن رو بگیر پول زیادی نده بابت ستراه بیشتر
    رنگ هم سلیقه ایه فقط رنگ های متالیک 180 یا 200 تومن گرون تره
    اکثرا سفید می خرن
    دزدگیر هم مارک های زیادی هست بسته به پولت یه مدل مناسب انتخاب کن

11. 3 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

لاستیک ها هم باز بستگی به شانس شما داره و زمان تحویل مشخص می شود که خوب هست یا نه؟

پیشاپیش هم بهتون تبریک عرض می کنم.

13. 2 کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه مديريت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

يه سوال منميخام يه چراغ بذار روي داشبورد برقشو از كجا بايد بگيرم ؟ ميخام بين دوتا خروجي هواي گرم شيشه جلو باشه
    يه چيز ديگه ميخام اگر بشه سوئيچم يا روي فرمون بذارم يا بغل كليد هاي مه شكن عقب اونجا جاي دوتا شاسي خالي داره
    چطور اينكارو بكنم ؟ برق از فيوز بگيرم؟ كدوم فيوز ؟ از كجا بگيرم ؟ خلاصه كمك كنيد

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

يه سوال منميخام يه چراغ بذار روي داشبورد برقشو از كجا بايد بگيرم ؟ ميخام بين دوتا خروجي هواي گرم شيشه جلو باشه
    يه چيز ديگه ميخام اگر بشه سوئيچم يا روي فرمون بذارم يا بغل كليد هاي مه شكن عقب اونجا جاي دوتا شاسي خالي داره
    چطور اينكارو بكنم ؟ برق از فيوز بگيرم؟ كدوم فيوز ؟ از كجا بگيرم ؟ خلاصه كمك كنيد
    شما اول باید ببینی اون جایی که میخوای چراغ رو نصب کنی بعد میشه سیم کشی کرد آیا امکانش هست؟ که با دردسر مواجه نشی.
    بعد باید مسیر سیم کشی رو مشخص کنید تا کار تمیز در بیاد.
    بعد هم میتونی از سیمهای برق رادیو پخش استفاده کنی هم از پشت جعبه فیوز
    قبل از انجام کار با یک نفر باتری ساز هم مشورت کن بهتر میتونی سیمکشی کنی

16. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •