تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 124 اولاول ... 131920212223242526273373123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 221 به 230 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قیمت 131 SX مشکی متالیک تو بازار چنده امروز؟قیمت تقویت شده مشکی متالیکش چنده؟
    راستی از کجا بفهمیم تقویت شده هست؟ تو کارت ماشین میزنه تقویت شده؟
    131 sx سفید 9500 تا 9600
    تقویت شدش هم حدود 100 تا 200 بیشتره

2. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض مصرف بالای سوخت بعد از 16000 تا ( 131)

سلام

با اینکه 16000 هزارتا از کارکرد ماشینم میگذره اما مصرف سوختش 9 به صده ،در حالیکه ماشین رفیقم که 5000 تا کارکرده (اونم 131 ه ) 5.5 مصرفشه ،کجا ببرم ،گارانتی ببرم یا بدم مکانیکیای داخل شهر ؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

با اینکه 16000 هزارتا از کارکرد ماشینم میگذره اما مصرف سوختش 9 به صده ،در حالیکه ماشین رفیقم که 5000 تا کارکرده (اونم 131 ه ) 5.5 مصرفشه ،کجا ببرم ،گارانتی ببرم یا بدم مکانیکیای داخل شهر ؟

اول برید نمایندگی
    آخررین باری که ماشینتون رو صرویس کردین کی بوده؟
    تعویض روغن تعویض فیلتر هوا فیلتر بنرین فیلتر روغن و ...
    پمپ بنزین ماشینتون مشکلی نداشته؟

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام
    من چند روز پیش در طرح پیش فروش محصولات سایپا (به مناسبت آزاد سازی خرمشهر) یک دستگاه پراید 131 اس ال پایه گاز سوز ثبت نام کرده ام . 6 تومان اونو نقد دادم و مابقی موقع تحویل ( مهر ماه ) 6 درصد ودیعه را تخفیف دادن و 22 درصد هم سود مشارکت داشت .
    چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین ممنون می شم .
    1-نمایندگی می گفت که سایپا برای محاسبه سود مشارکت و تخفیف فرمول خاصی داره ، کسی اطلاعی در این مورد نداره ؟
    2-تو برگه فروش نوشته بود " پایه گاز سوز " ، تفاوت این موتور با دوگانه سوز های کار خانه ای که سال های 86 و ... تولید می شد چیه ؟
    3-سری محصولات x100 از چه سالی شروع به تولید کرده اند ؟
    4-تفاوت موتور های ارتقا یافته با موتور های معمولی چیه ؟ آخه یه نمایندگی رفتم می گفت که اینا همش الکیه – نسبت به پولی که مشتریان می دن می ارزه ؟
    5-چرا سایپا برای ثبت نام محصولاتش هیچ آپشنی نداره ؟ وقتی خواستم ثبت نام کنم گفت اصلاً آپشن برای پراید نداریم !گفتم رینگ و .... گفت نه ؟!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    6-توی یه نمایندگی دیگه سایپا رفتم گفت این 6 درصد تخفیف کشکه و اصلاً بهت نمی دن . چقدر صحت داره ؟ اخه تو برگه فروشی که به من دادن قید شده .
    7-وزن این خودرو نسبت به مدل های قبلی زیاد تر شده ، آیا قدرت و سرعت اون کاهش داره ؟ تو سایت سایپا که زده خیر . می خوام ببینم تو عمل چطور ؟
    8-کلاً نسبت به مدل های صبا بهتر شدن ؟ استهلاک شون چطوره ؟ رضایت مشتریان چطور ؟ فکر کنم کسایی که هر دو شون رو داشته باشن بهتر بتونن جواب بدن . ( فاکتور قیمت فراموش نشه )
    با تشکر از عزیزان بزرگوار

7. این کاربر از blue2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran, tehran

پيش فرض

پيشبينيتون واسه قيمت يه ماه بعد لين مدل چيه؟ ارزون ميشه؟ گرون ميشه؟ الان ميصرفه بخرم يا اينكه صبر كنم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

مطمئن باش ارزون نمی شه .
    ولی صحبت هایی مبنی بر افزایش قیمتش هست . چقدر صحت داره نمی دونم

10. این کاربر از blue2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    یک پراید 83 دارم که 40 هزار هم بیشتر کارنکرده (تا یکسال و نیم قبل فقط خوابیده بود) اما سپر جلو رو میباس عوض کنم عقب رو هم عوض کردم که یک رنگ باشند چون کم رنگ تر شده بودند اما الان که گرفتم سپر ها به جای مشکی توسی هستند قیمتشون هم عقب 25 جلو 24-23 به نظرتون برای رنگ یشمی یکم ضایع نیست؟ میشه کمی تیره تر کرد؟(راستی روی پلاستیک روی سپر برچسب سایپا هم بود)
    راستی سپر 131 با صبا چه فرقی می کنه که قیمتش بالای 40 تومنه؟
    پیشاپیش ممنون از دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

سلام
    اتفاقا من هم دقيقا همين مشكل را داشتم و پس از كلي مشورت با اين و اون و خصوصا مكانيكي ها و افرادي كه صاحب نظر بودند به اين نتيجه رسيدم كه بايد صفحه را عوض كنم ولي پس از تعويض هم دقيقاً همان بود كه از اول بود! كلا پرايد در سربالايي مشكل داره مگر اينكه از پايين با سرعت بريد بالا و سربالايي را با سرعت روي دنده 3 ادامه بديد كه به ماشين هم فشار خواهد آمد ولي فقط در اين حالت جواب مي ده.

سلام دوست من
    نظر من هم همينه ... گارانتي نه تنها مشكلي را حل نمي كند بلكه به مشكل هم مي افزايد حداقل اگر ماشين دست خودتان باشد و يك روز مشكلي پيدا كرد مطمئن هستيد كه زير دست خودتان اين اتفاق افتاده ولي واي به روزي كه بعد از گارانتي اين اتفاق بيافتد كه مطمئنا هم خواهد افتاد آنوقت اعصاب برايتان نمي ماند چون خدا مي داند با ماشين شما چه كرده اند!!!
    دزدگير هم واقعا چيز بي خودي است و من به ندرت كسي را ديده ام كه از دزدگيرش راضي باشد همه مشكل زا و اعصاب خراب كن و فقط هزينه روي هزينه ...
    بهترين كار اين است كه يك مكانيكي درست و حسابي كه متاسفانه كمتر پيدا مي شود پيدا كنيد و با خيال راحت هميشه مريض خود را آنجا ويزيت كنيد ...
    با احترام
    اميني
    Last edited by mohamad skystar; 30-05-2012 at 09:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Max.Pain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دو سه روز پیش 131 رو بردم سرویس اولیه و تعویض روغن و.... پیش نمایندگی.

از اون موقع وقتی با گاز کار میکنه خیلی ریپ میزنه !!!

قبلا فقط تو دنده2 ریپ میزد الان خیلی بیشتر ریپ میزنه. ولی رو بنزین خوبه.

در ضمن دیروز چند دقیقه چراغ CHECK روشن شد که زدم رو بنزین بعد از چند دقیقه خاموش شد!

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دو سه روز پیش 131 رو بردم سرویس اولیه و تعویض روغن و.... پیش نمایندگی.

از اون موقع وقتی با گاز کار میکنه خیلی ریپ میزنه !!!

قبلا فقط تو دنده2 ریپ میزد الان خیلی بیشتر ریپ میزنه. ولی رو بنزین خوبه.

در ضمن دیروز چند دقیقه چراغ CHECK روشن شد که زدم رو بنزین بعد از چند دقیقه خاموش شد!
    اگر رو 800 کیلومتر بردین سرویس اولیه استفاده از گاز فعلا درست نیست تا ماشین بین 1000 تا 1500 کیلومتر با بنزین کار کنه.
    این ریپ زدن هم احتمالا برای همین سیستم گازش هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •